NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Jets

31 feliratkozó

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Bell, Crowder, Mosley pacsi
Játékhívás, OL, Darnold és még sorolhatnám, lesz idejük MNF-ig gondolkozni.
Vedviket nem akarom holnap a rosteren látni, a győzelmünkbe került ma. Darnold pedig irtózatosan gyenge volt, ahogy Gase felkészülése is a mai meccsre. Értem én h tavaly legjobb passz elleni védelem volt a Bills-é, de h a meccsen 3-4x ugyanazt a WR screent behívjuk, ez a kreativitás? Enunwa is a millióiban fürdött csak.
LWilliams egyszer megkergette Allent, aztán a büdös nagy semmi, QW szintén zenész.
Megpróbálok holnapig valami egyéb pozitívumot találni.
több mint 5 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Same old Jets!

GO JETS!!!
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 733
Srácok, van am eredménykövető, ilyenkor oda írjatok. 😊
Beki
meg vagyunk lepődve, hogy csapat van New Yorkban, így már azt sem tudjuk hova írjunk döbbenetünkben!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Srácok, van am eredménykövető, ilyenkor oda írjatok. 😊
több mint 5 éve
nemkismiska New York Jets 226
Vannak dolgok amik úgy látszik sose fognak megváltozni... egyrészt úgy gyűjtögetjük a büntiket mintha arra játszanák a meccset. Másrészt úgy látom idénre is sikerült átmenteni a jó negyedik negyedes formánkat...
több mint 5 éve
Lucifer New York Jets 1 213
Na ez kell a szezonra! Ez gyönyrű játék volt Bell és Darnold között

GO JETS!!!
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 959
A f@szomat nem lehetett Myerst megtartani.....

Green is green
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A mai meccsre nagyon kíváncsi vagyok.

A O-nek kiváló próba lesz egy erős D ellen.

Azonban bízom, hogy Josh Allen nem fogja megugrani a lécet és
simán fogja majd a D.

Azért bízok a sima győzelembe, mert szerintem klasszis különbség van
a két irányító között.

Örülök, hogy az első héten már megláthatjuk, hogy hol is állunk.
GTom
Kíváncsi vagyok, mert szerintem pont a ti támadófalatok nem tudja majd megugorni a szintet, a védelem ott van annyival jobb, hogy a támadósorban lévő difi ne legyen para, pláne, hogy a Jets védelme is kérdéses lesz.

több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Őőőőőőőőőőő...Vedvik bemelegítés során első 4 FG kísérletét kihagyta, kövi kettő OK, utolsó megint lazán mellé.
Beki
Myers tavaly végig ezt csinálta 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Őőőőőőőőőőő...Vedvik bemelegítés során első 4 FG kísérletét kihagyta, kövi kettő OK, utolsó megint lazán mellé.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Jets inactives: RB Bilal Powell, S Bennett Jackson, DE John Franklin-Myers, T Chuma Edoga, DL Foley Fatukasi, DT Nathan Shepherd and DL Kyle Phillips.
több mint 5 éve
GTom New York Jets 243
A mai meccsre nagyon kíváncsi vagyok.

A O-nek kiváló próba lesz egy erős D ellen.

Azonban bízom, hogy Josh Allen nem fogja megugrani a lécet és
simán fogja majd a D.

Azért bízok a sima győzelembe, mert szerintem klasszis különbség van
a két irányító között.

