Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 933 — Így remélem megfelelek nektek.....
A teljesség kedvéért a WSH is nyert 😀
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 933 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem ma legkevésbé a QB-n múlott.
Invincible
igen csak ahogy utaltam rá, nézd meg milyen D ellen játszottunk

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
Szerintem ma legkevésbé a QB-n múlott.
Invincible
Ezt sem vitatom, de nem is jó megoldás hosszútávon Hurts. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
Invincible Philadelphia Eagles 761
Szerintem ma legkevésbé a QB-n múlott.

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
4 meccs után vélemény:

Ez egy nagyon szar csapat, nincs QB, találtunk egy korrekt WR-t akit nem tudunk használni, semmivel sem vagyunk előrébb mint tavaly csak a D lett még gyengébb... Tavaly a futások ellen még jók voltunk idén az se.
zsoeo
Egyetértek, de nekem mondjuk nem is voltak nagy elvárásaim a szezonnal kapcsolatban...így nem is ér csalódás. Az FO is tudja ezt. 3 első körös pick a terv. Remélem nem pazaroljuk el. QB kelleni fog ez nem is kérdés.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 933 — Így remélem megfelelek nektek.....
persze a Giants megveri a NO-t.........
több mint 2 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
4 meccs után vélemény:

Ez egy nagyon szar csapat, nincs QB, találtunk egy korrekt WR-t akit nem tudunk használni, semmivel sem vagyunk előrébb mint tavaly csak a D lett még gyengébb... Tavaly a futások ellen még jók voltunk idén az se.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 933 — Így remélem megfelelek nektek.....
A jó hír a vereség ellenére: az O egész jól mutatott. A rossz: ilyen pocsék D ellen még egyszer nem fogunk játszani, ha csak nem saját magunk ellen állunk ki 😀 😀 😀 Így már érthető miért fest edzésen jól az O 😀
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Két OL cserénk maradt csak, Brett Toth és Jack Anderson. Mondjuk valószínűleg nem oszt, nem szoroz Johnson kiesése abból a szempontból, hogy ki fog nyerni.

Tavaly NFL rekordot állítottunk fel az OL felállások számában, idén ezt meg akarjuk dönteni. Ha ebben a tempóban haladunk ez könnyen meglesz, főleg, hogy 17 meccs lesz.

Szerk: Ja, van még Opeta is cserének, szóval guardban "jók" vagyunk a cserékkel. Tackle-ben viszont Toth igencsak vékony.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Chiefsnél meg pass rush nincs, no para 😊

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 933 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az Andy Reid Bowlon egy negatív mérlegű csapattal szemben pozitívabb hozzáállást 😊
Wyatt
Főleg, hogy most derült ki, amit jól titkoltak, nem láttam jönni, Lane Jonhson inaktív... Hurts, menekülj az életedért című filmet láthatják majd. 5ből 4 kezdő nincs. Ezt rakd össze Stoutland 😕
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az Andy Reid Bowlon egy negatív mérlegű csapattal szemben pozitívabb hozzáállást 😊

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 933 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ismét gémnap. 20-n belül maradunk már jók vagyunk 😛 A védelem tart ameddig tud, a támadók nem győznek utánuk loholni, hiába ligautolsó a Djük.

Fly Eagles fly! 😊
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 138 — Stromfeld Aurél fan
Őt még kergetni kellett. A géniusz csúnyán megtörte az ő és DeMarco Murray karrierjét is.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
 fb.watch/8mVpdjaKJ5/
Legenda volt!
Janek
Rendben, de akkor a #36-os mi volt? 😊 Nálam | (BWest>Shady) | .
Greengo
Nekem fordítva. Shady már az egyetem óta nagy kedvencem volt, B-West csak utána következhet.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 933 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 933 — Így remélem megfelelek nektek.....
 fb.watch/8mVpdjaKJ5/
Legenda volt!
Janek
Rendben, de akkor a #36-os mi volt? 😊 Nálam | (BWest>Shady) | .
Greengo
Nálam egyik se. Hanem mindkettő 😊 . S reméljük ebbe illeszkedik majd Sanders ha megkapja a kellő lehetőséget és támogatást. 😊
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
 fb.watch/8mVpdjaKJ5/
Legenda volt!
Janek
Rendben, de akkor a #36-os mi volt? 😊 Nálam | (BWest>Shady) | .


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Legenda volt!

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 933 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért azt gondoltam kicsit jobban megérint minket ez a dolog de hát már semmin ne csodálkozzak...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 933 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reidnek és Ariansnek pedig köszönöm, hogy ezt 2xs SB győztesként teheti meg 😀 😀 😀 még ha azokat előre máshol is szolgálta meg 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 933 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönünk mindent!!!! Ez az egy, amiért haragszom CK-ra...




Természetesen a Detroit elleni snowbowllal emlékezem 😀

 www.youtube.com/watch?v=Kj-zvHSKD6g

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 933 — Így remélem megfelelek nektek.....
a tippem az hogy az elso felidoben a D vagy 22 percet volt a pályán…
Janek
Volt egy stat félidő előtt, kicsit beszartam rajta. Nem emlékszem pontosan mit mutatott, de a támadók kb. 4 percet voltak pályán.

For what its worth, az idei Cowboys egyértelműena contenderek közé tartozik az első 3 meccs alapján, így nem akkora szégyen ez a vereség (2008 még mindig fáj).
gyeek
Az jól látszik,hogy a masik 3 csapat a csoportban nem sokra megy idén ellenetek(se).

Nekünk van jövőnk ez vigasztal.
Egy normális Oline es egy jó LB kéne idén akkor máris szebb lenne a kép…
Janek
Jaylon Smith vihető! 😀
gyeek
Barnett - Smith csere? 😀
beltazor
Hülyét hülyére? 😛

Amúgy lehet QBse ártana nekünk 😊
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 687 — Pfizer & Moderna fan
a tippem az hogy az elso felidoben a D vagy 22 percet volt a pályán…
Janek
Volt egy stat félidő előtt, kicsit beszartam rajta. Nem emlékszem pontosan mit mutatott, de a támadók kb. 4 percet voltak pályán.

For what its worth, az idei Cowboys egyértelműena contenderek közé tartozik az első 3 meccs alapján, így nem akkora szégyen ez a vereség (2008 még mindig fáj).
gyeek
Az jól látszik,hogy a masik 3 csapat a csoportban nem sokra megy idén ellenetek(se).

Nekünk van jövőnk ez vigasztal.
Egy normális Oline es egy jó LB kéne idén akkor máris szebb lenne a kép…
Janek
Jaylon Smith vihető! 😀
gyeek
Barnett - Smith csere? 😀

több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 8 138 — Stromfeld Aurél fan
a tippem az hogy az elso felidoben a D vagy 22 percet volt a pályán…
Janek
Volt egy stat félidő előtt, kicsit beszartam rajta. Nem emlékszem pontosan mit mutatott, de a támadók kb. 4 percet voltak pályán.

For what its worth, az idei Cowboys egyértelműena contenderek közé tartozik az első 3 meccs alapján, így nem akkora szégyen ez a vereség (2008 még mindig fáj).
gyeek
Az jól látszik,hogy a masik 3 csapat a csoportban nem sokra megy idén ellenetek(se).

Nekünk van jövőnk ez vigasztal.
Egy normális Oline es egy jó LB kéne idén akkor máris szebb lenne a kép…
Janek
Jaylon Smith vihető! 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass