New York Jets

31 feliratkozó

több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Hú hát részletes véleményt, majd holnap, de végre megvan az első win. Sejtettem azért, hogy van esélyünk, de nem hittem el hogy tényleg nyerhetünk. Gyors pozitívumok: Darnold jobb mint valaha, Gase végre értelmes playcallt hívott, GW továbbra is egy mágus. 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ja és örülök, hogy Gase végre értelmes playcallt tett le az asztalra. Védelem meg hozta az eddigit...kicsivel jobb 2 szélső CBnk lenne...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Csak meglett az első győzelem idén, kicsit döcögősen, de behúztuk. 😀
Teljesen más volt az offense Darnolddal.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
As the NFL trade deadline approaches, one name to watch is New York Jets defensive end Leonard Williams, who has been garnering interest from multiple teams around the league, sources told ESPN. - Schefter
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 www.sny.tv/jets/news/nfl-sources-expect-jets-to-be-extremely-active-at-trade-deadline----here-are-4-players-they-could-move - Vacchiano
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Cowboys OL kezdő LT és RT nem játszik ma, itt lesz az ideje h a balfék DL-ünk vmit mutasson, főleg Mr Bust.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Amugy Mosleyrol jo lenne megtudni valamit, mert ahhoz a kepest hogy a Browns ellen meg az volt hogy kishijan jatszhat, lassan ott tartunk hogy a szezon felet kihagyja hat mi a fasz
Apex
Igen, kb 2 hete is elhangzott Gase szájából h nagyon közel a visszatéréshez Mosley...hát héten sem edzett.
Mondjuk, Mosley posztja szerencsére pont az volt, ahol kb egyedül a depth rendben volt. Williamson és az ő kiesése után is Hewitt és Cashman teljesítménye bőven elfogadható és sztem Williamsontól el is köszönünk jövőre.
Az még mindig érdekelne, hogy Mosley kiesése után miért esett szét annyira a védelem Bills ellen...oké h ő hívta a játékokat és a védelem egyik vezére, de régen nem láttam olyan szintű szétesést nálunk (pedig azért Bowles alatt is voltak borzalmak).
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Amugy Mosleyrol jo lenne megtudni valamit, mert ahhoz a kepest hogy a Browns ellen meg az volt hogy kishijan jatszhat, lassan ott tartunk hogy a szezon felet kihagyja hat mi a fasz

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
McLendon kapott 1 eves hosszabbitast, igy 2020-ig lesz szerzodese.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Falk repült, Fales lesz Darnold backupja. Copeland aktiválva.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Gase ugyan nem erősítette meg, de Mosley, Osemele és HAnderson doubtful vasárnapi meccsre.

@Apex: félidőig kihúzzuk vajon h ne hagyjuk ott a meccset? 😀
Beki
Oh boy..In Sam we trust..ezt mondogatom magamban a heten 😂

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Gase ugyan nem erősítette meg, de Mosley, Osemele és HAnderson doubtful vasárnapi meccsre.

@Apex: félidőig kihúzzuk vajon h ne hagyjuk ott a meccset? 😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Osemele sem nagyon lesz bevethető vasárnap. Jenkins leg már limitáltan edzeget.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Herndon es Mosley is jo esellyel kihagyja a vasarnapi meccset, mi ez a szezon baszki
Apex
Chris Herndon is not practicing today with a hamstring injury. He hurt himself running routes on his own on Friday. #nyj

Ilyen nincs baszki xDDDDDDDD
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Herndon es Mosley is jo esellyel kihagyja a vasarnapi meccset, mi ez a szezon baszki

