A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Már azt hittem ilyen nem is készül a Miracle at the New Meadowlands-ről 😊

http://www.youtube.com/watch?v=mI-7ETwDCG8&feature=fvsr
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Hát igen, így senki sem akar aláírt DeSean mezt, még ha azt is mondja az ember elsőre, hogy simán összeveretem magam érte. Szegény srác, de mondjuk ha Herremans és (Jamaal) Jackson védi ezetúl, akkor sok gondja már nem lehet😊somebody08
Nem küldhettük oda Justice-ot és Nick Cole-t mert a kissrác mögöttük nem lenne biztonságban. 😊 10 éves kis huligánok megállítása már lehet hogy túl megerőltető feladat lenne nekik.


több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Üdv köztünk! Örülök, hogy rászántad magad az írásra, nem kell félni tőlünk, nem szoktunk lehurrogni senkit😊 somebody08
Akkor ezen felbátorodva meg is kérdezném, mit szólnátok Jonathan Joseph-hez mint egy FA CB-hez? Egy-két helyen felmerült ugyan a neve, de azért azt vettem észre, hogy leginkább mindenki Aso-t akarja Asante párjának, vagy hozni valakit a draftról, de én személy szerint Josephnek is örülnék, mert bár nem ugyanaz a kategória, mint Aso, de fiatalabb nála, és valószínűleg lényegesen olcsóbb is lenne, ráadásul a jelenlegi CB felhozatalunknál messze jobb. Idén nem volt valami nagy éve, de ettől még jó kis fogás lehetne. Vagy ezt csak én látom így, és ez teljesen rossz elképzelés?Moonshiner
Dobálóztunk még más nevekkel (Cromartie, Bailey) de ő tényleg kimaradt. Örülnék neki, ha a drafton mondjuk első körben falembert és a második körben CB-t húznánk, mert akkor ha befürdik, vagy Asante kiöregedik, megvan az ember. Ezt egyébként Aso esetén is tartom, hogy egy ilyen jó class-t nem szabad kihagyni, ha hozunk FA-t, ha nem! Ha nem tagelné a Bengals, akkor még jól is jönne, hogy viszonylag visszafogott éve volt.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Castillo:
http://www.youtube.com/watch?v=rp-ifMyyMhU

http://www.bleedinggreennation.com/2011/2/3/1972770/desean-jackson-todd-herremans-jamaal-jackson-on-the-view
Azt nem mondom, hogy mázlista a srác...
Ehhez kapcsolódóan:
http://www.youtube.com/watch?v=PGdb0siWtYABébé
Hát igen, így senki sem akar aláírt DeSean mezt, még ha azt is mondja az ember elsőre, hogy simán összeveretem magam érte. Szegény srác, de mondjuk ha Herremans és (Jamaal) Jackson védi ezetúl, akkor sok gondja már nem lehet😊
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
All-NFC East Team a PFF-nél, Vick-kel, Peters-szel, Cole-lal, Dixon-nal, Asante-vel és Mikell-lel a főszerepben:
http://www.profootballfocus.com/blog/2011/01/24/profootballfocus-com-all-nfc-east-team/
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 084 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez tipikus Reid off season bezzeg a idény és meccs közben milyen konzervatív 😊 (Amúgy valami ilyen hírre tartogattam az 1500. hozzászólásom ígérem legalább ennyit még el kell viselnetek köszönöm eddigi türelmeteket 😛 a 2000 v. 2500. remélem már a SB-hoz lesz ) Nálam egyébként az események épp az SB or go-t erősítik ezen mondjuk a FA még sokat alakít majd, különösen ha azt nézzük bár a csapat gerince ifjabb a kulcs a mi játékunknál a QB aki már nem igazán és neki nincs sok ideje. Ráadásul valóban Castillo sok mindent azért elleshetett JJ-től még ha nem is teljesen vele dolgozott és talán benne megvan az a tapasztalat tekintély ami SmcD-ból koránál fogva is hiányzott akár a játékosok előtt is. Ráadásul így csak annyi a változás hogy nem JJ hanem JC (bár tudom a tartalomban óriási a különbség!) Na várjuk a következő fejleményeket és kivételesen olyan SB jön ha már mi nem vagyunk ott, hogy mind a kért csapat győzelmének tudok örülni majd, na jó Packsének kicsit talán jobban hadd legyen Rogersnek is gyűrűje.

