Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New York Jets

30 feliratkozó

több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 899
Én azt nem tudom, hogy volt-e olyan csapat akinek papíron ilyen erős kerettel, rebuilt kellett. Mondjuk én bízok benne, hogy az új GM majd az igazi értékeket nem akarja minden áron beváltani mert nem az “ő emberei”. Gondolok itt GW-re, Saucera ( az idei gyenge teljesitmény ellenért, azért csak 2x All pro a pali és az egész védelem gyenge idén), Jermaine, meg a Williams tesók. Azért erre a magra inkább építeni kéne mint rombolni, persze ez csak az én véleményem.
PuppPubi
Egyértelmű h a fiatalokra építeni kell:
RB-ben megleszünk
WR: GW egyedül többieket mind pótolhatóak
TE: gyájj
OL: LG, C adott, RGben AVT csak garantált lóvé miatt, Fashanut meg kell versenyeztetni
DL: JJ és McDonald alap, középen Golyófej 1 évre és jövőre kibaszni azonnal
LB: Mosley szevasz, Sörvúd és Quincy alap
CB: Szósz és Carter adott
S: ?
Capet meg Adams és Lazard picsán rúgásával szabadítunk fel, lesz kb 70 misi + ha vhogy AR-el jó viszonban válunk el.
Nyilván a QB lesz megint az egésznek a nyitja. Ha rookie-val megyünk, lesz pár éves window költekezésre.
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Mindenki hibás csak a nagy Rodgers nem, jajj istenem.......
KeyG
Neki is kiáll a lóláb nyugi


Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 698
Mindenki hibás csak a nagy Rodgers nem, jajj istenem.......

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
PuppPubi New York Jets 62
Én azt nem tudom, hogy volt-e olyan csapat akinek papíron ilyen erős kerettel, rebuilt kellett. Mondjuk én bízok benne, hogy az új GM majd az igazi értékeket nem akarja minden áron beváltani mert nem az “ő emberei”. Gondolok itt GW-re, Saucera ( az idei gyenge teljesitmény ellenért, azért csak 2x All pro a pali és az egész védelem gyenge idén), Jermaine, meg a Williams tesók. Azért erre a magra inkább építeni kéne mint rombolni, persze ez csak az én véleményem.
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!


Ezt meg tudtuk, Woody sajnos a szurkolókra hallgat 😀
Wester
Lássuk be h kapott Saleh és JD is elég esélyt, így érthető h nézőknek is tele volt a tökük. 😀
Beki
Jó de az a baj, sokszor nincs igazunk. Woody megjött azzal kezdte hogy ki akarta baszni Ulbrichot, mert első évben szar volt a defense. Aztán következő évben kibaszatta MLF-t, ami ugyancsak elég népszerű szurkolói vágy volt akkoriban. Idehozatta Rodgers-t, mikor elvileg Carr-t akarták JD-ék ( nem mondom hogy jobb lett volna, de itt is belenyúlt ). Aztán most meg mindenki feje fölött kibaszta Saleh-t a szezon közben, amit megint csak a szurkolók gondoltak hogy jó ötlet.

Tehát visszajött és nem volt év amikor nem akart volna belenyúlni a működésbe. És láthatóan nem ért hozzá

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 899
Helyes...megérdemelte JD.
Mi a szabály am most: így szezon közben hozhatunk más csapattól GM-et, vagy ez nem jelent igazi előnyt?
Beki
Akinek nincs munkája azt hozhatod. Egyébként meg csak az egyetemi vagy NFL szezon végén lehet tamperelni.
Rodaron
Köszi!
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 899
Helyes...megérdemelte JD.
Mi a szabály am most: így szezon közben hozhatunk más csapattól GM-et, vagy ez nem jelent igazi előnyt?
Beki
Nem igazán, szezon után tudunk szerintem elvileg. Annyi előny lehet, hogy össze tudjuk addig szedni, kik a potenciális jelöltek. Kéne egy president of football operations amúgy, aki vezeti az egészet, mert Woody-ban nem bízok
Wester
Úgyis maga + tesó vagy kereső izét szerződtet.
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 2 149
Helyes...megérdemelte JD.
Mi a szabály am most: így szezon közben hozhatunk más csapattól GM-et, vagy ez nem jelent igazi előnyt?
Beki
Akinek nincs munkája azt hozhatod. Egyébként meg csak az egyetemi vagy NFL szezon végén lehet tamperelni.
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 899