Örülök, hogy az első héten már megláthatjuk, hogy hol is állunk.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Egyébként Offense oldalon azért ma sok mindenre választ kaphatunk, mivelhogy egy elég erős D-vel fognak farkasszemet nézni. Bár mindenki Bell-nek a játékát várja, nekem az a tippem, hogy ez a meccs meg úgy kb. az egész szezon annyira lesz jó mint amennyire Darnold. Nagyon remélem, hogy végre tényleg lesz egy QB-nk aki előtud lépni mint Franchise guy és tudja vinni a csapatot a hátán. A fal azért most már legalább átlagos szinten biztos van, de talán még egy kicsit felette is, a fegyverekkel sincs probléma, O-minded HC, 2. év, nincs kifogás!
Apex
O részről nem lehet kifogás, főleg ha Herndon visszatér, de a D kapcsán fel kell készülni a benyelt 400-500 total yardos meccsekre sajnos.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nem tudtam elképzelni pár éve de a fordulóban ezt a meccset várom a legjobban! 😀
És bár a Bills is szimpatikus, hajrá Darnold, hajrá Adams, hajrá Jets!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Még Ed is visszatér! 😊
 nysfmag.com/blog/f/thanks-to-gase-fireman-ed-is-back-as-chant-leader-full-time

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Egyébként Offense oldalon azért ma sok mindenre választ kaphatunk, mivelhogy egy elég erős D-vel fognak farkasszemet nézni. Bár mindenki Bell-nek a játékát várja, nekem az a tippem, hogy ez a meccs meg úgy kb. az egész szezon annyira lesz jó mint amennyire Darnold. Nagyon remélem, hogy végre tényleg lesz egy QB-nk aki előtud lépni mint Franchise guy és tudja vinni a csapatot a hátán. A fal azért most már legalább átlagos szinten biztos van, de talán még egy kicsit felette is, a fegyverekkel sincs probléma, O-minded HC, 2. év, nincs kifogás!

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Gameday vegre!!! Remelem azert ebben a szezonban tobb oromunk lesz mint az utobbiakban 😁
Apex
Mindig igy kezdodik es 200-as pulzussal er veget a dolog vereseggel. 😀
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 959
Berrios, TruJo es RA Q besorolast kapott a mai meccsrr, de mindannyian beoltoznek.
Billsnel Roberts nem jatszik.

Nagyon kellene a mai gyozelem, mert utana Browns es Pats, majd bye week. Konnyen 0-3 is osszejohet es utana sem lesz konnyebb a schedule.
Beki
Egyetértek, formálódó csapatunknak sokat érne egy nyitógyőzelem (bár tavaly is azt hittük... )
Go JETS!!!!!!

Green is green
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Gameday vegre!!! Remelem azert ebben a szezonban tobb oromunk lesz mint az utobbiakban 😁

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Berrios, TruJo es RA Q besorolast kapott a mai meccsrr, de mindannyian beoltoznek.
Billsnel Roberts nem jatszik.

Nagyon kellene a mai gyozelem, mert utana Browns es Pats, majd bye week. Konnyen 0-3 is osszejohet es utana sem lesz konnyebb a schedule.
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 959
Én azért azt szűrtem le, hogy végre van egy GM aki tudja kb mit akar és tesz is érte - ezt jó látni. Annyi meg van a csapatban, hogy Gase megmutathassa tud-e alkotni

Green is green
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 959
7-8 győzelmünk lesz (remélem). a Bold predectionom pedig hogy a Bills és a Pats is 2 győzelmen belül végez velünk (sajna elöttünk)

Green is green
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 437 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
5-11.
empty taxi
Kb, és a Bills 6-10-e mögött harmadik hely
Wyatt
Javítottam. 😊
empty taxi
Én mindkettőnek adtam egy hazai győzelmet ellenünk
Wyatt
Titeket 14-2-re lőttelek be, abból nyilván az egyik vereség az Miamiban születik... 😀
empty taxi
2. héten Miami - New England.
Szezon eleji szokásos korai Fitzmagic mágia - pipa.
Brady kiégett/vége a Pats dinasztiának pánik - pipa.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
6-10
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
5-11.
empty taxi
Kb, és a Bills 6-10-e mögött harmadik hely
Wyatt
Javítottam. 😊
empty taxi
Én mindkettőnek adtam egy hazai győzelmet ellenünk
Wyatt
Titeket 14-2-re lőttelek be, abból nyilván az egyik vereség az Miamiban születik... 😀
empty taxi
Nálam az most kimaradt, lett helyette a másik kettő és 13–3 :d
Eagles?