New York Jets

31 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Persze, ez egyertelmu, nem is ezert menne csodbe a csapat. Szimplan csak az ilyen hulyesegek basszak szet a capjet egy csapatnak, Tomlin is peldaul hasonloan nagy gyokersegeket huz meg a Jaxnel, es Maccagnan betlijeit is nyugodtan lehetne sorolni. En pedig ugy vagyok ezzel, hogy a sok hasonlo kis hulyeseg mar sokra megy, egyszer pedig ra fog kurni a Jets ezekre a baromsagaira.

A lusta Revisnek kifizette a vilag penzet, Skrine is furcsa volt mar akkor, annak az Ijalananak, aki konkretan a tizezer idenye alatt egyszer tudott egeszseges maradni es lehozott egy kozepes idenyt, 5.5 millat odapakolt, de szerintem ez a Trumaine Johnson-kifizetes sem volt teljesen rendben.

Van mibol, van mibol, de azert tobbszor is latjuk, hogy egy-ket ideny alatt hova kepes atbillenni nehany idiota szerzodessel egy franchise. Maccagnant eddig is a liga egyik legszarabb GM-jenek tartottam, de igazabol ujra es ujra raerosit erre.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 298 — Keep pounding
Folyamatosan emelkedik a cap, nem is kicsivel. Így nagyon kevés olyan játékos fog kikerülni a piacra, aki a posztján a legszűkebb elitbe tartozik. Én se fizettem volna ennyit Enunwának, de qrvára nem ezen fog múlni, hogy a Jets sikeres lesz, vagy sem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Es akkor te mar december 28-an tudni fogod, hogy a piac nem lesz jo, ezert adsz ketszer annyi garantaltat valakinek, aki erre nem szolgalt ra. Mindezt raadasul nem egy vagy keteves prove-it szerzodessel, aminel igazabol tenyleg siman lehet ugy alakitani, hogy nem oszt nem szoroz akkor sem, ha semmit sem csinal majd, hanem negy evre.

Hat ez oriasi huzas. Legutobb a Cleveland csinalt hasonlo okossagokat par eve, amikor tele voltak penzzel es az FA sem volt jo, azt a holt szezont szerintem azota is emlegetik a varosban.

Ha penzt kell kolteni, akkor fogjak es odaadjak Bellnek, o legalabb majd nem biztos, hogy „atlagos” teljesitmenyt hoz erte. Ez egy olyan sportag, ahol fontosak a kiegeszito jatekosok, akik hasznosak tudnak lenni, de az elkapo az meg pont az a poszt, ahol drafton tucatjaval jonnek a hatsobb korokbol is az Enunwahoz hasonlo korrekt #2-3 WR-ek, de a piacon is minden evben van legalabb ennyi, akik ha nem is valtjak meg a vilagot, abszolut hasznosak.

Persze akkor, ha van egy olyan offensive coordinatorod, aki tisztaban van vele, hogy milyen stilusu jatekos kell a rendszerebe, vagy az adott illetore ra tudja szabni a terveit. Lasd peldaul a Seahawksot, ahol allandoan elsore wtf-nek tuno penzeket kapnak az elkapok, de az elmult evekben rendre jol jatszik az, aki megkapta a lovet.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 298 — Keep pounding
Annyi pénzük van, hogy nincs mire elkölteni, így aki legalább átlagos teljesítményre képes, azt meg lehet tartani akár áron felül is. Hiába a valag capspace, ha nem kerülnek ki értelmes jatékosok FA piacra, feldughatod magadnak....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Jets gave WR Quincy Enunwa a four-year extension worth up to $36 million extension that includes $20 million guaranteed, as @Eric_Edholm said. - Schefter

Alap szamok nem rosszak, de jo lesz latni szerzodes pontos lebontasat h mi lesz pl serulesekhez kotve stb.

Vasarnap Enunwa, Kearse es Claiborne OUT.
Beki
Na szerintem ez egy jó döntés, Enunwa ha egészséges, akkor egy tök korrekt 2./3. számú elkapó, akiben egy egy nagy play is benne van időnként....csak maradjon egészséges. Ha a 2 Andersont, Myerst meg Robertset visszahozzuk, akkor a resign részekkel megvagyok elégedve.
Apex
Csak szerintem egy total hullamzo, sokat serult, raadasul korabban mar eltiltott elkapo ennyit nem er, de ez a garantalt meg egyenesen wtf. Az evi 9 millio valahol vedheto, premierposzt, Enunwanak voltak jo meccsei (meg ha nala nagy divat is eltunni hetekre utana), a garantalt resze viszont ordas nagy hulyeseg.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Jets gave WR Quincy Enunwa a four-year extension worth up to $36 million extension that includes $20 million guaranteed, as @Eric_Edholm said. - Schefter

Alap szamok nem rosszak, de jo lesz latni szerzodes pontos lebontasat h mi lesz pl serulesekhez kotve stb.

