Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Jets

30 feliratkozó

7 hónapja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
hall 3. körért eladó - russini
Cruyffista
beadta a tr-t - schultz
7 hónapja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
hall 3. körért eladó - russini
7 hónapja
Beki New York Jets 2 893
Annyi biztos hogyha valaki abban reménykedett hogy az uj rezsim repül 1 ev utan, ezek után esélytelen
Wester
kivéve ha Woodynak a hangok mást mondanak a fejében... Maccagnant is hagyta 100M garit kitolni FAn, majd draft után kibaszta
7 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Annyi biztos hogyha valaki abban reménykedett hogy az uj rezsim repül 1 ev utan, ezek után esélytelen

Lesz ez még így se!
7 hónapja
Beki New York Jets 2 893
Érdekes lehet Jets játékosnak lenni ma, mielőtt hívnak már elkezdenék pakolni 😀
Nomac
Mondjuk ha valakit kevesbe erdekel a varos es a rivaldafeny, hanem a jatek es a gyozelem, akkor nem volnek biztos benne, hogy nem imadkozik azert, hogy az o telefonja csorogjon azzal, hogy elcsereltek.

Azert valljuk be, mocsok szar lehet ilyen legkorben jatszani, ha egy csapat ennyire nem tud semmilyen edzovel, fo-val fordulopontot megelni.
Stez
elég sokatmondó számomra, ha már QW is elégedetlenségét fejezte ki és tradet kért csendben. Emellett GW gesztusain is látszik az a foskupac, ami itt van.
7 hónapja
PuppPubi New York Jets 62
Érdekes lehet Jets játékosnak lenni ma, mielőtt hívnak már elkezdenék pakolni 😀
Nomac
Mondjuk ha valakit kevesbe erdekel a varos es a rivaldafeny, hanem a jatek es a gyozelem, akkor nem volnek biztos benne, hogy nem imadkozik azert, hogy az o telefonja csorogjon azzal, hogy elcsereltek.

Azert valljuk be, mocsok szar lehet ilyen legkorben jatszani, ha egy csapat ennyire nem tud semmilyen edzovel, fo-val fordulopontot megelni.
Stez
Hát úgy látszik ez a rezsim most mindent megtesz, hogy változzon valami.
7 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Érdekes lehet Jets játékosnak lenni ma, mielőtt hívnak már elkezdenék pakolni 😀
Nomac
Mondjuk ha valakit kevesbe erdekel a varos es a rivaldafeny, hanem a jatek es a gyozelem, akkor nem volnek biztos benne, hogy nem imadkozik azert, hogy az o telefonja csorogjon azzal, hogy elcsereltek.

Azert valljuk be, mocsok szar lehet ilyen legkorben jatszani, ha egy csapat ennyire nem tud semmilyen edzovel, fo-val fordulopontot megelni.

7 hónapja
Beki New York Jets 2 893
Jets updated draft picks for the next two years
2026: 1st, 1st (Indy), 2nd, 2nd (DAL)
2027: 1st, 1st (Indy), 1st (Dallas), 2nd, 3rd

Could be more coming ..

Hughes
7 hónapja
Beki New York Jets 2 893
Érdekes lehet Jets játékosnak lenni ma, mielőtt hívnak már elkezdenék pakolni 😀
Nomac
főleg ha tulaj hívja GMet 😀
7 hónapja
Nomac New England Patriots 4 554 — balazs.t85@gmail.com
Érdekes lehet Jets játékosnak lenni ma, mielőtt hívnak már elkezdenék pakolni 😀
7 hónapja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Úgy hírlik nem állunk le, újabb trade incoming
Beki
JJ és BH is menni fog valszeg pletykák szerint, abból még bejöhet két második napos pick.

Meg a kérdés, hogy egy olyan csapat, amiben ennyi érték van, hogy játszhatott ilyen szinten. Valaki hazudik.
7 hónapja
Beki New York Jets 2 893
Multiple league sources told me they expect Breece Hall and/or Jermaine Johnson will be the next Jets players on the move.

