Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Szerintem nagyon szép lett 😊
Am jó,hogy nem tippeltem a Dallas elleni meccsre,1-2 mínuszpont befigyelt volna 😊Newman
Tőled meg azt szeretném kérdezni,hogy mi ez a sig?Benézted a madarat? 😀Greengo
Charlie Clemson alumni,kell neki is egy kis hype 😊

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Valóban szürkés, bár nem teljesen az...:


😊

Direkt lett egyébként ilyen, úgy gondoltam hogy ezzel a nem túl harsány színnel elegánsabb, letisztultabb a dolog. De mondom, lehet rajta módosítani ha úgy látjuk 😊

Na nem offolok tovább.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
A mezről vettem a színt (a háttérben lévő pöttyös cucc DeSean jersey-ből van kivágva 😊 ), de tudok rajta változtatni 😊 Van még egy-két hiba a "kódolásban" is...Rataccess
Ebben szinte biztos voltam. :cool: (lehet csak nálam látszik szürkének vagy a szememmel van a gond 😛 )
Szerintem nagyon szép lett 😊
Am jó,hogy nem tippeltem a Dallas elleni meccsre,1-2 mínuszpont befigyelt volna 😊Newman
Tőled meg azt szeretném kérdezni,hogy mi ez a sig?Benézted a madarat? 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Szerintem nagyon szép lett 😊
Am jó,hogy nem tippeltem a Dallas elleni meccsre,1-2 mínuszpont befigyelt volna 😊

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A mezről vettem a színt (a háttérben lévő pöttyös cucc DeSean jersey-ből van kivágva 😊 ), de tudok rajta változtatni 😊 Van még egy-két hiba a "kódolásban" is...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Blogon vár egy kis meglepetés, lessétek meg! 😊Rataccess
Nájsz! 😊 (mondjuk sztem lehetne (kelly)green-ebb...de az is lehet,hogy az én készülékemben van a hiba)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Blogon vár egy kis meglepetés, lessétek meg! 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Reális esély van rá, hogy Bradley játszani fog a GB ellen:
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/4893/bradley_visszaterhet
Reid nem zárta ki annak a lehetőségét, hogy Chaney és Bradley egyszerre is a pályán lesz.

A múlt héten már tanulmányozták az edzők, Vick a GB-t.
Jamar Wall, safety újra a PS-ben. (dec. 31-én küldtük el)
Avantnak több elkapása van, mint DeSean-nak, de majdnem fele annyi elkapott yard-ja.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Gondoltam nagy okosan, hogy miután Kolb magabiztosan lehozza a Dallas elleni meccset egy W-vel, akkor feldobom a témát, egy esetleges Vick trade-ről mivel érte többet kapnánk és Kolb maradna kezdőnek.
Hát a Dallas meccs után, ez egy füstbe ment terv lett.
Ezek után a csapat MVP-je, vitán felül:
http://www.youtube.com/watch?v=U1rGowoTeiY
😊 😛Bébé
😂 azt hittem Dorenbost linkeled. szvsz QB rangsorban már Kolb előtt van így is 😂
eaglesmcnabb
Herremans meg tegnap előzte meg Harbor-t a TE depth chart-on, ő sohasem droppol és minden elkapása TD, ja, és Celeknél meg gyorsabb 😂


több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sziasztok!

OFF: Megkésve, de most vettem meg a PFM decemberi számát a Vick poszter miatt... Az 54. oldalon viszont olyan édes poént találtam, Asante Samuel fut a lasztival a képen (gondolom 1 pick után) és a kép bal felső sarkában ott figyel a Lesean McCoy felirat
😀 😀 😀
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Rekordok, tegnapra, de főleg egész évre már készen is vannak: http://philly.blog.hu/2011/01/03/records_7

Elvileg amúgy érdemes sokat klikkelni blogra, rengeteg dolog lesz, kiélvezzük, amíg a playoffban vagyunk 😊

És elkészült az év eleji tippelde 2010 végeredménye is: http://philly.blog.hu/2011/01/03/tippelde_2010_vegeredmeny

Valamint itt az új tippelde a rájátszásra: http://philly.blog.hu/2011/01/03/tippelde_2010_rajatszasdeny79
Plusz folytatódik a szokásos tippverseny a PO-ban is..dupla pontokért.
illetve érkezik a reg.season értékelő számokkal.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Gondoltam nagy okosan, hogy miután Kolb magabiztosan lehozza a Dallas elleni meccset egy W-vel, akkor feldobom a témát, egy esetleges Vick trade-ről mivel érte többet kapnánk és Kolb maradna kezdőnek.
Hát a Dallas meccs után, ez egy füstbe ment terv lett.
Ezek után a csapat MVP-je, vitán felül:
http://www.youtube.com/watch?v=U1rGowoTeiY
😊 😛Bébé
😂 azt hittem Dorenbost linkeled. szvsz QB rangsorban már Kolb előtt van így is 😂