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Amugy ez utan a meccs utan nagyon remelem hogy Lewis marad a kezdoben Winters helyen illetve Harrison bekerul Kalil helyere es akkor talan a fal kozepe elfogadhato lesz.
Apex
Lewis játékát gondolom nagyban befolyásolja majd, hogy Osemelet bevethető lesz-e vajon. Gase ismét elmondta tegnap h lehetnek újabb változások az OL-ben.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Amugy ez utan a meccs utan nagyon remelem hogy Lewis marad a kezdoben Winters helyen illetve Harrison bekerul Kalil helyere es akkor talan a fal kozepe elfogadhato lesz.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Dokik rámondták az áment, Darnold kezd vasárnap.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Darnold hnap újra megy a dokikhoz. Ha zöld utat kap, vasárnap ő kezd. - bölcs gondolatok Gase-től.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintetek mikor mondaná azt a vezetőség Gase-nek, hogy akkor tessék felállni? Csak mert ha itt Darnold visszatértével nem javul fel jelentősen az O, akkor szerintem megköszönhetjük neki. Lehet itt fogni a dolgokat a talenthiányra O oldalon, de meglehet nézni a tavaly vagy tavalyelőtt érdekes módon Bates és Morton is kitudott hozni valamit az O-ból, és nem volt se Bell, se Osemele, se Crowder. Megmerem kockáztatni tavaly év végére Bates-el úgy néztünk ki O oldalon mint egy Nfl csapat, na ezt se hittem volna hogy leírom. De ha már gyenge O-line, érdekes módon ott a Cardinals, náluk sincs valami komoly fal, mégis egy Rookie qb-val mutatnak valamit. Én tényleg azok között voltam akik nem tartották feltétlen rossz ötletnek Gase idehozatalát, de ez eddig kritikán aluli. A védelemre továbbra sincs egy rossz szavam se, szerintem GW remek munkát végez ahhoz képest, hogy mi áll neki rendelkezésre, bár most nem igazán értettem miért nem Hairston játszott Trujo helyén. Ja és remélem Leo-t elcseréljük még a deadline előtt, úgy sem fogjuk megtartani akkor kapjunk már érte valamit.
Apex
Darnolddal gyorsulni fog az offense tempója ez fix. Sam gyorsabban olvassa 2-3x a védelmeket, mint Falk.
Gase tutira maradni fog még egy évet. 5 éves szerződést kapott, amiből 4 év full garantált.
Fő gond az h a Maccagnannal való (és mert MM egy inkompetens barom is) ellentétek miatt nehéz megállapítani h az offensebe érkezett emberkéket mennyire akarta Gase.
Úgy hiszem h Crowder fixen Gase kérése volt. Utólagos hírek alapján Bell helyett Colemant szerette volna, míg kért volna centert is. Ehhez hozzájön még az Osemele trade és egy megörökölt támadórész ilyen Winters félékkel.
Jó lenne látni ezt az offenset egy működő OL-el, ami tud tartani pár mp-ig és nem omlik össze már 3 embertől és h Bell-nek ne 8 fős boxba kelljen belefutnia. Egy igazi WR1-t ebben az offenseben stb stb.
Nyilván mindezek nem indokolják a nulla felkészültséget Gase-től, de Darnold visszatérésével talán javul a kép.
Beki
Szerintem teljesen kizárt, hogy Gase lesz a HC jövőre.

Nem azért jött ide Douglas, hogy egy ilyen szezon után se választhassa ki a saját HC-jét. Én azon is meglepődnék, ha a 12. hét körül még Gase lenne.
Hulkeinstein
Legnagyobb gond h a HC és a GM is a tulajunknak "jelent". Tehát, ha HC váltás lesz, arról JD-nek a tulajt kell meggyőznie, vagy CJohnsonnak úgy döntenie magától. Emellett köztudott h Gase és Douglas spanok és Gase-nek volt beleszólása a GM személyébe.
Szvsz egy évet még kap Gase, ahol kb a nulláról JD építheti a rostert a saját elképzelésük szerint.
Viszont JD-t hagyni kell alkotni leg 2 évet, mert ezt a rostert több poszton nulláról kell újjáépíteni (teljes OL, elkapók, pass rusher, DL, CB sor). Persze mindennek az alapja h Darnoldot ne törjék össze és fejlődjön, ha utóbbi nem történik meg, akkor kb mindegy az egész.
Beki
Ebben van ráció, de ha még pár olyan meccs lesz, mint a tegnapi, akkor nincs olyan owner, aki ezt nem elégelné meg. Ezt a "produktumot" egy kisebb piacon sem lehetne eladni, hát még New Yorkban.
Hulkeinstein
Hiaba elegeli meg, nem tudja kirakni Gase-t peldaul, koszonhetoen annak a nevetseges szerzodesnek, amit kotott vele. Nem fog kifizetni a tulaj azt a lelepesi penzt, amivel fel lehetne bontani. Ez a csavo inkabb nezi meg ket evig a vergodest.