Ezt meg tudtuk, Woody sajnos a szurkolókra hallgat 😀
Wester
Lássuk be h kapott Saleh és JD is elég esélyt, így érthető h nézőknek is tele volt a tökük. 😀
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Helyes...megérdemelte JD.
Mi a szabály am most: így szezon közben hozhatunk más csapattól GM-et, vagy ez nem jelent igazi előnyt?
Beki
Nem igazán, szezon után tudunk szerintem elvileg. Annyi előny lehet, hogy össze tudjuk addig szedni, kik a potenciális jelöltek. Kéne egy president of football operations amúgy, aki vezeti az egészet, mert Woody-ban nem bízok

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Schefter szerint Woody mikor visszajött Angliából az első dolga volt megmondani Saleh-nak, hogy emlékezzen arra, hogy nem ő választotta hanem a tesója 😀 Ekkora inkompetens egoista faszt.

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!


Ezt meg tudtuk, Woody sajnos a szurkolókra hallgat 😀

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Ez mondjuk összefoglalja az egyik legnagyobb hibáját:


Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 899
Helyes...megérdemelte JD.
Mi a szabály am most: így szezon közben hozhatunk más csapattól GM-et, vagy ez nem jelent igazi előnyt?
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Offseasonban valszeg irok egy összegzőt a munkassagarol, voltak nagy hibai es voltak nagy huzasai is. En akkor sem doltem volna kardomba ha marad de nem hullajtok könnyet se utana foleg az idei offseason miatt

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
JD kibaszva hivatalosan

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 1 041
Na akkor mar csak egy hely kell 😀
Apex
Champs?

Green is green
több mint 1 éve
Apex New York Jets 3 027
Na akkor mar csak egy hely kell 😀

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Latom sok ujrol nem maradtam le mai meccs kihagyasaval 🤣
Beki
Pedig egy közös hatewatching érik már nem?
Apex
Nem akarok hazudni h decemberem program szempontjából tele van már, de kedvez azért h összes meccsünk 7 órás meccs sávban van és jó volna megismerni az arcokat h kivel osztjuk itt az észt egymásnak. 😀
Budapest nekem nincs messze, így jelöljünk ki valamit és úgy igazítom a dolgokat.
Beki
Hát én 01.-15. közötti 3 vasárnap bármelyikén szerintem szabaddá tudom tenni magam. Geno miatt talán érdekesebb lenne a Seattle elleni meccs. 😀
Apex
Megoldhato, varjuk meg tobbieket is. Nem tudom mennyire el meg a "Jets drukker allatfaj" igy decemberben. Mindenki draftot varja mar 😂
Beki
Támogatom és csatlakoznék, Pest nekem ok. December bármelyik jó, elsején max kicsit kések.
Pityu Gyor
Én is benne vagyok egyelőre nekem is jó mindegyik vasárnap

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Pityu Gyor New York Jets 1 041
Latom sok ujrol nem maradtam le mai meccs kihagyasaval 🤣
Beki
Pedig egy közös hatewatching érik már nem?
Apex
Nem akarok hazudni h decemberem program szempontjából tele van már, de kedvez azért h összes meccsünk 7 órás meccs sávban van és jó volna megismerni az arcokat h kivel osztjuk itt az észt egymásnak. 😀
Budapest nekem nincs messze, így jelöljünk ki valamit és úgy igazítom a dolgokat.
Beki
Hát én 01.-15. közötti 3 vasárnap bármelyikén szerintem szabaddá tudom tenni magam. Geno miatt talán érdekesebb lenne a Seattle elleni meccs. 😀
Apex
Megoldhato, varjuk meg tobbieket is. Nem tudom mennyire el meg a "Jets drukker allatfaj" igy decemberben. Mindenki draftot varja mar 😂
Beki
Támogatom és csatlakoznék, Pest nekem ok. December bármelyik jó, elsején max kicsit kések.

