New York Jets

31 feliratkozó

több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
úristen ilyen szarul játszani, száncsítát lekéne cserélni, de az egész csapat nagyon gyenge :mad:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Packers lesz az ellenfél a Super Bowlban 😛
GO JETS!!!
több mint 13 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!civilmanu
Úgy legyen, +1, leccgó, stb.

JETS!!!
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Simán nyerünk!
J! E! T! S!
Jets! Jets! Jets!

Go Jets!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Leigazolta a Jets a DT Martin Tevaseau-t a saját PS-ből, ugye Isaiah Trufant lett waivel-ve.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Shaun Ellis a mai edzésen megütötte magát így kérdéses a játékaHöri
Legfrisebb hírek szerint biztosan játszik vasárnap. http://www.nydailynews.com/sports/football/jets/2011/01/22/2011-01-22_ellis_is_held_out_will_be_in_game.html
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Shaun Ellis a mai edzésen megütötte magát így kérdéses a játéka

több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Sziasztok!
A hétvégi mérkőzésekre próbálunk beharangozót írni, oly módon, h egy-egy csapat lehetséges győzelmét külön postokba gyűjtjük...ez pedig a Jets-ről szóló:
http://mnfl.blog.hu/2011/01/20/igy_nyer_majd_csatat_a_jets_afc_donto
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
...xrace77
😀

Nem mondok vele újat, de ebben a szezonban végképp eldőlt, hogy egy óriási edzői (média)riválizálás kezdetét jelentette Belichick és Ryan között, amikor a "lábmasszőrt" kinevezték a Jets HC-jának. Ebből legenda lesz, vagy már most is az. 😉
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
majd' leüvöltötte a riporter fejét Xd
kicsit még dolgozott az adrenalin.
"great football team" ez megvan Xd
ezen kívül csak néhány szót értettem 😊 😀😀
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
Bart Scott a meccs után 😊 :
http://espn.go.com/video/clip?id=6028527
Robilluma
mit mondott, a lényeget valaki lefordítaná nekem :rolleyes:
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 502



😀
több mint 13 éve
unearth 69 — Sanchez hater
Sziasztok!
Nemrég nyílt webshopunk rengeteg NFL termékkel rendelkezik!
Különböző csapatok pólói, pulcsijai, kabátjai.
Érdemes benézni:
www.fanstore.huArionell
csak semmi jets cucc nincs, vagy vegyek egy pats pulcsit és ... 😂
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Gratulálok a meccshez! Colts után Pats is kipipálva, ráadásul mindkettő idegenben. Ezt csinálja utánatok valaki!

Bart Scott a meccs után 😊 :
http://espn.go.com/video/clip?id=6028527

Csak megerősíteni tudom: Can't wait!Robilluma
Cleveland Browns?
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Hoppá-hoppá
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=6027832

Go Jets!

Go Jets!
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Megmondtam, simán nyertünk...

Go Jets!
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Gratulálok a meccshez! Colts után Pats is kipipálva, ráadásul mindkettő idegenben. Ezt csinálja utánatok valaki!

Bart Scott a meccs után 😊 :
http://espn.go.com/video/clip?id=6028527

Csak megerősíteni tudom: Can't wait!


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Akkor Jets-Bears SB lesz, amin bár Sancho pocsékul játszik, de Shonn Greene fut egy rekord TD-t, Brad Smith dob egy TD-passzt Edwards-nak és a zebráknak is akad majd pár vitatható döntése a győztes zöld-fehérek javára? 😊Szabler
Mi volt a többi?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
61,2%, de kísérletenként csak 6,3 yd-ot tesz meg az ellen, ami a liga legjobbja. Nyilván jelentős szerepe van ebben a szintén liaelső 48 sacknek. Ehhez van 21 INT is. Az ellen QB-ja 2. legrosszabb ratinget érte el átlagban. (Csak a Packs jobb ebben)

Az, hogy ki mit ír a sec-ről irreleváns. Sokan mondják, hogy a Ravens D ellen nem lehet futni, de mára ez sem több egy urban legendnél.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Az a félelmetes, hogy ekkora sz@rhalmaz (elnézést) támadófallal is behúzták a Ravens elleni meccset. BigBen 3 védővel a nyakában is elhajítja a lasztit és az zicher hogy az 50 yarddal arrébb épp Wallace kezében landol.nDRo
Én inkább a mentális állapotuktól félnék. Onnan felállni, ahol ők voltak a Ravens ellen...CSak nagyon kevesek tudnak.
Fél szemmel néztem csak, de mintha a Sec is jobban játszott volna mint szokott.
Elvileg Rodgerst nem zavarja ha menekülni kell a zsebből, szerintem a betyárjó cover kevésbé feküdne neki.undisputedly
Urban legend, hogy szar a Steelers sec. A legjobb volt a ligában a yd/attempt-ben, ami az igazán sokat mondó stat. (Az hogy yd-ban többet szívtunk, azért van, mert ellenünk senki nem fut, mivel nem lehet, így a több passz értelemszerűen több yardot jelent).

