Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan
Jaja nem kell egy ilyen meccs után temetni a csapatot.Egyszerűen arról van szó,hogy ha kiszúrják a gyenge pontjainkat(sajnos ebből sok van) akkor jön a baj...lásd Titans,Bears vagy a tegnapi meccs.Ennek ellenére nem véletlenül kerülünk a PO-ba..ott meg bármi lehet.Én azért bízok a madárkáinkban. 😊Greengo
Az a gond a PO-val hogy elég szar sorsolást kaptatok.
Giants,Bears,GB közül lesznek ellenfeleitek egyik sem mondanám kedvező matchupnak. Mindnek kellemes kis passzjátéka van emellett már a GB is egész értelmes futójátékot tud felmutatni. Illetve jelentős pass rushuk van. Erőn felül kell teljesítenie a gyengélkedő egységeiteknek vagy várhatóan hamar fogtok búcsúzni.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igazából engem az a folyamat zavar ami kb az első Vick int megdobása óta tart. Jó hoztuk nagy nagy bravúrral meg jó adag mákkal a Giants meccset de az se egészen rajtunk múlott meg hát a Dallas meccs se volt az igazi és ugye a Bears zakó, szóval nem épp pozitív irányba tart a játékunk hanem inkább fordított utat jár be az O, ezt érzem gondnak. Persze a Keegan féle Newcatle is nyert egy bajnokságot azzal a taktikával, hogy rúgjunk több gólt mint amennyit kapunk, hátha egyszer itt is bejön de akkor nagyon carpe diem mert hosszútávon az NFL-ben ez nehezen tartható és nagyon klappolni kell hozzá mindennek. S a fekete irányítók azért kevésbé tartósak mint a fehérek (ez nem rassszizmus akar lenni pusztán szvsz de lehet tévedek) így Vickben is max2 esetleg 3 idény van ha a sérülések elkerülik de hát az ő játékával meg ezzel a fallal kérdéses. Reméljük, hogy hozzuk a PO formánkat és a D addig összeszedi magát ahogy azért szokta.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Jaja nem kell egy ilyen meccs után temetni a csapatot.Egyszerűen arról van szó,hogy ha kiszúrják a gyenge pontjainkat(sajnos ebből sok van) akkor jön a baj...lásd Titans,Bears vagy a tegnapi meccs.Ennek ellenére nem véletlenül kerülünk a PO-ba..ott meg bármi lehet.Én azért bízok a madárkáinkban. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Kicsit negatívnak érzem a hangulatot...azok után, hogy még a PO-ban sem bíztunk idény elején, most itt vagyunk, megnyertük a divíziónkat, szépen játszunk, szórakoztató nézni a csapatot, az utóbbi idők óta először olyan O van, amiben a potenciál óriási, és azt mondom, hogy idén közel sem használtuk még ki. A D meg olyan amilyen, annyira meg tudjuk fogni az ellent, hogy az O több pontot szorgoskodjon össze.
A tegnapi meccsből kiindulni nem szabad, mert szerintem nem az az igazi arcunk. Azért amit idén csináltunk, azt már a szerencsére sem lehet fogni, illetve ennyiszer jó napot kifogni sem lehet, szóval én pozitív vagyok.
Láthattuk a fantasztikus GB-t az első meccsen akár meg is verhettük volna, ha pl végig Vick játszik...
Nem csak nekünk kell tartani a többiektől, hanem a többieknek is tőlünk. Nehéz dolgunk lesz, de nem kéne már temetni a csapatot.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Azért lássuk már azt is,hogy miénk a liga legeredményesebb támadó alakulata!

Miért kell előre sírni?

Csak mert sasok vagyunk? 😊


Futás ellen sem rossz a védelmünk szóval azért a másik oldal is vakarózhat ha rólunk van szó.

több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
OFF

Megjött a Vick mezem. Gyönyörű...somebody08
Remélem nem akarod majd kb három hét múlva elégetni 😀dande
Soha, de azért be vagyok szarva, hogy nyáron eltrade-eljük, mindegy, szép emlék, mint a McNabb mez😊
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
OFF

Megjött a Vick mezem. Gyönyörű...somebody08
Remélem nem akarod majd kb három hét múlva elégetni 😀
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
OFF

Megjött a Vick mezem. Gyönyörű...
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Szerintem ha a GB bejut a PO-ba, akkor ők a legesélyesebbek a SB-ra. Nem örülök ha hogy őket kapjuk, ellenük iszonyat nehéz lesz játszani, Áron ellen kösse fel a gatyáját a Sec, mert ha ő beindul... Ja és mellesleg ő is tud futni ha kell...
100-szor inkább NYG mint a GB, ott legalább bízhatnánk az Eli faktorban, de a GB az más tészta. Szerintem.eaglesmcnabb
Én is tartok a GB-től. A két O kb egyforma erejű, de a Packers D sokkal stabilabb a miénknél és ehhez még adjuk hozzá a liga egyik legrosszabb O-line-ját és már magam előtt látom ahogy Raji és Matthews végig hajkurássza Vicket a meccsen.
Ha nem tudunk 4 max 5 emberrel nyomást tenni Rodgers-ra, akkor nézhetjük ahogy Dimitri-ék szaladgálnak Jennings-ék után.
Szerintem a wild card döntő lehet McDermott sorsát illetően is, mert ha arra meccsre nem hoz össze egy működő gameplant, akkor lehet, hogy neki lőttek és jön Jauron vagy valaki más.

Én már akkor nagyon elégedett lennék, ha 1 kört mennénk a PO-ban.


több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
(a sérülések ellenére is)davemayer
Erről most az jut eszembe, hogy miután egy külföldi fórumon a Packers fanok minden héten elmondták mindenhol, hogy mennyi sérültjük van ilyen képek születtek 😀


Bocs, ha kicsit nagy post lett, de én hangosan röhögtem némelyiken.tenorx
ÁÁÁ ez mekkora!!! a kiskölök a legnagyobb ááááá 😂 😂 😂

szóltak a munkahelyen hogy mi a bajom 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én a GB-nek örülnék 😊
Brutális csapat, de a Giants is az. Egy GB elleni meccs könnyen lehetne élményszámba menő, a Giants szinte biztos szenvedés, akkor pedig már szívesebben nézem a látványosat 😊
Hát eléggé vegyesek az érzéseim a csapattal kapcsolatban. Az utóbbi időben minden jellemző ránk, csak a konzisztencia nem, ha jól összejönnek a dolgok akkor sokra képes a csapat, de 4 PO meccset csak akkor nyernek zsinórban ha gumibogyószörpöt isznak.

Ami növeli az esélyeinket, hogy már ezen a héten el kell kezdeni készülni a GB ellen (legalább videózás szinten), semmit nem veszíthetünk vele. A 'Boys-al kell játszani egy meccset, ahol Kolb 600 yardot fog passzolni 14 TD-vel, így kaphatunk érte 5db elsőkörös picket 😀 Az a meccs teljesen mindegy, ha rivális, ha nem. Ha pedig a kisebb valószínűségű dolog jön össze, tehát a Giants jut be, akkor őket már ismerjük, mint a tenyerünket, nem számítana az a plusz pár nap videózás, amit a GB-el töltünk. A Tampa úgyse jut be 😊
Hogy mi történhet, ha esetleg eljutunk a macikhoz? Messze van még nagyon, nagy eredmény lenne már a WC-ből továbbkerülni is.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igazából az NFC-West-s csapatot kivéve mi leszünk a leggyengébbek az egész PO-ba elsősorban D kihagyásai és az O ingatagsága esetlegessége, kiszámíthatatlansága (itt most a játék minőségét értem) miatt. Max az Atl ellen gondolnám némileg hogy esélyesek vagyunk de hát más a Reg S és más a PO. Meglátjuk (vagy jobb ha nem 😛 )
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szerintem ha a GB bejut a PO-ba, akkor ők a legesélyesebbek a SB-ra. Nem örülök ha hogy őket kapjuk, ellenük iszonyat nehéz lesz játszani, Áron ellen kösse fel a gatyáját a Sec, mert ha ő beindul... Ja és mellesleg ő is tud futni ha kell...
100-szor inkább NYG mint a GB, ott legalább bízhatnánk az Eli faktorban, de a GB az más tészta. Szerintem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
(a sérülések ellenére is)davemayer
Erről most az jut eszembe, hogy miután egy külföldi fórumon a Packers fanok minden héten elmondták mindenhol, hogy mennyi sérültjük van ilyen képek születtek 😀




Bocs, ha kicsit nagy post lett, de én hangosan röhögtem némelyiken.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Én is inkább a Packers-szel találkoznék, mint a Giants-szel.
Giants mindkétszer levédekezett minket, valamint ahogy Somebody is írta, ott a futás és a passzjáték is jó.
Packers papíron pont olyan ellenfél, aki nem kedvez nekünk. Futás nem megy nekik, futás ellen aránylag jók vagyunk, passzjátékban kiemelkedőek, mi abban átlagosak vagyunk. A Olineunk szar, míg a Front7-ük elég erős, de vhogy mégis inkább Ők, mint az Óriások.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
amúgy nem értek egyet veled abban hogy a GBtől kevésbé kell tartanotok - nagyon massziv csapatuk van és Rodgers ha jó napot fog ki tényleg bárkit verni tudnakdavemayer
Jó ha így nézzük, akkor ha Vick jó napot fog ki, nincs az a csapat, amelyik megállítja...
A körülményeket tekintve, azaz hogy a Giants ellenünk megtízszerezett erővel akar majd nyerni, illetve hogy a GB nem igazán szokott futkorászni, akkor az mondom inkább a GB, mint a NYG.Desert Eagle .5o
nem kötekedésképpen de szerintem Vick ellenünk is jó volt mégis mi nyertünk, a szerencsének is köszönhetően persze. 😀
Nem hype-olni akarom a GB-t, nem a szivem csücskei de lebecsülni őket botorság lenne, remélem nem bizonyítják be idén hogy milyen sokra hivatott a csapatuk (a sérülések ellenére is) 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
amúgy nem értek egyet veled abban hogy a GBtől kevésbé kell tartanotok - nagyon massziv csapatuk van és Rodgers ha jó napot fog ki tényleg bárkit verni tudnakdavemayer
Jó ha így nézzük, akkor ha Vick jó napot fog ki, nincs az a csapat, amelyik megállítja...
A körülményeket tekintve, azaz hogy a Giants ellenünk megtízszerezett erővel akar majd nyerni, illetve hogy a GB nem igazán szokott futkorászni, akkor az mondom inkább a GB, mint a NYG.Desert Eagle .5o
Sokkal jobbak vagyunk az egyprofilú csapatok ellen, mint ha a futás és a passz is működik. A Packers futásai nem túl izmosak, akkor pedig lehet bűvészkedni a secondary-ben. Nem tudom melyik csapatnak rosszabb így a szezon végén a passzvédekezése, de én azt választanám.
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
amúgy nem értek egyet veled abban hogy a GBtől kevésbé kell tartanotok - nagyon massziv csapatuk van és Rodgers ha jó napot fog ki tényleg bárkit verni tudnakdavemayer
Jó ha így nézzük, akkor ha Vick jó napot fog ki, nincs az a csapat, amelyik megállítja...
A körülményeket tekintve, azaz hogy a Giants ellenünk megtízszerezett erővel akar majd nyerni, illetve hogy a GB nem igazán szokott futkorászni, akkor az mondom inkább a GB, mint a NYG.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ami gondolkodni kéne, hogy sorozatban 6 meccs óta hátrányban kezdjük a negyedik negyedet...


Azért pár rekordot csak elértünk most is: http://philly.blog.hu/2010/12/29/records_6deny79
Deny ezekért mindig külön hálásak vagyunk fény az éjszakában 😊
több mint 13 éve
anfernee Chicago Bears 466 — Bears fan
Hmm. Elég keserves lesz a sorsunk.

A Tampa ellen aligha fogunk játszani, így sajna marad a GB vagy a NY...

NY: a Dallas is megvert minket 3szor egy idénybe mért ne tudnánk mi is...na de a megalázás miatt kétszeres erővel fognak hajtani, márpedig az első félidő legutóbb elég brutál védekezés volt....

GB: tőlük tartok kevésbé, csak nem tudom mennyire van nekik esélyük a WC-ra, mert én nem veszem annyira biztosra, hogy a Bearsnek nem kell az az 1st seed...mert ha az Atlanta kikap és ők nyernek, még meglehet...persze ennek lehet kisebb az esélye, mint annak, hogy a Green Bay amúgy is nyerjen....mondjuk pont a CP ellen aligha kap ki a Falcons...

Azt is illik figyelni, hogy ha valahogy átverekedjük magunkat, akkor is a Bears következik, így nekünk talán jobb lenne, ha a Bears lenne a 1st seed, és akkor az ATL ellen játszanánk, ami szerintem barátibb lenne, de akkor meg alighanem előtte a Giants lenne az ellenfél....

