Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Amukamara pont ma játszik bowl meccset,őt érdemes megnéznie mindenkinek.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a Kolbért kapott pickért/pickekért kurvva jó CB-t lehetne hozni, elég jó lesz a felhozatal a Drafton.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Na ha igazán nagyot játszik akkor lesz csak bajba Reid, hogy ki kezdjen a PO-ban, de röhögnék (s nem bánnám mert tök mindegy kivel csak nyerjünk) ha végül vele alkotnánk még nagyobbat, lehet akkor Vicket cseréljük 😊 ,s ott vagyunk ahol év elején 😛 . Végül is minden csapatnak ez legyen a legnagyobb gondja, hogy két kezdő szintű irányító közül ki kezdjen :cool:dande
ez nem kérdés,Vick kezd,ez vitán felül áll
Kolb most küzd magáért is,meg a csapatért is
Magáért,hogy jövőre kapjon egy kezdő helyett valahol.
Értünk,hogy jobb ellenértéket kapjunk érte.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Áh Vick helye betonbiztos. Ha most jót játszik Kolb az kb. annyit jelent, hogy jövőre lehet esélye valahol máshol.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ha igazán nagyot játszik akkor lesz csak bajba Reid, hogy ki kezdjen a PO-ban, de röhögnék (s nem bánnám mert tök mindegy kivel csak nyerjünk) ha végül vele alkotnánk még nagyobbat, lehet akkor Vicket cseréljük 😊 ,s ott vagyunk ahol év elején 😛 . Végül is minden csapatnak ez legyen a legnagyobb gondja, hogy két kezdő szintű irányító közül ki kezdjen :cool:
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ez az, biztosan nézem így a mi meccsünket élőben 😀 Pedig gondolkodtam, hogy azt inkább majd csak leszedem. Kolb for president 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
És confirmed, Kolb kezd vasárnap.tenorx
Ennek örülök.
Remélem, hogy nagyot fog játszani és vezetésével legyőzzük a Cowboys-t.
És akkor Phillyben mind2 QB-nk közönség-kedvenc lesz. Bár nálunk a csereQB-k mindig azok. 😀Bébé
Én is reménykedem benne, mert kezdőnek mint kiderült egyenlőre nem fasza, de cserének elég jó lenne. De ennyi pénzért semmiképp nem tartanám itt mint amit idén kap.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Playcalling-ban is jó lenne fejlődést látni, rengeteg a hatástalan blitz (ez persze részben a játékosok hibája is), ami JJ tanítványától nehezen elfogadható, akire éppen a váratlan és az ellenfelet összezavaró bliztek voltak jellemzőek.BleedingGreen
McDermott-ba pont az idegesít, hogy Ő is próbál ilyen váratlan, az ellenfelet összezavaró blitzeket küldeni, de csak a minket zavar össze. Egy kis túlzással Graham többször zónázott, mint ahányszor pass rusholt.
De én is 100%-osan amellett vagyok, hogy maradjon. Remélem, hogy idővel bele fog jönni.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Olvasgattam kinti fórumokon is erről, és pár napja én is feldobtam ,de nem sok reakció érkezett.

Mi a véleményünk McDermottról? Marad, megy, és mi lenne a helyes?

Szerintem mennie kellene, a 2. évében se alkotott semmi maradandót, sőt, talán szarabbak vagyunk mint tavaly. Nem mondom, hogy a personel-t tekintve minden a helyén van, sőt, viszont annyira nem is rossz a helyzet. Sok a sérülés, de a szezon elején is szarok voltunk teljes csapattal. Valahogy az egzotikus sémáit a játékosok se értik meg. A blitz meg rengetegszer nem ér oda. Viszont nem hiszem, hogy menni fog.cooltiszo
Én nálam maradna, mert igen szar kerettel rendelkezik az egész védelem, idén is és tavaly is. Ehhez képest sack és TO gyáros az egység már második esztendeje, tehát kb make or break-re állt rá, ami nem hülyeség. De látható, hogy az idei rengeteg DL pickből alakult egy jó fal, ami képes a gyengébb LB sorral is a futásokat tartani. Adott egy jó CB, illetve csere CB-k, valamint egy lehetségesen jó FS, valamint Mikell se rossz. Tehát kell egy jó CB még, illetve egy-két nagy ütköző LB, de jó irányba haladnak, szerintem.deny79
A redzone védekezésen kéne nagyot javítani, mert a 76%-os RZ D kiemelkedően rossz. Ha ez javulna (mondjuk 50% környékére, amivel még mindig a mezőny hátsó részében lennénk), akkor már elfogadhatóbb lenne a védelem.
Még mindenképpen kivárnám a 3. évét, mert következő évben lehet igazán látni, hogy Allen és Graham (esetleg Chaney) hogyan fognak muzsikálni, akik már McD emberei, míg a védelem jó része még mindig JJ által válogatott emberekből áll (persze lehet épp ezért nem vagyunk még annyira rosszak 😊 )
Playcalling-ban is jó lenne fejlődést látni, rengeteg a hatástalan blitz (ez persze részben a játékosok hibája is), ami JJ tanítványától nehezen elfogadható, akire éppen a váratlan és az ellenfelet összezavaró bliztek voltak jellemzőek.


