NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Kezdetnek nem volt rossz.
-No.1 offense jó volt a csere receiverekkel is. Nyomás alig volt Vicken, OL egész jól dolgozott. De persze egyik D se veszi elő a veszélyes playeit a preseasonban. A RZ-ban lehettek volna határozottabbak, de kiszenvedték a TD-t. Futásblokkot lehet gyakorolni, futottunk is sokat mindegyik támadósorral.

-No.1 defense is jól muzsikált, többnyire jó nyomás volt Flaccon, látványos ez a wide9 D-line. Futás ellen igen jól ment, gyakorlatilag a LB-knek nem is kellett beavatkozni, mert már a line megállította a futást. Pár passzt szívtunk TE-ről, screenből, ott lehet még sokat fejlődni.

-A No.2, 3 offense se volt rossz, de egy TD-t azért elvártam volna tőlük. VY-ot meg kell tanítani zsebből passzolni, de ez nem újdonság. Kafka nem volt rossz, de a CB és FS közé behelyezett hosszú passz még nem az ő világa, de rövid és közép távra elég pontos volt.

-No. 2 Def. dominált talán legjobban a Ravens cserék ellen. No.3 Def-ben azért már akadtak gondok a szerelésekkel, de a nyomást ők is fenntarották a qb-n.

- Chad Hall megint 1000%-ot nyújt, de lehet hogy csak addig lesz rosteren amíg Smith felépül. Nagyon fogom sajnálni ha elmegy.
- Tapp jó volt, 2 sack, úgy néz ki fekszik neki a rendszer.
- Jarrett, Page: int 😊 , az sose rossz.
- Lewis elég jól mozgott, Brown kicsit lassúnak tűnt nekem (de lehet a szar blokkok miatt volt)
- Henrynek volt egy 1 yardra rúgott puntja, de a társak elbénázták és beszédelegtek a labdával az endzoneba. Skinny berúgott mindent, így tovább.
- Howard, Dunlap továbbra is elég retek volt, amikor ők voltak fenn jött a nyomás.


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Futásblokkban azért még van mit fejlődni az o-linenak,sokszor odaértek a futóhoz a los mögött.A LB sor tényleg problémás,a D-line viszont kegyetlennek tűnik egyelőre.Newman
Jaja futásblokkolásban van mit javítani,de azért voltak biztató jelek.Látszik,hogy sokat gyakorolják....párszor azért szépen takarítanak.Néztem Watkinst is elég jól tolja.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Futásblokkban azért még van mit fejlődni az o-linenak,sokszor odaértek a futóhoz a los mögött.A LB sor tényleg problémás,a D-line viszont kegyetlennek tűnik egyelőre.

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
A D line karcol. 😀 A Sec is toppon.Jó volt nézni Flacco riadt fejét,hogy merre dobhatna..mert célpontja az nem volt(persze ideje sem). 😀 Viszont a kettő között(azaz az LB sorral)vannak bajok.Rövidebb passzokkal és screenekkel megzavarhatóak vagyunk.Henery és Henry is jól nyomták.Az O#-el sincs nagy baj eddig.Vickék magabiztos kezdő driveja után VY is megvillant párszor.Az O line kifejezetten jó munkát végzett és R.Brown is tudott mutatni vmit.Kafka a pick ellenére is jó.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Ki értékeli a meccset?

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
A másik is?! :o 😂 2oldalon keresztül ezt a hírt beszéltük ki. 😀Greengo
Direkt visszaolvastam 1 oldalt, látom sehol semmi, mondom akkor leszek én a Bréking 😀Amadeus91
Hány hsz van neked oldalanként?Deny
khm..nem akadt meg rajta a szemem. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
elvileg Steve Smith is nálatok kötött ki....Amadeus91
A másik is?! :o 😂 2oldalon keresztül ezt a hírt beszéltük ki. 😀Greengo
Direkt visszaolvastam 1 oldalt, látom sehol semmi, mondom akkor leszek én a Bréking 😀Amadeus91
Hány hsz van neked oldalanként?
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
elvileg Steve Smith is nálatok kötött ki....Amadeus91
A másik is?! :o 😂 2oldalon keresztül ezt a hírt beszéltük ki. 😀Greengo
Direkt visszaolvastam 1 oldalt, látom sehol semmi, mondom akkor leszek én a Bréking 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Még gyorsba egy olvasnivaló, 53 dolog, amit érdemes lehet tudni a mostani keretről (értelemszerűen azért 53, mivel ennyi a végső roster szám) http://www.philly.com/philly/sports/eagles/53-Eagles-Things-I-Know-.html

