A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Megvannak az LB és DB edzőink:
#Eagles promote Mike Caldwell and Mike Zordich as LB and DB coaches.Bébé
Na e miatt jöttem fel ma!! 😛
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Megvannak az LB és DB edzőink:
#Eagles promote Mike Caldwell and Mike Zordich as LB and DB coaches.

Interesting that the Eagles didn't name Zordich to coach CBs, just safeties.
Pletykák szerint Johnny Lynn jön hozzánk CB coach-nak. De ez megint kb olyan szintű hír, mint a Gruden-es.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Jó hír:a bajnok ellen estünk ki! 😂Newman
Na Danke. Most néztem volna meg. Egy SPOILER feliratot kitehettél volna!!!Shawn84
klisé következik
Nem érdemes feljönni a bowl.hu-ra,ha nem láttad a meccset és nem akarod látni az eredményt (pláne,ha az a SB),mert úgyis mindenhol erről van szó,a csapból is ez folyik. :rolleyes:Newman
+1 Utálom a spoilerezést!Nem kell feljönni addig. 😉
Neten megy a pletyka, hogy Jon Gruden Phillyben van és pár nap múlva Ő lesz az új HC-nk. 😀
http://www.philly2philly.com/sports/sports_articles/2011/2/7/56348/jon_gruden_be_named_eagles_new_head_coach_tuesdayBébé
Ehehe...nem hinném.
Itt a teljes cikk:

ESPN's Adam Schefter shot down a wild rumor that Jon Gruden would be taking over as head coach of the Eagles.
The rumor came from a source with no history of breaking news or being plugged into the Philadelphia sports scene at all. But since Schefter felt the need to address it, we're posting. Reid has three years left on his contract and has gone to the playoffs in each of the last three seasons. Although vilified by the local fan base, the front office has shown unwavering support. "Big Red" isn't going anywhere right now. The fact that the Eagles felt the need to release a statement saying this much speaks to the current media climate.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Jó hír:a bajnok ellen estünk ki! 😂Newman
Na Danke. Most néztem volna meg. Egy SPOILER feliratot kitehettél volna!!!Shawn84
klisé következik
Nem érdemes feljönni a bowl.hu-ra,ha nem láttad a meccset és nem akarod látni az eredményt (pláne,ha az a SB),mert úgyis mindenhol erről van szó,a csapból is ez folyik. :rolleyes:Newman
Ja csak ezért nem mentem semmi sport oldalra de gondoltam tán megnézem hátha volt nálunk valami kinevezés, és valahogy nem gondoltam hogy itt is ez lesz.
De most szeretnék megkérni mindenkit ha bármilyen másik meccsről akar írni ami épp aktuális az tegyen már egy SPoILER feliratot ki mert ez már nem az első eset és tele van a tököm vele.

Elnézést a hangnemért de most egy kicsit felhúztam magam a dolgon. Az én hibám elsősorban természetesen. Na mindegy így se hagyhatom ki persze a meccset. Lehet gyorsan be kéne basznom hátha kitörlődik az elmúlt 1 óra. 😛
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Jó hír:a bajnok ellen estünk ki! 😂Newman
Na Danke. Most néztem volna meg. Egy SPOILER feliratot kitehettél volna!!!Shawn84
klisé következik
Nem érdemes feljönni a bowl.hu-ra,ha nem láttad a meccset és nem akarod látni az eredményt (pláne,ha az a SB),mert úgyis mindenhol erről van szó,a csapból is ez folyik. :rolleyes:

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
The #Eagles released a statement RE: Reid/Gruden rumor: "This was simply a rumor and there is no basis to it at all. It is simply not true"
Magyarul akkor minden igaz. 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Jó hír:a bajnok ellen estünk ki! 😂Newman
Na Danke. Most néztem volna meg. Egy SPOILER feliratot kitehettél volna!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hát beszarnék, ha ez megtörténne 😀 De nem fog azért 😊
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Neten megy a pletyka, hogy Jon Gruden Phillyben van és pár nap múlva Ő lesz az új HC-nk. 😀
http://www.philly2philly.com/sports/sports_articles/2011/2/7/56348/jon_gruden_be_named_eagles_new_head_coach_tuesday
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
The Packers' 13-39 run-pass ratio may legitimize Andy Reid's pass-happy ways, but the #Eagles don't have a qb as accurate as Rodgers.

Fitz nem bánná ha Kolb dobálna neki:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Report_Fitzgerald_urges_Cardinals_to_pursue_Kolb.html
Hát ha QB nélkül összehozott 90 elkapás 1100+-os 6 TD-s szezont, akkor Kolb-bal rekordokat döntögetne. 😀

Only one defensive coordinator has held the Packers under 340 yards this postseason: Sean McDermott (309).
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Borban... (igaz én többnyire sörös vagyok, de józan pillanatnyilag NEM 😛 )Rataccess
nem az igazság,megint részeg vagy 😀
hátha Starr kikönyörög nekünk egy bronzot,ha már jobbak voltunk a Packersnél a wild card meccsen 😂

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Borban... (igaz én többnyire sörös vagyok, de józan pillanatnyilag NEM 😛 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Jó hír:a bajnok ellen estünk ki! 😂Newman
de hol a vigaszág? 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Jó hír:a bajnok ellen estünk ki! 😂

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mindenkitől elnézést, hogy aktuális játék, illetve cikkek nincsenek blogon, most voltam téli szünetelni, és valahogy nem volt kedvem online lenni 5 percnél többet. Szerdán azért jön a 3. forduló.

Edzői kinevezésekre nem írok semmit, ami értelmes, az le lett írva.

Amúfy főoldalon itt a www.bowl.hu -n frissítve lett az Eagles csapatismertető adatlapja az elmúlt 2 évvel.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Michael Vick has been named the NFL's Comeback Player of the Year.