Vasarnap Enunwa, Kearse es Claiborne OUT.
Beki
Na szerintem ez egy jó döntés, Enunwa ha egészséges, akkor egy tök korrekt 2./3. számú elkapó, akiben egy egy nagy play is benne van időnként....csak maradjon egészséges. Ha a 2 Andersont, Myerst meg Robertset visszahozzuk, akkor a resign részekkel megvagyok elégedve.
Apex
Robby tippre kapni fog egy 2. koros tendert. 😀
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Jets gave WR Quincy Enunwa a four-year extension worth up to $36 million extension that includes $20 million guaranteed, as @Eric_Edholm said. - Schefter

Alap szamok nem rosszak, de jo lesz latni szerzodes pontos lebontasat h mi lesz pl serulesekhez kotve stb.

Vasarnap Enunwa, Kearse es Claiborne OUT.
Beki
Na szerintem ez egy jó döntés, Enunwa ha egészséges, akkor egy tök korrekt 2./3. számú elkapó, akiben egy egy nagy play is benne van időnként....csak maradjon egészséges. Ha a 2 Andersont, Myerst meg Robertset visszahozzuk, akkor a resign részekkel megvagyok elégedve.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Jets gave WR Quincy Enunwa a four-year extension worth up to $36 million extension that includes $20 million guaranteed, as @Eric_Edholm said. - Schefter

Alap szamok nem rosszak, de jo lesz latni szerzodes pontos lebontasat h mi lesz pl serulesekhez kotve stb.

Vasarnap Enunwa, Kearse es Claiborne OUT.
Beki
3évre adtam neki 9 millát .. bocsi 😊
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Jets gave WR Quincy Enunwa a four-year extension worth up to $36 million extension that includes $20 million guaranteed, as @Eric_Edholm said. - Schefter

Alap szamok nem rosszak, de jo lesz latni szerzodes pontos lebontasat h mi lesz pl serulesekhez kotve stb.

Vasarnap Enunwa, Kearse es Claiborne OUT.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Heten nem edzett eddig Claiborne, Enunwa, Kearse, Myers es KPL.
Myers jatekara van esely Bowles szavai alapjan, tobbiek sztem pihi.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
 twitter.com/PFF/status/1078029441027264524?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Az egyik legjobb értelmetlen játék, amit valaha láttam. Ennek a csókának basszus a pálya környékén folyamatosan passzolni kellene. Ennyire nem tud elszakadni a védőktől? Mert amilyen elkapásokat folyamatosan képes bemutatni, az nem normális

 www.youtube.com/watch?v=zx1pqSrexaM
Wyatt
Túl sokat nincs fent a pályán, most a Packers ellen például a snap countok 37%-nál. Egyébként nem bánnám, ha többet használnánk.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az egyik legjobb értelmetlen játék, amit valaha láttam. Ennek a csókának basszus a pálya környékén folyamatosan passzolni kellene. Ennyire nem tud elszakadni a védőktől? Mert amilyen elkapásokat folyamatosan képes bemutatni, az nem normális

 www.youtube.com/watch?v=zx1pqSrexaM

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Raiders tett nekunk egy szivesseget es nyertek, igy 3. pick a mienk.
Friscot is elozhetjuk meg ha mindket csapat ki is kap, bar ahhoz par meccsnek jol kell alakulnia.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
 twitter.com/johnbruggiero/status/1077296497820160001
Jets QB-val mikor fordult elő ilyen utoljára? 😀

