Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
Na igen:
 www.facebook.com/100045014981898/videos/954552325136507/

( | Persze ettől még Hurts is egy fostalicska | )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk a Miami ellen tenyleg nyerni kell a top pick miatt(bar igy mi javulunk)
Janek
Kéne az X
Willie Parker
 youtu.be/qJxk1leG1wY
empty taxi
Akkor mar weapon X

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Ha Hurts most sem tud igazán jól teljesíteni, akkor jön Bajusz
dande


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem semmi tankolás nincs nálunk, nincs is kire, egyszerűen pocsèkok vagyunk ès ahogy Rodney utalt rá, lassan kifutunk az időből, hogy változtasson jó irányba az idèny. Ha Hurts most sem tud igazán jól teljesíteni, akkor jön Bajusz (aki lehet jobb, mint Jalen vagy jobb lesz, de nekem kicsit sok a pozőrsèg a rèszèről). A vèdelem meg összeszedi magát Gannon ellenére is önmagáèrt. Persze ehhez kell, hogy lássák az O is hozzátesz. A következő 6 meccsből 4t elvileg hozhatnának ès akkor lehet mèg belőle vmi.

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
Miles Sanders IR. Legalább 3 hét pihi.

Ha már tankolás. Ilyenkor jut eszembe, hogy ezeknek a tehetségeknek mint Sanders vagy Smith..stb, hogy adagolod be, hogy 1 év elszáll a karrierjükből? 😀 Nehéz dolog ez, de mindig az az érzésem a nagy tankoló éveknél, hogy kárba vész ez a sok tehetség.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 273 — Lájkold a zsűrit!
Mondjuk a Miami ellen tenyleg nyerni kell a top pick miatt(bar igy mi javulunk)
Janek
Kéne az X
Willie Parker
 youtu.be/qJxk1leG1wY


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 278
Mondjuk a Miami ellen tenyleg nyerni kell a top pick miatt(bar igy mi javulunk)
Janek
Kéne az X
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk a Miami ellen tenyleg nyerni kell a top pick miatt(bar igy mi javulunk)

több mint 2 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Sajnos ez a szezon akárhogy is nézzük, nem releváns Sirianni megítélése szempontjából. Amúgy tényleg egy nagy gyökérnek tűnik, de mivel ezzel a kerettel nyilvánvalóan esélytelen komolyabbat alkotni számomra a tankolás adja magát és az Ertz trade is ezt igazolja. Tehát azt gonoldom az a dolga, hogy veszítsen. Mert ha mondjuk nyerni akar akkor azt nagyon bénán teszi.

Mondjuk ez a védőfal szisztéma pont a linebackereket kellene, hogy segítse, még a gyengébbeket is. Csak nem működik (még) jól. Ha jól emlékszem Jim Johnson alatt játszottunk utoljára hasonló jellegű védőfallal. Mögöttük Omar Gaither-ek és Stewart Bradleyk szaladgáltak. Sajnos a mostani linebackerek még az ő - átlagos - szintjüket sem érik el.BleedingGreen
Hát csak röviden: Singleton 3. helyezett a ligában tackle-ök számában. Mindeközben 42-es a PFF osztályzata. Nem tudom ez hova elég a rangsorban, de feltételezem nem túlzottan előre, inkább hátra...ez azt jelenti, hogy itt nagyon nagy bajok vannak, ha egy ennyire gyenge játékos a tackle gyáros a csapatban.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 619 — a new hope (again)
Mennyi volt a legrövidebb időtartam amit HC-ként eltölthetett valaki NFL-ben?
Greengo
 www.profootballhof.com/top-five-shortest-nfl-coaching-stints/
Rataxes
Ez a lista nem lehet jó, mert bobby petrino 13 alapszakasz és 4 előszezon, azaz összesen 17 meccsen volt a falcons hc-ja. És ez is sokkal több volt mint kellett volna



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
Eagles’ HC Nick Sirianni: “Are you watering and are you fertilizing every day?”

