NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Julian V. nem is lenne roosteren?Janek
Értelemszerűen ennél több falember lesz rosteren, de a többieket egyelőre nem szeretném sok percet pályán látni, Vandit se, inkább énekeljen 😀

Amúgy PE.com is ezt boncolgatja éppen http://www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/Rock-Solid-Duo-In-Peters-Herremans/6cd815aa-ac31-485f-9549-4ee108e7ed92Deny
A falunk bal oldala az egyik legjobb a ligában.
Center poszt miatt nem aggódok. JJ jó játékos, szal ha kiszorítja Kelce, akkor nyilván Ő is az. Náluk nem a Stacy, MJG, N. Cole hármas esete áll fent, ahol lényegében az kezdett, aki abban a pillanatban legkevésbé volt szar.
Watkins miatt nem aggódok. Még. 😀
RT poszt-ot meg majd meglátjuk. R. Harris addig nem fog beszélni a médiával, amíg nem edz, Reid se mond semmit, szal nem lehet tudni, hogy meddig lesz out. Justice térhetne már vissza. Hátha neki jobban fekszik ez az új rendszer.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
O line miért nem elég mély neked?Janek
Mert nem az 😊
Azért picit próbálom indokolni is:
C-nek JJ és Kelce elvan, fogjuk rá, oké.
OG-nak van Herremans, Watkins, Mathis és talán McGlynn, de őt már nagy kérdőjellel raknám csapatba
OT-nek van Peters, Harris, Justice és talán Tupou

Ez nagyon kevés használható ember, mert O-Line sérülés nélkül nem fogja végig bírni az évet. Peters-nek konkrétan nincs cseréje igazából, vagyis Howard ne legyen pályán, mert az Vick egészségének nem tesz jót. Az meg JJ dicsérete, hogy a hátsókörös Kelce megszorítja. Nem volt rossz ő a meccsen, tény, de azért nem kezdőszint ellen játszott.

De tény, jobb mint az elmúlt években voltDeny
Julian V. nem is lenne roosteren?Janek
Értelemszerűen ennél több falember lesz rosteren, de a többieket egyelőre nem szeretném sok percet pályán látni, Vandit se, inkább énekeljen 😀

Amúgy PE.com is ezt boncolgatja éppen http://www.philadelphiaeagles.com/news/article-1/Rock-Solid-Duo-In-Peters-Herremans/6cd815aa-ac31-485f-9549-4ee108e7ed92
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
O line miért nem elég mély neked?Janek
Mert nem az 😊
Azért picit próbálom indokolni is:
C-nek JJ és Kelce elvan, fogjuk rá, oké.
OG-nak van Herremans, Watkins, Mathis és talán McGlynn, de őt már nagy kérdőjellel raknám csapatba
OT-nek van Peters, Harris, Justice és talán Tupou

Ez nagyon kevés használható ember, mert O-Line sérülés nélkül nem fogja végig bírni az évet. Peters-nek konkrétan nincs cseréje igazából, vagyis Howard ne legyen pályán, mert az Vick egészségének nem tesz jót. Az meg JJ dicsérete, hogy a hátsókörös Kelce megszorítja. Nem volt rossz ő a meccsen, tény, de azért nem kezdőszint ellen játszott.

De tény, jobb mint az elmúlt években voltDeny
Julian V. nem is lenne roosteren?

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
BGN-en kommentelnek arról mi legyen DRC új beceneve. Egyszer csak egy ilyen kommentet látok:
"Szombathely
In the year 45 (DRC’s number), Roman emporer Claudius founded Savaria, today the Hungarian city of Szombathely.
I figured that’s nicer than “Jew Expeller,” since the year 45 was also the year Claudius expelled the Jews from Rome."

SI.com's Don Banks a Ravens elleni meccs után:
Philadelphia was far more ready to play than Baltimore, and it showed. For a week at least, the Eagles' Super Bowl dreams are very much alive.
Remélem kitart februárig.

Deny nem tudom, hogy mi a bajod a Oline-unkkal. Itt is megírják, hogy a 8. legjobb a ligában 😛 😀
http://www.rotoworld.com/articles/nfl/38453/179/2011-offensive-line-rankings?pg=1
Már csak egy vakoldali tackle kéne. De hát olyat nem nehéz találni.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
O line miért nem elég mély neked?Janek
Mert nem az 😊
Azért picit próbálom indokolni is:
C-nek JJ és Kelce elvan, fogjuk rá, oké.
OG-nak van Herremans, Watkins, Mathis és talán McGlynn, de őt már nagy kérdőjellel raknám csapatba
OT-nek van Peters, Harris, Justice és talán Tupou

Ez nagyon kevés használható ember, mert O-Line sérülés nélkül nem fogja végig bírni az évet. Peters-nek konkrétan nincs cseréje igazából, vagyis Howard ne legyen pályán, mert az Vick egészségének nem tesz jót. Az meg JJ dicsérete, hogy a hátsókörös Kelce megszorítja. Nem volt rossz ő a meccsen, tény, de azért nem kezdőszint ellen játszott.