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Am basszus hihetetlen h mennyire nem tudjuk lezárni a meccseket...CLE, TEN, HOU és GB elleni meccs mindegyik hozható lett volna...Titans és a tegnapi leolvadás az nagyon kegyetlen volt.
Kb 11 perc volt hátra és vezettünk 15 ponttal, így is sikerült kikapni...az offense és az ST nagyot játszott, viszont a védelmünknek sikerült 540 total yardot engedni (ami leírtak szerint 20 éve a legtöbb), ebből 220 yard jött 4. negyedtől számítva. 8 db 20 yardnál nagyobb playet engedtünk.
Ezek után TruJo barátunk szó nélkül elviharzott (az egyetlen, aki nem nyilatkozott).
Beki
Es elvileg a defense-nek kellett volna a legjobb egysegunknek lennie iden. Ahhoz kepest az utobbi meccsek utan kb. az a legszarabb. Hiaba van ott Avery, Jamal, Maye(ha egeszseges) harman kevesek ehhez, bar en siman eltudom kepzelni hogy fejben mar sokan leszarjak
Apex
Nyilván Maye és Lee hiánya érezhető vmennyire, de a 2. félidőre a nulla pass rush is hozzátette a magáét (bár nem nagyon figyeltem Rodgers mennyire gyorsan szabadult a labdától).
Viszont h továbbvigyem: évekkel ezelőtt volt egy elit DL, amit szépen sikerült leamortizálni egy darab Williamsre, 4 év alatt normális CB1et nem sikerült hozni Bowles-nak, sikerült 2. alkalommal is odaadni elképesztő pénzt egy CBnek, akit akk égetnek, mikor akarnak. 3. körben Shephard draftolása, aki jövőre 26 éves lesz már és eddig nem tudott szintet lépni NFL-re. Sorolhatnám még Maccagnan elcseszett lépéseit, de jövőre McLendon és Anderson is UFA, nincs pass rusher, CB sorban van egy túlfizetett veterán CB-d, CB2 és CB3 UFA.
Lehet megint túl negatív vagyok, de:
1. az elmúlt 4 évben nem csak Bowles volt itt a ludas, Maccagnan is szépen jó lenne, ha kávézgatás helyett előállna és BS duma helyett dolgozna végre
2. sokan várják és Maccagnan is arra célozgat h jövőre PO-ra esélyes lehet a csapat, hát ezzel a rosterrel vmi csoda lenne, mert 2 évnyi munka van még vele

Na és itt jön akkor a képbe a tulajaink döntése h mit kezdjenek Maccagnan-nal, mert ha marad, az min 4 éves szerződést jelent neki is, mint az új HCnak.
Beki
Igen ezt akartam is írni, hogy Leo hiánya azért durván érződött a 2. félidőben. Én azt mondom oda hozunk még egy pass rushert, mondjuk Clowneyt(habár én nem túlzottan kedvelem a fickót, de nem rossz játékos) vagy esetleg Fowlert továbbá Andersont és McLendont visszahozzuk, akkor szerintem a fal rendben lesz. LB sorral szerintem nincs nagy gáz, bár én szívem szerint cutolnám Lee-t a fenébe, mert idén sem bizonyította hogy miért volt ő anno első körös, de nem hiszem hogy nagyon lesz jó alternatíva FA-n, szóval lehet inkább visszahoznám, azt hátha. Safety páros adott. CB sorral már inkább vannak gondok, Skrine meglepően feljavult az utóbbi meccseken, esetleg még azon is elgondolkoznék, hogy visszahozzuk mint cb3. Claiborne-al kapcsolatban pedig arra jutottam hogy inkább draftoljunk valakit, vagy tradeljünk valakiért, mert baromira inkonzisztens a pali. TruJo meg hát...bízzunk benne hogy jövőre jobb lesz, nem tudom. xd Azért tud ő jól is játszani, bizonyította a Rams-nél. CB2-nek szerintem nem lesz olyan gáz jövőre. De sajnos tény, hogy kevés az utánpótlás a D-be, és azért ez egy D-minded HC-nál kurva gáz, érted legalább akkor a védelem legyen rendben, de nem...oké aláírom azért vannak hiányzók, de baszki 540 yard? Tényleg? Leszarom hogy Rodgers dobál, ez elfogadhatatlan, és akkor a büntiket nem is számoltam. Minden téren vicc ez a coaching staff. Az O is szerintem csak is kizárólag Darnold miatt működik most, mert Bates-nek ugyanolyan inkompetens, fos, kiszámítható hívásai vannak. PL. Fél meccsen keresztül decoy-nak használod Cannon-t, hogy majd jól megszívasd a defet, aztán amikor behívod, kurvára megleptél mindenkit, ja nem. De még lehetne sorolni. Na bocsi a hosszú kommentért, de valahogy jól esett most ezeket leírni. 😀