több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Szerintetek mikor mondaná azt a vezetőség Gase-nek, hogy akkor tessék felállni? Csak mert ha itt Darnold visszatértével nem javul fel jelentősen az O, akkor szerintem megköszönhetjük neki. Lehet itt fogni a dolgokat a talenthiányra O oldalon, de meglehet nézni a tavaly vagy tavalyelőtt érdekes módon Bates és Morton is kitudott hozni valamit az O-ból, és nem volt se Bell, se Osemele, se Crowder. Megmerem kockáztatni tavaly év végére Bates-el úgy néztünk ki O oldalon mint egy Nfl csapat, na ezt se hittem volna hogy leírom. De ha már gyenge O-line, érdekes módon ott a Cardinals, náluk sincs valami komoly fal, mégis egy Rookie qb-val mutatnak valamit. Én tényleg azok között voltam akik nem tartották feltétlen rossz ötletnek Gase idehozatalát, de ez eddig kritikán aluli. A védelemre továbbra sincs egy rossz szavam se, szerintem GW remek munkát végez ahhoz képest, hogy mi áll neki rendelkezésre, bár most nem igazán értettem miért nem Hairston játszott Trujo helyén. Ja és remélem Leo-t elcseréljük még a deadline előtt, úgy sem fogjuk megtartani akkor kapjunk már érte valamit.
Apex
Darnolddal gyorsulni fog az offense tempója ez fix. Sam gyorsabban olvassa 2-3x a védelmeket, mint Falk.
Gase tutira maradni fog még egy évet. 5 éves szerződést kapott, amiből 4 év full garantált.
Fő gond az h a Maccagnannal való (és mert MM egy inkompetens barom is) ellentétek miatt nehéz megállapítani h az offensebe érkezett emberkéket mennyire akarta Gase.
Úgy hiszem h Crowder fixen Gase kérése volt. Utólagos hírek alapján Bell helyett Colemant szerette volna, míg kért volna centert is. Ehhez hozzájön még az Osemele trade és egy megörökölt támadórész ilyen Winters félékkel.
Jó lenne látni ezt az offenset egy működő OL-el, ami tud tartani pár mp-ig és nem omlik össze már 3 embertől és h Bell-nek ne 8 fős boxba kelljen belefutnia. Egy igazi WR1-t ebben az offenseben stb stb.
Nyilván mindezek nem indokolják a nulla felkészültséget Gase-től, de Darnold visszatérésével talán javul a kép.
Beki
Szerintem teljesen kizárt, hogy Gase lesz a HC jövőre.