Fly Eagles: deee
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Castillo:
http://www.youtube.com/watch?v=rp-ifMyyMhU

http://www.bleedinggreennation.com/2011/2/3/1972770/desean-jackson-todd-herremans-jamaal-jackson-on-the-view
Azt nem mondom, hogy mázlista a srác...
Ehhez kapcsolódóan:
http://www.youtube.com/watch?v=PGdb0siWtYA
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Hülyeség is volt kiírni a szavazást.
"Miracle At The New Meadowlands" nyerte a "Never Say Never Moment" szavazást.
http://www.bleedinggreennation.com/2011/2/3/1972486/desean-jackson-wins-gmc-never-say-never-moment-of-the-yearBébé
Nem tudom, én nem is emlékszem erre a jelenetre... 😂
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
ha addig kibírja Vick...Janek
Nekem aztán tök mindegy ki fog irányítani, ha nyerünk.Shawn84
Majd Kafka learatja a babérokat. 😀


több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
ha addig kibírja Vick...Janek
Nekem aztán tök mindegy ki fog irányítani, ha nyerünk.
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
ha addig kibírja Vick...

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Én mindenképp ezt a fiatalítást folytatnám tovább. Egy megbízható és rutinos CB-t mondjuk igazolnék FA-ból, de mellette drafton első körben húznék ugyanerre a posztra. OL is fontos draft szempontból. Az eddigi új edzőkkel meg vagyok elégedve. Mindegyikük tapasztalt jó szakember, akik már sokat tettek le az asztalra. Úgy érzem ha haladunk tovább ebben az irányban, akkor ha nem is jövőre de két év múlva mindenképp Super Bowl esélyesek lehetünk.
több mint 13 éve
martin28. ellentengernagy Philadelphia Eagles 2

...
Szóval a lényeg hogy üdv, és jöjjön a többi "rejtőzködő Eagles-szavazó is" 😀somebody08
Elöbújtam én is 😊
Most gyorsan vissza is bújok 😉 😛 :cool:

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Josephet tuti nem engedik el (ha van eszük),Asot is csak azért kapták fel,mert ugye UFA,de lehet,hogy ő is marad a Raidersben...

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Most egyetlen kérdést szeretnék feltenni Ried báttyónak:

A hosszútávú közeljövő meghatározó csapatát, vagy a jövő év SB-ba jutó csapatát akarja felépíteni?

Az első esetben CB posztra egyértelmű, hogy a draftról kell hozni embert, két 30-as CB nem éppen optimális megoldás. Ráadásul Castillo remek képességei is kibontakozhatnak nyugodtabban.

Másik esetben, viszont Castillo kinevezése érthetetlen, ugyan már, most komolyan elvárjuk, hogy a semmiből várat építsen úgy, hogy 20 éve nem foglalkozott rendesen a védekezéssel? Én elvárok egy nagyszerű defenset tőle, de nem csettintésre.
Másrészt viszont, ha véletlenül mégis nagy mágus lesz hirtelen is, akkor a CB posztra már inkább teret nyerhet az Aso féle gondolkodás, sőt akár még "miszter nem tetszik a séma" is (bár én annyira nem vagyok oda az ötletért).

Az nyilvánvaló, hogy mindkét esetben LB és OL, DL erősítés szintén.

