Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Egyszerűbb a tag, mint egy elhúzódó tárgyalás. De így azért többet fog kapni, mint egy hosszú szerződés első évében, tavaly olyan 17 millió körül mozgott az 5 legjobban fizetett QB átlaga, és idén Manning is új szerződést fog kapni.
De nincs itt bizonytalanság, egyszerűen így döntött a csapat.
QB draft meg Kolb távozásával lesz éles, bár akkor is lehet inkább hozzunk valami FA-et, mert azért Vick mögé nem egy olyan QB kell, aki esetleg bevethető, de inkább még fejlődjön 2 évet.deny79
Én már úgy számolok hogy nem lesz FA. Egyre nagyobb az esély erre. 😕
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
QB draft meg Kolb távozásával lesz éles, bár akkor is lehet inkább hozzunk valami FA-et, mert azért Vick mögé nem egy olyan QB kell, aki esetleg bevethető, de inkább még fejlődjön 2 évet.deny79
Vince Young?... 😊 Ha a Titans nem akarná trade-elni (vagy nem sikerülne nekik), akkor talán még nem is lenne akkora hülyeség.vassadi27
Túl sok az olyan csapat, akinek QB-ra van szüksége. Nehezen hinném, hogy jönne ide backupnak.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
QB draft meg Kolb távozásával lesz éles, bár akkor is lehet inkább hozzunk valami FA-et, mert azért Vick mögé nem egy olyan QB kell, aki esetleg bevethető, de inkább még fejlődjön 2 évet.deny79
Vince Young?... 😊 Ha a Titans nem akarná trade-elni (vagy nem sikerülne nekik), akkor talán még nem is lenne akkora hülyeség.
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Az, hogy rúgja más, baromság. Hirtelen szerezni valakit, sőt lehet már arra se volt idő, csak csapaton belül.deny79
Azért ne baromságoljunk már! Egy ötlet volt csak, hogy ha kiderült egy nappal korábban, nyilván nehéz találni bárkit is, de ha annyira rosszul érzi magát, akkor egy kényszermegoldással se vagyunk hátrább, mint vele. De ez már a múlt, én is azt kívánom gyógyuljon meg a kislánya.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
QB draftban most annyira nem hiszek.Hoztuk tavaly Kafkát...nem hinném,hogy idén is húzunk vkit.FA lenne a jobb döntés arra az időre míg Kafka beletanul.
Vick tag tényleg jó ötletnek tűnik.Motiválva lesz még a nagy pénz mellett is. :cool:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyszerűbb a tag, mint egy elhúzódó tárgyalás. De így azért többet fog kapni, mint egy hosszú szerződés első évében, tavaly olyan 17 millió körül mozgott az 5 legjobban fizetett QB átlaga, és idén Manning is új szerződést fog kapni.
De nincs itt bizonytalanság, egyszerűen így döntött a csapat.
QB draft meg Kolb távozásával lesz éles, bár akkor is lehet inkább hozzunk valami FA-et, mert azért Vick mögé nem egy olyan QB kell, aki esetleg bevethető, de inkább még fejlődjön 2 évet.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 079 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát én jobban örültem volna ha simán megegyeznek tisztább egyértelműbb dolog kicsit bizalmatlanság íze van számomra ennek a dolognak mintha ő sem biztos hogy itt akarna maradni. De bízom benne ez csak paranoia
és amúgy a két fél kapcsolatában rendben van minden.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Drafton QB választás is kinéz akkor 4. kör környékén.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Vicket tagelitek, Kolbra meg várjátok az offereket:
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=6073930&campaign=rss&source=twitter&ex_cid=Twitter_espn_6073930tenorx
Helyes-helyes.
Cap-ügyileg kb ugyanott lennénk, mint egy hosszútávú szerződéssel valamint kiderül, hogy csak 1 éves csoda volt vagy képes hosszabb távon is jó teljesítményt nyújtani. Úgy tudom, hogy a tag-elésnél egyből megkapja a teljes összeget, de a hosszú távú szerződés reménye is motiválhatja.
Csak lenne már meg az új CBA, mert ha az nincsen akkor trade se lesz.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nem tudom örüljek-e ennek a Vick tagnek. Oké, ezzel contract egyelőre letudva, kiderül tud-e feljebb lépni, amikor kell, illetve egészséges tud-e maradni.

