Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Valaki el tudná magyarázni, hogy milyen őrületes megoldással válhatna megoldottá Wentz szerződése dm nélkül?
Olvastam olyan lehetőségről, hogy egy cserével (ezek közt már volt Stafford-Wentz (+1. kör) 1on1 csere is) ahol a másik csapat bevállalja a fizetését ez megoldott lenne. Ez így lehetséges? Nem annyira értek ilyen mélységekig a szerződés magichez.
MirrMurr
Nincs ilyen. A DM az DM. Nem lehet átvállalni. Ki kell fizetni kötelezően, minden esetben! Ha visszavonul, akkor is.
Shawn84
Nem kell kifizetni, mert már rég ki van fizetve! Csak be kell könyvelni a fennmaradó részt, mivel már kifizetted 😊

Az ujítás mindig izgi, kíváncsi leszek a stílusra és a szerethetöségre. Én türelmes voltam eddig is Wentz-el, gondolom Nick úgy vállalta, és azért lett kiválasztva mert tudja hogyan legyen megint Mvp szint, de legalább erös az elképzelés.
Eazzy
Jóvan akkor lovagoljatok rajta 😀 próbáltam érthetően leírni na. A lényeg a torkosborz hadművelet. Szopunk.
több mint 3 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 625 — No one likes us, cause no one like us
Valaki el tudná magyarázni, hogy milyen őrületes megoldással válhatna megoldottá Wentz szerződése dm nélkül?
Olvastam olyan lehetőségről, hogy egy cserével (ezek közt már volt Stafford-Wentz (+1. kör) 1on1 csere is) ahol a másik csapat bevállalja a fizetését ez megoldott lenne. Ez így lehetséges? Nem annyira értek ilyen mélységekig a szerződés magichez.
MirrMurr
Nincs ilyen. A DM az DM. Nem lehet átvállalni. Ki kell fizetni kötelezően, minden esetben! Ha visszavonul, akkor is.
Shawn84
Nem kell kifizetni, mert már rég ki van fizetve! Csak be kell könyvelni a fennmaradó részt, mivel már kifizetted 😊

Az ujítás mindig izgi, kíváncsi leszek a stílusra és a szerethetöségre. Én türelmes voltam eddig is Wentz-el, gondolom Nick úgy vállalta, és azért lett kiválasztva mert tudja hogyan legyen megint Mvp szint, de legalább erös az elképzelés.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ilyet se gyakran hallunk, legfeljebb draftokon 😛

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tracy Rocker lesz a DL edző. Ez a húzás nekem kifejezetten tetszik.
Shawn84
Így van. Nem tudom Barnett pont játszott e a keze alatt, de ha igen, akkor az jól jöhet neki.
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Tracy Rocker lesz a DL edző. Ez a húzás nekem kifejezetten tetszik.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valaki el tudná magyarázni, hogy milyen őrületes megoldással válhatna megoldottá Wentz szerződése dm nélkül?
Olvastam olyan lehetőségről, hogy egy cserével (ezek közt már volt Stafford-Wentz (+1. kör) 1on1 csere is) ahol a másik csapat bevállalja a fizetését ez megoldott lenne. Ez így lehetséges? Nem annyira értek ilyen mélységekig a szerződés magichez.
MirrMurr
A DM-et a legegyszerűbb úgy elképzelni / felfogni (már csak azért is, mert valóban erről van szó), mint olyan pénzt, amit a csapat már kifizetett a játékosának, de még nem könyvelte le. Erre többféle lehetőség is van, például az aláírási pénz lekönyvelését el lehet arányosan osztani a szerződés évei között. A játékos megkapja akkor, amikor aláfirkantja a szerződést, de csak mondjuk a negyede könyvelődik le első évben. Aztán egy újabb negyede a másodikban és így tovább. Ha viszont a szerződés valamiért felbomlik, akkor ezeket a későbbi könyvelésre tervezett pénzeket hirtelen egyszerre le kell könyvelni. Ez a DM. Nem lehet előle elmenekülni, át sem lehet adni másik csapatnak, muszáj lekönyvelni.

