Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Az Óriás fanok kicsit kiakadtak rá:
http://www.bleedinggreennation.com/2011/8/10/2356645/giants-fans-attack-steve-smith-on-facebook
Amúgy mire? És még a kinti Eagles-fanokat mondják bunkónak 😀
Bébé
Figyelj, olvasni nem szegyen. 😉 Azert vannak kiakadva, mert pont az Egleshez ment. Boss is nyilatkozta, hogy maradni szeretne, meg hogy szeret nalunk jatszani, de a penzt valasztotta Oaklanben, es erdekes modon nem lett szidva, a fanok 90%-a sok szerencset kivant neki valamint a FO-t emlegettek, hogy miert nem hoztak vissza. DE EZ????!!!!!
Most mar tudom mit erezhettek a Barca fanok, amikor Figo a Realba ment.lotus86
Én se értem mi ez az álnaív értetlenkedés itt.. pontosan azzal van a gond, h idejött, nemtom ezen mit nem értetek, komolyan. Persze itt ajánlották a legjobb szerződést neki, oké, de hadd legyünk már kiakadva ezen egy kicsit.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Maclin miatt jött Steve, ez nyílt titok, nem tudjuk, hogyan van, Avant meg TC-harcos, de ő inkább slot. Ráadásul Smith abban erős, ami nekünk gyengénk, red zone egyrészt (csak meg kell nézni a TD-éit hol kapta el), illetve 3. down szituáció. És igen, az se hátrány, hogy talán a legnagyobb csoportriválisunk irányítójának kedvenc célpontját megszereztük, még ha jelenleg sérült is. Mert akarhatunk mi idén nagyot dobbantani, akkor is az Eagles vagyunk, nem fogunk 14-2, meg hasonló alapszakaszt hozni, nagyon meglepődnék, ha 11-nél több győzelmünk lenne. Így pedig az se gond, ha gyengítjük a csoportellenfelet, mert bizony ez is kell a sikerhez.

Maximálisan megértem egyébként a Giants fanok dühét, mi is baromira idegesek voltunk, amikor elengedtük Dawkins-t, ő igaz nem csoportriválishoz ment, de ő cserébe a franchise arca, megtestesítője volt. De emlékszem, tavaly milyen kiakadás volt, amikor Sheldon Brown ment el...
több mint 13 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 853
Inkább irigyeljetek, mint sajnáljatok... 😀

De Smith-nél nem olvastam semmi ilyesmiről.

Bébé
Még csak most kezdi: hogy igazából TC nem is érdeklődött felőle, az állapotával sem foglalkoztak igazán...

A játéktudás és a pályán kívüli intelligencia (értsd: miket nyilatkozom volt csapatomról) között semmilyen szoros kapcsolat nem mutatható ki. Vannak jó és szerény játékosok, jó és köcsög játékosok, szar és szerény játékosok meg szar és köcsög játékosok. Nekünk szurkolóknak meccseken csak az első kategória (a játéktudás) a fontos, aztán offseasonben bejön a második is, és mivel meccsek nincsenek, azon rágódunk, hogy ki miket nyilatkozik.

Még valami, hogy érthetőbb legyen (az oké, hogy elfogadni nem tudod):
Még túl friss az élmény (magad is azt linkelted be), ami minden Giants szurkolónak az elmúlt egy év legnegatívabb pillanatát jelentette, ez az eagles-höz kapcsolódik, tehát minden olyan esemény, amelyben ez a két csapat érintett fokozott érzelmeket vált ki belőlünk. Majd ha idén megverünk titeket oda-vissza, szimpatikusabbak lesztek. Addig meg ilyen kaiakadásokra kell számítani a szurkolóktól.G-men
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Az Óriás fanok kicsit kiakadtak rá:
http://www.bleedinggreennation.com/2011/8/10/2356645/giants-fans-attack-steve-smith-on-facebook
Amúgy mire? És még a kinti Eagles-fanokat mondják bunkónak 😀
Bébé
Figyelj, olvasni nem szegyen. 😉 Azert vannak kiakadva, mert pont az Egleshez ment. Boss is nyilatkozta, hogy maradni szeretne, meg hogy szeret nalunk jatszani, de a penzt valasztotta Oaklanben, es erdekes modon nem lett szidva, a fanok 90%-a sok szerencset kivant neki valamint a FO-t emlegettek, hogy miert nem hoztak vissza. DE EZ????!!!!!
Most mar tudom mit erezhettek a Barca fanok, amikor Figo a Realba ment.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Nem minden szurkolótól.

Azokból is sok fajta van mint játékosból....

több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat

De Smith-nél nem olvastam semmi ilyesmiről.

