New York Jets

31 feliratkozó

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Vacchiano hétvégi cikkében ismét azt írta, hogy Bowles repül, míg Maccagnan marad.
Kitért viszont arra is, hogy valszeg elsődleges HC célpontjaink helyett csak 3-4. számú opciót sikerülhet meggyőzni arról h ebből a szánalmas rosterből valamit kihozzon. Másik problémát maga Maccagnan jelentheti, akinek még 1 szezonra van szerződése (bár ezt hosszabbítással lehet eszközölni) + a gyenge és kevés tehetség a rosteren (kiemelve Darnoldot és néhány játékos van defenseben akire lehet építeni, de nincs playmaker támadóknál és pass rush is zéró).
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Azt utálom, hogy decemberben már azzal foglalkozunk mennyi szenvedés van még hátra az aktuális szezonból...Pityu Gyor
2010 óta simán hozzászoktunk már. 😀

A frissen kivágott emberekből valaki kellhet? Hunt, Benjamin?
civilmanu
Hunt valszeg többet pályára sem lép az NFL-ben, míg Benjamin sem jelentene előrelépést.
több mint 5 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
A frissen kivágott emberekből valaki kellhet? Hunt, Benjamin?

Go Jets!
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Remelem lattatok este a Sancho hand-offot

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 959
3. pick a mienk hála a Cardinals győzelmének. Vasárnap Bills ellen gurul tovább a tank és a visszaszámlálás Bowles kivágásáig.
Beki
Azt utálom, hogy decemberben már azzal foglalkozunk mennyi szenvedés van még hátra az aktuális szezonból...

Green is green
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
3. pick a mienk hála a Cardinals győzelmének. Vasárnap Bills ellen gurul tovább a tank és a visszaszámlálás Bowles kivágásáig.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Pár meccse már figyelgetem LeFleur tevékenységét és nagyon nem akarom Jets közelében látni, mint HC.
Beki
Bár még nincs vége a szezonnak, de nyugodtan mondhatom, hogy LaFleurtól többet vártam. Volt egy-két jó meccse, de azon kívül elég rosszak a hívásai. Nyilván nem könnyíti meg a helyzetét, hogy az egykor csilivili OL liga legalja lett, és hogy nincs érdemi futójáték. Bár lehet, nekem voltak túl nagyok az elvárásaim így, hogy McVay mellől jött el. (Egyébként tavaly Vrabel Texans DC-ként elég sok kritikát kapott, mégis HC lett, és biztatóan kezdett nálunk. Ki tudja, lehet LaFLeur HC-nak jobb...)
Nandito
LeFleur és DeFilippo tevékenységét figyelgetem külön, ha esetleg vmelyiük nálunk kötne ki HC-ként. Hát egyikük sem győzött meg, írom ezt Vikings és Titans offenset látva. Ez most csak szimpla tény és ahogy írod is bőven benne van h HCként beválnak + nem tudni h játékhívásokat átadnák-e másnak.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Pedig már azt hittem, tényleg meglesz, aztán a fumble-nél és zászlónál megint. Most örültem volna, ha nyertek
Wyatt
Hát az az utolsó Titans drive, az megmutatta h milyen állapotok uralkodnak Jetsnél szerencse, fejben stb.
Az a zászló had, 1st down-t kapnak. Jön Mariota futása, fumble, majd vissza hozzá a laszti. Erre a méregdrága cornered megmagyarázza baszki h nem volt face mask naná csak az elkapó feje visszafordult gyakorlatilag, mert a palit megint elverte volna a WR. Többit meg már tudjuk.


Kívánom, hogy érjen olyan jó hír titeket is mint amilyen minket. Mihamarabb.
alatriste
Ezt most már a szezon végéig nézhetjük még sajnos. Legalább Darnold visszatér a hétvégén talán.
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 112 — Titans fan
Pár meccse már figyelgetem LeFleur tevékenységét és nagyon nem akarom Jets közelében látni, mint HC.
Beki
Bár még nincs vége a szezonnak, de nyugodtan mondhatom, hogy LaFleurtól többet vártam. Volt egy-két jó meccse, de azon kívül elég rosszak a hívásai. Nyilván nem könnyíti meg a helyzetét, hogy az egykor csilivili OL liga legalja lett, és hogy nincs érdemi futójáték. Bár lehet, nekem voltak túl nagyok az elvárásaim így, hogy McVay mellől jött el. (Egyébként tavaly Vrabel Texans DC-ként elég sok kritikát kapott, mégis HC lett, és biztatóan kezdett nálunk. Ki tudja, lehet LaFLeur HC-nak jobb...)

Music City Miracle
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pedig már azt hittem, tényleg meglesz, aztán a fumble-nél és zászlónál megint. Most örültem volna, ha nyertek

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 247 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Kívánom, hogy érjen olyan jó hír titeket is mint amilyen minket. Mihamarabb.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ezt a zseniális leolvadást a végére. Kérném h hazaúton Bowles is jusson McCarthy sorsára, köszönöm.
Viheti KV ivós haverját, Magic balfasz GM Mike-ot is.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Adjátok Adamst, és kaptok egy első kört meg McCarthy-t. Deal?
alatriste
McCarthy tippre elsők között lesz, akit interjúzni hívunk majd.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 247 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Adjátok Adamst, és kaptok egy első kört meg McCarthy-t. Deal?


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Pár meccse már figyelgetem LeFleur tevékenységét és nagyon nem akarom Jets közelében látni, mint HC.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Bowles is virtually certain not to be back with the Jets next season, league sources said, with the organization poised to go in another direction to try to cultivate young quarterback Sam Darnold, and he remains a beloved figure with the Cardinals from his time as a defensive coordinator there. - La Canfora
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Valszeg McCown lesz a kezdő este.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Maye OUT
Robby és Darnold Q
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 593 — Invisible man

Matthew99
király lett, be is raktam! 😊
alatriste
Akkor ez meg is oldódott.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 247 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.

Matthew99
király lett, be is raktam! 😊


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 593 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Apex New York Jets 2 961
Here’s a fun stat: The #Jets are 32nd in the league since 2015 in drafted players still in the NFL
Beki
Miota is van Macc ?....
Pityu Gyor
15..miota Bowles

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Maye és Robby nem edzett ma, Darnold & McCown limitáltan tolták.
több mint 5 éve
Pityu Gyor New York Jets 959
Here’s a fun stat: The #Jets are 32nd in the league since 2015 in drafted players still in the NFL
Beki
Miota is van Macc ?....

Green is green
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Here’s a fun stat: The #Jets are 32nd in the league since 2015 in drafted players still in the NFL