De tény, jobb mint az elmúlt években volt
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
O line miért nem elég mély neked?

több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
O line miért nem elég mély neked?

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, én is itt vagyok.

Bőven meccsről nem írnék már, D-Line erős, secondary is jó lehet, LB-sort tudtuk, hogy szar. Vick istencsászár még csere elkapókkal is, Ronnie tökéletes backup, O-Line nem elég mély, Sunshine meg nagyon jó 😊Deny
Chad Hall meg várakozások felett.Shawn84
Valóban, bár én őt kimondottan nem szeretem. Nem tudom az okát, de nem.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Na, én is itt vagyok.

Bőven meccsről nem írnék már, D-Line erős, secondary is jó lehet, LB-sort tudtuk, hogy szar. Vick istencsászár még csere elkapókkal is, Ronnie tökéletes backup, O-Line nem elég mély, Sunshine meg nagyon jó 😊Deny
Chad Hall meg várakozások felett.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, én is itt vagyok.

Bőven meccsről nem írnék már, D-Line erős, secondary is jó lehet, LB-sort tudtuk, hogy szar. Vick istencsászár még csere elkapókkal is, Ronnie tökéletes backup, O-Line nem elég mély, Sunshine meg nagyon jó 😊
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
For all those wondering, Maclin can't start the season on PUP. But he can start it on a sick-injury list that he can come off of at any time.

Ma nem edzett: Harris, Dixon (back spasms), J. Parker, G. Lloyd (high ankle sprain)
Nnamdi azt mondta, hogy sohasem játszott együtt DRC-nál gyorsabb védővel. DRC Arizona-ban sohasem blitz-elt. Hát akkor ideje lesz ezt is megtanulni. Jah és DRC nem szereti, ha DRC-nak hívják.
Dime szitukban Chaney az egyetlen LB. (legalábbis ma az volt)
Coleman szarul állt fel az egyik ST felállásnál. B. April megkérdezte tőle, hogy mi a hiba. Erre Avant gyorsan azt válaszolta:
"Az, hogy az Ohio State-re járt." 😂 😂Bébé
Ott a pont 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
For all those wondering, Maclin can't start the season on PUP. But he can start it on a sick-injury list that he can come off of at any time.

Ma nem edzett: Harris, Dixon (back spasms), J. Parker, G. Lloyd (high ankle sprain)
Nnamdi azt mondta, hogy sohasem játszott együtt DRC-nál gyorsabb védővel. DRC Arizona-ban sohasem blitz-elt. Hát akkor ideje lesz ezt is megtanulni. Jah és DRC nem szereti, ha DRC-nak hívják.
Dime szitukban Chaney az egyetlen LB. (legalábbis ma az volt)
Coleman szarul állt fel az egyik ST felállásnál. B. April megkérdezte tőle, hogy mi a hiba. Erre Avant gyorsan azt válaszolta:
"Az, hogy az Ohio State-re járt." 😂 😂

Valamint Laws és D. Locke se edzett ma.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
A mezekről ide írtam a tudnivalókat:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=298392#p298392
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Mezekkel kapcsolatban egyenlőre annyi van, hogy ez egy próba rendelés lesz. A pontos árat a szállítással együtt még nem tudom, de ami biztos, hogy ah megérkezik akkor személyesen az UsaSportFan boltban lehet átvenni, ha pedig ez nem megoldható akkor postai utánvéttel, ami 1800Ft. A rendeléskor 5000 Ft-ot kell előlegként fizetni, és ha megjött a mez akkor a többit. Ha bármelyiken valamiféle sérülés található, akkor árengedménnyel is elvihető akár. Persze a sérülés mértékétől függően. Jelenleg ennyi amit biztosan tudok mondani. A többi információra kicsit még várni kell.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
"The reason why they picked him up is they're unsure of Maclin's health," Jackson said today following his first practice since ending his 11-day training camp holdout.
Ennek akkor van értelme, ha a szezont nem a PUP-on fogja kezdeni, mert különben csak a 8. héten játszhat (7. bye).
Vagy Maclin sérülése annyira súlyos/ismeretlen, hogy simán elképzelhető az idén nem lép pályára.
Olvastam olyat, hogy Maclin-ről egy Doktor House epizódot kéne forgatni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Üdv! Engem is érdekelne a szállítás és fizetés módja ill. az ára az egésznek! 😊 Köszi!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Srácok!
A www.nfljerseyssupplys.org oldalról csinálunk egy próbarendelést. Érdekelne valakit innen mez? Aso, DRC, Dorenbos, Cole stb?Shawn84
Kb. mennyire jön ki innen a téma? (főként a szállításra gondolok, a mezek ára látszik 😊 ) Bocs ha volt már, nem olvastam nagyon vissza...Rataxes
Mivel nem én intézem, nem tudom megmondani egyenlőre, de rövidesen kiderítem, természetesen.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Srácok!
A www.nfljerseyssupplys.org oldalról csinálunk egy próbarendelést. Érdekelne valakit innen mez? Aso, DRC, Dorenbos, Cole stb?Shawn84
Kb. mennyire jön ki innen a téma? (főként a szállításra gondolok, a mezek ára látszik 😊 ) Bocs ha volt már, nem olvastam nagyon vissza...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Srácok!
A www.nfljerseyssupplys.org oldalról csinálunk egy próbarendelést. Érdekelne valakit innen mez? Aso, DRC, Dorenbos, Cole stb?
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
valaki lenne olyan kedves és dióhéjban összefoglalná az elmúlt 10 nap történéseit? NAGYON megköszönném.eaglesmcnabb
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=16&p=258 😛 😀
Vick vezetésével megvertük a Ravens-t. Tupou IR. DeSean visszatért. Maclin-ről és Patterson-ról nincsen új hír.

