New York Jets

31 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Összeségében Wilkerson nagyon kellett, NT kicsit számomra kérdéses, hiszen ott van nekünk Pouha ezen a poszton.
RB Tomlinson nem fiatal kora miatt jó húzás, QB sztem Brunell+Clemens helyett együttesen.

Kerley és Scotty WR poszton pedig egyértelmű, mivel jelenleg Cotchery az egyetlen értelmes elkapónk és lehetséges, hogy sem Holmes, sem Edwards nem tér vissza.hellan
Pouha 32 éves.

Kerley pedig Brad Smith helyét veheti át.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát nagyon remélem, hogy nem azért draftoltak 3. körben egy ilyen játékost, hogy utána ne szerződtessék. :o
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Ja Ellisnek az edzőtábor előtt egy tárgyalást is túl kell élnie...

Go Jets!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Összeségében Wilkerson nagyon kellett, NT kicsit számomra kérdéses, hiszen ott van nekünk Pouha ezen a poszton.
RB Tomlinson nem fiatal kora miatt jó húzás, QB sztem Brunell+Clemens helyett együttesen.

Kerley és Scotty WR poszton pedig egyértelmű, mivel jelenleg Cotchery az egyetlen értelmes elkapónk és lehetséges, hogy sem Holmes, sem Edwards nem tér vissza.hellan
Elképzelhetőnek tartom, hogy Pouha marad kezdő NT, és Ellis is elsődlegesen endnek jött. Idővel DeVitot lökheti eggyel hátrébb újra rotációs szerepbe.

A bloghoz pedig sok sikert!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Figyelem Kedves Jets Szurkolók!

Elindítottam Magyarország első hivatalos Jets szurkolói oldalát:

Honlap címe: http://jets.blog.hu

Az első cikk már olvasható is, melyben a draftolásunkat elemzem.
Látogassatok el minél többen, bal oldalon egy shoutboxot is találhattok, melyen keresztül üzenetet is hagyhattok. Továbbá, várom a hozzászólásokat a cikkek után és a visszajelzéseket a shoutboxban.

Továbbá, hatalmas köszönet Rataxes-nek a dizájnért. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Összeségében Wilkerson nagyon kellett, NT kicsit számomra kérdéses, hiszen ott van nekünk Pouha ezen a poszton.
RB Tomlinson nem fiatal kora miatt jó húzás, QB sztem Brunell+Clemens helyett együttesen.

Kerley és Scotty WR poszton pedig egyértelmű, mivel jelenleg Cotchery az egyetlen értelmes elkapónk és lehetséges, hogy sem Holmes, sem Edwards nem tér vissza.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
meg is van a WR a TCU-ról

feltrédeltünk két helyet, a 6. körben nem választunk, a 7-ben viszont kétszercivilmanu
Kerley király. Slot és returner. És minden.
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
meg is van a WR a TCU-ról

feltrédeltünk két helyet, a 6. körben nem választunk, a 7-ben viszont kétszer

Go Jets!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
Sziasztok,nemigen vagyok ott a draft témájában és sajnos a közvetítésnek is csak az elejét tudtam nézni,de a 2. körös pickért cserébe mit kaptunk/kapunk várhatóan a chargerstől?Berez
Cromartie-t 😉


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok,nemigen vagyok ott a draft témájában és sajnos a közvetítésnek is csak az elejét tudtam nézni,de a 2. körös pickért cserébe mit kaptunk/kapunk várhatóan a chargerstől?
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
Mire lehet jó, hogy 3. körben NT draftoltunk, holott lehet, hogy WR-ünk sem lesz köv. szezonban+OLB poszt is hiányos?hellan
NT-t nagyon nehéz találni a drafton, a késői körökben is alig fog kimenni pár, ezen a poszton reachelni kell
WR-ből kimegy még vagy 1000, az OLB-nél meg gondolom mérlegelt az edzői stáb


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mire lehet jó, hogy 3. körben NT draftoltunk, holott lehet, hogy WR-ünk sem lesz köv. szezonban+OLB poszt is hiányos?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Így utólag nagy hibának tartom, hogy nincs 2. körös draftjogunk, így úgy néz ki, hogy leghamarabb csak 3/30nál választunk. Valószínűleg OLB-t húzunk, de nem hiszem, hogy lesz már addigra minőségi játékos.
Vélemények?
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Muhammad Wilkerson nagyon jó lesz szerintem nálatok, ami egy kicsit sem tölt el engem nyugalommal. Futás ellen kegyetlen az az ember, olyan mint egy beton fal...

Do your job
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Sajna JJ Watt és Nick Fairley elkelt korábban... Szurkolok Wilkersonnak, azt mondják egyből kezdő lesz.