Bébé
Még csak most kezdi: hogy igazából TC nem is érdeklődött felőle, az állapotával sem foglalkoztak igazán...

A játéktudás és a pályán kívüli intelligencia (értsd: miket nyilatkozom volt csapatomról) között semmilyen szoros kapcsolat nem mutatható ki. Vannak jó és szerény játékosok, jó és köcsög játékosok, szar és szerény játékosok meg szar és köcsög játékosok. Nekünk szurkolóknak meccseken csak az első kategória (a játéktudás) a fontos, aztán offseasonben bejön a második is, és mivel meccsek nincsenek, azon rágódunk, hogy ki miket nyilatkozik.

Még valami, hogy érthetőbb legyen (az oké, hogy elfogadni nem tudod):
Még túl friss az élmény (magad is azt linkelted be), ami minden Giants szurkolónak az elmúlt egy év legnegatívabb pillanatát jelentette, ez az eagles-höz kapcsolódik, tehát minden olyan esemény, amelyben ez a két csapat érintett fokozott érzelmeket vált ki belőlünk. Majd ha idén megverünk titeket oda-vissza, szimpatikusabbak lesztek. Addig meg ilyen kaiakadásokra kell számítani a szurkolóktól.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Egyébként én sem értem a koncepciót. Oké hogy Jackson, Maclin, Avant, Cooper. Ehhez jön JLH, meg valószínű Sinorice Moss. De hová a francba jön Steve Smith? Jó játékosnak tartom, de azért ismételten feleslegesen kidobott 4 millának tartom, mivel hónapokig még nem játszhat. DeSean szerződése meg szerintem elsődleges prioritást élvez. De lehet, hogy neki jövőre egy brutális 6 éves 70 millás szerződése lesz.Shawn84
Sérülés mindig közbe jöhet. Packers-nek se lett volna sok köze a PO-hoz, SB-hez, ha nem lett volna olyan mély a keretük vagy ha pár játékos szinte a semmiből érkezve nem nyújt jó teljesítményt.

Eddig is bíztam az LB-inkben, de ezek után már nagyon kíváncsi várom, hogy mennyire lesznek jók. Mert, ha a Fokou-Casey-Chaney trió mégse válna be, akkor nem sok hely maradt egy FA LB leigazolására.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Bár most, hogy belegondolok Shawn Andrews nem volt a kedvencem miután a csapat mindent megtett neki, hogy kilábaljon a depressziójából és, hogy újra egészséges legyen. Erre szarik az Eagles-re, cut és aláír a Giants-hez, hogy Ő mégis csak focizna. Majd elkezdi lenyilatkozni, hogy nem volt elég családias számára a hangulat. Csak a tesója és az egyetemi szobatársa volt itt a csapatnál. Mind1 remélem jó DJ lesz belőle.
De Smith-nél nem olvastam semmi ilyesmiről.

0:43-0:57 😂 😂 😂
http://www.youtube.com/watch?v=s3GHRllIjX0
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Az Óriás fanok kicsit kiakadtak rá:
http://www.bleedinggreennation.com/2011/8/10/2356645/giants-fans-attack-steve-smith-on-facebook
Amúgy mire? És még a kinti Eagles-fanokat mondják bunkónak 😀

Bébé
Te hogy fogadnád, ha d-jax hirtelen nálunk kötne ki???
Csak gondold végig!!!G-men
Dawk elment a Broncos-ba, azért mert nálunk nem kapott hosszú távú szerződést.
Minden Eagles fan a FO-t szidta.
Mikell és Akers is a FA piacon ment el. Őket se szidtuk. Nem tartottunk rájuk igényt. Ahogy a Gianst se Smith-re.
Az utóbbi években egy olyan Eagle-re se emlékszek, akit szidtunk volna a távozása után. Inkább akkor szoktuk szidni Őket, amikor nálunk játszanak. 😛 😀 (pl Ernie Sims)Bébé
Nem emlékszem, hogy egyikük is hozzánk igazolt volna...
Akkor, hogy világos legyen:
A probléma lényege, hogy a legerősebb csoportriválishoz igazolt, ezért szidják a szurkolók, nem azér mert elment. Utóbbi kétségtelenül a FO sara (is)

Mindegy, most már történelem.
Egynek örülök csak, hogy PUP-ként az első derbinken biztos nem játszhat még. Viszont megbolondulnék, ha TD-t kapna el ellenünk a másodikon.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
D-Mac is elment indiánnak....Janek
És mi megtapsoltuk mikor visszatért a Lincolnra.

