Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Eagles expect WR Steve Smith to contribute early on and not start the season on the Physically Unable to Perform list.

Bébé
Ezt most csak azok megnyugtatására nyilatkozták, akik szerint kivágtatok 4 (2) milkát az ablakon. Pedig úgyis PuP-on fog kezdeni. Azért az a sérülés nem egy kisujj 3. perc törése volt...G-men
Pontosan mi ez a sérülés?
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Maclinnel azért lehetnek bajok mert elhagyta a tábort és hazatért szülővárosába,hogy kivizsgálják a "undisclosed" betegségét. :/


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Eagles expect WR Steve Smith to contribute early on and not start the season on the Physically Unable to Perform list.

Bébé
Ezt most csak azok megnyugtatására nyilatkozták, akik szerint kivágtatok 4 (2) milkát az ablakon. Pedig úgyis PuP-on fog kezdeni. Azért az a sérülés nem egy kisujj 3. perc törése volt...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Maclin sérülése miatt hoznának egy sérült elkapót? 😀 Jó poén lenne 😀
Az esélytelen, hogy a slot WR Steve Smith, slotba kerüljön, miközben DeSean és Maclin állt a két szélen, mi? 😀Wyatt
Boccs, de Avant személyében már nálunk van a legjobb slot elkapó 😀
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/8296/avant_a_legjobbBébé
Welker a legjobb, ebből nem engedek 😊 És szerintem Smith is jobb, mint Avant, de Avant biztosan nem jobb mint DeSean, vagy Maclin, úgyhogy ha Smith játékra képes lesz, szerintem őt szorítja majd ki

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Maclin sérülése miatt hoznának egy sérült elkapót? 😀 Jó poén lenne 😀
Az esélytelen, hogy a slot WR Steve Smith, slotba kerüljön, miközben DeSean és Maclin állt a két szélen, mi? 😀Wyatt
Boccs, de Avant személyében már nálunk van a legjobb slot elkapó 😀
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/8296/avant_a_legjobb
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Eagles expect WR Steve Smith to contribute early on and not start the season on the Physically Unable to Perform list.

Nagyon kíváncsi lennék a sok kárörvendőre, hogy miket írnának be, ha 7-9-el zárnánk, de sajnos erre nem lesz módjuk 😛 😀
http://cdn0.sbnation.com/fan_shot_images/209435/Haters.jpg
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Maclin sérülése miatt hoznának egy sérült elkapót? 😀 Jó poén lenne 😀
Az esélytelen, hogy a slot WR Steve Smith, slotba kerüljön, miközben DeSean és Maclin állt a két szélen, mi? 😀

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Amúgy ki marad éjjel nézni, vagy várhatólag egyedül lennék az eredménykövetőben (no way 😀).?

Ja, és ha Bébé már "felemlegette" 2004-et, gyors körkérdés, ki az, aki a Super Bowl-t megjárt csapatból még ma is Eagle? (gúgli nélkül)Deny
Gúgli nélkül: Jamaal Jackson (Mikell nyilatkozta nemrégiben, hogy Ők ketten maradtak az akkori csapatból, erre jött a drafton egy center és egy safety 😊 ).
A meccset pedig tuti nézem, bár lehet hogy eredménykövetőben nem leszek túl aktív.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Gyors angol cikkes hozzászólás tőlem csak, h eltereljük erről a szót.

Páran nyilatkoznak:
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20110811_Bob_Ford__For_now__just_call_the_opener_NFL_lite.html

Futás elleni védelemről:
http://igglesblitz.com/philadelphia-eagles-2/lbs-and-run-defense/
Azért remélem nem fognak minket sűrűn szétfutni.

Este leszek.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
SS azért volt nagyon jó, mert tudta, hogy bizonyos védelem felállásoknál merre módosítsa a route-ot, és ezzel Eli-jal nagyon egy húron voltak... az, hogy Vicken azon lesznek-e hát, ahhoz Smith-nek jó pár szintet süllyednie kell, hogy M Vick-kel egy szinten legyen...(bár az Eagles-be igazolással az első lépéseket ehhez megtette)

ja és kb az egész off playbookunkat át tudja adni a def-nek...audible-ről már nem is beszélek

azért idegesítő, mert kizárt, hogy a FO nem tett meg minden tőle elvárhatót, hogy maradjon, még a héten szerződéseket is módosítottunk, hogy legyen helyünk rá, ezért ilyen arc pirító, hogy távozott, és ha az volt a baja, hogy TC nem hívta fel istenem... vannak ennél rosszabb dolgok is, de majd ezt nálatok megtapasztalja úgyis

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Ja, és ha Bébé már "felemlegette" 2004-et, gyors körkérdés, ki az, aki a Super Bowl-t megjárt csapatból még ma is Eagle? (gúgli nélkül)Deny
easy 😀 már volt róla szó...Jamaal Jackson
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Amúgy ki marad éjjel nézni, vagy várhatólag egyedül lennék az eredménykövetőben (no way 😀).?