Kolbi pedig csak 6-tól nyomja, így sok lesz a szünet két meccs között, de én maradok
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
leszek mindenképp,kiváncsi leszek elsősorban a rookiekre,azon belül is Caseyre....remélem tévedek és nem lesz túl nagy a teher rajta...

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
elvileg Steve Smith is nálatok kötött ki....Amadeus91
A másik is?! :o 😂 2oldalon keresztül ezt a hírt beszéltük ki. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
elvileg Steve Smith is nálatok kötött ki....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Én természetesen nézem, és elvileg leszek eredménykövetőben is, sőt 100% mindkettő 😊
És vajon ki marad utána Kolb első Cards meccsére? Pont 4-től lesz, ha nem érünk még Eagles meccs végére, akkor két ablakon, de azt is nézem.

És nem vagyunk dreamteam (egyelőre)Deny
Én is gondolkodtam Kolbin, szerintem legalább amíg párhuzamosan futnak a dolgok, nézni fogom és szorítok neki nagyon!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én természetesen nézem, és elvileg leszek eredménykövetőben is, sőt 100% mindkettő 😊
És vajon ki marad utána Kolb első Cards meccsére? Pont 4-től lesz, ha nem érünk még Eagles meccs végére, akkor két ablakon, de azt is nézem.

És nem vagyunk dreamteam (egyelőre)
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
elvileg nézem én is bár munka is lenne

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Elméletileg 4 rookie lesz a kezdőben:
Watkins, Casey, Henery, Henry

Esti meccsről egy írás:
http://www.philadelphiaeagles.com/news/dave-spadaro/article-1/Some-Things-To-Watch-Vs-Ravens/2a61025f-93bb-4dfc-912f-c1e69a8d8771
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Boston CelticsShawn84
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/8214/alomcsapat_vagy_semBébé
New York Yankees, Philadelphia PhilliesShawn84
Össze tudunk szedni akkor szerintem akár 10-nél többet is, reméljük magunkat nem kell majd ide sorolni.

Mellesleg én ezen röhögtem most nagyon jót (mármint nem a cikken, mert ezt én írtam, hanem Grossman szövegén):

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/8306/melyre_megy

Véletlenül sem akarom bántani szegény Skinst, meg lebecsmérelni őket, csak azért mert mi most 1 perc foci nélkül, látszólag jól állunk, ők meg nem, csak Sexy Rexy szájából ez olyan vicces😊

Ez jutott eszembe róla:

http://fuzovelkifele.blog.nepsport.hu/archives/2010/12/31/Melyre_megyek_erotikus_thriller/

😀😀😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
GO E A G L E S !!!!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Az viszont aggaszt egy kicsit, hogy nem nagyon emlékszem olyanra, hogy bármelyik ligában, bajnokságban célravezető lett volna az összevásárolt dream teamnek kikiáltott csapat. (lásd pl. Miami Heat, Real Madrid).somebody08
Boston CelticsShawn84
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/8214/alomcsapat_vagy_semBébé
New York Yankees, Philadelphia Phillies
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Az viszont aggaszt egy kicsit, hogy nem nagyon emlékszem olyanra, hogy bármelyik ligában, bajnokságban célravezető lett volna az összevásárolt dream teamnek kikiáltott csapat. (lásd pl. Miami Heat, Real Madrid).somebody08
Boston CelticsShawn84
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/8214/alomcsapat_vagy_sem
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Nem akarok vészmadár lenni, de a hú de agresszívak leszünk a szabadügynök piacon eddig rohadtul nem látszik. Agresszív a Rams volt vagy a Hawks vagy a Dolphins. Nem gond, csak akkor nem kell a levegőbe beszélni és ígérgetni.somebody08
Gondoltam röhögjünk együtt a július végi megszólalásomon😊 Én is leszek este követőben, csak legyen jó stream!