Egyébként én sem értem a koncepciót. Oké hogy Jackson, Maclin, Avant, Cooper. Ehhez jön JLH, meg valószínű Sinorice Moss. De hová a francba jön Steve Smith? Jó játékosnak tartom, de azért ismételten feleslegesen kidobott 4 millának tartom, mivel hónapokig még nem játszhat. DeSean szerződése meg szerintem elsődleges prioritást élvez. De lehet, hogy neki jövőre egy brutális 6 éves 70 millás szerződése lesz.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Az Óriás fanok kicsit kiakadtak rá:
http://www.bleedinggreennation.com/2011/8/10/2356645/giants-fans-attack-steve-smith-on-facebook
Amúgy mire? És még a kinti Eagles-fanokat mondják bunkónak 😀

Nem hiszem, hogy Smith leigazolásának köze lenne Maclin-hez. Úgy lett volna logikus, hogy szerzünk egy egészséges elkapót, aki szezon elején eljátszogat, amíg Maclin teljesen fel nem épül. (De nagyon remélem, hogy Maclin egészséges és játszhat már akár augusztusban is.)Bébé
Nem akarok vészmadárkodni, de biztos teljesen felépül Maclin? Valami rejtélyes betegsége van, amit nem árulnak el, és ez azért aggasztó. Mi meg szeretjük bebiztosítani magunkat.


több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
D-Mac is elment indiánnak....

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Az Óriás fanok kicsit kiakadtak rá:
http://www.bleedinggreennation.com/2011/8/10/2356645/giants-fans-attack-steve-smith-on-facebook
Amúgy mire? És még a kinti Eagles-fanokat mondják bunkónak 😀

Bébé
Te hogy fogadnád, ha d-jax hirtelen nálunk kötne ki???
Csak gondold végig!!!G-men
Dawk elment a Broncos-ba, azért mert nálunk nem kapott hosszú távú szerződést.
Minden Eagles fan a FO-t szidta.
Mikell és Akers is a FA piacon ment el. Őket se szidtuk. Nem tartottunk rájuk igényt. Ahogy a Gianst se Smith-re.
Az utóbbi években egy olyan Eagle-re se emlékszek, akit szidtunk volna a távozása után. Inkább akkor szoktuk szidni Őket, amikor nálunk játszanak. 😛 😀 (pl Ernie Sims)
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Az Óriás fanok kicsit kiakadtak rá:
http://www.bleedinggreennation.com/2011/8/10/2356645/giants-fans-attack-steve-smith-on-facebook
Amúgy mire? És még a kinti Eagles-fanokat mondják bunkónak 😀

Bébé
Te hogy fogadnád, ha d-jax hirtelen nálunk kötne ki???
Csak gondold végig!!!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Nah végre. Már kezdtem azt hinni, hogy a szezon kezdetéig már nem igazolunk senkit.
Milyen sérülése van/volt Smith-nek?Bébé
Térd: The Giants announced that he suffered an articular cartilage injury


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Az Óriás fanok kicsit kiakadtak rá:
http://www.bleedinggreennation.com/2011/8/10/2356645/giants-fans-attack-steve-smith-on-facebook
Amúgy mire? És még a kinti Eagles-fanokat mondják bunkónak 😀

Nem hiszem, hogy Smith leigazolásának köze lenne Maclin-hez. Úgy lett volna logikus, hogy szerzünk egy egészséges elkapót, aki szezon elején eljátszogat, amíg Maclin teljesen fel nem épül. (De nagyon remélem, hogy Maclin egészséges és játszhat már akár augusztusban is.)
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Most már csak az a kérdés,hogy hova jön a Jackson-Maclin-Avant trióhoz képest,mert azt leszámítva,hogy nem need egyáltalán,azt leszámítva jó húzás,mert jó játékos 😊

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Nah végre. Már kezdtem azt hinni, hogy a szezon kezdetéig már nem igazolunk senkit.
Milyen sérülése van/volt Smith-nek?
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
😀

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
1 évre kap 4 milliót, abból 2 garantált. Nem rossz pénz ez, ha úgy számolunk, hogy decemberig pálya közelében sem lesz. De felvet egy kérdést, DeSean szerződésével mi lesz (vagy még az is belefog férni valahogyan)?
De nagyon előnyös az üzlet, most már Eli két kedvenc célpontja van nálunk (Smith és Asante)
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Jah csak ne futnának szét majd minket....és akkor ücsöröghet az O a padon

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Vince Young naggyá teszi ezt a támadósort. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Fura lesz ezek után a 8-8 :S

Egy örök optimista eagle 😀

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Tele vagyunk wr-ekkel most már.... ki lesz roosteren?

Főleg ha csak 5el játszunk ...Janek
Ő biztos PUP-n kezd majd. Gondolom Maclin miatt is próbálnak erősíteni, nem lehet pontosan tudni vele mi van/lesz.


több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
DeSean cserét kér, mert kevés a $ is, meg a játékidő is 😀