Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Mi a faszt keres Swoop a Packers-Bears meccsen? 😀
Greengo
Sas. Költöző madár.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
A hét kérdése:

Mi a faszt keres Swoop a Packers-Bears meccsen? 😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gyógyulj meg LJ és respekt a csapatnak, ahogy ezt kezeli!!!
több mint 2 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Eartz 😕
Várható volt. Rebuild on.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Szerintem ha lesz 3 első kör rámegyünk Wilsonra vagy Wattsonra(ha szabadlábon lesz)
Invincible
Azert mi nem egy QB-ra vagyunk az ujabb SB wintol szóval nem lenne értelme.
Rush mar nem fiatal.
Wattsom meg oriasi lutri senki nem ad erte annyit
Janek
3 top tizesből talán 2 is elég. Wattsonról addigra csak kiderül hogy ér e bárkinek bármit is. Én nagyon bírnám ha nálunk lenne.
Invincible
Szerintem ő mar nem fog nfl meccsen jatszani
Janek
Szerintem is előbb lesz csapata Kaepnek mint neki
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem ha lesz 3 első kör rámegyünk Wilsonra vagy Wattsonra(ha szabadlábon lesz)
Invincible
Azert mi nem egy QB-ra vagyunk az ujabb SB wintol szóval nem lenne értelme.
Rush mar nem fiatal.
Wattsom meg oriasi lutri senki nem ad erte annyit
Janek
3 top tizesből talán 2 is elég. Wattsonról addigra csak kiderül hogy ér e bárkinek bármit is. Én nagyon bírnám ha nálunk lenne.
Invincible
Szerintem ő mar nem fog nfl meccsen jatszani

több mint 2 éve
Invincible Philadelphia Eagles 761
Szerintem ha lesz 3 első kör rámegyünk Wilsonra vagy Wattsonra(ha szabadlábon lesz)
Invincible
Azert mi nem egy QB-ra vagyunk az ujabb SB wintol szóval nem lenne értelme.
Rush mar nem fiatal.
Wattsom meg oriasi lutri senki nem ad erte annyit
Janek
3 top tizesből talán 2 is elég. Wattsonról addigra csak kiderül hogy ér e bárkinek bármit is. Én nagyon bírnám ha nálunk lenne.

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
Szerintem ha lesz 3 első kör rámegyünk Wilsonra vagy Wattsonra(ha szabadlábon lesz)
Invincible
3 első körrel szerintem kötelező húzni a drafton első körben QB-t. Nekem az egész offseason erről szólt...mármint azt éreztem, hogy ezt készítjük elő. Nem tudom még milyen prospectek várhatóak a posztra, de még korai is nézegetni .Február-március és okosabbak leszünk.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem ha lesz 3 első kör rámegyünk Wilsonra vagy Wattsonra(ha szabadlábon lesz)
Invincible
Azert mi nem egy QB-ra vagyunk az ujabb SB wintol szóval nem lenne értelme.
Rush mar nem fiatal.
Wattsom meg oriasi lutri senki nem ad erte annyit

több mint 2 éve
Invincible Philadelphia Eagles 761
Szerintem ha lesz 3 első kör rámegyünk Wilsonra vagy Wattsonra(ha szabadlábon lesz)

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Ez az év teljesen az iránykeresés éve.
Nincs ezzel baj ha okosan csináljuk.

Most pl az Oline szinte totál fiatalok mint szinte az egész O.
Hurts a kulcs,hogy marad és köré lehet építeni a csapatot amire van sok draft pick vagy esetleg új QB és akkor máris más a helyzet.

Előre nézve a Miami pick az top 5nek néz ki kérdés Tua mikor épül fel....
A Colts pick is lehet top 10.. és sajna a miénk is 😊

QB/EDGE,S,LB első kör (ha nem bustok) egész más irányba terelheti a csapatot a jövőben.

Brooks akin lehet sporolni a többi veterán (ha nem trade lesz )marad(LJ,Cox,Graham,kelce).

Cox,Hargrave Slay elvisz majdnem 60 milliót..... ez sajna nem jó.