Akers-nél pedig valóban ez nagyon szerencsétlenül jött ki, én személy szerint remélem kislánya meggyógyul, legyőzi a rákot. Az, hogy rúgja más, baromság. Hirtelen szerezni valakit, sőt lehet már arra se volt idő, csak csapaton belül.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Szerintem Casey-ben azért potenciál van erősen. Nagyon ösztönösnek tűnik, már most. Foci IQ-ja is jó, de nem azonnal bevethető, tény.
Aso meg jó lenne, de várhatólag álom marad. Szerencsére, mély a CB class 😀deny79
Nem mondtam hogy nincs benne potenciál, de nem szabad összekeverni a bátyjával. Viszont gond nélkül be tudna szállni Bradley helyére ha úgy adódik, meg szélen is lehetne használni.Shawn84
Casey szerintem pont az azonnal bevethető kategória,Senior Bowlon nekem passz ellen sem tűnt elveszettnek,nyilván a missmatcheket kerülni kell (vs WR)Passz ellen csak azért nem jó,mert nem jó pass rusher,ennyi.Számomra a legnagyobb különbség közte és a bátyja között az erőbeli különbség és nem Casey javára....Newman
Szerintem az idei classban sok hasonló képességű LB, van. Ki ebben jobb ki abban. Én legalább 5 embert tudnék mondani akik közül bárki jöhetne. Olyan kell aki az elejétől kezdő tudna lenni.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Szerintem Casey-ben azért potenciál van erősen. Nagyon ösztönösnek tűnik, már most. Foci IQ-ja is jó, de nem azonnal bevethető, tény.
Aso meg jó lenne, de várhatólag álom marad. Szerencsére, mély a CB class 😀deny79
Nem mondtam hogy nincs benne potenciál, de nem szabad összekeverni a bátyjával. Viszont gond nélkül be tudna szállni Bradley helyére ha úgy adódik, meg szélen is lehetne használni.Shawn84
Casey szerintem pont az azonnal bevethető kategória,Senior Bowlon nekem passz ellen sem tűnt elveszettnek,nyilván a missmatcheket kerülni kell (vs WR)Passz ellen csak azért nem jó,mert nem jó pass rusher,ennyi.Számomra a legnagyobb különbség közte és a bátyja között az erőbeli különbség és nem Casey javára....

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Vicket tagelitek, Kolbra meg várjátok az offereket:
http://sports.espn.go.com/nfl/news/story?id=6073930&campaign=rss&source=twitter&ex_cid=Twitter_espn_6073930
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Így nem is csodálom, hogy kihagyta a kettőt.
Jobb lett volna, ha hazamegy, és más végzi helyette. Egyértelmű, hogy első a kislánya, és csak utána jöhet a munka.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Akers-ről írás, hogy mi is volt az a bizonyos személyes probléma a WC héten:
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/20110130_More_to_struggle_of_Eagles__Akers_than_missed_kicks.html
Közel sem értek mindent, de annyit kiszűrtem belőle, hogy a GB meccs másnapján tudta meg (bizonyosodott be), hogy a lánya rákos.
Ahogy a felesége is mondta, ott volt a meccsen, de mégse volt ott.
A rúgóknál meg fokozottan kijön az, ha az ember nincsen ott 100%-osan fejben.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Akers kislányáról a Packers meccs előtt derült ki, hogy rákos.

több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Perry-től egy nyilatkozat:

"I think I'm ready (to be a coordinator), I've done my apprenticeship," Perry told The Virginian-Pilot. "I've been around some great football minds. I'm patiently waiting for my opportunity, knowing that eventually something will come up."

Fordítás, annak aki nem ért külhoniul:
"Úgy gondolom készen állok (hogy koordinátor legyek), letudtam a tanulóidőmet" mondta Perry a The Virginian-Pilot-nak. "Voltam néhány nagyszerű futball elme körül. Türelmesen vártam a lehetőségemre, tudva, hogy végül valami elő fog jönni."