OFF: grat a szezon tippjátékhoz 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy ritka egy kalap rossz (hogy finoman fogalmazzak) utolsó alapszakasz forduló volt amióta követem az nfl-t nem emlékszem ilyenre bár lehet az én ízlésem kényes meg nekünk ugye már nem volt tét.
Én egész PO alatt azzal fogom biztatni magam, hogy most már minden mérkőzés csak hab a tortán az év eleji várakozásokhoz képest fő az optimizmus 😊
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Gondoltam nagy okosan, hogy miután Kolb magabiztosan lehozza a Dallas elleni meccset egy W-vel, akkor feldobom a témát, egy esetleges Vick trade-ről mivel érte többet kapnánk és Kolb maradna kezdőnek.
Hát a Dallas meccs után, ez egy füstbe ment terv lett.
Ezek után a csapat MVP-je, vitán felül:
http://www.youtube.com/watch?v=U1rGowoTeiY
😊 😛
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Azért ha bárki akár 1 first round picket adna érte, akkor én magam tenném a repülőre ha kell. 😀
Backupnak tényleg nem rossz, de szvsz jövőre lehet hogy Kafka is tudna hasonló szintet.BleedingGreen
1st round?McNabb 2 eleje...adjanak egy negyediket és mehet.....Greengo
A King idézetre írtam a 1st roundot, Kingnek 3 kéne érte, nekem elég lenne 1 is. 😉
Még bízhatunk az őrült ownerekben/GM-ekben. Tavaly Whitehurstért adtak egy 2011-es 3. kört+30 helyes helycserét a draft 2. körében. Sajnos idén a Qb class nem rossz , így ennek is kevesebb az esélye.BleedingGreen
Én például szívesen cserélnék a 49ers-el az első körben, plusz egy 2012-es 4. kör
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
kivételes alkalom, hogy egyetértek Peter Kinggel, de ez az. Kolb igazéból tökéletes backup, érthető, ha elmenne franchise QB-nak valahova, de nincs garancia, hogy az lesz belőle. Itt meg becsülik, olyan mint Sorgi kb. 😀deny79
Azért ha bárki akár 1 first round picket adna érte, akkor én magam tenném a repülőre ha kell. 😀
Backupnak tényleg nem rossz, de szvsz jövőre lehet hogy Kafka is tudna hasonló szintet.BleedingGreen
1st round?McNabb 2 eleje...adjanak egy negyediket és mehet.....Greengo
A King idézetre írtam a 1st roundot, Kingnek 3 kéne érte, nekem elég lenne 1 is. 😉
Még bízhatunk az őrült ownerekben/GM-ekben. Tavaly Whitehurstért adtak egy 2011-es 3. kört+30 helyes helycserét a draft 2. körében. Sajnos idén a Qb class nem rossz , így ennek is kevesebb az esélye.


több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Az a durva, hogy kikaptunk, de egy pillanatig nem voltam ideges.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
kivételes alkalom, hogy egyetértek Peter Kinggel, de ez az. Kolb igazéból tökéletes backup, érthető, ha elmenne franchise QB-nak valahova, de nincs garancia, hogy az lesz belőle. Itt meg becsülik, olyan mint Sorgi kb. 😀deny79
Azért ha bárki akár 1 first round picket adna érte, akkor én magam tenném a repülőre ha kell. 😀
Backupnak tényleg nem rossz, de szvsz jövőre lehet hogy Kafka is tudna hasonló szintet.BleedingGreen
1st round?McNabb 2 eleje...adjanak egy negyediket és mehet.....Greengo
deal done

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
kivételes alkalom, hogy egyetértek Peter Kinggel, de ez az. Kolb igazéból tökéletes backup, érthető, ha elmenne franchise QB-nak valahova, de nincs garancia, hogy az lesz belőle. Itt meg becsülik, olyan mint Sorgi kb. 😀deny79
Azért ha bárki akár 1 first round picket adna érte, akkor én magam tenném a repülőre ha kell. 😀
Backupnak tényleg nem rossz, de szvsz jövőre lehet hogy Kafka is tudna hasonló szintet.BleedingGreen
1st round?McNabb 2 eleje...adjanak egy negyediket és mehet.....


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
kivételes alkalom, hogy egyetértek Peter Kinggel, de ez az. Kolb igazéból tökéletes backup, érthető, ha elmenne franchise QB-nak valahova, de nincs garancia, hogy az lesz belőle. Itt meg becsülik, olyan mint Sorgi kb. 😀deny79
Azért ha bárki akár 1 first round picket adna érte, akkor én magam tenném a repülőre ha kell. 😀
Backupnak tényleg nem rossz, de szvsz jövőre lehet hogy Kafka is tudna hasonló szintet.


több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
kivételes alkalom, hogy egyetértek Peter Kinggel, de ez az. Kolb igazéból tökéletes backup, érthető, ha elmenne franchise QB-nak valahova, de nincs garancia, hogy az lesz belőle. Itt meg becsülik, olyan mint Sorgi kb. 😀deny79
Örülök,hogy te is így gondolod....ha alkalmas lenne a posztra tegnap simán lehozza a meccset így viszont még a normális ellenértéktől is megfosztotta a csapatot.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
kivételes alkalom, hogy egyetértek Peter Kinggel, de ez az. Kolb igazéból tökéletes backup, érthető, ha elmenne franchise QB-nak valahova, de nincs garancia, hogy az lesz belőle. Itt meg becsülik, olyan mint Sorgi kb. 😀deny79
Inkább hozzuk vissza DMacet backupnak 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
kivételes alkalom, hogy egyetértek Peter Kinggel, de ez az. Kolb igazéból tökéletes backup, érthető, ha elmenne franchise QB-nak valahova, de nincs garancia, hogy az lesz belőle. Itt meg becsülik, olyan mint Sorgi kb. 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Idézet Peter King hétfő reggeli majomkodásából:
I think the Philadelphia Eagles shouldn't consider trading Kevin Kolb for anything short of three first-round picks. Ridiculous, of course. But think about it. Kolb's salary is manageable next year at $1.4 million. We haven't seen Mike Vick play a full season in forever. And if Vick goes down in September, do you want your season resting on the right arm of Mike Kafka? Kolb has more value by far than a normal top backup would have, because there's such a real chance of the starter getting hurt. So don't be tempted, Andy Reid. (Not that this offseason is going to business as usual anyway.)

OK, hogy a tegnapi meccs nem jelent semmit, de akkor is: WTF?. C'mon man!
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 826 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor lehet okoskodni a sajtosok ellen...