Nem azért jött ide Douglas, hogy egy ilyen szezon után se választhassa ki a saját HC-jét. Én azon is meglepődnék, ha a 12. hét körül még Gase lenne.
Hulkeinstein
Legnagyobb gond h a HC és a GM is a tulajunknak "jelent". Tehát, ha HC váltás lesz, arról JD-nek a tulajt kell meggyőznie, vagy CJohnsonnak úgy döntenie magától. Emellett köztudott h Gase és Douglas spanok és Gase-nek volt beleszólása a GM személyébe.
Szvsz egy évet még kap Gase, ahol kb a nulláról JD építheti a rostert a saját elképzelésük szerint.
Viszont JD-t hagyni kell alkotni leg 2 évet, mert ezt a rostert több poszton nulláról kell újjáépíteni (teljes OL, elkapók, pass rusher, DL, CB sor). Persze mindennek az alapja h Darnoldot ne törjék össze és fejlődjön, ha utóbbi nem történik meg, akkor kb mindegy az egész.
Beki
Ebben van ráció, de ha még pár olyan meccs lesz, mint a tegnapi, akkor nincs olyan owner, aki ezt nem elégelné meg. Ezt a "produktumot" egy kisebb piacon sem lehetne eladni, hát még New Yorkban.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Szerintetek mikor mondaná azt a vezetőség Gase-nek, hogy akkor tessék felállni? Csak mert ha itt Darnold visszatértével nem javul fel jelentősen az O, akkor szerintem megköszönhetjük neki. Lehet itt fogni a dolgokat a talenthiányra O oldalon, de meglehet nézni a tavaly vagy tavalyelőtt érdekes módon Bates és Morton is kitudott hozni valamit az O-ból, és nem volt se Bell, se Osemele, se Crowder. Megmerem kockáztatni tavaly év végére Bates-el úgy néztünk ki O oldalon mint egy Nfl csapat, na ezt se hittem volna hogy leírom. De ha már gyenge O-line, érdekes módon ott a Cardinals, náluk sincs valami komoly fal, mégis egy Rookie qb-val mutatnak valamit. Én tényleg azok között voltam akik nem tartották feltétlen rossz ötletnek Gase idehozatalát, de ez eddig kritikán aluli. A védelemre továbbra sincs egy rossz szavam se, szerintem GW remek munkát végez ahhoz képest, hogy mi áll neki rendelkezésre, bár most nem igazán értettem miért nem Hairston játszott Trujo helyén. Ja és remélem Leo-t elcseréljük még a deadline előtt, úgy sem fogjuk megtartani akkor kapjunk már érte valamit.
Apex
Darnolddal gyorsulni fog az offense tempója ez fix. Sam gyorsabban olvassa 2-3x a védelmeket, mint Falk.
Gase tutira maradni fog még egy évet. 5 éves szerződést kapott, amiből 4 év full garantált.
Fő gond az h a Maccagnannal való (és mert MM egy inkompetens barom is) ellentétek miatt nehéz megállapítani h az offensebe érkezett emberkéket mennyire akarta Gase.
Úgy hiszem h Crowder fixen Gase kérése volt. Utólagos hírek alapján Bell helyett Colemant szerette volna, míg kért volna centert is. Ehhez hozzájön még az Osemele trade és egy megörökölt támadórész ilyen Winters félékkel.
Jó lenne látni ezt az offenset egy működő OL-el, ami tud tartani pár mp-ig és nem omlik össze már 3 embertől és h Bell-nek ne 8 fős boxba kelljen belefutnia. Egy igazi WR1-t ebben az offenseben stb stb.
Nyilván mindezek nem indokolják a nulla felkészültséget Gase-től, de Darnold visszatérésével talán javul a kép.
Beki
Szerintem teljesen kizárt, hogy Gase lesz a HC jövőre.