Ja, és ha Bébé már "felemlegette" 2004-et, gyors körkérdés, ki az, aki a Super Bowl-t megjárt csapatból még ma is Eagle? (gúgli nélkül)
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Jah és végre GAME"DAY"!!!
Ha egy országos csatorna adná a meccsünket, biztos lennék benne, hogy nézettségi rekordot döntenénk. 😀

Ennek örömére 2 Eagles vidi a kedvencekből:
http://www.youtube.com/watch?v=N7RQAb_ZhQk
http://www.youtube.com/watch?v=i8tmUY5r3VM&feature=related
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Gondolom PUP-ra fog kerülni, ha nem lesz 100%-os szeptemberben. Addig nem kell neki helyet szorítani az 53-as rosteren.
Egészségesen meg szerintem jobb egy Moss-nal vagy Hall-nal (JLH kellhet a returnerkedés miatt). Pár meccs után úgyis el fog dőlni, hogy mennyi labdát kapnak az 5. 6. számú elkapóink vagy a 3. számú TE-nk (ha egyáltalán lesz).
Ha meg nem jön helyre szezon közepére se akkor IR és kibasztunk 4 (2) millát az ablakon. 😀Bébé
Ha egészséges lesz nem kizárt, h a legjobb elkapótok lesz.. az egyik legalulértékeltebb WR az egész ligában, fingom sincs mi miatt, pedig NY-ban eléggé szem előtt volt...Szesze
Trent Cole meg a legalulértékeltebb DE a ligában évek óta. Pedig nem éppen észrevehetetlen.Shawn84
Hm? ezt nemtom hogy vág ide, akkor lenne analóg a kettő, ha pl lesérülne, FA lenne és nem jelentkezne érte senki 😊
jah és ha én azt mondanám, h nálunk 4. DE lenne a rosteren, ha egyáltalán ráfér
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Én azt mondom, hogy kapott 4 millát amiből 2 garantált. Viszont van legalább 6-7 használható elkapónk jelenleg is. Namármost Smithnek 53-ban kell lennie mert PS-ba nem kerülhet ugye. Szóval igazoltunk egy sérült játékost akinek helyet kell szorítani a rosteren, úgy hogy a többiek közül sem tudnunk senkit PS-ba tenni. Ergo, ki kell vágni. Na de ki lesz az? A jó formát mutató Moss, vagy JLH, esetleg Cooper?Shawn84
Gondolom PUP-ra fog kerülni, ha nem lesz 100%-os szeptemberben. Addig nem kell neki helyet szorítani az 53-as rosteren.
Egészségesen meg szerintem jobb egy Moss-nal vagy Hall-nal (JLH kellhet a returnerkedés miatt). Pár meccs után úgyis el fog dőlni, hogy mennyi labdát kapnak az 5. 6. számú elkapóink vagy a 3. számú TE-nk (ha egyáltalán lesz).
Ha meg nem jön helyre szezon közepére se akkor IR és kibasztunk 4 (2) millát az ablakon. 😀Bébé
Ha egészséges lesz nem kizárt, h a legjobb elkapótok lesz.. az egyik legalulértékeltebb WR az egész ligában, fingom sincs mi miatt, pedig NY-ban eléggé szem előtt volt...Szesze
Trent Cole meg a legalulértékeltebb DE a ligában évek óta. Pedig nem éppen észrevehetetlen.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Sérülés mindig közbe jöhet. Packers-nek se lett volna sok köze a PO-hoz, SB-hez, ha nem lett volna olyan mély a keretük vagy ha pár játékos szinte a semmiből érkezve nem nyújt jó teljesítményt.Bébé
Én azt mondom, hogy kapott 4 millát amiből 2 garantált. Viszont van legalább 6-7 használható elkapónk jelenleg is. Namármost Smithnek 53-ban kell lennie mert PS-ba nem kerülhet ugye. Szóval igazoltunk egy sérült játékost akinek helyet kell szorítani a rosteren, úgy hogy a többiek közül sem tudnunk senkit PS-ba tenni. Ergo, ki kell vágni. Na de ki lesz az? A jó formát mutató Moss, vagy JLH, esetleg Cooper?Shawn84
Gondolom PUP-ra fog kerülni, ha nem lesz 100%-os szeptemberben. Addig nem kell neki helyet szorítani az 53-as rosteren.
Egészségesen meg szerintem jobb egy Moss-nal vagy Hall-nal (JLH kellhet a returnerkedés miatt). Pár meccs után úgyis el fog dőlni, hogy mennyi labdát kapnak az 5. 6. számú elkapóink vagy a 3. számú TE-nk (ha egyáltalán lesz).
Ha meg nem jön helyre szezon közepére se akkor IR és kibasztunk 4 (2) millát az ablakon. 😀Bébé
Ha egészséges lesz nem kizárt, h a legjobb elkapótok lesz.. az egyik legalulértékeltebb WR az egész ligában, fingom sincs mi miatt, pedig NY-ban eléggé szem előtt volt...
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
úgyis PUP-on kezdi a szezont,addig nem kell az 53-ba számítani,majd a 6.hét után kivágjuk a legbénábbat és viszlát