Részletes meccselemzés T. Lawlor-tól:
http://igglesblitz.com/philadelphia-eagles-2/detailed-game-review-phi-13-bal-6/

T. Cole arról, hogy földbe tiporta (Holy) Toledo-t:
"I joked with everybody what I was going to do to him. He wasn't expecting it because it was like a mind game," Cole said. "Going out there in one-on-ones, it's a place for us to practice, work on our moves. You have to do what you have to do."
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
valaki lenne olyan kedves és dióhéjban összefoglalná az elmúlt 10 nap történéseit? NAGYON megköszönném.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Újabb Dorenbos interjú 😀
http://www.philadelphiaeagles.com/multimedia/videos/Inside-The-Studio-Jon-Dorenbos/9a7e2a9a-3087-400f-b0dd-503056237675
A gyűrűnek jobban örülnék...a campbe nem tudnék ott lenni, szal a pénzből úgyse kapnék 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Újabb TC összefoglaló került fel Bébé jóvoltából:
http://philly.blog.hu/2011/08/13/training_camp_figyelo_7#more3151491
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Pedig annyi volt, igaz 3an rendeltünk, és 20$ akkor is ha 1et rendelsz meg akkor is ha 5öt! (mi is 3an rendeltünk 5 db mezt, és 20$ volt a posta!) Igaz ez tavaly október körül volt! De akkor 200 fölött volt az USD.Gege55
No, ez máris jobban hangzik... ( ha 3 ember rendel akkor 35 dolcsi körül jön ki egy mez szállítással együtt, az a mostani árfolyamon ~7.000 ft) Ha ilyen rendelést tervez valaki lehet csatlakoznék 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Mezt szeretne valaki rendelni?
Haver most szokott rendelni. Ezek nem az igazi amerikai, eredeti mezek, hanem a kínában gyártott, de nagyon jó minőségűek, amiket márt itt is többen rendeltek. Az áruk darabonként 13.000 Ft. A szállítási idő kb. 2 hét, de nem mindig van minden raktáron. Rendelés előtt utána kell nézni. A mezt/mezeket postán keresztül, utánvéttel, vagy pesten az UsaSportFan boltban lehet átvenni vagy megnézni. Előlegként pedig 5.000 Ft-ot kell letenni. A mezeken az összes felirat és szám hímzett. Akit érdekelne az írjon PM-ben nekem.

Itt van néhány kép:
PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
PunBB bbcode testShawn84
Az én Bradley mezem is ilyen fajta, Kínai jó minőség, total hímzett... De az 7500 Ft/Db árban volt (postával 1ütt, 2-3 hét). Innen:

viszonylag nagy a választék, jó ár/érték arány

http://www.b2bjersey.com/nfl-jerseys-philadelphia-eagles-jerseys-c-1_25.html

vannak női mezek is, sokféle:

http://www.b2bjersey.com/nfl-jerseys-nfl-women-jerseys-c-1_37.html?page=8&sort=6a

(ha barátnő/feleség... szereti az NFL-t)Gege55
Nehéz elhinnem hogy innen 7500-ért minden költséggel meg lehet rendelni. A mezek többsége kapásból 26 dollárnál kezdődik, és a szállításuk darabonként 20 dollár.Shawn84
Pedig annyi volt, igaz 3an rendeltünk, és 20$ akkor is ha 1et rendelsz meg akkor is ha 5öt! (mi is 3an rendeltünk 5 db mezt, és 20$ volt a posta!) Igaz ez tavaly október körül volt! De akkor 200 fölött volt az USD.