Nem azért jött ide Douglas, hogy egy ilyen szezon után se választhassa ki a saját HC-jét. Én azon is meglepődnék, ha a 12. hét körül még Gase lenne.
Hulkeinstein
Legnagyobb gond h a HC és a GM is a tulajunknak "jelent". Tehát, ha HC váltás lesz, arról JD-nek a tulajt kell meggyőznie, vagy CJohnsonnak úgy döntenie magától. Emellett köztudott h Gase és Douglas spanok és Gase-nek volt beleszólása a GM személyébe.
Szvsz egy évet még kap Gase, ahol kb a nulláról JD építheti a rostert a saját elképzelésük szerint.
Viszont JD-t hagyni kell alkotni leg 2 évet, mert ezt a rostert több poszton nulláról kell újjáépíteni (teljes OL, elkapók, pass rusher, DL, CB sor). Persze mindennek az alapja h Darnoldot ne törjék össze és fejlődjön, ha utóbbi nem történik meg, akkor kb mindegy az egész.
több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Szerintetek mikor mondaná azt a vezetőség Gase-nek, hogy akkor tessék felállni? Csak mert ha itt Darnold visszatértével nem javul fel jelentősen az O, akkor szerintem megköszönhetjük neki. Lehet itt fogni a dolgokat a talenthiányra O oldalon, de meglehet nézni a tavaly vagy tavalyelőtt érdekes módon Bates és Morton is kitudott hozni valamit az O-ból, és nem volt se Bell, se Osemele, se Crowder. Megmerem kockáztatni tavaly év végére Bates-el úgy néztünk ki O oldalon mint egy Nfl csapat, na ezt se hittem volna hogy leírom. De ha már gyenge O-line, érdekes módon ott a Cardinals, náluk sincs valami komoly fal, mégis egy Rookie qb-val mutatnak valamit. Én tényleg azok között voltam akik nem tartották feltétlen rossz ötletnek Gase idehozatalát, de ez eddig kritikán aluli. A védelemre továbbra sincs egy rossz szavam se, szerintem GW remek munkát végez ahhoz képest, hogy mi áll neki rendelkezésre, bár most nem igazán értettem miért nem Hairston játszott Trujo helyén. Ja és remélem Leo-t elcseréljük még a deadline előtt, úgy sem fogjuk megtartani akkor kapjunk már érte valamit.
Apex
Darnolddal gyorsulni fog az offense tempója ez fix. Sam gyorsabban olvassa 2-3x a védelmeket, mint Falk.
Gase tutira maradni fog még egy évet. 5 éves szerződést kapott, amiből 4 év full garantált.
Fő gond az h a Maccagnannal való (és mert MM egy inkompetens barom is) ellentétek miatt nehéz megállapítani h az offensebe érkezett emberkéket mennyire akarta Gase.
Úgy hiszem h Crowder fixen Gase kérése volt. Utólagos hírek alapján Bell helyett Colemant szerette volna, míg kért volna centert is. Ehhez hozzájön még az Osemele trade és egy megörökölt támadórész ilyen Winters félékkel.
Jó lenne látni ezt az offenset egy működő OL-el, ami tud tartani pár mp-ig és nem omlik össze már 3 embertől és h Bell-nek ne 8 fős boxba kelljen belefutnia. Egy igazi WR1-t ebben az offenseben stb stb.
Nyilván mindezek nem indokolják a nulla felkészültséget Gase-től, de Darnold visszatérésével talán javul a kép.
Beki
Szerintem teljesen kizárt, hogy Gase lesz a HC jövőre.

Nem azért jött ide Douglas, hogy egy ilyen szezon után se választhassa ki a saját HC-jét. Én azon is meglepődnék, ha a 12. hét körül még Gase lenne.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Heti PFF statok:

CB:
TruJo: 2x vették célba, 1 elkapást engedett 12 yardért
Roberts: 6x vették célba, 5 elkapást engedett 33 yardért
Poole: 2x vették célba, 1 elkapást engedett 20 yardért

OL:
Beachum: 2 sack, 0 QB hit, 4 QB hurry, 6 QB pressure
Lewis: 0 sack, 0 QB hit, 0 QB hurry, 0 QB pressure
Kalil: 1 sack, 1 QB hit, 1 QB hurry, 3 QB pressure
Winters: 1 sack, 1 QB hit, 2 QB hurry, 4 QB pressure
Edoga: 2 sack, 0 QB hit, 2 QB hurry, 4 QB pressure

DL:
Willis: 2 QB hit, 1 QB hurry
Basham: 4 QB hurry
McLendon: 1 sack, 3 QB hurry
QWilliams: 2 QB hurry
Leonard "Bust" Williams: 0, zéró, büdös nagy semmi
Phillips, Luvu, Langi: 0, semmi...

Védelemben Anderson kapta a legjobb értékelést holott 1 negyedet sem játszott sztem -> 84.1
Adams -> 80.6
Basham -> 79.0
Poole -> 85.7

Offenseben toronymagasan Lewis kapta a legjobb értékelést -> 82.0
Közelében sem volt senki: Bell 66.2, Beachum 64.8 stb stb...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Szerencsétlen Bell 2.9-es átlaggal fut, maga a csoda h ennyit is ki tud hozni a dolgokból. Leg elkapott yardokból hozhatja az eddigi átlagát.