New York Jets

31 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat igen, Beki talpa alatt is forro a talaj GM-ben. 8-D

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 466 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bowles elrepült - hivatalos.
 twitter.com/nyjets/status/1079552818812354560
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
REC YDS AVG TD LONG TGTS
Deontay Burnett 5 73 14.6 0 25 5

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
3. pick már tuti, de mivel TB és NYG kikapott, így SoS terén nem tudjuk Friscot előzni, így ARI és SF győzelmek kellenek h innen elmozduljunk.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Nem sikerült jól a szezon, de legalább a befejezés szar volt

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Hát azon az uccsó fumble-n megszakadtam úgy nevettem... 😀 lúzer csapatunk szezonját tökéletesen összefoglalta.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
jaaaaaaaaaajajajaaaaaaaaa, Kaflin az, hulye lennek en a liga top feka edzojet kritizalni

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
I'm told #Jets CB Trumaine Johnson may not play today after a source said "he didn't show for some meetings, nor practice." I'm also told it's posb CB Darryl Roberts may not start. The source added Roberts "was late for some scheduled events but showed for meetings & practice.

Na akkor marad Skrine, Rashard Robinson, Derrick Jones és Nickerson az össz bevethető CB? 😀
Beki
Hát ha így nem lesz jó meccse Bradynek akkor tényleg kiégett 😕
Apex
Kb mindegy h 200 yardot futnak, vagy Brady 400 yardot passzol ellenünk. 😀
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
I'm told #Jets CB Trumaine Johnson may not play today after a source said "he didn't show for some meetings, nor practice." I'm also told it's posb CB Darryl Roberts may not start. The source added Roberts "was late for some scheduled events but showed for meetings & practice.

Na akkor marad Skrine, Rashard Robinson, Derrick Jones és Nickerson az össz bevethető CB? 😀
Beki
Hát ha így nem lesz jó meccse Bradynek akkor tényleg kiégett 😕

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
TruJo inaktív is lesz valóban.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
I'm told #Jets CB Trumaine Johnson may not play today after a source said "he didn't show for some meetings, nor practice." I'm also told it's posb CB Darryl Roberts may not start. The source added Roberts "was late for some scheduled events but showed for meetings & practice.

Na akkor marad Skrine, Rashard Robinson, Derrick Jones és Nickerson az össz bevethető CB? 😀
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Caldwell komolyan felmerult? Lol hat ennyi erobol maradjon Bowles, unott fapofaval az is tud allni az oldalvonalnal.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Persze, ez egyertelmu, nem is ezert menne csodbe a csapat. Szimplan csak az ilyen hulyesegek basszak szet a capjet egy csapatnak, Tomlin is peldaul hasonloan nagy gyokersegeket huz meg a Jaxnel, es Maccagnan betlijeit is nyugodtan lehetne sorolni. En pedig ugy vagyok ezzel, hogy a sok hasonlo kis hulyeseg mar sokra megy, egyszer pedig ra fog kurni a Jets ezekre a baromsagaira.

Stez
Lemaradtam vmiről?
empty taxi
Be van baszva, neki Tomlin és Coughlin egykutya

A nagyobb baj, hogy Burnett simán jobb és kategóriákkal olcsóbb. Ez a szerződés nekem is felvonta tegnap a szemöldököm, de ki vagyok én, hogy a Jets döntéseit kritizáljam

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Persze, ez egyertelmu, nem is ezert menne csodbe a csapat. Szimplan csak az ilyen hulyesegek basszak szet a capjet egy csapatnak, Tomlin is peldaul hasonloan nagy gyokersegeket huz meg a Jaxnel, es Maccagnan betlijeit is nyugodtan lehetne sorolni. En pedig ugy vagyok ezzel, hogy a sok hasonlo kis hulyeseg mar sokra megy, egyszer pedig ra fog kurni a Jets ezekre a baromsagaira.

Stez
Lemaradtam vmiről?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Rapoport meg Matt Campbell nevet is emlitette egyetemi edzok kozul.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Bowles meg nem lett kivagva.
McCarthy okes, de h Caldwell neve felmeruljon, az kicseszett nevetseges, raadasul Cardinals es Packersnel is emlitik.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 247 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
MM továbbra se egy rossz szakember. Konzervatív lett nagyon GBben de ideérjezésekor ő egy újító volt.
Ha észre veszi hogy ehhez kell vissza térnie. A kivágása talán elég ehez a felismeréshez, ő simán lehet újra sikeres egy másik csapatnál.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak stílusosan.... ezt a két napot nehéz lehetett kibírni....
dande
Bowles elküldve.
KeyG
@nfltrade_rumors: Jets Planning To Fire HC Todd Bowles, Potential Candidates Include Mike McCarthy & Jim Caldwell

Csak meccs után fogják szerintem kivágni.
Amúgy meg milyen fiatalos jelöltek főleg ha Harbaught is idevesszük.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 745
Jets gave WR Quincy Enunwa a four-year extension worth up to $36 million extension that includes $20 million guaranteed, as @Eric_Edholm said. - Schefter

Alap szamok nem rosszak, de jo lesz latni szerzodes pontos lebontasat h mi lesz pl serulesekhez kotve stb.