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ecce homo:

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 166 — The Mathematician
Inkább Hurtsöt tradeltük volna el. Komolyan qrva jó a tudat, hogy a padon ülő cseréi is sokkal jobbak és ezzel a majommal bohóckodunk.
Greengo
Flakon nem biztos, hogy jobb lenne, Bajuszra van esély, hogy igen 😛
dande
Biztos vagyok benne , hogy stabilabb lenne az O# vele is.
Greengo
nem láttad denverben mit tolt 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.bleedinggreennation.com/platform/amp/2021/10/15/22728405/eagles-zach-ertz-trade-howie-roseman-press-conference-explains-opportunity-tight-end-room?utm_campaign=lovelybuckeye&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter&__twitter_impression=true
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
Inkább Hurtsöt tradeltük volna el. Komolyan qrva jó a tudat, hogy a padon ülő cseréi is sokkal jobbak és ezzel a majommal bohóckodunk.
Greengo
Flakon nem biztos, hogy jobb lenne, Bajuszra van esély, hogy igen 😛
dande
Biztos vagyok benne , hogy stabilabb lenne az O# vele is.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Inkább Hurtsöt tradeltük volna el. Komolyan qrva jó a tudat, hogy a padon ülő cseréi is sokkal jobbak és ezzel a majommal bohóckodunk.
Greengo
Flakon nem biztos, hogy jobb lenne, Bajuszra van esély, hogy igen 😛
dande
Azert ez tulzas.

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Inkább Hurtsöt tradeltük volna el. Komolyan qrva jó a tudat, hogy a padon ülő cseréi is sokkal jobbak és ezzel a majommal bohóckodunk.
Greengo
Flakon nem biztos, hogy jobb lenne, Bajuszra van esély, hogy igen 😛
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
Inkább Hurtsöt tradeltük volna el. Komolyan qrva jó a tudat, hogy a padon ülő cseréi is sokkal jobbak és ezzel a majommal bohóckodunk.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.philadelphiaeagles.com/video/highlight-qb-foles-and-tight-end-zach-ertz-link-up-for-a-huge-fourth-do-20339764

A másik kulcs pillanat 😊

Reméljük a TE elkapási rekordot még egy kicsit nem döntik meg 😛
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Kösz mindent Zach!


több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Zach Ertz, TE
Traded to Arizona (ARI) from Philadelphia (PHI) for 2022 5th round pick and Tay Gowan
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
 pbs.twimg.com/media/FBv9Jn7XEB048IG?format=jpg&name=small
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tessék Ertzt el is tradeltük méghozzá Arizonába.... 5. +Gowan 23 éves CB

Sír a lelkem 😕 nekem csak egy fokkal jobb, mintha csoportrivàloshoz ment volna

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Végigpörgettem az egész meccset, és nekem nincsenek ennyi pozitívumaim, mint nektek (lehet ezzel nem leszek népszerű)
Nálam ez végig sima volt, lemostak minket a pályáról, mégha az eredmény alapján nem is tűnik úgy.
Kb amíg volt tétje a meccsnek addig jöttek át rajtunk simán, amikor eldőlt kiengedtek és a végén amikor kellett kicsit még felpörögtek.

Védelem:

Schwartz defense alatt nagyjából lehetett tudni, hogy mi fog következni: erős front 7 kevés blitz, mellé párosult egy fos secondary.
Ezt kompenzálta egy két skill player (pl Jenkins, Hicks) ezért legalább a futás elleni védekezés elit volt.
Ebből lett egy prevent, soft defense amit megint simán szétkap egy értelmes irányító, és még a futás ellen is kb ligautolsók vagyunk. Volt egy jó meccsük eddig amikor Darnold szellemeket látott, de itt 4-5 játékos maradhat a többi kuka

Offense:

Kelly féle run-run-pass-punt kombótól már hánytam a vége felé. Most jön a WR screen LOS mögé, illetve RPO, amit a QB értelmezni nem tud, meg a feldobom valahová és a WR mentse meg az int-et. A hányinger kerülget megint a fixen álló zsebben futkorászó, pánikbaeső menekülő futótól, aki QB-nek hiszi magát. Ha már a szakik is elemzik hétről hétre, hogy 2-3 mp-cel előbb már rég el kellett volna dobni a labdát, vagy hogy ez a labda azért fos mert nem oda kell dobni, akkor a laikus is látja, hogy ez a része szerintem nem tanulható, hanem a Wish-ről rendelt Russel Wilson ennyit tud. Emellé még a védelmet sem tudja olvasni, viszont garbage time-ban ügyes...
Lófasz hívások, van egy kurvajó RB és nem használjuk és teledraftoltuk WR-ekkel a keretet az elmúlt 2 évben.
Talent megvan/meglehet mind WR, mind TE poszton de nem tudjuk őket használni. Azért ez már nem a dorial green beckham, Riley féle elkapósor...

Nézni néha Justin Jefferson, Metcalf, vagy Chase játékát, nem hiszem el a JJAW, Reagor párost + (Hurts), hogy sikerült kiválasztani és miért nincs ennek következménye..

Amikor meg itt egy fiatal playmaker azt meg nem használjuk (szerintem egy olyan csapatban ahol van értelmes QB a srác már elit számokat hozna..)