Ráadásul rengeteg INT-ünk volt idén. Idén egyedül a Pats tudot szétszedni minket.Soldados
Egy kérdés: kb. milyen százalékban lesz elkapás a CB-itek felé dobott passzokból? Engem az érdekelne.
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az a félelmetes, hogy ekkora sz@rhalmaz (elnézést) támadófallal is behúzták a Ravens elleni meccset. BigBen 3 védővel a nyakában is elhajítja a lasztit és az zicher hogy az 50 yarddal arrébb épp Wallace kezében landol.nDRo
Én inkább a mentális állapotuktól félnék. Onnan felállni, ahol ők voltak a Ravens ellen...CSak nagyon kevesek tudnak.
Fél szemmel néztem csak, de mintha a Sec is jobban játszott volna mint szokott.
Elvileg Rodgerst nem zavarja ha menekülni kell a zsebből, szerintem a betyárjó cover kevésbé feküdne neki.undisputedly
Urban legend, hogy szar a Steelers sec. A legjobb volt a ligában a yd/attempt-ben, ami az igazán sokat mondó stat. (Az hogy yd-ban többet szívtunk, azért van, mert ellenünk senki nem fut, mivel nem lehet, így a több passz értelemszerűen több yardot jelent).

Ráadásul rengeteg INT-ünk volt idén. Idén egyedül a Pats tudot szétszedni minket.Soldados
Pedig pont nálatok olvastam valakitől h szar 😊
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
igen. megérdemeltük. és kössz mindenkinek a biztatást. főként a Pats fanoknak.
máshol nem ilyen az ellendrukkerek hangulata egy vesztes meccs utá n😊52120
Nem érzem úgy hogy azért mert nem szimpatizálok a Jets-el attól még tahó paraszt mód kéne viselni azt hogy tegnap felénk kerekedtetek. Ez nem európai foci ahol úgy tekintenek egymásra az emberek mint a véres rongyra.
Azt sem értem h a pats.hu-ra minek jön kárörvendeni egy steelers fan, biztos ez a legnagyobb öröme életében,hát lelke rajta.

Azért azt remélem nem várjátok h szorítsak értetek a Steelers ellen 😛
Beat JeSt! 😂 😀Joco
Ki volt az? egyébként tegnap is volt egy cardinals drukker /asszem' vadkender volt a neve/, aki minden értelmes hozzászólást mellőzve kárörvendett ügyesen az eredménykövetőben.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én úgy vagyok vele, ha már megszerezték a skalpunkat, akkor csak a döntőben kapjanak ki a Packerstől 😀
Amúgy a Steelers tényleg bivaly erős.undisputedly
Az a félelmetes, hogy ekkora sz@rhalmaz (elnézést) támadófallal is behúzták a Ravens elleni meccset. BigBen 3 védővel a nyakában is elhajítja a lasztit és az zicher hogy az 50 yarddal arrébb épp Wallace kezében landol.nDRo
Én inkább a mentális állapotuktól félnék. Onnan felállni, ahol ők voltak a Ravens ellen...CSak nagyon kevesek tudnak.
Fél szemmel néztem csak, de mintha a Sec is jobban játszott volna mint szokott.
Elvileg Rodgerst nem zavarja ha menekülni kell a zsebből, szerintem a betyárjó cover kevésbé feküdne neki.undisputedly
Urban legend, hogy szar a Steelers sec. A legjobb volt a ligában a yd/attempt-ben, ami az igazán sokat mondó stat. (Az hogy yd-ban többet szívtunk, azért van, mert ellenünk senki nem fut, mivel nem lehet, így a több passz értelemszerűen több yardot jelent).

Ráadásul rengeteg INT-ünk volt idén. Idén egyedül a Pats tudot szétszedni minket.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Pár hsz-al feljebb épp elismertem 😀 Ettől függetlenül még mindig a Jets az egyetlen csapat akit utálok a ligában/erről nem a szurkolók tehetnek hanem Scott, Cromartie és a többi jómadár.../. ÉS továbbra is úgy gondolom hogy a lehető legerősebb és legélvezetesebb párosítás a döntőben a Packers - Steelers felhozatal lenne. 😊nDRo
Én úgy vagyok vele, ha már megszerezték a skalpunkat, akkor csak a döntőben kapjanak ki a Packerstől 😀
Amúgy a Steelers tényleg bivaly erős.undisputedly
Az a félelmetes, hogy ekkora sz@rhalmaz (elnézést) támadófallal is behúzták a Ravens elleni meccset. BigBen 3 védővel a nyakában is elhajítja a lasztit és az zicher hogy az 50 yarddal arrébb épp Wallace kezében landol.nDRo
Én inkább a mentális állapotuktól félnék. Onnan felállni, ahol ők voltak a Ravens ellen...CSak nagyon kevesek tudnak.
Fél szemmel néztem csak, de mintha a Sec is jobban játszott volna mint szokott.
Elvileg Rodgerst nem zavarja ha menekülni kell a zsebből, szerintem a betyárjó cover kevésbé feküdne neki.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Mégis csak megverték Tomékat 😛
A teljesítményt el kell ismerni.undisputedly
Pár hsz-al feljebb épp elismertem 😀 Ettől függetlenül még mindig a Jets az egyetlen csapat akit utálok a ligában/erről nem a szurkolók tehetnek hanem Scott, Cromartie és a többi jómadár.../. ÉS továbbra is úgy gondolom hogy a lehető legerősebb és legélvezetesebb párosítás a döntőben a Packers - Steelers felhozatal lenne. 😊nDRo
Én úgy vagyok vele, ha már megszerezték a skalpunkat, akkor csak a döntőben kapjanak ki a Packerstől 😀
Amúgy a Steelers tényleg bivaly erős.undisputedly
Az a félelmetes, hogy ekkora sz@rhalmaz (elnézést) támadófallal is behúzták a Ravens elleni meccset. BigBen 3 védővel a nyakában is elhajítja a lasztit és az zicher hogy az 50 yarddal arrébb épp Wallace kezében landol.