Go Jets!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Most akkor Ellis visszavonul, vagy csak lejárt a szerződése? (melóhelyen nem működ a newyorkjets.com)civilmanu
Pryce-ról lehet olvasni, hogy fontolgatja a visszavonulást. Ellisnek csak egyszerűen lejárt a szerződése. Egy legfeljebb két évre próbálják még visszacsábítani.
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Most akkor Ellis visszavonul, vagy csak lejárt a szerződése? (melóhelyen nem működ a newyorkjets.com)

Go Jets!
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
a RB poszt neednek számít mert Tomlinson öreg, 1 évre van szerződése.Höri
6 pickkel a de, dt, olb, wr, og, safety számít neednek, legalábbis nagyobbnak, mint az rb. rb-t lehet udfa-ról kukázni úgyis.
Valamint fa-ról is. 😊Sobri Jóska
Jobban tetszett a Moffit és a Pierre Allen-es változat...

Go Jets!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 042 — #NoStress
Üdv Jets drukkerek (már ha vagytok egyáltalán)!

Mivel nem segítettetek, ezt a draftot hoztam össze a draft-játékban.
Az első 4 picket komolyan gondolom, az utolsó kettő persze vicc, de attól még ezt húztam:


1/ 30. New York Jets: Corey Liuget, DT (Illinois)
3/ 30. New York Jets: Dontay Moch, OLB (Nevada)
4/ 29. New York Jets: Justin Boren, OG (Ohio State)
5/ 30. New York Jets: Shiloh Keo, S (Idaho)
6/ 29. New York Jets: Jeremiah Masoli, QB (Mississippi)
7/ 5. New York Jets: Xavier Rambo, WR (Delta State)

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 042 — #NoStress
a RB poszt neednek számít mert Tomlinson öreg, 1 évre van szerződése.Höri
6 pickkel a de, dt, olb, wr, og, safety számít neednek, legalábbis nagyobbnak, mint az rb. rb-t lehet udfa-ról kukázni úgyis.
Valamint fa-ról is. 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a RB poszt neednek számít mert Tomlinson öreg, 1 évre van szerződése.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 042 — #NoStress
ezt nem értemHöri
Mármint nem érted, hogy ez miként lehetséges? Vagy félreérthetőn fogalmaztam?
Másként leírom: Sok mock-ot néztem, sokban láttam, hogy Jets 1/30: Phil Taylor. Valamint azokban a mockokban, ahol első körben olb-t, wr-t, vagy mást írtak a Jets-nek be, ott is volt késöbbi körben DT draft. Ezt akartam én elmondani.
Ha azt nem érted, hogy miért van sok mockban így, miközben szerinted hülyeség a DT draft, hát arra nem tudok válaszolni. 😊Sobri Jóska
de ez attol meg hulyeseg h sok mockban ez van.
a sok idiotanak ( ez nem te vagy hanem a mockolok ) annyi jut el az agyaig h jenkins cut
tehat uristn kell nt. de nem kell mert mar 2 eve sione pouhanak hivjak a kezdo ntt es nem azert mert vele surubben vannak a palyan hanem mert olyan jol teljesit. nt nem kell. de viszont meglehetosen jol jonne mert vagy iszonyat ven csontok vannak a poszton vagy szimplan szar jatekosok.
nem azert akarom mondani h a micsoda zsenimet bizonygassam 😀 de a tavalyi mock jatekban en vittem a jetset es dunlapet huztam az elso kor vegen mert lecsordogalt odaig cbben meg iszonyat rush volt.Fake
Egy érdekes problémát vetsz fel ezzel, amin agyaltam, de aztán Höritől azt a választ kaptam, hogy need-re húzunk.
Tehát a Jets-nél a leginkább kész poszt a cb. De ha mondjuk Peterson egy csoda folytán odáig csúszik, akkor mi a helyzet?
Én nem húzom be, mert a Mock Draft Game játékban need-re húzunk, ehhez tartom magam. És a need-re a lehető legjobbat, aki elérhető. Vagyis egyfajta needBPA alapján draftolunk - gondolom én.
De ha ez megesik a valóságban Ryan tuti behúzza. Vagy ha mondjuk Ingram bentvan akkor azt csak ledraftolják a valóságban, pedig az RB teljesen nem need.
Na ez a probléma. 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez a nagymellű pincércsaj egyébként Adam Sandler felesége 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egy ilyen csapatnak? 😀
Egyébként szerintem nem húznák be Taylort. Elég erősen BPAznak (tavaly Wilson), de idén elég nagy need a pass rusher meg a 5-tech is.tenorx
http://www.youtube.com/watch?v=DbUYhSV_u50

én szurkoltam nekik idén de sajna megint összeakadtak a Colts-cal így pedig ez nem működik.
mivel a tesóm Giants drukker, így nagyon fel tudom idegesíteni a Jets meccseken 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egy ilyen csapatnak? 😀
Egyébként szerintem nem húznák be Taylort. Elég erősen BPAznak (tavaly Wilson), de idén elég nagy need a pass rusher meg a 5-tech is.