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
És confirmed, Kolb kezd vasárnap.tenorx
Ennek örülök.
Remélem, hogy nagyot fog játszani és vezetésével legyőzzük a Cowboys-t.
És akkor Phillyben mind2 QB-nk közönség-kedvenc lesz. Bár nálunk a csereQB-k mindig azok. 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
És confirmed, Kolb kezd vasárnap.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Pihenés ma még ráér, gyorsan egy jött-ment hír:
El lett küldve a DE Derrick Burgess, helyére jött a szintén DE Bobby McCray, egy éves szerződéssel. Részletek pár perc múlva lesznek az úriemberről.deny79
McCray még nem vonult vissza?vén fasz az is,facepalm húzásNewman
Azért még nem vén fasz, bár nem egy éppen pelyhedző pöcsű játékos 😀
És az infók róla, ahogy ígértem: 2004-es, hetedik körös pick a Jax-től. 6 év alatt 134 tackle és 29.5 sack a mérlege. Tavaly és idén legtöbbet Saints volt
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nem is értem,valami nagyon nem klappol vele kapcsolatban,még esélyt sem kap.....

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
DE lesérül és Teo játszogat, majd jön egy veterán, Teo újra inaktív és azt a vetaránt, aki kiszorította Teo-t 1 meccs után cutoljuk. El tudom képzelni, hogy Teo hol lenne, ha nem a 3. körben húztuk volna.
Remélem, hogy a nyáron tudunk vmit tanítani neki és megmarad a rosteren.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Pihenés ma még ráér, gyorsan egy jött-ment hír:
El lett küldve a DE Derrick Burgess, helyére jött a szintén DE Bobby McCray, egy éves szerződéssel. Részletek pár perc múlva lesznek az úriemberről.deny79
McCray még nem vonult vissza?vén fasz az is,facepalm húzás

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Pihenés ma még ráér, gyorsan egy jött-ment hír:
El lett küldve a DE Derrick Burgess, helyére jött a szintén DE Bobby McCray, egy éves szerződéssel. Részletek pár perc múlva lesznek az úriemberről.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na, két rövidebb cikk, azt hiszem számomra ezzel zárul a cikk írás 2010-re:
Rövid beharangozó: http://philly.blog.hu/2010/12/30/week_17_vs_dallas
Mire érdemes figyelni a többi meccsen: http://philly.blog.hu/2010/12/30/mire_figyeljunk_az_utolso_heten

Más
Mivel csütörtök van, ma volt/van a szokásos coordinator sajtótájékoztatók:
April (ST coord.): Nem a visszahordóval van baj, hanem a blokkolásokkal. De Gerald Lawson fog most amúgy próbálkozni 'Boys ellen. Szerinte amúgy kissé fáradtan játszott kedden a csapat.
Mart (OC): Vick teljesen jól van, de Andy dönt, hogy játszik-e. Döntés nagyon utolsó pillanatra várható. Marty is jobb védelmet szeretne a faltól. Szerinte kedden a részletekben voltak gondok, az elképzelések jók voltak, csak egy-egy apró megvalósítási hiba. Ha Kolb játszik, a play hívás nem változik.
McDermott (DC): Patterson és Hanson is jó játékosok, bármelyikből lehet hosszútávon jó RCB, de most még az se biztos, hogy kik kezdenek CB-ben, egyik oldalon sem. Nagyobb nyomás kell a QB-ra a faltól, ha nincs blitz. 4 ember edzés megoldja, meccsen is meg kellene (lehet edzésen azért megy, mert a mi ofalunk fos - szerk.).deny79
Köszönjük ismét deny és pihenjen jövőig most már az a billentyűzet már csak ha nem a fórumra írogatsz 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, két rövidebb cikk, azt hiszem számomra ezzel zárul a cikk írás 2010-re:
Rövid beharangozó: http://philly.blog.hu/2010/12/30/week_17_vs_dallas
Mire érdemes figyelni a többi meccsen: http://philly.blog.hu/2010/12/30/mire_figyeljunk_az_utolso_heten