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Egyébként én sem értem a koncepciót. Oké hogy Jackson, Maclin, Avant, Cooper. Ehhez jön JLH, meg valószínű Sinorice Moss. De hová a francba jön Steve Smith? Jó játékosnak tartom, de azért ismételten feleslegesen kidobott 4 millának tartom, mivel hónapokig még nem játszhat. DeSean szerződése meg szerintem elsődleges prioritást élvez. De lehet, hogy neki jövőre egy brutális 6 éves 70 millás szerződése lesz.Shawn84
Sérülés mindig közbe jöhet. Packers-nek se lett volna sok köze a PO-hoz, SB-hez, ha nem lett volna olyan mély a keretük vagy ha pár játékos szinte a semmiből érkezve nem nyújt jó teljesítményt.Bébé
Én azt mondom, hogy kapott 4 millát amiből 2 garantált. Viszont van legalább 6-7 használható elkapónk jelenleg is. Namármost Smithnek 53-ban kell lennie mert PS-ba nem kerülhet ugye. Szóval igazoltunk egy sérült játékost akinek helyet kell szorítani a rosteren, úgy hogy a többiek közül sem tudnunk senkit PS-ba tenni. Ergo, ki kell vágni. Na de ki lesz az? A jó formát mutató Moss, vagy JLH, esetleg Cooper?Shawn84
Gondolom PUP-ra fog kerülni, ha nem lesz 100%-os szeptemberben. Addig nem kell neki helyet szorítani az 53-as rosteren.
Egészségesen meg szerintem jobb egy Moss-nal vagy Hall-nal (JLH kellhet a returnerkedés miatt). Pár meccs után úgyis el fog dőlni, hogy mennyi labdát kapnak az 5. 6. számú elkapóink vagy a 3. számú TE-nk (ha egyáltalán lesz).
Ha meg nem jön helyre szezon közepére se akkor IR és kibasztunk 4 (2) millát az ablakon. 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
PuP-on fog kezdeni
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Egyébként én sem értem a koncepciót. Oké hogy Jackson, Maclin, Avant, Cooper. Ehhez jön JLH, meg valószínű Sinorice Moss. De hová a francba jön Steve Smith? Jó játékosnak tartom, de azért ismételten feleslegesen kidobott 4 millának tartom, mivel hónapokig még nem játszhat. DeSean szerződése meg szerintem elsődleges prioritást élvez. De lehet, hogy neki jövőre egy brutális 6 éves 70 millás szerződése lesz.Shawn84
Sérülés mindig közbe jöhet. Packers-nek se lett volna sok köze a PO-hoz, SB-hez, ha nem lett volna olyan mély a keretük vagy ha pár játékos szinte a semmiből érkezve nem nyújt jó teljesítményt.Bébé
Én azt mondom, hogy kapott 4 millát amiből 2 garantált. Viszont van legalább 6-7 használható elkapónk jelenleg is. Namármost Smithnek 53-ban kell lennie mert PS-ba nem kerülhet ugye. Szóval igazoltunk egy sérült játékost akinek helyet kell szorítani a rosteren, úgy hogy a többiek közül sem tudnunk senkit PS-ba tenni. Ergo, ki kell vágni. Na de ki lesz az? A jó formát mutató Moss, vagy JLH, esetleg Cooper?Shawn84
PUPon fog kezdeni
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Egyébként én sem értem a koncepciót. Oké hogy Jackson, Maclin, Avant, Cooper. Ehhez jön JLH, meg valószínű Sinorice Moss. De hová a francba jön Steve Smith? Jó játékosnak tartom, de azért ismételten feleslegesen kidobott 4 millának tartom, mivel hónapokig még nem játszhat. DeSean szerződése meg szerintem elsődleges prioritást élvez. De lehet, hogy neki jövőre egy brutális 6 éves 70 millás szerződése lesz.Shawn84