Tolmácsot kérek.
Amadeus
 www.facebook.com/100000858530657/videos/1441044192943387/

Láttam már ezt az arckifejezést. Pont tavaly . 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mondjuk itt Lurie is kirúghatja magát, hogy hagyta erre magát rábeszèlni. Èpp ma olvastam egy cikket ami azt pedzegette, hogy ezt a draft tőkèt ami lesz, nem biztos, hogy Howiera kellene bízni. Vagy legalábbis a játèkoskiválasztást elvenni tőle. Persze ez azèrt kockázat mert mindig lehet rosszabb.
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
Mennyi volt a legrövidebb időtartam amit HC-ként eltölthetett valaki NFL-ben?
Greengo
 www.profootballhof.com/top-five-shortest-nfl-coaching-stints/
Rataxes
Akkor nem lesz rekordbeállítás . 😀
Ezt meg csak úgy itt hagyom:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Mennyi volt a legrövidebb időtartam amit HC-ként eltölthetett valaki NFL-ben?
Greengo
 www.profootballhof.com/top-five-shortest-nfl-coaching-stints/

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
Mennyi volt a legrövidebb időtartam amit HC-ként eltölthetett valaki NFL-ben?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 637
Eagles’ HC Nick Sirianni: “Are you watering and are you fertilizing every day?”

Tolmácsot kérek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
pont nulla QB lesz a drafton 😊
Janek
Várd ki a végét. Márciusra kiderülhet, hogy a megye 2-ben játszik a következő TB akire most a kutya se figyel. 😊
Greengo
Ja, Nick Folest is a 3. körben találtuk úgy, hogy lemaradtunk RussWilsonról, és miután ment néhány kört a ligában kb ugyan addig jutott, mint RW 😉 😛 szóval igen, jöhet UDFA is vagy majd Minősó 😀
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 656 — Eagles fan
pont nulla QB lesz a drafton 😊
Janek
Várd ki a végét. Márciusra kiderülhet, hogy a megye 2-ben játszik a következő TB akire most a kutya se figyel. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
pont nulla QB lesz a drafton 😊

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez az ember bakker....vmit nagyon szív a virágporon kívül...

 www.bleedinggreennation.com/2021/10/27/22748992/eagles-nick-sirianni-press-conference-team-message-flower-metaphor-gardner-minshew

félek, hogy előtte el is rohadunk mielőtt még kinyílnánk
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 821 — Bla, bla, bla
Azta Flaccoért tudtunk kapni egy kondicionális 6. kört a Jetstől. Köszi JD 😀
dande
Rabló Banda!!! 😉😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Hihetetlenül fontos lenne ide szerintem legalább 2 magas szintű, jól szerelő, athletikus LB. Amíg ilyen nem lesz, addig maga a rendszer sem fog tudni működni, szerintem.
Shawn84
Én már egynél is győzelmi táncot lejtenék. 😀

Mondjuk ez a védőfal szisztéma pont a linebackereket kellene, hogy segítse, még a gyengébbeket is. Csak nem működik (még) jól. Ha jól emlékszem Jim Johnson alatt játszottunk utoljára hasonló jellegű védőfallal. Mögöttük Omar Gaither-ek és Stewart Bradleyk szaladgáltak. Sajnos a mostani linebackerek még az ő - átlagos - szintjüket sem érik el.