The "suspense" is over. Vick was the only legitimate choice for Comeback Player of the Year this season after giving Tom Brady a run for his money as the league's MVP despite not starting an NFL game in over three seasons heading into 2010. He'll be handsomely rewarded this offseason with either a lucrative long-term contract extension or franchise-tag dollars.

http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d81e26639/2010-AP-Comeback-Player-of-the-Year


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Ez egy ilyen város, ilyen szurkolókkal, itt ha kiteszed a szíved a pályára, akkor szeretni fognak, hát lássuk!cooltiszo
Ez így egyben fura is meg nem is.
Nem vagyok teljesen tisztában a 80-as, 90-es évek Eagles futballjával, szal ha kell akkor majd vki kijavít illetve bővebben leírja a miértjét, de nekem az jön le a külföldi fórumokat olvasgatva, hogy Buddy Ryan-t szinte mindenki szerette Philadelphia-ában, annak ellenére, hogy egy PO meccset se nyert az 5 év során (0-3).Ellenben itt van Reid, aki a franchise egyik legsikeresebb HC-ja, kis túlzással szarból várat épített és mégis fél Philadelphia utálja.
Mintha a város jobban elfogadná az őszinte, odamondó kevésbé sikeres edzőt, mint egy sikeresebb, de folyamatosan a bullshit dumát toló HC-t. A szurkolók talán úgy veszik ezt, hogy Reid folyamatosan a képükbe hazudik.

Aztán Donovan-t is elég sokan szidták Philadelphia-ban (legalábbis ez mindig az újságok címlapjára került). de amikor visszatért megkapta a standing ovation-t. Lehet, hogy Reid-del is ez lenne a helyzet.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát nálam a Castillo kinevezés tényleg WTF volt elsőre, sőt mérges is lettem. Viszont azóta elég sok infó került ki, mind az nfl films-es videó, mind jó pár cikk.

Ez egy nagyon jó cikk, érdemes elolvasni: http://www.nationalfootballpost.com/Who-is-Juan-Castillo.html

Ebből is kiemelve ezt a részt: "I did eventually get in a scuffle with Juan a few weeks later during spring ball after one of his linebackers blindsided me while I was going across the middle for a pass. I bounced up and went after the LB when Juan stepped in to take me on, we went at it, me in full gear and him wearing a whistle; we eventually got separated and it was business as usual. As I went back to the huddle I remember Juan yelling at the offense “the field belongs to the defense and you are going to get hit and pay the price if you come over here”. That’s the Juan I know; a defensive guy at heart who loves to fight, hit, train and intimidate. That’s who he really is and always will be. He belongs on defense."

A vastagított rész szabad fordítása: Amint visszamentem a huddle-be, emlékszem amint Juan az O-nak ordibál: "a pálya a védelemhez tartozik, és ha idejöttök, akkor ütéseket fogtak kapni és meg kell fizetnetek az árát ennek."

Ez az a mentalitás, ami kell egy Philly D-nek. Nem tartom most se a legszerencsésebb húzásnak, viszont a bizalmamat élvezi Castillo, ha ez a mentalitás érvényesülni fog a pályán, akkor újra olyan D lehet itt, amit a közönség érdemel. Ez egy ilyen város, ilyen szurkolókkal, itt ha kiteszed a szíved a pályára, akkor szeretni fognak, hát lássuk!
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Rosszul fogalmaztam akkor .

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Grudent akár mi is visszahozhattuk volna edzőnek...

Nem gondoltam volna,hogy HC poszt alatt elvállal akármit isJanek
Jay Grudenről van szó és nem Johnról. Jay nem olyan jó edző mint a bátyja.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Grudent akár mi is visszahozhattuk volna edzőnek...

Nem gondoltam volna,hogy HC poszt alatt elvállal akármit is

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
John Bunting, mint LB coach?
Andy Reid has talked to former Eagles LB John Bunting about LB coach vacancy.
1972-82-ig játszott LB-t az NFL-ben. Profi karrierje alatt mindvégig Eagle volt.
1993-94: Chiefs DE coach
95-96: Chiefs LB coach
97-99: Rams DC --> van gyűrűje
2000: Saints LB coach
2001-2006-ig a North Carolina HC-ja volt. Ezalatt 27-45-ös mérleget hozott össze.
Egy kis olvasni való róla:
http://www.philadelphiaeagles.com/news/Story.asp?story_id=4120
Elméletileg telefonon dumáltak fél órát. Reid azt is mondta neki, hogy azért Castillo fogja eldönteni, hogy ki lesz az új LB valamint DB coach-unk.
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Hát én ma tértem magamhoz a Castillo shokkból.
Szerintem jó lesz ez 😊
A videókat megnézve... mániákus...
Ha kap időt ebből nagyon jó dolgok lehetnek.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Nem értettem mi történt vele, valaki leírná pár mondatban? köszi 😊Gege55
Hát lényegében 7-en nekimentek. A 2. videó első percében mutatnak egy kis részletet belőle.
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Castillo:
http://www.youtube.com/watch?v=rp-ifMyyMhU

http://www.bleedinggreennation.com/2011/2/3/1972770/desean-jackson-todd-herremans-jamaal-jackson-on-the-view
Azt nem mondom, hogy mázlista a srác...
Ehhez kapcsolódóan:
http://www.youtube.com/watch?v=PGdb0siWtYABébé
Hát igen, így senki sem akar aláírt DeSean mezt, még ha azt is mondja az ember elsőre, hogy simán összeveretem magam érte. Szegény srác, de mondjuk ha Herremans és (Jamaal) Jackson védi ezetúl, akkor sok gondja már nem lehet😊somebody08
Nem értettem mi történt vele, valaki leírná pár mondatban? köszi 😊