Nem a legszebb magyarsággal, de a lényeg kivehető 😉

philadelphiaeagles.com-ról van, itt a teljes cikk, amiben arról is írnak, hogy kérdéses mennyire engedné a Packers egy NFC riválishoz edzőit.
http://www.philadelphiaeagles.com/bloghead/

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Szerintem Casey-ben azért potenciál van erősen. Nagyon ösztönösnek tűnik, már most. Foci IQ-ja is jó, de nem azonnal bevethető, tény.
Aso meg jó lenne, de várhatólag álom marad. Szerencsére, mély a CB class 😀deny79
Nem mondtam hogy nincs benne potenciál, de nem szabad összekeverni a bátyjával. Viszont gond nélkül be tudna szállni Bradley helyére ha úgy adódik, meg szélen is lehetne használni.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
LB sorba Casey Matthews draftról. Szerintem erős oldalon is frenetikus lenne, nem csak mint MLB. Reális esélyünk is lehet rá, mert későbbi körre rakják.

O-Line-be nincs tippem jelenleg...

Még nem tisztult le bennem teljesen, hogy mit kellene még javítgatnunk, van bőven azért, de úgy prioritást élvezően még vannak bennem viták, önnön magammal 😂Desert Eagle .5o
Casey Matthews azért nem olyan jó mint a bátyja. Gyorsnak tűnik, meg nagyon keményen hajt viszont passz ellen nem túl jó. Nekünk meg fontos hogy olyan LB-k legyenek akik passz ellen is tudnak védekezni mert ha nem akkor az van ami tavaly, hogy szétpasszolnak minket.Shawn84
No most gondolkodtam ezen kicsit.
Sok minden fontos számunkra. Ha pl Aso lenne a CB, akkor a passok nagyobb százaléka érkezne középre, mivel a két cornerünkre dobni halálos ítélet lenne. Szóval ebben az esetben igazad lehet, és olyan LB kellene aki a passz ellen is rendben van. Noha a blogon olvastam olyat is, hogy Caseyben minden téren nagy a potenciál, mert rendkívül jól olvassa a playeket, és atletikussága is folyamatosan fejlődik. (talán a súlypontemelkedése ami nagyot fejlődött, ha jól emlékszem).
Lehet hogy azonnali megoldásnak nem, de későbbiekben akármi is válhat belőle.
Te akkor kire raknád a voksod? Herzlich mondjuk? Megszerezhető nekünk?Desert Eagle .5o
Én most azt mondanám, hogy 3. kör környékén Mason Foster, Dontay Moch, Colin McCarthy vagy Kelvin Sheppard és Mark Herzlich is van olyan jó mint Matthews. De még mindenkit nem tudtam igazán megnézni, még jelenleg is nyomom a College meccseket és direkt figyelem a need posztjainkon játszókat.

De ha egyet kell mondjak akkor Mason Foster. Persze közülük mindenkinek meg van a kis kedvence. Nekem Foster, McCarthy, és Matthews. Lényegében tök mindegy mert mindegyik jobbá teheti az LB sort.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Nos az én véleményem az, hogy a következő emberekkel lennék elégedett jövőre:

DC-re nehéz mondani, nekem egyértelmúnek tűnik, hogy a SB végére várnak, mert egy esetleges győzelemmel a Packerstől érkezhet valaki. Steelerstől nem hinném.

CB-re alap, hogy Aso kell. Az Aso - Asa páros killer lenne 😀

LB sorba Casey Matthews draftról. Szerintem erős oldalon is frenetikus lenne, nem csak mint MLB. Reális esélyünk is lehet rá, mert későbbi körre rakják.

O-Line-be nincs tippem jelenleg...

Még nem tisztult le bennem teljesen, hogy mit kellene még javítgatnunk, van bőven azért, de úgy prioritást élvezően még vannak bennem viták, önnön magammal 😂Desert Eagle .5o
Casey Matthews azért nem olyan jó mint a bátyja. Gyorsnak tűnik, meg nagyon keményen hajt viszont passz ellen nem túl jó. Nekünk meg fontos hogy olyan LB-k legyenek akik passz ellen is tudnak védekezni mert ha nem akkor az van ami tavaly, hogy szétpasszolnak minket.Shawn84
Mindenki Matthewst akarja. 😀 Hosszútávú befektetésnek nem rossz.3. körre várják.
Aso-t is nagyon akarjuk,de abban nem vagyok biztos,hogy nálunk landol.Sztem jól elvan ő Oaklandben.Meg nem is fiatal mi meg fiatalítunk vagy mi... 😊 Nagy luxus lenne 2 drága öregedő CB-t tartani ezért én inkább a draftban bízok.Ezzel az erővel simán megtarthattuk vna Brownt.(nem egy szint ,de nekünk most pont elég lenne)Persze nem tiltakozom ha mégis jön. :cool:


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
LB sorba Casey Matthews draftról. Szerintem erős oldalon is frenetikus lenne, nem csak mint MLB. Reális esélyünk is lehet rá, mert későbbi körre rakják.