Minden olyan pénzt viszont, amit még nem fizettek ki a játékosnak - beleértve teljesen garantált pénzt is! - az új csapat átvállalhat (sőt általában ez is történik), és ilyenkor ezekből nem lesz DM.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Valaki el tudná magyarázni, hogy milyen őrületes megoldással válhatna megoldottá Wentz szerződése dm nélkül?
Olvastam olyan lehetőségről, hogy egy cserével (ezek közt már volt Stafford-Wentz (+1. kör) 1on1 csere is) ahol a másik csapat bevállalja a fizetését ez megoldott lenne. Ez így lehetséges? Nem annyira értek ilyen mélységekig a szerződés magichez.
MirrMurr
A táblázatokkal érthetően összefoglalták a lehetőségeket:
 www.bleedinggreennation.com/2021/1/4/22211517/philadelphia-eagles-trade-carson-wentz-restructure-contract-chris-mortenson-rumors-quarterback-colts

Valamint itt is, ha lenyitod a 2021-es évet:
 www.spotrac.com/nfl/philadelphia-eagles/carson-wentz-18950/

De ez sokváltozós történet.
Mik az elvárások a 2021-es szezonnal kapcsolatban.
Wentz-el képzeljük-e el a 2021-es szezont.
Ki adna Wentzért annyit, hogy megérje benyelni dead moneyt.
Többi játékos mennyire megy bele a szerződés átalakításokba.

Vagy majd Bradfordosan el lesz tradelve TC alatt, miután valaki elszakítja az ACL-jét.
Bébé
Nagyon köszönöm! Tehát Wentz szerződése nem csak egy szimpla tökönlövés, hanem egy olyan probléma, ami neki sem jó és nekünk sem, főleg, ha a csapat leülteti, mert jövőre is rosszul teljesít. Utóbbi egészen motiváló lehet neki (nem jó, ha ülnie kell), hogy végre tegye a dolgát. Ha ez egy új edzői stábbal sikerül, akkor szerencsések vagyunk és Hurts cserélhető (jó értékkel), ha nem, akkor egy nagyon komolyan túlfizetett backup-ot kapunk, akit még elcserélni sem tudunk és emiatt a hisztije mérgezni fogja az öltözőt. Nagyon szép kilátások.
MirrMurr
Ez a Hurts cserélhető kifejezés megütötte a szemem. Többen is írják. Azt ugye tudjuk, hogy 2. kör elején kb 3 körös reachben húztuk. Ha Wentz jó, akkor Hurts meccseként 3szor lesz pályán valami trükkös játékhoz, lesz kb 15 passza a szezonban (ha Wentz egészséges végig). Szóval érdekelne, hogy ha nem adnak érte 2. kört (márpedig nem adnak, hiszen nem bizonyított semmit) akkor miért is adnánk el? Hursből értéket már csak akkor lehet kihozni ha kezdő QB lesz, és kurva jól játszik. De akkor meg ismét előjön, hogy miért adnánk el?

Hurts kitölti nálunk a szerződését, közben egy Tysom Hill szintre dolgozza magát, itt ez a legjobb opció.
több mint 3 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Valaki el tudná magyarázni, hogy milyen őrületes megoldással válhatna megoldottá Wentz szerződése dm nélkül?
Olvastam olyan lehetőségről, hogy egy cserével (ezek közt már volt Stafford-Wentz (+1. kör) 1on1 csere is) ahol a másik csapat bevállalja a fizetését ez megoldott lenne. Ez így lehetséges? Nem annyira értek ilyen mélységekig a szerződés magichez.
MirrMurr
A táblázatokkal érthetően összefoglalták a lehetőségeket:
 www.bleedinggreennation.com/2021/1/4/22211517/philadelphia-eagles-trade-carson-wentz-restructure-contract-chris-mortenson-rumors-quarterback-colts

Valamint itt is, ha lenyitod a 2021-es évet:
 www.spotrac.com/nfl/philadelphia-eagles/carson-wentz-18950/

De ez sokváltozós történet.
Mik az elvárások a 2021-es szezonnal kapcsolatban.
Wentz-el képzeljük-e el a 2021-es szezont.
Ki adna Wentzért annyit, hogy megérje benyelni dead moneyt.
Többi játékos mennyire megy bele a szerződés átalakításokba.

Vagy majd Bradfordosan el lesz tradelve TC alatt, miután valaki elszakítja az ACL-jét.
Bébé
Nagyon köszönöm! Tehát Wentz szerződése nem csak egy szimpla tökönlövés, hanem egy olyan probléma, ami neki sem jó és nekünk sem, főleg, ha a csapat leülteti, mert jövőre is rosszul teljesít. Utóbbi egészen motiváló lehet neki (nem jó, ha ülnie kell), hogy végre tegye a dolgát. Ha ez egy új edzői stábbal sikerül, akkor szerencsések vagyunk és Hurts cserélhető (jó értékkel), ha nem, akkor egy nagyon komolyan túlfizetett backup-ot kapunk, akit még elcserélni sem tudunk és emiatt a hisztije mérgezni fogja az öltözőt. Nagyon szép kilátások.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ahogy várható volt.... . tudom, mindenki pótolható, de akkor is nagyon hiányozni fog, szakmailag, emberileg is.... Kösz mindent, sok sikert, és kapja meg azt a lehetőséget, elismerést amit megérdemel. Bízom benne a "futóképzésünk" illetve Sanders karrierje nem szenvedi ezt meg...
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!
Igen így hivatalosan ő a DC. Itt vannak OC jelöltek. Egyiktől se vagyok oda... Ilyen erővel Duce is lehetne... De úgy sejtem menni fog 😕
dande