Azt fájlalom, hogy a csapat kommunikációja nem jó. Simán mondhatnák részletek elárulása nélkül, hogy át kell állni a csapatnak egy új rendszerre, ami nem mindenkinek egyszerű. Eheleyett sokszor összahordanak mindent, pl. "I don't have a scheme", miközben nyilvánvalóan van. Nekünk meg a játékosok nyilatkozataiból kell dekódolni a helyzetet. A játékosnak persze az a dolga, hogy a hívott játékot a legjobban végrehajtsa, lehetőleg panaszkodás nélkül.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
DE bakker kB 20 éve nem sikerült 1db!!! normális LBrt (értsd hosszú távon bevethető sérülésekkel sem küzdő) találni, akkor nyilván ilyen rendszerrel kell próbálkozni, mikor a DL telítve van.... akkor miért nem hozták Parsonst vagy, JOKt pl... A secondaryt úgy, ahogy rendbe rakta (ránézésre legalábbis) végül is eredetileg ehhez ért, de azzal, hogy az LBsor gyenge játékosokból áll a DLt meg rosszul használja semmit nem ér az egész. Reméljük észbe kapnak és nem cseszik el Cox utolsó éveit és Hargrave jó formáját pl.
dande
Nehogy már az legyen a konklúzió, hogy a coaching staff cseszi el Cox utolsó éveit. Nekem már teljesen elegem van belőle - konkrétan semmi hasznosat nem csinál a meccseken, cserébe rinyál a sajtónak, ez nagyon nem oké. Nem Gannon hibája az, hogy úgy tolják vissza rendszeresen, mint üres bevásárlókocsit a Tescoban. Ki kell mondani, Cox szar lett és ezt nem igazán bírja elviselni. Érdekes módon Hargrave nem rinyál, teszi a dolgát és kb. vezeti a ligát egy csomó mutatóban, míg Cox egy darab szerelést sem nagyon tud már bemutatni meccsenkénti átlagban. Mindezt közel 20 millió dollárért.
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Cox meccs utáni nyilatkozata egy kicsit fellebbentette a fátylat arról, hogy mi is folyik a védelemben és mi lehet a probléma. Az edzők erről nem nagyon beszélnek, pedig simán mondhatná Gannon, hogy a korábbiaktól erősen különböző rendszert tanul a védelem, amiben vannak komoly bukkanók, és lehet, hogy az egész szezon rámegy erre a folyamatra.

Az már egyéni szocprobléma, hogy ahogy Cox, úgy én sem szeretem azt a rendszert, amit a védőfallal próbálnak csinálni. A 2-gap-es rendszerben játszó védőfal inkább a futás megállítására jó és arra, hogy felszabadítsa a linebackereket a fal mögött, teret engedve az agresszív linebacker játéknak. Szerintem nem érdemes ilyen rendszerben elforgácsolni olyan játékosok legjobb képességeit, mint Hargrave és Cox.

Persze ettől még lehetne jól csinálni ezt a védekezést is, ami a játékosokon is múlik. Ha úgy működne, ahogy kell, akkor a védőfalnak kontrollálnia kellene a támadófalat a LOS-en, így a futás ellen kifejezetten erősnek kellene lennünk és a screen játékok ellen is. Ehhez képest pont ebben rossz a védelem. Rendszeresen hátratolják a védőfalat. A linebackerekhez pedig sokszor odaérnek a támadó falemberek. A linebackerek is inkább passzívan várják, hogy a futók elérjenek hozzájuk.
Azt lehet érezni, hogy nem a játékosok erősségeire játszunk a falban, hanem van egy rendszer, amit Gannon elképzelt és abban próbálja beleidomítani Coxékat. Egyelőre kevés sikerrel.
BleedingGreen
Ha azt nézed, hogy a jövő csapatát építjük, és megegyeztünk abban, hogy már nem annyira mondjuk Cox a jövő, akkor nekem ezzel nincs bajom. Hargrave és Sweat az aki egyelőre itt a jövőt képviseli, szerintem nekik fekszik a rendszer, de ezt látjuk is meccseken. Majd jöhet melléjük drafton olyan, aki jobban beleilleszkedik talán. Viszont ez a rendszer csak úgy működhetne igazán jól, ha lenne egy bitang erős LB sor mögöttük. De egy Darius Leonard szintű játékos a közelben sincs, Tényleg a mostani LB-k csak nézegentek, és rettenetesen erősen próbálják kitalálni merre megy majd a játék, de mire feleszmélnek már vagy ott is van, vagy túl is ért rajtuk. Hihetetlenül fontos lenne ide szerintem legalább 2 magasz szintű, jól szerelő, athletikus LB. Amíg ilyen nem lesz, addig maga a rendszer sem fog tudni működni, szerintem.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 932 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azta Flaccoért tudtunk kapni egy kondicionális 6. kört a Jetstől. Köszi JD 😀