Más
Mivel csütörtök van, ma volt/van a szokásos coordinator sajtótájékoztatók:
April (ST coord.): Nem a visszahordóval van baj, hanem a blokkolásokkal. De Gerald Lawson fog most amúgy próbálkozni 'Boys ellen. Szerinte amúgy kissé fáradtan játszott kedden a csapat.
Mart (OC): Vick teljesen jól van, de Andy dönt, hogy játszik-e. Döntés nagyon utolsó pillanatra várható. Marty is jobb védelmet szeretne a faltól. Szerinte kedden a részletekben voltak gondok, az elképzelések jók voltak, csak egy-egy apró megvalósítási hiba. Ha Kolb játszik, a play hívás nem változik.
McDermott (DC): Patterson és Hanson is jó játékosok, bármelyikből lehet hosszútávon jó RCB, de most még az se biztos, hogy kik kezdenek CB-ben, egyik oldalon sem. Nagyobb nyomás kell a QB-ra a faltól, ha nincs blitz. 4 ember edzés megoldja, meccsen is meg kellene (lehet edzésen azért megy, mert a mi ofalunk fos - szerk.).
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
De a 3 éves szerződése meglepő, biztos, hogy kapott ő akkora dealt? Mert azért eddig közel 4 év alatt 6 olyan meccse volt, amikor az 53as keretből aktíválva is lett a találkozóra, ezeken 7 tackle a mérlege, de idén talán 3 snapnél többet nem nagyon volt pályán emlékeim szerint.deny79
Nem kell itt 3 milliós szerződésre gondolni. Kapott kb. 3év 1,3 millás dealt és kész.
Anno Dixon is ilyet kapott. Ha jól emlékszem a múlthéten megszerzett Lawson is 3 éves szerződést írt alá és még a végtelenségig lehetne sorolni a hasonló eseteket.Bébé
Akkor csak nekem fura, hogy akiket lehet két hét után zavarunk el kapnak ekkora (nem összeg, hanem évek tekintetében) szerződést.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
De a 3 éves szerződése meglepő, biztos, hogy kapott ő akkora dealt? Mert azért eddig közel 4 év alatt 6 olyan meccse volt, amikor az 53as keretből aktíválva is lett a találkozóra, ezeken 7 tackle a mérlege, de idén talán 3 snapnél többet nem nagyon volt pályán emlékeim szerint.deny79
Nem kell itt 3 milliós szerződésre gondolni. Kapott kb. 3év 1,3 millás dealt és kész.
Anno Dixon is ilyet kapott. Ha jól emlékszem a múlthéten megszerzett Lawson is 3 éves szerződést írt alá és még a végtelenségig lehetne sorolni a hasonló eseteket.
több mint 13 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Olvasgattam kinti fórumokon is erről, és pár napja én is feldobtam ,de nem sok reakció érkezett.

Mi a véleményünk McDermottról? Marad, megy, és mi lenne a helyes?

Szerintem mennie kellene, a 2. évében se alkotott semmi maradandót, sőt, talán szarabbak vagyunk mint tavaly. Nem mondom, hogy a personel-t tekintve minden a helyén van, sőt, viszont annyira nem is rossz a helyzet. Sok a sérülés, de a szezon elején is szarok voltunk teljes csapattal. Valahogy az egzotikus sémáit a játékosok se értik meg. A blitz meg rengetegszer nem ér oda. Viszont nem hiszem, hogy menni fog.cooltiszo
Nehéz kérdés.
Először is, nekem is többször felsejlett az agyamban idén és már tavaly is, hogy nem minden ok. Ez a védelem számomra még mindig nem McDermott védelem, hanem JJ későbbi gyengébb reprodukciója. Igaz nehéz is lenne azt a szintet hozni, plusz nem is várhatunk páli fordulatot a sémában, hiszen csak tőle tanulta a dolgokat. Mindenesetre nekem hiányzik kicsit a saját szín, márpedig e nélkül nem fog kiemelkedőt alkotni, mert JJ-t reprodukálni nem lehet.
A váltásról:
Ahhoz, hogy ez megtörténjen valami botrányosnak kellene történjen, márpedig ez nagy valószínűséggel nem fog. Hogy kellene e váltani: ezt sem tudom megmondani. Itt sohasem (egy ideig még biztosan) nem lesz olyan fizikális védelem, mint pár csapatnál, mert a coach váltáson túl az alapanyag sem jó hozzá, nem ennek fényében megy a csapatépítés évek óta, így én ezt nem is várom el, ez egy ballhawk védelem. Az meg nem is kérdés, hogy ezt a rendszert, amit JJ elkezdett McDermott látja át legjobban, így talán jobb is lenne adni neki 1-2 idényt.