Ti hogyan vélekedtek, mennyire hülyeség a gondolatmenetem?Desert Eagle .5o
CB posztra simán el tudnék képzelni vkit az FA-ból,de az első körös CB húzás is jó lehet.Én utóbbit támogatom mert a fiatalításban hiszek ha már második éve ez az irány.Jó stratégiának tartanám ha a draftig ide tudnánk igazolni egy jó játékost valamelyik hiányposztra(OG/OT ;CB)majd a draft első körében folytatnánk a lyukak betömködését.
Castillo tuti vágja a védelmünket és ha nem is az első meccsen ,de sztem beválhat/eredményes lehet.Nyilván a szakmai tudásával sem lehet gond....mert nem hinném,hogy csak poénból nevezték ki.Amúgy ezzel a döntéssel nálam az SB or go meg is dőlt.Inkább arról van szó,hogy mindenhol erősítünk ami pár év alatt beérhet.LB sort most nem tartom annyira égetőnek.Én hiszek a játékosainkban.Inkább kell oda egy jó edző.Igaz Sims-t kivágjuk mint a....de pótolható. 😊 A D line nálam első osztályú.....Washburn érkezése tuti,hogy feljavítja a játékukat.
Akkor ezen felbátorodva meg is kérdezném, mit szólnátok Jonathan Joseph-hez mint egy FA CB-hez? Egy-két helyen felmerült ugyan a neve, de azért azt vettem észre, hogy leginkább mindenki Aso-t akarja Asante párjának, vagy hozni valakit a draftról, de én személy szerint Josephnek is örülnék, mert bár nem ugyanaz a kategória, mint Aso, de fiatalabb nála, és valószínűleg lényegesen olcsóbb is lenne, ráadásul a jelenlegi CB felhozatalunknál messze jobb. Idén nem volt valami nagy éve, de ettől még jó kis fogás lehetne. Vagy ezt csak én látom így, és ez teljesen rossz elképzelés?Moonshiner
Üdv!
Josephnek nagyon örülnék bár én sem hiszem,hogy elengedik.Aso sztem nagyon drága lenne ami sztem luxus.(2 drága CB)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Induljon a banzáj:
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/5411/vick_partit_szervez
Vick azt mondja, hogy a 30. szülinapi partyn történt események változtatták meg.
Remélem ez a buli nem változtatja vissza. 😀
A lényeg, h DeSean-t ne hívja meg...mert ha jön DeSean akkor jön Snoop is és akkor ott biztos balhé lesz. 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Hülyeség is volt kiírni a szavazást.
"Miracle At The New Meadowlands" nyerte a "Never Say Never Moment" szavazást.
http://www.bleedinggreennation.com/2011/2/3/1972486/desean-jackson-wins-gmc-never-say-never-moment-of-the-year
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Most egyetlen kérdést szeretnék feltenni Ried báttyónak:

A hosszútávú közeljövő meghatározó csapatát, vagy a jövő év SB-ba jutó csapatát akarja felépíteni?

Az első esetben CB posztra egyértelmű, hogy a draftról kell hozni embert, két 30-as CB nem éppen optimális megoldás. Ráadásul Castillo remek képességei is kibontakozhatnak nyugodtabban.

Másik esetben, viszont Castillo kinevezése érthetetlen, ugyan már, most komolyan elvárjuk, hogy a semmiből várat építsen úgy, hogy 20 éve nem foglalkozott rendesen a védekezéssel? Én elvárok egy nagyszerű defenset tőle, de nem csettintésre.
Másrészt viszont, ha véletlenül mégis nagy mágus lesz hirtelen is, akkor a CB posztra már inkább teret nyerhet az Aso féle gondolkodás, sőt akár még "miszter nem tetszik a séma" is (bár én annyira nem vagyok oda az ötletért).

Az nyilvánvaló, hogy mindkét esetben LB és OL, DL erősítés szintén.

Ti hogyan vélekedtek, mennyire hülyeség a gondolatmenetem?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Üdv köztünk! Örülök, hogy rászántad magad az írásra, nem kell félni tőlünk, nem szoktunk lehurrogni senkit😊 somebody08
Akkor ezen felbátorodva meg is kérdezném, mit szólnátok Jonathan Joseph-hez mint egy FA CB-hez? Egy-két helyen felmerült ugyan a neve, de azért azt vettem észre, hogy leginkább mindenki Aso-t akarja Asante párjának, vagy hozni valakit a draftról, de én személy szerint Josephnek is örülnék, mert bár nem ugyanaz a kategória, mint Aso, de fiatalabb nála, és valószínűleg lényegesen olcsóbb is lenne, ráadásul a jelenlegi CB felhozatalunknál messze jobb. Idén nem volt valami nagy éve, de ettől még jó kis fogás lehetne. Vagy ezt csak én látom így, és ez teljesen rossz elképzelés?Moonshiner
Biztos upgrade lenne Joseph a Hobbs/Patterson pároshoz képest, elég fizikális, ami jól jönne a mi secondarynkbe. A 2009-es éve tényleg kiugró volt, de akkor az egész Bendals D igen magas szinten játszott, idén meg sérülésekkel is bajlódott.
A másik hogy nem biztos hogy elengedi a Bengals. Ő azt nyilatkozta, hogy hosszabb távú szerződést akar, de ha tagelik azt is aláírja azonnal. A tag most elég valószínű mert az új CBA-ig nem kötnek senkivel új szerződést.

