New York Jets

31 feliratkozó

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Az az igazság, hogy én is negatívkodok meccsek során, hogy Robby így backupokat vert sok esetben stb, de azért örülök h ő, Darnold és Herndon azért odateszi magát, mert jövőre mindhárman itt lesznek és kellenek is.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 247 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Darnoldot továbbra is nagyon szeretem, Adams kedvenc. 😊 A sok zászló miatt kicsit vegyesek az érzelmeim, de ezen a meccsen isten igazából az a csapat nyert aki kikapott. Bár ahogy Apex is írta a sajátok ellen drukkolni még ennek tudatában sem igazán tud a szurkoló. 😊
Fényes jövőt!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Ismét ugyanaz volt, mint a legutóbbi meccsen, jó szoros meccs, Darnold jól játszott, de azért kiszoptunk. Amúgy nem tudom így meccs után örülök, hogy az történt ami, de meccs közben nem tudok azért szurkolni, hogy kikapjunk. 😀 Boldog Karácsonyt mindenkinek!

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Jó kis szórakoztató meccs volt, Darnoldot nagyon sajnálom.
Mindenkinek Boldog Karácsonyt! Egyetek és igyatok (Bowles miatt ezt főleg) és a jó hírem h már csak egy nagyob vereség kövi héten és Bowles repül. 😊
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
 youtu.be/TUD5zDmGBGU

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ez kész. 😀

 www.youtube.com/watch?v=1be4c8tOtB8
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Shell, Attaochu -> IR
Wint jött fel PS-ről.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Todd Bowles said he doesn’t know the specifics of RT Brandon Shell’s knee injury but that it’s “pretty bad” and will likely require surgery. Shell’s season is done.

4 nap alatt nem tudták kideríteni mi szakadt, mi nem?!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Philbin rendesen lerázta a kérdéseket h Áronka kezd-e vasárnap. Sztem Kizer lesz az emberünk.
Beki
Viszlát harmadik pick! 😀
Apex
Áronka azt mondja, hogy játszik vasárnap és edzett is ma.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Philbin rendesen lerázta a kérdéseket h Áronka kezd-e vasárnap. Sztem Kizer lesz az emberünk.
Beki
Viszlát harmadik pick! 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Philbin rendesen lerázta a kérdéseket h Áronka kezd-e vasárnap. Sztem Kizer lesz az emberünk.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
HÁROM Jets játékos is mehet Orlandóba.
Jason Myers Pro Bowler lett! Na ezt se gondoltam volna. És Andre Roberts révén lesz még egy Jets játékos az ST-ben
 twitter.com/nyjets/status/1075194126277246976
Melléjük még Jamal Adams is bekerült
 twitter.com/nyjets/status/1075194118706470913
Avery Williamson meg tartalék.
 twitter.com/nyjets/status/1075194809550323712
iktriad
Mondtam en hogy iden jol tolta Myers ba!

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
 twitter.com/PFF_Jets/status/1074758617356795905?s=19
Apex
2 hete Allen, múlthéten Mayfield, most meg Darnold. Nem rossz ez a class eddig. *kopp-kopp*
Muffalo_Bafia
Ráadásul Rosen sem tűnik világtalannak, csak szegény Cards OL sincs a toppon. Maradjon is így. Ráfér 4 friss kiváló irányító a ligára 😊
több mint 5 éve
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 920
 twitter.com/PFF_Jets/status/1074758617356795905?s=19
Apex
2 hete Allen, múlthéten Mayfield, most meg Darnold. Nem rossz ez a class eddig. *kopp-kopp*

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 469 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
HÁROM Jets játékos is mehet Orlandóba.
Jason Myers Pro Bowler lett! Na ezt se gondoltam volna. És Andre Roberts révén lesz még egy Jets játékos az ST-ben
 twitter.com/nyjets/status/1075194126277246976
Melléjük még Jamal Adams is bekerült
 twitter.com/nyjets/status/1075194118706470913
Avery Williamson meg tartalék.
 twitter.com/nyjets/status/1075194809550323712

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 678 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Am nem a legjobbkor fogunk mi sem új HC-t keresni, annyi szent. 😀
CLE és GB már üresedés van, jöhet még CAR, DEN, ARI, TB, BAL(?), CIN, + WAS és JAX kicsi eséllyel.
Beki
Pont ezen filóztam én is hogy nagyon para lesz az edző piac...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Am nem a legjobbkor fogunk mi sem új HC-t keresni, annyi szent. 😀
CLE és GB már üresedés van, jöhet még CAR, DEN, ARI, TB, BAL(?), CIN, + WAS és JAX kicsi eséllyel.
Beki
In Christopher Johnson we trust!
Apex
Nagyon kíváncsi vagyok h Woody mennyire dumál bele majd a döntésébe.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Am nem a legjobbkor fogunk mi sem új HC-t keresni, annyi szent. 😀
CLE és GB már üresedés van, jöhet még CAR, DEN, ARI, TB, BAL(?), CIN, + WAS és JAX kicsi eséllyel.
Beki
In Christopher Johnson we trust!