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Am basszus hihetetlen h mennyire nem tudjuk lezárni a meccseket...CLE, TEN, HOU és GB elleni meccs mindegyik hozható lett volna...Titans és a tegnapi leolvadás az nagyon kegyetlen volt.
Kb 11 perc volt hátra és vezettünk 15 ponttal, így is sikerült kikapni...az offense és az ST nagyot játszott, viszont a védelmünknek sikerült 540 total yardot engedni (ami leírtak szerint 20 éve a legtöbb), ebből 220 yard jött 4. negyedtől számítva. 8 db 20 yardnál nagyobb playet engedtünk.
Ezek után TruJo barátunk szó nélkül elviharzott (az egyetlen, aki nem nyilatkozott).
Beki
Es elvileg a defense-nek kellett volna a legjobb egysegunknek lennie iden. Ahhoz kepest az utobbi meccsek utan kb. az a legszarabb. Hiaba van ott Avery, Jamal, Maye(ha egeszseges) harman kevesek ehhez, bar en siman eltudom kepzelni hogy fejben mar sokan leszarjak
Apex
Nyilván Maye és Lee hiánya érezhető vmennyire, de a 2. félidőre a nulla pass rush is hozzátette a magáét (bár nem nagyon figyeltem Rodgers mennyire gyorsan szabadult a labdától).
Viszont h továbbvigyem: évekkel ezelőtt volt egy elit DL, amit szépen sikerült leamortizálni egy darab Williamsre, 4 év alatt normális CB1et nem sikerült hozni Bowles-nak, sikerült 2. alkalommal is odaadni elképesztő pénzt egy CBnek, akit akk égetnek, mikor akarnak. 3. körben Shephard draftolása, aki jövőre 26 éves lesz már és eddig nem tudott szintet lépni NFL-re. Sorolhatnám még Maccagnan elcseszett lépéseit, de jövőre McLendon és Anderson is UFA, nincs pass rusher, CB sorban van egy túlfizetett veterán CB-d, CB2 és CB3 UFA.
Lehet megint túl negatív vagyok, de:
1. az elmúlt 4 évben nem csak Bowles volt itt a ludas, Maccagnan is szépen jó lenne, ha kávézgatás helyett előállna és BS duma helyett dolgozna végre
2. sokan várják és Maccagnan is arra célozgat h jövőre PO-ra esélyes lehet a csapat, hát ezzel a rosterrel vmi csoda lenne, mert 2 évnyi munka van még vele

Na és itt jön akkor a képbe a tulajaink döntése h mit kezdjenek Maccagnan-nal, mert ha marad, az min 4 éves szerződést jelent neki is, mint az új HCnak.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Am basszus hihetetlen h mennyire nem tudjuk lezárni a meccseket...CLE, TEN, HOU és GB elleni meccs mindegyik hozható lett volna...Titans és a tegnapi leolvadás az nagyon kegyetlen volt.
Kb 11 perc volt hátra és vezettünk 15 ponttal, így is sikerült kikapni...az offense és az ST nagyot játszott, viszont a védelmünknek sikerült 540 total yardot engedni (ami leírtak szerint 20 éve a legtöbb), ebből 220 yard jött 4. negyedtől számítva. 8 db 20 yardnál nagyobb playet engedtünk.
Ezek után TruJo barátunk szó nélkül elviharzott (az egyetlen, aki nem nyilatkozott).
Beki
Es elvileg a defense-nek kellett volna a legjobb egysegunknek lennie iden. Ahhoz kepest az utobbi meccsek utan kb. az a legszarabb. Hiaba van ott Avery, Jamal, Maye(ha egeszseges) harman kevesek ehhez, bar en siman eltudom kepzelni hogy fejben mar sokan leszarjak

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Am basszus hihetetlen h mennyire nem tudjuk lezárni a meccseket...CLE, TEN, HOU és GB elleni meccs mindegyik hozható lett volna...Titans és a tegnapi leolvadás az nagyon kegyetlen volt.
Kb 11 perc volt hátra és vezettünk 15 ponttal, így is sikerült kikapni...az offense és az ST nagyot játszott, viszont a védelmünknek sikerült 540 total yardot engedni (ami leírtak szerint 20 éve a legtöbb), ebből 220 yard jött 4. negyedtől számítva. 8 db 20 yardnál nagyobb playet engedtünk.
Ezek után TruJo barátunk szó nélkül elviharzott (az egyetlen, aki nem nyilatkozott).
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/uSTADIUM/status/1077032404865478656?s=19 Hmm Erdekes
Apex
Na ezt már támogatnám. Ha kell Maccagnant is nyugodtan ki lehet vágni, ha esetleg másik GM-el szeretne csak jönni Haribó.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
 twitter.com/uSTADIUM/status/1077032404865478656?s=19 Hmm Erdekes

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Há mireeeeee

 twitter.com/PFF_Sam/status/1076944537082318848?s=20
alatriste
Erre asszem mindenki azt írta eredménykövetőben h BS flag volt, de pár yard múlott ezen csak. Igaz utána nagy nehezen szenvedtétek csak be a labdát TDre. 😀
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 247 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Há mireeeeee

 twitter.com/PFF_Sam/status/1076944537082318848?s=20


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 959
Boldog Karácsonyt minden Jetses sorstársnak!!!

Green is green
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Úgy nézem Tankathon oldalon, hogy ha vmi isteni csodával el is verjük a Pats-et, akk sem húzunk 5. helynél hátrébb drafton.