Eagles szurkoló haveromat felhívtam, hogy együtt örömködjünk Smith leigazolásán, mire azt mondja, idén nem is kell NFC mezt gyártani a Pro Bowlra, elég, ha elküldik az Eaglest úgy ahogy van😀😀😀 Erre mondtam, hogy az azt jelentené, hogy nem vagyunk ott az SB-ben, úgyhogy ilyen ne legyen😊

De komolyra fordítva a szót, eddig is utált minket a liga nagy része, most még jobban fognak gyűlölni, szóval szerintem nem jelent majd nagy különbséget az, hogy megerősödött a csapat és nagyok az elvárások. Mellesleg nem értem, miért kell megorrolni egy ilyen csapatra, nem arról van szó, hogy mindenkit elcsakliztunk trade keretében és most hat évig nem lesz draftpickünk. Egyszerűen meg tudtuk adni a szabadügynököknek azt a pénzt, amire vágytak és az újoncainkban is bízunk. Ez nem soccer, ahol vannak saját nevelések, itt mindenki abból gazdálkodik ami van, ami az NFL-ben a pénzt jelenti.

Az viszont aggaszt egy kicsit, hogy nem nagyon emlékszem olyanra, hogy bármelyik ligában, bajnokságban célravezető lett volna az összevásárolt dream teamnek kikiáltott csapat. (lásd pl. Miami Heat, Real Madrid).somebody08
Boston Celtics
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Este leszek n is, ki hol nézi majd a meccset? (neten)Gege55
Streamekre még várni kell,de a szokásos topicban találsz linkeket hozzá úgy is vagy eredménykövetőben .


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Nem akarok vészmadár lenni, de a hú de agresszívak leszünk a szabadügynök piacon eddig rohadtul nem látszik. Agresszív a Rams volt vagy a Hawks vagy a Dolphins. Nem gond, csak akkor nem kell a levegőbe beszélni és ígérgetni.somebody08
Gondoltam röhögjünk együtt a július végi megszólalásomon😊 Én is leszek este követőben, csak legyen jó stream!

Eagles szurkoló haveromat felhívtam, hogy együtt örömködjünk Smith leigazolásán, mire azt mondja, idén nem is kell NFC mezt gyártani a Pro Bowlra, elég, ha elküldik az Eaglest úgy ahogy van😀😀😀 Erre mondtam, hogy az azt jelentené, hogy nem vagyunk ott az SB-ben, úgyhogy ilyen ne legyen😊

De komolyra fordítva a szót, eddig is utált minket a liga nagy része, most még jobban fognak gyűlölni, szóval szerintem nem jelent majd nagy különbséget az, hogy megerősödött a csapat és nagyok az elvárások. Mellesleg nem értem, miért kell megorrolni egy ilyen csapatra, nem arról van szó, hogy mindenkit elcsakliztunk trade keretében és most hat évig nem lesz draftpickünk. Egyszerűen meg tudtuk adni a szabadügynököknek azt a pénzt, amire vágytak és az újoncainkban is bízunk. Ez nem soccer, ahol vannak saját nevelések, itt mindenki abból gazdálkodik ami van, ami az NFL-ben a pénzt jelenti.

Az viszont aggaszt egy kicsit, hogy nem nagyon emlékszem olyanra, hogy bármelyik ligában, bajnokságban célravezető lett volna az összevásárolt dream teamnek kikiáltott csapat. (lásd pl. Miami Heat, Real Madrid).
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Este leszek n is, ki hol nézi majd a meccset? (neten)
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Pontosan mi ez a sérülés?Shawn84
Térd: The Giants announced that he suffered an articular cartilage injury.