Izgalommal várom a következő seasont, a D-line és mélysége teljesen rendben, talán végre S posztokon is készen vagyunk, és van egy ígéretes (habár 2 meccs után korai leírni) MLB-nk. CB posztra várok, meg OLB-be 1-2 embert. Ha ez meglesz, és jövőre sem javul a védelem el lehet gondolkozni a váltáson úgy gondolom, főleg az idei 1-2 körös D húzás fényében, a játékos állomány szerintem megfelelő.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Olvasgattam kinti fórumokon is erről, és pár napja én is feldobtam ,de nem sok reakció érkezett.

Mi a véleményünk McDermottról? Marad, megy, és mi lenne a helyes?

Szerintem mennie kellene, a 2. évében se alkotott semmi maradandót, sőt, talán szarabbak vagyunk mint tavaly. Nem mondom, hogy a personel-t tekintve minden a helyén van, sőt, viszont annyira nem is rossz a helyzet. Sok a sérülés, de a szezon elején is szarok voltunk teljes csapattal. Valahogy az egzotikus sémáit a játékosok se értik meg. A blitz meg rengetegszer nem ér oda. Viszont nem hiszem, hogy menni fog.cooltiszo
Én nálam maradna, mert igen szar kerettel rendelkezik az egész védelem, idén is és tavaly is. Ehhez képest sack és TO gyáros az egység már második esztendeje, tehát kb make or break-re állt rá, ami nem hülyeség. De látható, hogy az idei rengeteg DL pickből alakult egy jó fal, ami képes a gyengébb LB sorral is a futásokat tartani. Adott egy jó CB, illetve csere CB-k, valamint egy lehetségesen jó FS, valamint Mikell se rossz. Tehát kell egy jó CB még, illetve egy-két nagy ütköző LB, de jó irányba haladnak, szerintem.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Olvasgattam kinti fórumokon is erről, és pár napja én is feldobtam ,de nem sok reakció érkezett.

Mi a véleményünk McDermottról? Marad, megy, és mi lenne a helyes?

Szerintem mennie kellene, a 2. évében se alkotott semmi maradandót, sőt, talán szarabbak vagyunk mint tavaly. Nem mondom, hogy a personel-t tekintve minden a helyén van, sőt, viszont annyira nem is rossz a helyzet. Sok a sérülés, de a szezon elején is szarok voltunk teljes csapattal. Valahogy az egzotikus sémáit a játékosok se értik meg. A blitz meg rengetegszer nem ér oda. Viszont nem hiszem, hogy menni fog.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Clark egy igazi NFC East menő srác. 2007-ben hoztuk el draftolatlan szabadügynökként az Alabama egyetemről. 2008-ban járt az Óirásoknál, 4 meccsig volt rosteren, idén a Cowboys színeiben kezdett (2 meccset volt az 53as kereten), aztán egy meccs erejéig volt Redskin is (15. hét után lett onnan elküldve).
Meg PS erejáig járt Atlantában és Arizonában.
De a 3 éves szerződése meglepő, biztos, hogy kapott ő akkora dealt? Mert azért eddig közel 4 év alatt 6 olyan meccse volt, amikor az 53as keretből aktíválva is lett a találkozóra, ezeken 7 tackle a mérlege, de idén talán 3 snapnél többet nem nagyon volt pályán emlékeim szerint.
több mint 13 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
"The Eagles have signed DT Jeremy Clark to a 3 year deal, replacing the injured Jeff Owens."

JASON KELCE for one more year!!!