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Kiváncsi vagyok hozunk-e olyan edzőt, aki volt már korábban NFL HC.
Lehet azért az nem lenne felesleges. 😀
Bébé
én már ezt elengedtem 2 napja 😀 De Steichel azért nem volna rossz tényleg. Csak most azt érzem kicsit átesünk a lovon. kellett a fiatalítás ez tény, de azért most meg a rutinra is gondoljunk.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....



Igen így hivatalosan ő a DC. Itt vannak OC jelöltek. Egyiktől se vagyok oda... Ilyen erővel Duce is lehetne... De úgy sejtem menni fog 😕
dande
Steichennel jól járnátok szvsz.
empty taxi
Igen, közbe utána néztem kicsit jobban😊

Egy örömhír ezek mellett:

több mint 3 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 501 — rabszolga
Kiváncsi vagyok hozunk-e olyan edzőt, aki volt már korábban NFL HC.
Lehet azért az nem lenne felesleges. 😀
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!



Igen így hivatalosan ő a DC. Itt vannak OC jelöltek. Egyiktől se vagyok oda... Ilyen erővel Duce is lehetne... De úgy sejtem menni fog 😕
dande
Steichennel jól járnátok szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....


Igen így hivatalosan ő a DC. Itt vannak OC jelöltek. Egyiktől se vagyok oda... Ilyen erővel Duce is lehetne... De úgy sejtem menni fog 😕
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 276 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Riverske Philadelphia Eagles Oregon Ducks 177 — White lives matter
Le kell csapni Szteffordra, meg kell szerezni a KúBé posztra a tehetségtelen, csigalassú Wenc helyett. Wencet el kell zavarni a kanadai ligába és így hely szabadul fel a fizetési sapeszban.
több mint 3 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 501 — rabszolga
Valaki el tudná magyarázni, hogy milyen őrületes megoldással válhatna megoldottá Wentz szerződése dm nélkül?
Olvastam olyan lehetőségről, hogy egy cserével (ezek közt már volt Stafford-Wentz (+1. kör) 1on1 csere is) ahol a másik csapat bevállalja a fizetését ez megoldott lenne. Ez így lehetséges? Nem annyira értek ilyen mélységekig a szerződés magichez.
MirrMurr
A táblázatokkal érthetően összefoglalták a lehetőségeket:
 www.bleedinggreennation.com/2021/1/4/22211517/philadelphia-eagles-trade-carson-wentz-restructure-contract-chris-mortenson-rumors-quarterback-colts

Valamint itt is, ha lenyitod a 2021-es évet:
 www.spotrac.com/nfl/philadelphia-eagles/carson-wentz-18950/

De ez sokváltozós történet.
Mik az elvárások a 2021-es szezonnal kapcsolatban.
Wentz-el képzeljük-e el a 2021-es szezont.
Ki adna Wentzért annyit, hogy megérje benyelni dead moneyt.
Többi játékos mennyire megy bele a szerződés átalakításokba.

Vagy majd Bradfordosan el lesz tradelve TC alatt, miután valaki elszakítja az ACL-jét.
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Valaki el tudná magyarázni, hogy milyen őrületes megoldással válhatna megoldottá Wentz szerződése dm nélkül?
Olvastam olyan lehetőségről, hogy egy cserével (ezek közt már volt Stafford-Wentz (+1. kör) 1on1 csere is) ahol a másik csapat bevállalja a fizetését ez megoldott lenne. Ez így lehetséges? Nem annyira értek ilyen mélységekig a szerződés magichez.
MirrMurr
Nincs ilyen. A DM az DM. Nem lehet átvállalni. Ki kell fizetni kötelezően, minden esetben! Ha visszavonul, akkor is.
több mint 3 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Valaki el tudná magyarázni, hogy milyen őrületes megoldással válhatna megoldottá Wentz szerződése dm nélkül?
Olvastam olyan lehetőségről, hogy egy cserével (ezek közt már volt Stafford-Wentz (+1. kör) 1on1 csere is) ahol a másik csapat bevállalja a fizetését ez megoldott lenne. Ez így lehetséges? Nem annyira értek ilyen mélységekig a szerződés magichez.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az első fecske DC posztra..

