NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Janek
Shawn84
Greengo
Rataxes
manbearpig
somebody08
Attis

Vsz. mindenképp élő draft kellene, az a legjobb része az egésznek 😊 Aztán aki nem tudja szabaddá tenni magát annak még mindig maradhat az autodraft...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Szevasztok, pont ma tervezgettem, hogy idén végre rászánom magam, szóval I'm in! 😊

Janek
Shawn84
Greengo
Rataxes
manbearpigmanbearpig
Én is elveszteném veletek a szüzességem 😉

+1 Attis
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Reid azt mondta, hogy a kezdők egy félidőt fognak játszani. 2. csapaté a 3. negyed és 3. csapaté a 4.
Jó lesz Vick-nek a Steelers ellen egy félidőt letolni normális RT nélkül. Remélem Celek sűrűn marad blokkolni.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Joey Toledo, OT repült (3 napot volt Eagle), helyére jött a Jose Acuna, szintén OT, valószínűleg RT-nek, hiszen sérült Justice, Harris és Tupou is. Waiverről szedtük fel, 'Boys rakta ki.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Szevasztok, pont ma tervezgettem, hogy idén végre rászánom magam, szóval I'm in! 😊

Janek
Shawn84
Greengo
Rataxes
manbearpig
somebody08manbearpig
Jó buli ez, tavaly fél pont kellett volna ahhoz hogy bajnok legyek. Peyton Manning életében először futni kezdett, majd ahelyett, hogy hat pontért lépett volna még egyet, lement az egyyardoson, hogy lepergesse az órát az Oakland ellen... Amúgy nem voltam ideges😀😀😀 Arra mindenképpen jó, hogy nagyobb rálátásod legyen a ligára és izgulj a többi meccs miatt is. Imádom a vasárnapokat, amikor azt kombinálom, hogy az Eaglesnek úgy kellene nyerni, hogy DeSeannak ne legyen elkapása, de Dallas a Giant és a Redskins is kapjon ki, bár Cooley a TE-em, Hakeem Nicks az elkapóm és a Dallas a védelmem😊
több mint 13 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
Szevasztok, pont ma tervezgettem, hogy idén végre rászánom magam, szóval I'm in! 😊

Janek
Shawn84
Greengo
Rataxes
manbearpig
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
DST vagy IDP?

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Neee... Basszus, még egy liga :S

Janek
Shawn84
Greengo
Rataxes

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
No para. Ez olyan eccerű, hogy semmi extra tudás nem kell hozzá. Eddig mindenkinek ment a dolog.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
én is nyugi

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Oké akkor aki jönni szeretne fantasy ligába az írja fel magát ide. A részleteket meg később megtárgyaljuk, hogy milyen draft legyen, stb.

Janek
Shawn84Shawn84
Janek
Shawn84
Greengo
(bár most kezdem 😀 )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Amúgy szerintetek Maybin-Eagles dologból lesz valami? 😀 Pletykálják már 😀Deny
Ilyenekkel úgy vagyok, hogy felőlem jöhetne, max cut-oljuk és az élet megy tovább.
Ha meg bejátssza magát a csapatba, akkor nyilván megérte elhozni, mert vkinél csak jobb volt. 😀

Hanson trade-ről is mennek a pletykák. Ha DRC/Nnamdi jó belül, akkor felőlem mehet.
Pénzt is spórolunk valamint akkor Lindley, Marsh és Hughes hármas is rosterre kerülhet.Bébé
Maybin nem kellene. Max kevés lóvéért. Állítólag a hozzáállása nagyon tré. Ilyen ember meg ne jöjjön. Hansont meg simán cserélném ha egy jó LB-t hoznánk.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Amúgy szerintetek Maybin-Eagles dologból lesz valami? 😀 Pletykálják már 😀Deny
Ilyenekkel úgy vagyok, hogy felőlem jöhetne, max cut-oljuk és az élet megy tovább.
Ha meg bejátssza magát a csapatba, akkor nyilván megérte elhozni, mert vkinél csak jobb volt. 😀

Hanson trade-ről is mennek a pletykák. Ha DRC/Nnamdi jó belül, akkor felőlem mehet.
Pénzt is spórolunk valamint akkor Lindley, Marsh és Hughes hármas is rosterre kerülhet.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Oké akkor aki jönni szeretne fantasy ligába az írja fel magát ide. A részleteket meg később megtárgyaljuk, hogy milyen draft legyen, stb.

Janek
Shawn84
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Fantasy-re, csak ha nem vagytok meg, akkor jönnék, de draftra úgyse fogok ráérni, mindig este dolgozom 😀


Amúgy szerintetek Maybin-Eagles dologból lesz valami? 😀 Pletykálják már 😀Deny
Draftot tavaly sem tudtuk megoldani sajnos, így autamatikus draft volt. Szerintem az is tökéletesen megfelelt. legalább lehetett ezerrel cserélgetni mag FA-kat igazolni.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
jönnék

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Fantasy-re, csak ha nem vagytok meg, akkor jönnék, de draftra úgyse fogok ráérni, mindig este dolgozom 😀


Amúgy szerintetek Maybin-Eagles dologból lesz valami? 😀 Pletykálják már 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Bébé ment PMShawn84
Kicsit OFF: Csinálsz idén is fantasy-t?somebody08
Csináljunk? Én benne vagyok. Kéne egy Phillys.
Jó is hogy mondod.
Aki jönne NFL.com-os fantasyra az jelezze legyen szíves. Jó lenne egy Eagles topikos liga. Aztán majd meglátjuk mennyien jövünk össze. Egy 16 csapatos lenne az igazi.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Training Camp figyelő # 8
http://philly.blog.hu/2011/08/15/taining_camp_figyelo_8
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Bébé ment PMShawn84
Kicsit OFF: Csinálsz idén is fantasy-t?
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Holnap érkezni fognak hírek Maclin-ről:
http://www.bleedinggreennation.com/2011/8/15/2364422/greenberg-news-on-jeremy-maclins-health-coming-tomorrow
Remélem csak jók.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Bébé ment PM
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
2 jó beszólás 😀
Asante Samuel on camp breaking early: "We made the bossman happy" and got rewarded.

Owen Schmitt with a big gainer up the middle. Reid: "Where's the linebacker?"
Roseman: "Rats! Knew I forgot something!" 😂 😂 😂

Shady ma pihenőt kapott. R. Harris, Dixon, J. Parker, Laws még mindig out.
S. Smith azt mondta, hogy az alapszakasz első hetében talán elkezdhet edzeni a srácokkal.
Shady-vel még nem békültek ki. Smith-nek volt egy ilyen fotója: http://yfrog.com/kejf2lj
Az-az üres szekrény jelképezi a mi trófea szekrényünket. 😀
Pár napja megkérdezték Shady-t, hogy Smith-el mi a helyzet, erre Shady csak annyit mondott, "azt se tudom, hogy néz ki".
Remélem Osi-t ide tradeljük. 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Holnap befejeződik a TC:
The Eagles have announced that Tuesday afternoon's practice and Wednesday's mock game have been canceled as per the coaches decision. Reid said that he simply wanted to give the guys more rest. So tomorrow morning's practice will be the final session of training camp.
Ez szokatlan Reid-től.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Egy OLine sohasem lehet elég mély. Nem a miénk a legjobb a ligában, és ha csak 1 kezdő ember is megsérül, akkor bizony nagy szarban is lehetünk. Austin Howard tavaly egész jól indult, idén nem tudom miért esett vissza. Julian V. meg még nem elég jó, hogy sokat a pályán töltsön. Még 1db kezdő szintű OG-OT kombó kéne ide és meglennénk.