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Am nem a legjobbkor fogunk mi sem új HC-t keresni, annyi szent. 😀
CLE és GB már üresedés van, jöhet még CAR, DEN, ARI, TB, BAL(?), CIN, + WAS és JAX kicsi eséllyel.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
 twitter.com/PFF_Jets/status/1074758617356795905?s=19

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Kíváncsi vagyok h mennyire lesz motivált a GB vasárnap. Hasonló szoros vereséget ismét el tudnék fogadni.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Jó volt ez egynek.
Wyatt által írt példák közül a Darnold futás sérülten volt, ami felcseszett...ha nedm Darnold hívta be / hívta át, akkor Bates fejében kurva nagy gondok vannak (Bowles baromságait ne részletezzük, 4 év alatt hozzászoktunk már).
TruJo-t megint szarrá égették szokás szerint. Leo Williams meg félelmetesen egy nagy nulla.
Beki
Leonard Williams currently has 44 QB pressures which is the 8th most among DI’s through Week 14!
Apex
Van hasonló számod QB hitekre is? Összehasonlítanám tavalyival.
Beki
2017-ben 25 volt neki, Idén 17.
Mondjuk egy Donald-al összehasonlítva. 2017-ben 27, idén 33.
Apex
Nagyon jó volna tudni miért nem sikerült, akkor neki sackekre váltani ezeket. Mondjuk Donaldot szépen duplázzák azért.
Beki
Ez egy ilyen szezon. Meg azért Donald mellett ott van ám egy Suh, most már egy Fowler is, még Leo mellett mondjuk egy Anderson esetleg. Illetve Leo is azért van duplázva bőven.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Jó volt ez egynek.
Wyatt által írt példák közül a Darnold futás sérülten volt, ami felcseszett...ha nedm Darnold hívta be / hívta át, akkor Bates fejében kurva nagy gondok vannak (Bowles baromságait ne részletezzük, 4 év alatt hozzászoktunk már).
TruJo-t megint szarrá égették szokás szerint. Leo Williams meg félelmetesen egy nagy nulla.
Beki
Leonard Williams currently has 44 QB pressures which is the 8th most among DI’s through Week 14!
Apex
Van hasonló számod QB hitekre is? Összehasonlítanám tavalyival.
Beki
2017-ben 25 volt neki, Idén 17.
Mondjuk egy Donald-al összehasonlítva. 2017-ben 27, idén 33.
Apex
Nagyon jó volna tudni miért nem sikerült, akkor neki sackekre váltani ezeket. Mondjuk Donaldot szépen duplázzák azért.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Jó volt ez egynek.
Wyatt által írt példák közül a Darnold futás sérülten volt, ami felcseszett...ha nedm Darnold hívta be / hívta át, akkor Bates fejében kurva nagy gondok vannak (Bowles baromságait ne részletezzük, 4 év alatt hozzászoktunk már).
TruJo-t megint szarrá égették szokás szerint. Leo Williams meg félelmetesen egy nagy nulla.
Beki
Leonard Williams currently has 44 QB pressures which is the 8th most among DI’s through Week 14!
Apex
Van hasonló számod QB hitekre is? Összehasonlítanám tavalyival.
Beki
2017-ben 25 volt neki, Idén 17.
Mondjuk egy Donald-al összehasonlítva. 2017-ben 27, idén 33.

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Jó volt ez egynek.
Wyatt által írt példák közül a Darnold futás sérülten volt, ami felcseszett...ha nedm Darnold hívta be / hívta át, akkor Bates fejében kurva nagy gondok vannak (Bowles baromságait ne részletezzük, 4 év alatt hozzászoktunk már).
TruJo-t megint szarrá égették szokás szerint. Leo Williams meg félelmetesen egy nagy nulla.
Beki
Leonard Williams currently has 44 QB pressures which is the 8th most among DI’s through Week 14!
Apex
Van hasonló számod QB hitekre is? Összehasonlítanám tavalyival.