They have offers on the table for both.

Ill 27ben GB vagy DAL magasabb picket kapjuk
7 hónapja
Beki New York Jets 2 893
Úgy hírlik nem állunk le, újabb trade incoming
7 hónapja
FloresR 374
Mostmár csak értelmes QB kellene választani Joe Namath után 60 év után
7 hónapja
Apex New York Jets 3 027
Q-ert ez fasza deal mondjuk, ez oke.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
7 hónapja
Beki New York Jets 2 893
Bár így 2027re lesz 3 db 1. kör, if u know what I mean...
Beki
gyengén játszik egyelőre, másrészt ha ez változik, muszáj 1/1-nek lenni az egyiknek, különben annyi volt. na most ezt a két kapott pickben nehezebb látni, a tietekben talán
Cruyffista
am igen, majd az FO eldönti h melyik évben húzza meg a ravaszt, ha van rá lehetőség
7 hónapja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Bár így 2027re lesz 3 db 1. kör, if u know what I mean...
Beki
gyengén játszik egyelőre, másrészt ha ez változik, muszáj 1/1-nek lenni az egyiknek, különben annyi volt. na most ezt a két kapott pickben nehezebb látni, a tietekben talán
7 hónapja
Beki New York Jets 2 893
Bár így 2027re lesz 3 db 1. kör, if u know what I mean...
7 hónapja
PuppPubi New York Jets 62
Nekem ez már nagyon sok, gyakorlatilag nem marad semmi értékünk és hiába lesz kurva sok pick ha nem fog ülni mindegyik.
PuppPubi
1-7 mérlegnél mi ebben a sok? CB és DT poszton tudsz bármikor filléres találatot bemutatni, nálam GW trade baszta volna ki egyedül a biztosítékot.
Beki
Egyetértek tényleg ezzel is, de az emberben a sok megnézett meccs után kialakul egy kötődés, szimpátia bizonyos játékosokkal akik üde színfoltok ebben a fertőben. Első a csapat és bízok benne, hogy ez a jó döntés de nem gondoltam, hogy ekkora kiárusítás lesz.
Btw GW-n én is mert ő meg abszolút kedvencem.
7 hónapja
Beki New York Jets 2 893
Along with a 2nd round and a future 1st rounder, the #Jets are trading for DT Mazi Smith, source said.
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 651 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
The price for Quinnen Williams, per source:

- 2026 2nd
- 2027 1st

Hmm kicsit árnyalja a képet, de 1+2 golyófejért jó
Beki
Az első elv a Cowboysé, nem a Packersé.
7 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Elvben 2. iden 1. Jovore. Az ugy mondjuk nagyon megeros

Lesz ez még így se!
7 hónapja
Beki New York Jets 2 893
The price for Quinnen Williams, per source:

- 2026 2nd
- 2027 1st

Hmm kicsit árnyalja a képet, de 1+2 golyófejért jó
7 hónapja
Kamaj New York Jets 168
Nekem ez már nagyon sok, gyakorlatilag nem marad semmi értékünk és hiába lesz kurva sok pick ha nem fog ülni mindegyik.
PuppPubi
1-7 mérlegnél mi ebben a sok? CB és DT poszton tudsz bármikor filléres találatot bemutatni, nálam GW trade baszta volna ki egyedül a biztosítékot.
Beki
A baj az, hogy nekünk mikor volt ilyen? De értem a logikát amúgy, csak nehéz

J-E-T-S Jets Jets Jets
7 hónapja
Beki New York Jets 2 893
Nekem ez már nagyon sok, gyakorlatilag nem marad semmi értékünk és hiába lesz kurva sok pick ha nem fog ülni mindegyik.
PuppPubi
1-7 mérlegnél mi ebben a sok? CB és DT poszton tudsz bármikor filléres találatot bemutatni, nálam GW trade baszta volna ki egyedül a biztosítékot.