 www.nbcsports.com/philadelphia/eagles/nfl-rumors-eagles-defensive-coordinator-interview-chris-harris-nick-sirianni-washington-chargers
dande
S eközben meg is van az új DCha jól értem, Johnathan Gannon CB kócs 😛
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az első fecske DC posztra..

 www.nbcsports.com/philadelphia/eagles/nfl-rumors-eagles-defensive-coordinator-interview-chris-harris-nick-sirianni-washington-chargers
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 949 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mike Lombardi jó szokása szerint megint hibásnak minősítette a HC választásunkat. Reméljük úgy jár vele, mint Höri szokott, amikor ránk tippel győztesnek 😛
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 784 — Apu ökölbeszorított keze
az még 2 év. de a csapat gerince is öreg szóval menni fog.
sorban draftolunk fel nem cserélünk így 2 év alatt lesz sok használható olcsó rookie.

több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy cap menedzsment tanfolyam lesz idén lekövetni, hogy ezt hogy rakják rendbe nálatok. Hogy nagy áldozatokkal, az biztos. (Saints dettó)
peterk2005
 www.profootballnetwork.com/philadelphia-eagles-salary-cap-situation-2021/
Nem tudom, hogy minden úgy van-e, ahogy ír, de ez alapján azért annyira nem szar a helyzet.
Főleg, ha tényleg igazán megemelik a cap-et 2022-re.
Jeffery, Barnett, DeSean, M. Jackson, Ertz (?) grupettot a nagy áldozatok közé (sajnos, már) nem sorolnám.
Bébé
Az a két restruktúrálás már benne van abban a számban, amit írtam. Egyébként igen ja, valami hasonló manőverezés kell majd, mint a két játékossal. Ami az igazi gond, hogy a post june 1 trükk ki is van lőve velük, a többinél már nem megy. Eltradelni se lehet, mert akkor azonnal esik a DM, ami sokaknál több, mint az idei cap terhük. A kivágás dettó. Jól mondja a cikk, hogy valószínűleg átstruktúrálás lesz döntően. Csak az meg ugye azt jelenti, hogy Cox esetén még oké, de már Wentz esetén is azzal jár, hogy jövő évtől már 40 milliós irányító lesz. És ha netán kiderül, hogy tényleg beb*szott neki, akkor egy 40 milliós rossz irányító lesz, akinek vagy ki kell ezt fizetni, vagy ugyanennyiért lehet tőle megszabadulni. És akkor még ott a többi 6-7 játékos, akikkel ha sorban átstruktúrálnak, akkor ugyan tud spórolni mondjuk 40+ millát rajtuk (ami még mindig nem lesz elég, de komoly közelítés a léchez), akkor ezek jövőre 40+-al fognak többe kerülni. Ha jók, ha rosszak, ha öregek, ha fiatalok. És kirakni sem lesz olcsóbb őket. (A jövő évi cap is úgy néz ki ugye, hogy már most 208 millánál jár 29 szerződött játékossal - nagyjából a jövő évi várható cap alatt kb. egy draftnyival -, és erre fog rájönni az idénről áttolt 40-50-60 millió. És a szerződések nem lesznek jövőre se mások, a dummy évek ugyanúgy ott vannak, azt valamikor le kell majd nyelni.)

Szóval ja, valami olyan lesz ennek a vége, hogy idén minden trükköt bevetve valahogy a léc alá vágja magát, aztán jövőre még egyszer ugyanaz, egy második hegy elhordása. A Jags 2 éve volt komoly cap hellben. Balhék is voltak náluk, így néhány muszáj-cut/trade adta magát (Ngakogue és Ramsey például), de igazából nincs jelentősége, hogy balhéval vagy anélkül, cuttal vagy trade-el, mindkét esetben gyengül a csapat. A Jags esetén lényegében teljesen leépült, és újra kell építeni. És az a cap hell szerintem (bár komoly volt az is), kutya füle volt ahhoz képest, amiben most az Eagles (és a Saints) van(nak).

Akit érdekel a cap managelés, az most jó iskolát fog kapni a cap hellből való kinavigálás módjára, mert amit Roseman nem vet most be, az nem is létezik. 😊 És látszani fog az is, hogy ennek milyen ára is van a végén.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)