O-Line-be nincs tippem jelenleg...

Még nem tisztult le bennem teljesen, hogy mit kellene még javítgatnunk, van bőven azért, de úgy prioritást élvezően még vannak bennem viták, önnön magammal 😂Desert Eagle .5o
Casey Matthews azért nem olyan jó mint a bátyja. Gyorsnak tűnik, meg nagyon keményen hajt viszont passz ellen nem túl jó. Nekünk meg fontos hogy olyan LB-k legyenek akik passz ellen is tudnak védekezni mert ha nem akkor az van ami tavaly, hogy szétpasszolnak minket.Shawn84
No most gondolkodtam ezen kicsit.
Sok minden fontos számunkra. Ha pl Aso lenne a CB, akkor a passok nagyobb százaléka érkezne középre, mivel a két cornerünkre dobni halálos ítélet lenne. Szóval ebben az esetben igazad lehet, és olyan LB kellene aki a passz ellen is rendben van. Noha a blogon olvastam olyat is, hogy Caseyben minden téren nagy a potenciál, mert rendkívül jól olvassa a playeket, és atletikussága is folyamatosan fejlődik. (talán a súlypontemelkedése ami nagyot fejlődött, ha jól emlékszem).
Lehet hogy azonnali megoldásnak nem, de későbbiekben akármi is válhat belőle.
Te akkor kire raknád a voksod? Herzlich mondjuk? Megszerezhető nekünk?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szerintem Casey-ben azért potenciál van erősen. Nagyon ösztönösnek tűnik, már most. Foci IQ-ja is jó, de nem azonnal bevethető, tény.
Aso meg jó lenne, de várhatólag álom marad. Szerencsére, mély a CB class 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Nos az én véleményem az, hogy a következő emberekkel lennék elégedett jövőre:

DC-re nehéz mondani, nekem egyértelmúnek tűnik, hogy a SB végére várnak, mert egy esetleges győzelemmel a Packerstől érkezhet valaki. Steelerstől nem hinném.

CB-re alap, hogy Aso kell. Az Aso - Asa páros killer lenne 😀

LB sorba Casey Matthews draftról. Szerintem erős oldalon is frenetikus lenne, nem csak mint MLB. Reális esélyünk is lehet rá, mert későbbi körre rakják.

O-Line-be nincs tippem jelenleg...

Még nem tisztult le bennem teljesen, hogy mit kellene még javítgatnunk, van bőven azért, de úgy prioritást élvezően még vannak bennem viták, önnön magammal 😂Desert Eagle .5o
Casey Matthews azért nem olyan jó mint a bátyja. Gyorsnak tűnik, meg nagyon keményen hajt viszont passz ellen nem túl jó. Nekünk meg fontos hogy olyan LB-k legyenek akik passz ellen is tudnak védekezni mert ha nem akkor az van ami tavaly, hogy szétpasszolnak minket.
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Nos az én véleményem az, hogy a következő emberekkel lennék elégedett jövőre:

DC-re nehéz mondani, nekem egyértelmúnek tűnik, hogy a SB végére várnak, mert egy esetleges győzelemmel a Packerstől érkezhet valaki. Steelerstől nem hinném.

CB-re alap, hogy Aso kell. Az Aso - Asa páros killer lenne 😀

LB sorba Casey Matthews draftról. Szerintem erős oldalon is frenetikus lenne, nem csak mint MLB. Reális esélyünk is lehet rá, mert későbbi körre rakják.

O-Line-be nincs tippem jelenleg...

Még nem tisztult le bennem teljesen, hogy mit kellene még javítgatnunk, van bőven azért, de úgy prioritást élvezően még vannak bennem viták, önnön magammal 😂

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Fullback szituésönről egy cikk hivatalos honlapon: http://www.philadelphiaeagles.com/news/Story.asp?story_id=23317