New York Jets

31 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
'szal ILB-ben mi vagyunk a legjobbak? És FB-ben is (bár igazából nálunk nincs FB, de néha linemanek játszanak vagy Sammy Morris). Mondjuk az meglep, hogy az Arringtonnal együtt is elvitték a cornereink a "legjobb címet". Köszi szépen 😂viito
Sztem itt a jetsről van szó 😀FViktor93
jah. csak olyan zöld muksó válaszolt neked 😊viito
Pats fan vok jó
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
igaza van Ryannak valóban a legjobb csapat a miénk, kivéve egy postot az a QB, száncsíta pocsék passzai ellenére is sikerült behúznunk a meccset, bár nagy szerencsénk volt a végén
remélem jövőhéten a divatcsapatot is megesszük a szépfiúval az élén 😊
most néztem KC meccset, azért az meg milyen már hogy Olivér azt mondja a ravens a steelersnél harcolhatja ki hogy ki mehet bostonba, ilyet hogy mondhat egy riporter, ennyire lenézni a jetset hogy fel se merül benne hogy mi jutunk tovább?
az egy dolog, hogy nem mi vagyunk az esélyesek, de akkor se mondjon ilyetunearth
Hát azért én vitába szállnék a kiemelt résszel, de nem gerjesztek vitát.FViktor93
most akkor elsorolom miben nem vagytok a legjobbak
QB RB WR TE OT OG DE DT OLB FS SS K P
nem maradt tulsok poszt sztemsuperbrutal88
Itt a meccs összefoglalója, ez majd eldönti a vitát: 😀
http://mnfl.blog.hu/2011/01/14/patriots_jets_34_24
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
el vagy tévedve 😀😀
majd vasárnap meglátod, h miért 😀😀


James Belushi meg Bears fan... 😀
de Ford jól neveli a kölykeit 😀52120
James Belushi azért Bears fan, mert fasza gyerek... 😀
Ford valószínűleg alzheimer kóros, mert hülyeségeket csinál... 😀 😀 😀HanSolo
több mint 13 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
James Belushi meg Bears fan... 😀
de Ford jól neveli a kölykeit 😀52120
James Belushi azért Bears fan, mert fasza gyerek... 😀
Ford valószínűleg alzheimer kóros, mert hülyeségeket csinál... 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
QB RB WR TE OT OG DE DT OLB FS SS K P
nem maradt tulsok poszt sztemsuperbrutal88
'szal ILB-ben mi vagyunk a legjobbak? És FB-ben is (bár igazából nálunk nincs FB, de néha linemanek játszanak vagy Sammy Morris). Mondjuk az meglep, hogy az Arringtonnal együtt is elvitték a cornereink a "legjobb címet". Köszi szépen 😂viito
Sztem itt a jetsről van szó 😀FViktor93
jah. csak olyan zöld muksó válaszolt neked 😊
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
QB RB WR TE OT OG DE DT OLB FS SS K P
nem maradt tulsok poszt sztemsuperbrutal88
'szal ILB-ben mi vagyunk a legjobbak? És FB-ben is (bár igazából nálunk nincs FB, de néha linemanek játszanak vagy Sammy Morris). Mondjuk az meglep, hogy az Arringtonnal együtt is elvitték a cornereink a "legjobb címet". Köszi szépen 😂viito
Sztem itt a jetsről van szó 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
QB RB WR TE OT OG DE DT OLB FS SS K P
nem maradt tulsok poszt sztemsuperbrutal88
'szal ILB-ben mi vagyunk a legjobbak? És FB-ben is (bár igazából nálunk nincs FB, de néha linemanek játszanak vagy Sammy Morris). Mondjuk az meglep, hogy az Arringtonnal együtt is elvitték a cornereink a "legjobb címet". Köszi szépen 😂
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
igaza van Ryannak valóban a legjobb csapat a miénk, kivéve egy postot az a QB, száncsíta pocsék passzai ellenére is sikerült behúznunk a meccset, bár nagy szerencsénk volt a végén
remélem jövőhéten a divatcsapatot is megesszük a szépfiúval az élén 😊
most néztem KC meccset, azért az meg milyen már hogy Olivér azt mondja a ravens a steelersnél harcolhatja ki hogy ki mehet bostonba, ilyet hogy mondhat egy riporter, ennyire lenézni a jetset hogy fel se merül benne hogy mi jutunk tovább?
az egy dolog, hogy nem mi vagyunk az esélyesek, de akkor se mondjon ilyetunearth
Hát azért én vitába szállnék a kiemelt résszel, de nem gerjesztek vitát.FViktor93
most akkor elsorolom miben nem vagytok a legjobbak
QB RB WR TE OT OG DE DT OLB FS SS K P
nem maradt tulsok poszt sztem
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
James Belushi meg Bears fan... 😀
de Ford jól neveli a kölykeit 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
bla-bla-bla
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 322 — Ajmo Vatreni
Woody IR achilles.
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 526 — !SuPeR6BoWL!
Harrison Ford példás apuka:
http://www.zimbio.com/pictures/5bOx0WgS_Ps/Harrison+Calista+Watching+Liam+Football+Game/9ANdoIEPURN/Harrison+Fordcivilmanu
Bakker, most nagyot csalódtam Harrison Fordban. Hát az "ellenségnek" szurkol! 😛HanSolo
ez biztos csak valami taktika, hogy közel kerüljön Jabbahoz, hogy kibelezhesse a carbonit affér miatt.briareos
😂 😂 😂 😂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Harrison Ford példás apuka:
http://www.zimbio.com/pictures/5bOx0WgS_Ps/Harrison+Calista+Watching+Liam+Football+Game/9ANdoIEPURN/Harrison+Fordcivilmanu
Bakker, most nagyot csalódtam Harrison Fordban. Hát az "ellenségnek" szurkol! 😛HanSolo
ez biztos csak valami taktika, hogy közel kerüljön Jabbahoz, hogy kibelezhesse a carbonit affér miatt.

több mint 13 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Harrison Ford példás apuka:
http://www.zimbio.com/pictures/5bOx0WgS_Ps/Harrison+Calista+Watching+Liam+Football+Game/9ANdoIEPURN/Harrison+Fordcivilmanu
Bakker, most nagyot csalódtam Harrison Fordban. Hát az "ellenségnek" szurkol! 😛
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Harrison Ford példás apuka:
http://www.zimbio.com/pictures/5bOx0WgS_Ps/Harrison+Calista+Watching+Liam+Football+Game/9ANdoIEPURN/Harrison+Ford

Go Jets!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
igaza van Ryannak valóban a legjobb csapat a miénk, kivéve egy postot az a QB, száncsíta pocsék passzai ellenére is sikerült behúznunk a meccset, bár nagy szerencsénk volt a végén
remélem jövőhéten a divatcsapatot is megesszük a szépfiúval az élén 😊
most néztem KC meccset, azért az meg milyen már hogy Olivér azt mondja a ravens a steelersnél harcolhatja ki hogy ki mehet bostonba, ilyet hogy mondhat egy riporter, ennyire lenézni a jetset hogy fel se merül benne hogy mi jutunk tovább?
az egy dolog, hogy nem mi vagyunk az esélyesek, de akkor se mondjon ilyetunearth
Hát azért én vitába szállnék a kiemelt résszel, de nem gerjesztek vitát.FViktor93
Akkor sem lenne a Jets a legjobb csapat ha csak 10 játékosból állna mindegyik egység 😊 És itt nem feltétlenül csak a Patsre gondolok 😊
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
igaza van Ryannak valóban a legjobb csapat a miénk, kivéve egy postot az a QB, száncsíta pocsék passzai ellenére is sikerült behúznunk a meccset, bár nagy szerencsénk volt a végén
remélem jövőhéten a divatcsapatot is megesszük a szépfiúval az élén 😊
most néztem KC meccset, azért az meg milyen már hogy Olivér azt mondja a ravens a steelersnél harcolhatja ki hogy ki mehet bostonba, ilyet hogy mondhat egy riporter, ennyire lenézni a jetset hogy fel se merül benne hogy mi jutunk tovább?
az egy dolog, hogy nem mi vagyunk az esélyesek, de akkor se mondjon ilyetunearth
Hát azért én vitába szállnék a kiemelt résszel, de nem gerjesztek vitát.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
igaza van Ryannak valóban a legjobb csapat a miénk, kivéve egy postot az a QB, száncsíta pocsék passzai ellenére is sikerült behúznunk a meccset, bár nagy szerencsénk volt a végénunearth
Az a drive hibátlan volt, nem volt semmi szerencse 😊
több mint 13 éve
Castleai01 New England Patriots 1 568 — Patriots fan
Szép volt Jets! Csak igy tovább!! Az azért nem semmi hogy a Coltsnak csak 1 Td-t engedett a Jets! Remélem Bradynek sem többet!! Hajrá JETS!!Inter101
Ha ti max 2 FGt szereztek egye-fene 😀FViktor93
Szerezhetnek többet is, legfeljebb mi meg aktiváljuk még Benjit és Fafejet és ők majd összefutkorásszák a hiányzó 3-4 TD-t... 😛

Komolyra fordítva a szót kíváncsi leszek a meccsre! Nálam a mi O-Falunk és a Jets Front Sevenjének különcsatáján dől el, hogy ki megy tovább...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
igaza van Ryannak valóban a legjobb csapat a miénk, kivéve egy postot az a QB, száncsíta pocsék passzai ellenére is sikerült behúznunk a meccset, bár nagy szerencsénk volt a végén
remélem jövőhéten a divatcsapatot is megesszük a szépfiúval az élén 😊
most néztem KC meccset, azért az meg milyen már hogy Olivér azt mondja a ravens a steelersnél harcolhatja ki hogy ki mehet bostonba, ilyet hogy mondhat egy riporter, ennyire lenézni a jetset hogy fel se merül benne hogy mi jutunk tovább?
az egy dolog, hogy nem mi vagyunk az esélyesek, de akkor se mondjon ilyet
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szép volt Jets! Csak igy tovább!! Az azért nem semmi hogy a Coltsnak csak 1 Td-t engedett a Jets! Remélem Bradynek sem többet!! Hajrá JETS!!Inter101
Ha ti max 2 FGt szereztek egye-fene 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szép volt Jets! Csak igy tovább!! Az azért nem semmi hogy a Coltsnak csak 1 Td-t engedett a Jets! Remélem Bradynek sem többet!! Hajrá JETS!!
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 863
Újra megszülettem Folk field goaljánál de meglett! Már boldogan várom a hétfőt.
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Visszanézve az összefoglalót, Cromartie-t szidtam a Colt TD-nél, de talán Pool keresztezett bénán.
Nick Mangold mekkorát sprintelt az INT visszahordásnál...

Go Jets!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nem hittem volna, hogy Sanchez végig tudja vinni az utolsó drive-ot, de sikerült neki... Gratulálok a győzelemhez. 😉 Remélem valahogy a Pats-t is sikerül megállítanotok, és akkor (remélhetőleg) találkozunk az AFC-döntőben.