Aso-t azért emlegetjük sokan mert ő biztos FA lesz. Más kérdés, hogy én nem tartom valószínűnek hogy Asante ittléte alatt egy másik sztárigazolás legyen CB posztra, de Reidék már sokszor megleptek minket szóval semmi sem lehetetlen, csak szerintem nem valószínű.

Sok függ majd a drafttól is. Szerintem kár lenne kihagyni az idei CB class-t. Ha a Harris, Smith, Williams hármasból elcsípünk valakit nem járunk rosszul szvsz.


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Leszerződtettük az idei DPOY játékost az UFL-ből, a CB, Isaiah Trufant-ot (5-8, 170):
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Report_Eagles_.html
A Seahawk-os Trufant öccse, 28 éves.

Castillo: I'm a defensive guy who got stuck on the offensive side.

Örülök:
- Az Oline-unk sztem nem lesz rosszabb Castillo nélkül. Ezt nem azért mondom, mert Juan olyan rossz lett volna, hanem azért mert Mudd ilyen jó szakember.
- Castillo nagyszerű tanár. Ez lejött az évek során a TC közvetítésekkor, a játékosai pedig imádják. Feltehetőleg ez a labda túloldalán sem lesz másképp.
- Nem hoztunk egy közepes DC-t (Mora, Jauron), akikről tudjuk, hogy mire képesek (közepes teljesítményre), hanem húztunk egy zsákbamacskát, akiből bármi lehet.
- Ismeri már a játékosokat. Vmit csak el tudott lesni JJ-től.
- Nagyon szimpatikus ember.

Aggodalomra ad okot:
- 80-as évek közepétől nem edzett a védelemben.
- Az volt az egyik álma, hogy koordinátor legyen az NFL-ben. Mivel már 95-óta dolgozik támadó edzőként az NFL-ben nyilvánvalóan nem a védelmi sémákat tanulmányozta emiatt mélyebben. Finoman szólva van egy kis lemaradása.
- Playcalling…mikor, mit, hogyan
- Játékosok hogy fognak reagálni. Értelemszerűen nem fogják a szemébe mondani és egymásnak sem, de ott lesz bennük, hogy „ember, mit keresel itt”. Remélem, hogy ez csak az első edzésig lesz így. De sztem valószínűbb, hogy előbb kell majd felmutatni nem kis eredményeket és csak ezután fognak a tűzbe menni érte. (Washburn-nél és Mudd-nál azért ez már meglesz az első pillanattól.)