Vagy eljutunk a kövi körig, és ott a Bearst kapjuk, ami szívás, vagy első körben szívunk, de utána kaphatjuk az ATL-t, vaaaagy mindkét körben szívunk....szép kilátások 😀Desert Eagle .5o
SZtem túlértékelsz minket,Atlanta messze,Packers nem olyan sokkal de azért jobb csapat mint mi hidd el...amikor veletek játszottunk nekünk nagyon ment,nem menne így még 1 szer...nagy meccs lenne az biztos de több esélyetek van ellenünk mint Falcons Packers.

"Do or Do not. There is no try."
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
nyugodtan készülhettek szerintem a GB ellen, hazai pályán amúgy is jók mi meg nem hiszem hogy bármit kockáztatnánk az 1. seed-ért + esélytelen is szvsz hogy a Panthers verje az Falcons-t

amúgy nem értek egyet veled abban hogy a GBtől kevésbé kell tartanotok - nagyon massziv csapatuk van és Rodgers ha jó napot fog ki tényleg bárkit verni tudnak

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát én meglepődök ha egy kört megyünk a PO-ba bár valljuk be a PO is csak hab a tortán, úgyhogy meg próbálom nem is idegesíteni magam inkább visszanézem a Giants elleni meccset vagy tízszer 😊 lehet idén más öröm úgy se lesz...
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Hmm. Elég keserves lesz a sorsunk.

A Tampa ellen aligha fogunk játszani, így sajna marad a GB vagy a NY...

NY: a Dallas is megvert minket 3szor egy idénybe mért ne tudnánk mi is...na de a megalázás miatt kétszeres erővel fognak hajtani, márpedig az első félidő legutóbb elég brutál védekezés volt....

GB: tőlük tartok kevésbé, csak nem tudom mennyire van nekik esélyük a WC-ra, mert én nem veszem annyira biztosra, hogy a Bearsnek nem kell az az 1st seed...mert ha az Atlanta kikap és ők nyernek, még meglehet...persze ennek lehet kisebb az esélye, mint annak, hogy a Green Bay amúgy is nyerjen....mondjuk pont a CP ellen aligha kap ki a Falcons...

Azt is illik figyelni, hogy ha valahogy átverekedjük magunkat, akkor is a Bears következik, így nekünk talán jobb lenne, ha a Bears lenne a 1st seed, és akkor az ATL ellen játszanánk, ami szerintem barátibb lenne, de akkor meg alighanem előtte a Giants lenne az ellenfél....

Vagy eljutunk a kövi körig, és ott a Bearst kapjuk, ami szívás, vagy első körben szívunk, de utána kaphatjuk az ATL-t, vaaaagy mindkét körben szívunk....szép kilátások 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Elaludtam a meccset :S
De ahogy az nfl.com-on nézem a statokat nem is baj :S Egyedül a Trent Cole sack-nek örülök. Apropó Trent, hogyhogy nincs a PB listán?!
Ahogy látom az adatokból az O# eléggé kritikán aluli minkát végzett, gondolom most is a jobb oldali részleg volt kiemelkedően xar... :S

Megpróbálom letölteni a meccset, mert azért érdekel, aki esetleg tud linket adni ahonnan letudom szedni, vagy megnézni azt kérem küldjön egy SZÜ-t
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Feltehetőleg a Packers-szel fogunk játszani, mert a Bears-nek is már mind1 az utsó meccs, GB-nek meg nagyon nem. Ráadásul hazai pályán lesznek a Sajtfejűek.

Azt írják, hogy Jeff Owens elég csúnya térdsérülést szedett össze élete első NFL meccsén.

12 nap alatt 3 meccset fogunk játszani, szóval nem jön rosszul ez a bye week. Persze jobb lett volna, ha később jön, de az sem szabad elfelejteni, hogy ha nyerünk, akkor se lett volna meg biztosan a szünet.
Vick-et pedig 1 drive-ig sem szabad játszani a Dallas ellen. Most is az első play-ben sérült meg.
Annak örülnék, ha Maclin-nek meg lenne az 1000 yard, de azt is megértem, ha egyáltalán nem fognak játszani a kezdők.

Trevor Laws sérülése nem tűnik súlyosnak:
Twitter: "Thanks for the love and well wishes. I'll be back and ready to make a push for the one ring to rule them all."
Nagy Gyűrűk Ura fan lehet. 😀