Vasarnap Enunwa, Kearse es Claiborne OUT.
Beki
Na szerintem ez egy jó döntés, Enunwa ha egészséges, akkor egy tök korrekt 2./3. számú elkapó, akiben egy egy nagy play is benne van időnként....csak maradjon egészséges. Ha a 2 Andersont, Myerst meg Robertset visszahozzuk, akkor a resign részekkel megvagyok elégedve.
Apex
Csak szerintem egy total hullamzo, sokat serult, raadasul korabban mar eltiltott elkapo ennyit nem er, de ez a garantalt meg egyenesen wtf. Az evi 9 millio valahol vedheto, premierposzt, Enunwanak voltak jo meccsei (meg ha nala nagy divat is eltunni hetekre utana), a garantalt resze viszont ordas nagy hulyeseg.
Stez
Az a baj, hogy ha ez az Enuwa gyerek 9 millió, akkor nem tudom, hogy egy Cooper fizuja hol fog megállni Dallasban. 18-19 milla? Itt lassan mindenki 8-9 millat keres, aki tud futni 10 yardot anélkül, hogy hasra esne a saját lábában.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 151 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak stílusosan.... ezt a két napot nehéz lehetett kibírni....
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 180
Bowles elküldve.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk ha valaki Funchesst megfizeti, az meg is erdemli. Xd

több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Mondjuk meg mindig nem ismerjuk pontos reszleteket, de gondolom 2 ev alatt kiporog a garantalt resze.
Most jon ki az pontosan h az elmult evek szar draftjainak hala kb alig van ertelmes sajat draftolt, akit meg kellene fizetni. Ehelyett FAn szepen tul kell fizetnunk embereket jovore h vmi legyen, foleg OL es Bellre gondolok. Darnold es Adams rookie szerzodesenek vegeig lesz love, amit kolthetunk, de jobban orulnek sajat draftoltak megtartasanak, dehat ha nincs ilyen tul sok...
WR FA piac eleg vekony jelenlegi nevekkel es Tate+Funchess igy is orult osszeget fog kapni sztem, igy ennek is szolhatott Enunwa megtartasa.
Lesz 100 misi igy is es 3-4 nagyobb osszegu szerzodes is belefer, de nagyon keves lesz az is h utokepes roster legyen ez.

Apex: Enunwat Idzik huzta meg anno, igy ennyivel kevesebb Maccagnan pozitiv dolgai kozul. 😀

Maccagnan pedig mehetne, amerre akar...nagyon tavol all h leg annyi bizalmat kapjon, mint a Bears GM, akik nagyon szepen osszehoztak a dolgokat par lepessel es lam PO is van. Na ilyen teren nem bizok Maccagnanban, aki elv legszarabb merleget is birtokolja Jets GMek kozul. Plusz sztem nem lesz sok GM uresedes iden, igy fuggoen ki jonne HCnak lenne ido merlegelni dolgokat. Gondolok itt Haribo (egyetemen levo teso) esetleges elcsabitasara, ha nagyobb beleszolast kerne dolgokba stb.
Beki
Baszki, tényleg xD (Mondjuk ő szerintem szarabb volt mint Macc 😀) Mindenesetre az érvelésem többi részét attól még tartom.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk meg mindig nem ismerjuk pontos reszleteket, de gondolom 2 ev alatt kiporog a garantalt resze.
Most jon ki az pontosan h az elmult evek szar draftjainak hala kb alig van ertelmes sajat draftolt, akit meg kellene fizetni. Ehelyett FAn szepen tul kell fizetnunk embereket jovore h vmi legyen, foleg OL es Bellre gondolok. Darnold es Adams rookie szerzodesenek vegeig lesz love, amit kolthetunk, de jobban orulnek sajat draftoltak megtartasanak, dehat ha nincs ilyen tul sok...
WR FA piac eleg vekony jelenlegi nevekkel es Tate+Funchess igy is orult osszeget fog kapni sztem, igy ennek is szolhatott Enunwa megtartasa.
Lesz 100 misi igy is es 3-4 nagyobb osszegu szerzodes is belefer, de nagyon keves lesz az is h utokepes roster legyen ez.

Apex: Enunwat Idzik huzta meg anno, igy ennyivel kevesebb Maccagnan pozitiv dolgai kozul. 😀

Maccagnan pedig mehetne, amerre akar...nagyon tavol all h leg annyi bizalmat kapjon, mint a Bears GM, akik nagyon szepen osszehoztak a dolgokat par lepessel es lam PO is van. Na ilyen teren nem bizok Maccagnanban, aki elv legszarabb merleget is birtokolja Jets GMek kozul. Plusz sztem nem lesz sok GM uresedes iden, igy fuggoen ki jonne HCnak lenne ido merlegelni dolgokat. Gondolok itt Haribo (egyetemen levo teso) esetleges elcsabitasara, ha nagyobb beleszolast kerne dolgokba stb.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Nos, nem véletlenül vagyunk úgy Maccel itt a topikban is, hogy jobb lenne ha lelépne Toilet Bowlesal egyetemben. Továbbá az a tény, hogy Maccnek az első körön kívül(néhány esetben még ott sem) finoman fogalmazva sem voltak jó pickjei, Enunwa a kevés kivétel közé tartozik, így érthető hogy őt itt akarja legalább tartani, igazolva magát hogy azért nem mindegyik pickje volt halálszar. Ennek ellenére gondolom úgy, hogy ez a lépés nem volt rossz. Ennyi pénzt úgy sem lehet normálisan elkölteni, Enunwa azért már bizonyított, hogy tud nagyon is jól játszani, van némi összeszokottság Darnoldal, illetve mire itt lesz az FA egyel kevesebb dologgal kell foglalkozni. A pickek pedig kurvára kelleni fognak, hogy Darnoldnak építsenek egy falat, nem lenne jó ha eljutnánk odáig mint ti Luckal. Viszont ha nem tud egészséges maradni Enunwa akkor ez is egy fos lépés volt.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath