Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Azért a PC-n elég szar kedve volt bármennyire mondogatta,hogy most csak a pozitív dolgokra figyel.Ennek ellenére azért azt látni kell,hogy ha idén is kitol egy brutális évet akkor még magasabb ára lesz mint amennyiért szezon előtt aláírt vna.Most úgy érzem év közben fogunk neki ajánlani vmit.
Caseyről:Nagyon megbíznak benne...szinte biztos,hogy ő lesz a kezdő MLB.Persze vannak hiányosságai,de nagyon ösztönös játékos és könnyen rá fog érezni a mi sémánkra.Nagy fejlődés előtt áll csak bízhatunk abban,hogy már első évében beválik.Greengo
Én is bízom benne nagyon, szerintem nem lesz szarabb mint Bradley volt! Sőt, én úgy gondolom sokkal mozgékonyabb is, és szerintem passz védekezés ellen is jobban fog teljesíteni. Pedig Bradley-t nagyon bírtam.

Csütörtökön Casey kezd MLB-ben?Gege55
Bradley utolsó événél szarabbat nem igen lehet hozni,tehát ez nem mond sokat 😀
Caseynek a futball intelligenciája nagy (a meccsek alapján,amiket láttam),ami nagy előny,csak van egy óriási problémája is,még pedig az,hogy nem elég fizikális (szintén meccsek),remélem ez a 10-15 font izom segített,de ezt mentálisan kell inkább megváltoztatni,ha ez nem megy neki,akkor nem sokáig lesz a kezdőben...Newman
Abban teljesen igazat adok, hogy kicsit karcsú. De ennyi erővel mondhatom azt is, hogy Bradley is hiába volt 255 font...
Casey most mennyi 240-245? Legyen 245 szezonra, de Ő 6.1 magas, pl. Bradley 6.4 magasan 255 font. Ha arányaiban nézzük nem olyan hurka Casey sem! ( szeretnék ilyen hurka lenni én is 😀 )
Legyetek már kicsit optimistábbak, bízzatok benne! 😊

Mondjuk Bradley-nek egy szezonját se lesz nehéz felülmúlnia sajnos! :S
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Breaking News: Desean fizetés emelést kapott!!!!!

Na jó, nincs új contract, csak a veterán minimum az új CBA szerint több, mint amennyit keresne (600.000 dollárt fog kapni 565.000 helyett)Deny
Azért a PC-n elég szar kedve volt bármennyire mondogatta,hogy most csak a pozitív dolgokra figyel.Ennek ellenére azért azt látni kell,hogy ha idén is kitol egy brutális évet akkor még magasabb ára lesz mint amennyiért szezon előtt aláírt vna.Most úgy érzem év közben fogunk neki ajánlani vmit.
Caseyről:Nagyon megbíznak benne...szinte biztos,hogy ő lesz a kezdő MLB.Persze vannak hiányosságai,de nagyon ösztönös játékos és könnyen rá fog érezni a mi sémánkra.Nagy fejlődés előtt áll csak bízhatunk abban,hogy már első évében beválik.Greengo
Én is bízom benne nagyon, szerintem nem lesz szarabb mint Bradley volt! Sőt, én úgy gondolom sokkal mozgékonyabb is, és szerintem passz védekezés ellen is jobban fog teljesíteni. Pedig Bradley-t nagyon bírtam.

Csütörtökön Casey kezd MLB-ben?Gege55
Bradley utolsó événél szarabbat nem igen lehet hozni,tehát ez nem mond sokat 😀
Caseynek a futball intelligenciája nagy (a meccsek alapján,amiket láttam),ami nagy előny,csak van egy óriási problémája is,még pedig az,hogy nem elég fizikális (szintén meccsek),remélem ez a 10-15 font izom segített,de ezt mentálisan kell inkább megváltoztatni,ha ez nem megy neki,akkor nem sokáig lesz a kezdőben...

több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Breaking News: Desean fizetés emelést kapott!!!!!

Na jó, nincs új contract, csak a veterán minimum az új CBA szerint több, mint amennyit keresne (600.000 dollárt fog kapni 565.000 helyett)Deny
Azért a PC-n elég szar kedve volt bármennyire mondogatta,hogy most csak a pozitív dolgokra figyel.Ennek ellenére azért azt látni kell,hogy ha idén is kitol egy brutális évet akkor még magasabb ára lesz mint amennyiért szezon előtt aláírt vna.Most úgy érzem év közben fogunk neki ajánlani vmit.
Caseyről:Nagyon megbíznak benne...szinte biztos,hogy ő lesz a kezdő MLB.Persze vannak hiányosságai,de nagyon ösztönös játékos és könnyen rá fog érezni a mi sémánkra.Nagy fejlődés előtt áll csak bízhatunk abban,hogy már első évében beválik.Greengo
Én is bízom benne nagyon, szerintem nem lesz szarabb mint Bradley volt! Sőt, én úgy gondolom sokkal mozgékonyabb is, és szerintem passz védekezés ellen is jobban fog teljesíteni. Pedig Bradley-t nagyon bírtam.

Csütörtökön Casey kezd MLB-ben?
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Breaking News: Desean fizetés emelést kapott!!!!!

Na jó, nincs új contract, csak a veterán minimum az új CBA szerint több, mint amennyit keresne (600.000 dollárt fog kapni 565.000 helyett)Deny
Azért a PC-n elég szar kedve volt bármennyire mondogatta,hogy most csak a pozitív dolgokra figyel.Ennek ellenére azért azt látni kell,hogy ha idén is kitol egy brutális évet akkor még magasabb ára lesz mint amennyiért szezon előtt aláírt vna.Most úgy érzem év közben fogunk neki ajánlani vmit.
Caseyről:Nagyon megbíznak benne...szinte biztos,hogy ő lesz a kezdő MLB.Persze vannak hiányosságai,de nagyon ösztönös játékos és könnyen rá fog érezni a mi sémánkra.Nagy fejlődés előtt áll csak bízhatunk abban,hogy már első évében beválik.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Casey Matthews az élményeiről, mint védelem vezére: "The good thing is when I talk in the huddle, the vets listen to me," Matthews said. "I was a little nervous at first when I would look out and Trent Cole was looking back at me. The really weird thing was looking over at the offense and seeing Michael Vick. I mean, I used to play him in a video game." Elég szimpatkus, ettől függetlenül félek, hogy nagy blama lesz.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Breaking News: Desean fizetés emelést kapott!!!!!

Na jó, nincs új contract, csak a veterán minimum az új CBA szerint több, mint amennyit keresne (600.000 dollárt fog kapni 565.000 helyett)
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Sajnos jelenleg a blog.hu nálam nem enged semmit csinálni úgyhogy a javítás halasztódik.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Mivel már hiányoltátok, és nekem is volt rá időm így megíródott és felkerült a szabad ügynököket bemutató sorozat következő része, benne 6 új játékossal.

http://philly.blog.hu/2011/08/09/uj_arcok_a_csapatban_3_reszShawn84
Jó lett.
Csak a Aso-nál a "Shotdown Cornerback"-et javítsd shutdown-ra. Shotdown corner max Talib lehet. 😀BleedingGreen
Az se rossz 😀
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Mivel már hiányoltátok, és nekem is volt rá időm így megíródott és felkerült a szabad ügynököket bemutató sorozat következő része, benne 6 új játékossal.

http://philly.blog.hu/2011/08/09/uj_arcok_a_csapatban_3_reszShawn84
Jó lett.
Csak a Aso-nál a "Shotdown Cornerback"-et javítsd shutdown-ra. Shotdown corner max Talib lehet. 😀


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Mivel már hiányoltátok, és nekem is volt rá időm így megíródott és felkerült a szabad ügynököket bemutató sorozat következő része, benne 6 új játékossal.

http://philly.blog.hu/2011/08/09/uj_arcok_a_csapatban_3_resz
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szép nap a mai! Megjött a szép Vick mezem 😀 :cool:
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A következő edzés csak hétvégén jön, addig 2 szünnap és egy PS meccs. Ez történt hétfőn | Eagles TC: http://philly.blog.hu/2011/08/09/traning_camp_figyelo_06
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Igen, tudom, oda is akartam megjegyzésben írni, de mondom nem rontom el ilyen apróságokkal 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sportszerűtlen az lett volna, ha megszerezzük veterán minimumért Payton Manninget backup QB-nak 😀Desert Eagle .5o
Nem illene a rendszerünkbe 😛
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Sportszerűtlen az lett volna, ha megszerezzük veterán minimumért Payton Manninget backup QB-nak 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Mi pedig nem akarunk előnybe kerülni.........Deny
A "Mi pedig nem akarunk meg nagyobb előnybe kerülni" sokkal helytallobb lett volna. 😉

Szerintem amugy sem repulunk ra Morrisonra, Goff toretlen bizalomnak orvend, Kiwi pedig SAM lesz az elso 2 downok soran, meg van sok fiatalunk is.

Ha behuzzatok Morrisont, az mar tenyleg unsportsmanlike conduct lesz! 😉lotus86
Ááá, ebből nem lesz már új LB nálunk, Reid úgy van vele, hogy futást fogja D-Line, passzt secondary, TE ellen kellene LB-sor, de ti hagytátok Bosst elmenni, Cooleynak nincs irányítója, Witten meg akkor is szopatna minket, ha elit lenne az egység. 😀
Ez az előny dolog meg... hát szokjon össze a csapat, aztán meglátjuk, mert lyukak még vannak.

Más, Nnamdi első pickje Eagle-ként:
Deny
Vannak lyukak bőven az tény. De valahogy én Caseyt nem várom rossznak. Bár Morrisonnak jobban örvendenék. Sportszerűtlen meg akkor lenne ha veterán minimumért hoznánk el 😀
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Még sok ilyet fogunk látni csak az elkapón nem az a szép mez lesz!

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mi is. 😉 Habar nekunk van Goff. 😀 Az ugyis tok buza, ha van 3 kezdo kaliberu LB-d, ezert is operalunk mi masfellel.lotus86
Mi pedig nem akarunk előnybe kerülni.........Deny
A "Mi pedig nem akarunk meg nagyobb előnybe kerülni" sokkal helytallobb lett volna. 😉

Szerintem amugy sem repulunk ra Morrisonra, Goff toretlen bizalomnak orvend, Kiwi pedig SAM lesz az elso 2 downok soran, meg van sok fiatalunk is.

Ha behuzzatok Morrisont, az mar tenyleg unsportsmanlike conduct lesz! 😉lotus86
Ááá, ebből nem lesz már új LB nálunk, Reid úgy van vele, hogy futást fogja D-Line, passzt secondary, TE ellen kellene LB-sor, de ti hagytátok Bosst elmenni, Cooleynak nincs irányítója, Witten meg akkor is szopatna minket, ha elit lenne az egység. 😀
Ez az előny dolog meg... hát szokjon össze a csapat, aztán meglátjuk, mert lyukak még vannak.

Más, Nnamdi első pickje Eagle-ként:
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Morrisont azért nagy duzzogva elfogadnám... 😀Newman
Mi is. 😉 Habar nekunk van Goff. 😀 Az ugyis tok buza, ha van 3 kezdo kaliberu LB-d, ezert is operalunk mi masfellel.lotus86
Mi pedig nem akarunk előnybe kerülni.........Deny
A "Mi pedig nem akarunk meg nagyobb előnybe kerülni" sokkal helytallobb lett volna. 😉

Szerintem amugy sem repulunk ra Morrisonra, Goff toretlen bizalomnak orvend, Kiwi pedig SAM lesz az elso 2 downok soran, meg van sok fiatalunk is.

Ha behuzzatok Morrisont, az mar tenyleg unsportsmanlike conduct lesz! 😉


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A pénz nem is lenne akadály. Hanem leginkább az, hogy nincsen a FA piacon normális LB 😀

Nagyon kíváncsi leszek Casey-re.Bébé
Morrisont azért nagy duzzogva elfogadnám... 😀Newman
Mi is. 😉 Habar nekunk van Goff. 😀 Az ugyis tok buza, ha van 3 kezdo kaliberu LB-d, ezert is operalunk mi masfellel.lotus86
Mi pedig nem akarunk előnybe kerülni, ezért próbáljuk a másfelet alulmúlni.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Szavazzuk meg milyen MLB-t igazoljon Reid! Ennyi pénzből már telik jóra.Shawn84
A pénz nem is lenne akadály. Hanem leginkább az, hogy nincsen a FA piacon normális LB 😀

Nagyon kíváncsi leszek Casey-re.Bébé
Morrisont azért nagy duzzogva elfogadnám... 😀Newman
Mi is. 😉 Habar nekunk van Goff. 😀 Az ugyis tok buza, ha van 3 kezdo kaliberu LB-d, ezert is operalunk mi masfellel.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egy korábbi Indián érkezett (Brown elküldésével lett szabad hely), Chris Wilson 1 évre. 4-3-ban akár DE, akár szélső LB is lehet, várhatólag nálunk utóbbi szerepkörére szánják. Közben csapat közlemény szerint inkább DE lesz
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
DeSean edzeni és játszani is fog, az új szerződéstől függetlenül:
http://www.bleedinggreennation.com/2011/8/8/2351969/desean-jackson-will-practice-and-play-without-a-new-contract
Ez pozitív. De akkor eddig miért nem jött edzeni? 😀
Örülök neki meg minden, de az lett volna a logikus, ha azt mondja addig nem edz, amíg nincsen új szerződés.
Mind1, jó ez így. 😀Bébé
Sztem ez a kötelező körök megfutása volt nála.Azért 3 ilyen év után jelezheti,hogy jó lenne már ha megkapná a nagyobb pénzt. 😊 A lényeg tényleg az,hogy már ott van és kezdetét veheti az érdemi munka.
Safety változtatást nem is értem...sztem nem is fog így maradni.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Jó hát padra jó lenne vet. minimumért. 😀

DeSean edzeni és játszani is fog, az új szerződéstől függetlenül:
http://www.bleedinggreennation.com/2011/8/8/2351969/desean-jackson-will-practice-and-play-without-a-new-contract
Ez pozitív. De akkor eddig miért nem jött edzeni? 😀
Örülök neki meg minden, de az lett volna a logikus, ha azt mondja addig nem edz, amíg nincsen új szerződés.
Mind1, jó ez így. 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Szavazzuk meg milyen MLB-t igazoljon Reid! Ennyi pénzből már telik jóra.Shawn84
A pénz nem is lenne akadály. Hanem leginkább az, hogy nincsen a FA piacon normális LB 😀

Nagyon kíváncsi leszek Casey-re.Bébé
Morrisont azért nagy duzzogva elfogadnám... 😀