Green is green
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
 www.youtube.com/watch?v=bsP-b8RBvdc

Most dissapointing: Aaron Rodgers és 48.4-es értékelés.

Pár példa arról, hogy Rodgers csak a gyors rövid passzot akarja megdobni.





És aztán pár hiba, ami jellemző tőle idén:

Bizonytalanság:


Pontatlanság:


Ezek egész évben jellemzők rá, és ez nem a rendszer hibája. A szezon első felében cserébe volt tőle pár dobás amire tényleg azt tudta mondani az ember, hogy ezért hoztuk ide, de az utóbbi pár hétben már ezek a dobások sem jönnek. Az elmúlt két hét passzai közül nem tudok olyat mondani, amit nem tudna megdobni még másik 50 irányító az NFL-ben

Lesz ez még így se!
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 899
Latom sok ujrol nem maradtam le mai meccs kihagyasaval 🤣
Beki
Pedig egy közös hatewatching érik már nem?
Apex
Nem akarok hazudni h decemberem program szempontjából tele van már, de kedvez azért h összes meccsünk 7 órás meccs sávban van és jó volna megismerni az arcokat h kivel osztjuk itt az észt egymásnak. 😀
Budapest nekem nincs messze, így jelöljünk ki valamit és úgy igazítom a dolgokat.
Beki
Hát én 01.-15. közötti 3 vasárnap bármelyikén szerintem szabaddá tudom tenni magam. Geno miatt talán érdekesebb lenne a Seattle elleni meccs. 😀
Apex
Megoldhato, varjuk meg tobbieket is. Nem tudom mennyire el meg a "Jets drukker allatfaj" igy decemberben. Mindenki draftot varja mar 😂
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 899
Az OL 2 alapja Simpson és Tippmann kell h legyen. AVT-t 15 misi garantáltja tartja itt, de mehet a picsába amúgy. 2 OT posztra bárki jöhet, Fashanu eddig bust.
Beki
He? Fashanu eddig bőven rendben van, az az 1 sack Rodgers hibája volt, mert kurva sokáig tartotta a labdát. Tegnapi OL-t simán megtartanam jövőre, nem a nyomással volt a gond
Wester
Fashanu bust, itt olvashattatok eloszor, jegyezzetek fel 😀 viszont osszessegeben nekem gyenge eddig. Meg Becton fele 1. eves optimizmus sincs meg bennem.

Szerkesztette: Beki
több mint 1 éve
Apex New York Jets 3 027
Latom sok ujrol nem maradtam le mai meccs kihagyasaval 🤣
Beki
Pedig egy közös hatewatching érik már nem?
Apex
Nem akarok hazudni h decemberem program szempontjából tele van már, de kedvez azért h összes meccsünk 7 órás meccs sávban van és jó volna megismerni az arcokat h kivel osztjuk itt az észt egymásnak. 😀
Budapest nekem nincs messze, így jelöljünk ki valamit és úgy igazítom a dolgokat.
Beki
Hát én 01.-15. közötti 3 vasárnap bármelyikén szerintem szabaddá tudom tenni magam. Geno miatt talán érdekesebb lenne a Seattle elleni meccs. 😀

Szerkesztette: Apex

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 1 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 207 — Jó ötletnek tűnt!
Az OL 2 alapja Simpson és Tippmann kell h legyen. AVT-t 15 misi garantáltja tartja itt, de mehet a picsába amúgy. 2 OT posztra bárki jöhet, Fashanu eddig bust.
Beki
He? Fashanu eddig bőven rendben van, az az 1 sack Rodgers hibája volt, mert kurva sokáig tartotta a labdát. Tegnapi OL-t simán megtartanam jövőre, nem a nyomással volt a gond

Lesz ez még így se!