Washburn és Mudd most nagyon örülhet. Mindig ki akarták találni a másik stratégiáját. Hát most mindenképpen fény fog derülni rá. 😊
több mint 13 éve
Moonshiner 32
Üdv köztünk! Örülök, hogy rászántad magad az írásra, nem kell félni tőlünk, nem szoktunk lehurrogni senkit😊 somebody08
Akkor ezen felbátorodva meg is kérdezném, mit szólnátok Jonathan Joseph-hez mint egy FA CB-hez? Egy-két helyen felmerült ugyan a neve, de azért azt vettem észre, hogy leginkább mindenki Aso-t akarja Asante párjának, vagy hozni valakit a draftról, de én személy szerint Josephnek is örülnék, mert bár nem ugyanaz a kategória, mint Aso, de fiatalabb nála, és valószínűleg lényegesen olcsóbb is lenne, ráadásul a jelenlegi CB felhozatalunknál messze jobb. Idén nem volt valami nagy éve, de ettől még jó kis fogás lehetne. Vagy ezt csak én látom így, és ez teljesen rossz elképzelés?
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Most lapátolom össze az agyam a földről mert Castillo kinevezésén eldurrant. Azért tegye fel a kezét akit nem ért váratlanul a dolog! 😀 Az SB or Go szezon szerintem elég merész kijelentés egy ilyen fiatal csapatnál, de végül is meg lehet csinálni. A durva FA-ra meg talán azt értik, hogy jön Aso, Haynsworth és Mankins 😀 Nagyon kíváncsi leszek a dolgok alakulására.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Sziasztok!
Már vagy ezer éve hozzá akartam szólni a fórumhoz, hogy igen, én is a hazai Eagles-rajongók táborát erősítem (erősítem?), de aztán mindig lebeszéltem magam, mert úgysem értek annyira a dologhoz, ezért aztán továbbra is csak csendben olvasgattam a hozzászólásokat. De ezt a DC kinevezést égi jelnek veszem, ugyanis annak idején, amikor McDermott lapátra került, volt egy különös álmom: a neten olvastam, hogy Castillo lesz az új DC, és ezen mindenki (én is) teljesen megrökönyödött: „Reidnek elment az esze?” „Egy Oline coach?” stb. Aztán felébredtem, és megkönnyebbültem, csak egy álom volt. Erre most… Szóval engem nem ért váratlanul, és már egészen megbarátkoztam a helyzettel. 😊

Egyébként nálam is hasonló az Eagles-rajongás levezetése, mint itt sokaknál: Iverson -> Sixers -> Philadelphia -> McNabb -> EaglesMoonshiner
Üdv köztünk! Örülök, hogy rászántad magad az írásra, nem kell félni tőlünk, nem szoktunk lehurrogni senkit😊 Ezzel akkor meg is ragadom az alkalmat, hogy szóljak mindenkihez, aki csak olvas minket, hogy regisztráljon, mert szerintem annál jobb minél többen vagyunk és a fórum arról szól, hogy mindannyian tanulunk egymástól. Ha regisztrálva vagy, és írosgatsz ide, legalább meg tudod kérdezni azokat a dolgokat, amiket nem tudsz, valaki tuti válaszol, és nyugodtan hozzá is lehet szólni, mert nem szoktunk senkit lehülyézni, csak aki már tapasztalt fórumozó itt és úgy ír baromságot 😂 😂 😂

Szóval a lényeg hogy üdv, és jöjjön a többi "rejtőzködő Eagles-szavazó is" 😀
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Azért nah, Iverson nem csak a kosárlabdához vonzotta az embereket 😂 Bár ki ne tudná, hogy ő mennyire tehetséges futballjátékos volt annó...szóval üdv neked újember!😊


Ez a DC kinevezés igen lesokkoló...valóban két végletet várhatunk. Vagy nagyon jó, vagy nagyon szenvedős védelmünk lesz. Csak reménykedni tudunk a pozitív csalódásban.

Szerk.:
Kolb cikkben ez a mondatrész nekem érthetetlen, fordítsátok már le:
"még ha lehet, hogy csak hónapig is figyel bárki rá már."

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Moonshiner 32
Sziasztok!
Már vagy ezer éve hozzá akartam szólni a fórumhoz, hogy igen, én is a hazai Eagles-rajongók táborát erősítem (erősítem?), de aztán mindig lebeszéltem magam, mert úgysem értek annyira a dologhoz, ezért aztán továbbra is csak csendben olvasgattam a hozzászólásokat. De ezt a DC kinevezést égi jelnek veszem, ugyanis annak idején, amikor McDermott lapátra került, volt egy különös álmom: a neten olvastam, hogy Castillo lesz az új DC, és ezen mindenki (én is) teljesen megrökönyödött: „Reidnek elment az esze?” „Egy Oline coach?” stb. Aztán felébredtem, és megkönnyebbültem, csak egy álom volt. Erre most… Szóval engem nem ért váratlanul, és már egészen megbarátkoztam a helyzettel. 😊

Egyébként nálam is hasonló az Eagles-rajongás levezetése, mint itt sokaknál: Iverson -> Sixers -> Philadelphia -> McNabb -> Eagles