Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Szavazzuk meg milyen MLB-t igazoljon Reid! Ennyi pénzből már telik jóra.Shawn84
A pénz nem is lenne akadály. Hanem leginkább az, hogy nincsen a FA piacon normális LB 😀

Nagyon kíváncsi leszek Casey-re.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Simán Timmonst 😊

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Szavazzuk meg milyen MLB-t igazoljon Reid! Ennyi pénzből már telik jóra.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
DeSean beöltözve a pályán: http://yfrog.com/ki44056846j
But right now, the #Eagles have much less than $7.79 mil in cap space, as team sources said earlier.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Nah most legyen nagy a pofájuk a Rézbőrűeknek meccs előtt:
http://msn.foxsports.com/video?vid=0d8f94fb-c993-4ae9-a035-f12e6b98832d&from=foxsports_en-us_videocentral
Vick a meccsen, Page a meccs előtt veri szét Őket. 😛 😛 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lassan írhatnál az átigazolásokról is,szerintem már csak cut lesz nálunk.Janek
nah-nah 😀
Eagles sign DT Marlon Favorite (#64) and release WR Cordario Calvin.Bébé
Persze, feltétlen a DC kiadása után küldik el Calvint 😛 (Következőnek amúgy DeAndre Brown-t érzem veszélyben)Deny
DeAndre el is lett küldve.

Nehogy a végén felvegyem a beatwriter titulust? 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Szerintem nem cserélték fel, mindenhol azt írják, hogy legtöbbször Coleman-Allen párossal kezdünk safetyben edzéseken, Nate folyamatosan SS-t gyakorol. Inkább Castillo nagyot akar húzni, csak ne süljön bele.
Kelce eddig tényleg +, de azért Ravens ellen jó lesz őt figyelni. Marsh-nál IR-t én is eltudom képzelni, de volt, ahol azt olvastam, Lindleyt ki fogja még szorítani.Deny
Nemtom. Coleman tavaly jól helyettesítette Allent, de azért SS-ben kéne hagyni szerintem Jarrettel. Page meg FS-be mehetne Allen mögé. Marsh szerintem simán 53-ban lesz. Nem vall szégyent, és hiába vannak sokan neki ott a helye. Marlin Jackson simán cut. Kelce meg JJ utóda lehet, de azért még tanulhat tőle bőven.Shawn84
Csak annyiban aggódom Allen-ért SS-ben, hogy ott közelebb kell játszani a LOS-hez, a futás ellen ott kell lenni a sűrüjében (OL, FB ellen sokszor), ehhez én tavaly nem láttam elég fizikálisnak. Coleman FS-ként OK lehet, de Allenre kíváncsi leszek. Majd meglássuk ... ezt mondta a vak is.BleedingGreen
Safetyk közül futás ellen Jarrett lenne a legjobb talán. A videók alapján. Fizikálisabb is Allennél . Konkrétabbat szerintem 3 előszezon meccs után lehet mondani. De az is lehet hogy a dokik rakják össze a fél kezdő csapatot majd.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Szvsz a SS, FS posztokat véletlenül felcserélték.
FS: Coleman, Jarrett, Adams (?)
SS: Allen (?), Page, Jackson (?)

Allen, Jackson így eléggé posztidegen lenne, meg Adams is, aki tipikus in-the-box safety, FS-nek túl lassú. A többiek elvileg mindkét posztot tudják, de mindegyiknek inkább a másik az elsődleges posztja.

Kelce úgy néz ki jó lesz Mudd rendszerében, McGlynn már fel sem merül C-ként.

Marsh meglepően hátul van a DC-n (IR esélyes 😊, persze sok van még hátra ), míg Lindley meglepően elöl (Hanson előtt).BleedingGreen
Szerintem nem cserélték fel, mindenhol azt írják, hogy legtöbbször Coleman-Allen párossal kezdünk safetyben edzéseken, Nate folyamatosan SS-t gyakorol. Inkább Castillo nagyot akar húzni, csak ne süljön bele.
Kelce eddig tényleg +, de azért Ravens ellen jó lesz őt figyelni. Marsh-nál IR-t én is eltudom képzelni, de volt, ahol azt olvastam, Lindleyt ki fogja még szorítani.Deny
Nemtom. Coleman tavaly jól helyettesítette Allent, de azért SS-ben kéne hagyni szerintem Jarrettel. Page meg FS-be mehetne Allen mögé. Marsh szerintem simán 53-ban lesz. Nem vall szégyent, és hiába vannak sokan neki ott a helye. Marlin Jackson simán cut. Kelce meg JJ utóda lehet, de azért még tanulhat tőle bőven.Shawn84
Csak annyiban aggódom Allen-ért SS-ben, hogy ott közelebb kell játszani a LOS-hez, a futás ellen ott kell lenni a sűrüjében (OL, FB ellen sokszor), ehhez én tavaly nem láttam elég fizikálisnak. Coleman FS-ként OK lehet, de Allenre kíváncsi leszek. Majd meglássuk ... ezt mondta a vak is.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Két link, régen volt már úgyis csak ilyen:
Egy ESPN-es: http://espn.go.com/blog/nfceast/post/_/id/29332/camp-confidential-eagles
Egy SI-s: http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/peter_king/08/08/tour/index.html (überhosszú, Peter King mindenről ír benne)
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Nnamdi és Asante a kezdő CB-k, Kurt Coleman a kezdő FS (!)
Deny
Szvsz a SS, FS posztokat véletlenül felcserélték.
FS: Coleman, Jarrett, Adams (?)
SS: Allen (?), Page, Jackson (?)

Allen, Jackson így eléggé posztidegen lenne, meg Adams is, aki tipikus in-the-box safety, FS-nek túl lassú. A többiek elvileg mindkét posztot tudják, de mindegyiknek inkább a másik az elsődleges posztja.

Kelce úgy néz ki jó lesz Mudd rendszerében, McGlynn már fel sem merül C-ként.

Marsh meglepően hátul van a DC-n (IR esélyes 😊, persze sok van még hátra ), míg Lindley meglepően elöl (Hanson előtt).BleedingGreen
Szerintem nem cserélték fel, mindenhol azt írják, hogy legtöbbször Coleman-Allen párossal kezdünk safetyben edzéseken, Nate folyamatosan SS-t gyakorol. Inkább Castillo nagyot akar húzni, csak ne süljön bele.
Kelce eddig tényleg +, de azért Ravens ellen jó lesz őt figyelni. Marsh-nál IR-t én is eltudom képzelni, de volt, ahol azt olvastam, Lindleyt ki fogja még szorítani.Deny
Nemtom. Coleman tavaly jól helyettesítette Allent, de azért SS-ben kéne hagyni szerintem Jarrettel. Page meg FS-be mehetne Allen mögé. Marsh szerintem simán 53-ban lesz. Nem vall szégyent, és hiába vannak sokan neki ott a helye. Marlin Jackson simán cut. Kelce meg JJ utóda lehet, de azért még tanulhat tőle bőven.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
DeSean természetesen átment a fizikai, orvosi vizsgálatokon, délutáni edzésen már részt vesz, Vick oda, meg vissza van a hírtől, és csapat sajtósa szerint, D-Jax a média elé is kiáll még ma egy rövidebb (maybe hosszabb) interjúra.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nnamdi és Asante a kezdő CB-k, Kurt Coleman a kezdő FS (!)
Deny
Szvsz a SS, FS posztokat véletlenül felcserélték.
FS: Coleman, Jarrett, Adams (?)
SS: Allen (?), Page, Jackson (?)

Allen, Jackson így eléggé posztidegen lenne, meg Adams is, aki tipikus in-the-box safety, FS-nek túl lassú. A többiek elvileg mindkét posztot tudják, de mindegyiknek inkább a másik az elsődleges posztja.

Kelce úgy néz ki jó lesz Mudd rendszerében, McGlynn már fel sem merül C-ként.

Marsh meglepően hátul van a DC-n (IR esélyes 😊, persze sok van még hátra ), míg Lindley meglepően elöl (Hanson előtt).BleedingGreen
Szerintem nem cserélték fel, mindenhol azt írják, hogy legtöbbször Coleman-Allen párossal kezdünk safetyben edzéseken, Nate folyamatosan SS-t gyakorol. Inkább Castillo nagyot akar húzni, csak ne süljön bele.
Kelce eddig tényleg +, de azért Ravens ellen jó lesz őt figyelni. Marsh-nál IR-t én is eltudom képzelni, de volt, ahol azt olvastam, Lindleyt ki fogja még szorítani.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Átigazolásokról azért nem volt eddig mert nem vagyok otthon. Jelenleg Pesten tartózkodom, egészen vasárnapig, de holnap valószínűleg lesz lehetőségem megírni a cikket úgyhogy ha minden igaz délutánra fenn is lesz.
Elnézést a kis késésért.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Marsh meglepően hátul van a DC-n (IR esélyes 😊, persze sok van még hátra ), míg Lindley meglepően elöl (Hanson előtt).BleedingGreen
A látottak alapján egy kicsit hülyeségnek tűnik ez a depth chart. Hanson rendre az első csapat nickelCB-je és így elég sokat van fent a pályán. Lehet csak azért van ilyen hátul, mert csak a külső CB-ket vették számításba. Ott meg, hát enyhén fogalmazva is szar Hanson. 😀
MLB ugyanez. Ha megsérülne Casey biztos vagyok benne, hogy nem Lloyd állna be, hanem Chaney menne középre és Jordan jönne OLB-nek.
Hughes helye eléggé meglep. Biztosra vettem volna, hogy Marsh előrébb van.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Nnamdi és Asante a kezdő CB-k, Kurt Coleman a kezdő FS (!)
Deny
Szvsz a SS, FS posztokat véletlenül felcserélték.
FS: Coleman, Jarrett, Adams (?)
SS: Allen (?), Page, Jackson (?)

Allen, Jackson így eléggé posztidegen lenne, meg Adams is, aki tipikus in-the-box safety, FS-nek túl lassú. A többiek elvileg mindkét posztot tudják, de mindegyiknek inkább a másik az elsődleges posztja.

Kelce úgy néz ki jó lesz Mudd rendszerében, McGlynn már fel sem merül C-ként.

Marsh meglepően hátul van a DC-n (IR esélyes 😊, persze sok van még hátra ), míg Lindley meglepően elöl (Hanson előtt).


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Teljesen más, elvileg 7.9 millió maradt a cap alatt Peter King szerint (ne legyen semmilyen álmunk, ez DeSean pénze lesz)Deny
Ez már meg is cáfolta egy csapathoz közeli forrás. Azt mondta, hogy a közelében sem vagyunk.
Sztem az a jó, amit az eaglescap is ír, szal kb 4,5 milla.Bébé
Jaja, közben más szerint 3 alatt vagyunk.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Teljesen más, elvileg 7.9 millió maradt a cap alatt Peter King szerint (ne legyen semmilyen álmunk, ez DeSean pénze lesz)Deny
Ez már meg is cáfolta egy csapathoz közeli forrás. Azt mondta, hogy a közelében sem vagyunk.
Sztem az a jó, amit az eaglescap is ír, szal kb 4,5 milla.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
És akkor pár TC dolog:
Jelenleg McGlynn edz az első csapat RG-ként, és Kelce a kezdő C. Hangsúlyozom, jelenleg.
Az első csapat védőfala pedig így áll fel éppen: Babin, Jenkins, Hargrove, Cole (Megjegyzés, tavaly négyen ők összesen 30 és fél sacket hoztak).
Volt two-minute drill, defense nyerte. Aztán jött a 3.offense és 3.defense, abból FG lett. (Közben Asante fogta a fejét, és mondogatta, ez egy szörnyű clock managment....)
Clay Harbor ma kimondottan jó.
Young megdobta Eagles mezben a legszebb spirálját, 11 yardos volt, de nem talált embert 😀
Avant pedig megint csinált egy fantasztikus egy kezes elkapást, Hanson mellett most. Vick egyre többször keresi, bátran dobja be neki több ember közé is.

Teljesen más, elvileg 7.9 millió maradt a cap alatt Peter King szerint (ne legyen semmilyen álmunk, ez DeSean pénze lesz)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lassan írhatnál az átigazolásokról is,szerintem már csak cut lesz nálunk.Janek
nah-nah 😀
Eagles sign DT Marlon Favorite (#64) and release WR Cordario Calvin.Bébé
Persze, feltétlen a DC kiadása után küldik el Calvint 😛 (Következőnek amúgy DeAndre Brown-t érzem veszélyben)

Philly első DC-je, safety poszt kissé meglepő, fal kezd beállni http://philly.blog.hu/2011/08/08/elso_depth_chart
Mást jelenleg nem fűzök hozzá, leírtam mindent, tessék alatta véleményezni 😛

Átigazolásokról pedig lesz, elvileg Shawn ígérte, bár én is tervezek egy hete egy Aso bemutatót. 😊
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Lassan írhatnál az átigazolásokról is,szerintem már csak cut lesz nálunk.Janek
nah-nah 😀
Eagles sign DT Marlon Favorite (#64) and release WR Cordario Calvin.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Lassan írhatnál az átigazolásokról is,szerintem már csak cut lesz nálunk.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért fizikálisan teljesen más a két QB.

De igen védjük meg!

Grahamnek én is örülök de meglep a Coleman FS poszt.Mi van FB poszton?Janek
Na, megtaláltam az egész DC-t, FB természetesen Schmitt, de mindjárt írok az egészről a blogra. Max 20-25 perc
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Azért fizikálisan teljesen más a két QB.

De igen védjük meg!

Grahamnek én is örülök de meglep a Coleman FS poszt.Mi van FB poszton?

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ma jön ki az első hivatalos depth chart, pár említésre méltó dolog róla (amint megtalálom az egészet, berakom):
Jamaal Jackson a kezdő C, Ryan Harris a kezdő RT
Parker, Patterson és Dixon a D-Line három kezdője biztosan (gondolom Trent a negyedik)
Babin egyelőre csere LDE
Nnamdi és Asante a kezdő CB-k, Kurt Coleman a kezdő FS (!)
DRC csere LCB
Johnny Lee Higgins hordja vissza a kickoffokat
TE rangsor: Celek, Harbor, Lee
Csere LB-sorban van: Clayton (will), Lloyd (mike) és Jordan (sam), így gondolom Chaney, Fokou, Matthews a kezdő sor ott
SS-ről még nincs info, ami érdekes lehet, valamint jelenlegi WR-sorrol sem
Meg talán Kafka vagy VY a 2. QB, gondolom utóbbi

Más: DeSean és Rosenhaus megérkezett az edzések helyére
Dick Vermeil is jelen van TC-ben, Washburnnel beszélget sokat (De egy Ronnie Brown drop után leteremtette a futót elég rendesen)
Maclin pedig annyira nem sovány, mint hittük, 2 fontra van a "versenysúlyától", vagyis tavaly is annyival játszott. Gondolom extra vastag vállvédőt kap 😀
Aso visszatért edzésbe (kezdő azonnal, Hanson újra nickel), Trent Cole is
Justice és Graham is jelen vannak, oldalvonal mellett készülnek külön edzővel. De Brandon-nak nagyon örülök
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Hát én azért sokkal jobbnak tartom Free-t.De azért jó így is az átigazolási szezonunk!Janek
Jobb, de ár-érték arányban így jobban jártunk. Meg már nálunk szokásos pár éve, hogy a támadófal szar.Deny
Csak most van egy Vick-ünk akit illene jobban megvédeni.

Donovan azért jobban bírta a zsákolásokat....Janek
Meg nem is az, hogy mennyire bírja a sack-eket, mert azért Vick-et is kemény fából faragták. Hanem nála az a sok, hogy meccseként a zsebben megütik kb 10x vagy 15x és ehhez még hozzá jönnek azok az ütések amiket akkor szed be, amikor elkezd futni. Sztem tavaly nem egy olyan meccse volt, amikor 20-nál több ütést szedett be.