Sérülés mindig közbe jöhet. Packers-nek se lett volna sok köze a PO-hoz, SB-hez, ha nem lett volna olyan mély a keretük vagy ha pár játékos szinte a semmiből érkezve nem nyújt jó teljesítményt.Bébé
Én azt mondom, hogy kapott 4 millát amiből 2 garantált. Viszont van legalább 6-7 használható elkapónk jelenleg is. Namármost Smithnek 53-ban kell lennie mert PS-ba nem kerülhet ugye. Szóval igazoltunk egy sérült játékost akinek helyet kell szorítani a rosteren, úgy hogy a többiek közül sem tudnunk senkit PS-ba tenni. Ergo, ki kell vágni. Na de ki lesz az? A jó formát mutató Moss, vagy JLH, esetleg Cooper?
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Figyu. Ha szidnak minket, had szidjanak. Én megértem őket is. Legyenek dühösek ránk. Ezt speciel szerintem phillyben mindenki magasról, vastagon és nagy ívben. Én annak örülnék ha a pályán mutatott játékunk miatt utálnának minket. Smith csak egy a sok közül. Jelenleg köze nincs a csapathoz, mivel jó sokáig sérült lesz. Az meg egyébként sem baj ha a két szurkolótábor közt van egy kis zrikálás. Ettől még élvezetesebb a sport.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Maximálisan megértem egyébként a Giants fanok dühét, mi is baromira idegesek voltunk, amikor elengedtük Dawkins-t, ő igaz nem csoportriválishoz ment, de ő cserébe a franchise arca, megtestesítője volt. De emlékszem, tavaly milyen kiakadás volt, amikor Sheldon Brown ment el...Deny
De ott senki sem szidta se Sheldon-t sem pedig a Browns-t. Meg trade az egy kicsit mindig más, mintha ha vki a FA piacon megy el.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Az Óriás fanok kicsit kiakadtak rá:
http://www.bleedinggreennation.com/2011/8/10/2356645/giants-fans-attack-steve-smith-on-facebook
Amúgy mire? És még a kinti Eagles-fanokat mondják bunkónak 😀
Bébé
Figyelj, olvasni nem szegyen. 😉 Azert vannak kiakadva, mert pont az Egleshez ment. Boss is nyilatkozta, hogy maradni szeretne, meg hogy szeret nalunk jatszani, de a penzt valasztotta Oaklanben, es erdekes modon nem lett szidva, a fanok 90%-a sok szerencset kivant neki valamint a FO-t emlegettek, hogy miert nem hoztak vissza. DE EZ????!!!!!
Most mar tudom mit erezhettek a Barca fanok, amikor Figo a Realba ment.lotus86
Ezzel úgy vagyok, hogy ha már elment tőlünk, akkor elment. Tökmind1, hogy hova megy. Gondolom Smith is a legjobb ajánlatot fogadta el. Donovan trade-nél se érdekelt, hogy a Redskins-be ment. Pedig biztos vagyok benne, hogy valamelyest volt beleszólása a trade-be, valamint Reid se akart kibaszni vele, hogy Oakland-be küldi. (Aztán nagyot fordult a világ. 😀 ) Jah meg Rocca is a fővárosba ment.
De igazad van még nem voltam olyan helyzetben, hogy egy Eagle egyből a csoportriválishoz ment FA piacon, szal lehet, hogy máshogy fogom gondolni ha majd bekövetkezik. (Owens ugyanúgy a csapatot szidta nyilatkozataiban akkor is amikor itt volt, szal az megint más.) De, ha vki szépen lelép a csapatától (ahogy ezek szerint nálatok Boss is tette), akkor sztem tökmind1 h hova megy.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Főleg ha nyer idén valamit.