Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Extra hosszú, de statisztika és hülyeség mentes beharangozó. Bár ez elég hosszan készült is: http://philly.blog.hu/2011/01/06/wild_card_round_vs_packers
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Starting guards at eagles practice are nick cole and reggie wells.
Úgy tűnik, hogy MJG még mindig nem 100%-os, valamint Herremans-se edzett.

LeSean McCoy finished the season with a 6.1 YPC in the fourth quarter, second to only Jamaal Charles (6.3).
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bobby April: egyre elégedettebb egész ST munkájával visszahordások során, Lawson pedig folyamatosan javul.
Akers teljesítményére számított, ugyanakkor meglepte így is. Főleg a TB-ek.
Elvileg D-Jax fogja visszahordani a puntokat.

Marty: Packers defense az egyik legjobb védelem volt egy meccset nézve az egész évben, ha az utolsó találkozüójukat nézi, a Macik ellenit
Vick nem volt 100%-os a Vikes ellen, de most az lesz már.
Woodson és Matthews a két legnagyobb erőssége a GB védelmének.
Szerinte jól felkészültek blitz sémáikból, majd meccsen meglátjuk mit kezd valóban ezzel az O-Line.

McDermott: Bradley day-to-day
Büszke a védelmére, mert tanul a hibáiból, és ők versnyenben vannak, míg sokan nem. (ez olyan hülyeség, már bocsi Sean)
Futás megállítás és folyamatos nyomásra alapból a DLine lesz használva.
Folyamatosan blitzelni fog a védelem, a kérdés az ember szám lesz csak.



Más:
Az éves mezeladási adatokat nézve két játékos van a top12-ben, aki nem QB, az első Polamalu és 9. DeSean. Vick a 6. legnépszerűbb.
Érdekesség, hogy a Falcons nem ad semmilyen legtöbbet eladott mezt a top25-be.
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
R
"Of course it's a big deal - growing up as a kid, dreaming of being in the NFL, understanding that big time players come up in big time games. That's what I want to be known as. I want to continue that, stay humble and go out there and try to step up in big games."Bébé
a SB-n el kellett volna kapni azt az INT-t.... It was a big game... 😕

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Egy nagyon rövid szezonértékelő féleség:
http://espn.go.com/blog/nfceast/post/_/id/23994/eagles-regular-season-wrap-up
Legnagyobb meglepetés: Vick
Legnagyobb csalódás: CB-k (kivéve Asante) és némileg Celek
Legnagyobb need: CB
Csapat MVP: Mike Vick
Legrosszabb pillanat: Vikings elleni meccs
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Bustot én sem említenék még Youngal kapcsolatban, de ő max akkor kéne ha Vick tutira távozna. Egyébként meg OL, meg D# erősítés kell.Shawn84
Nem azért mondtam Youngot, hanem azért mert hiába marad itt Kolb Vick mögött, ha neki teljesen más playbook kell, mert nem tud 30 yardnál nagyobbat dobni és a scramble sem az erőssége. Ha tényleg Vickben gondolkodunk, én backupnak egy nagyon hasonló játékost hoznék. Így kevésbé cseszünk ki az ellenféllel, ha Vick lesérül, de legalább a többi játékosnak nem kell változtatni a játékmódján. Young gyors és erős keze van, a magatartása miatt pedig nem szívesen hoznák el a csapatok. Reid viszont ki tudja csiszolni a gyémántokat, ha QB-ről van szó, Vick játékstílusa mellett pedig benne van 2-3 meccs kezdőként évente a backupnak is.

De ezt az egészet nem úgy mondtam, hogy ezt akarom, csak eljátszottam a gondolattal. Egyébként gondolnátok, hogy Kolbért kapnánk OL embert vagy a D-be valakit, aki használható? Vagy a Pickre gondoltatok, amit érte kapnánk?somebody08
Én csakis a Draft cetlikre gondoltam. Az idei Draft Class a legtöbb poszton igen jónak ígérkezik, szóval szerintem nagyon rosszul nem járnánk egy - két pickel.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kolb mehet szinte bárhova, de a Titans-hez ne, könyörgöm! Valamiért nagyon nem szeretem őket...
Egyébként én őt tartanám itt back-upnak, persze a teljesen más offense stratégia nem a legjobb dolog, de egy Young backupnak, ne vicceljünk már... Sok embert lehet kezelni, de ő valamit megmutatott nekem Nashvilleben, nem szeret a padon csücsülni...
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Bustot én sem említenék még Youngal kapcsolatban, de ő max akkor kéne ha Vick tutira távozna. Egyébként meg OL, meg D# erősítés kell.Shawn84
Nem azért mondtam Youngot, hanem azért mert hiába marad itt Kolb Vick mögött, ha neki teljesen más playbook kell, mert nem tud 30 yardnál nagyobbat dobni és a scramble sem az erőssége. Ha tényleg Vickben gondolkodunk, én backupnak egy nagyon hasonló játékost hoznék. Így kevésbé cseszünk ki az ellenféllel, ha Vick lesérül, de legalább a többi játékosnak nem kell változtatni a játékmódján. Young gyors és erős keze van, a magatartása miatt pedig nem szívesen hoznák el a csapatok. Reid viszont ki tudja csiszolni a gyémántokat, ha QB-ről van szó, Vick játékstílusa mellett pedig benne van 2-3 meccs kezdőként évente a backupnak is.

De ezt az egészet nem úgy mondtam, hogy ezt akarom, csak eljátszottam a gondolattal. Egyébként gondolnátok, hogy Kolbért kapnánk OL embert vagy a D-be valakit, aki használható? Vagy a Pickre gondoltatok, amit érte kapnánk?
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Bustot én sem említenék még Youngal kapcsolatban, de ő max akkor kéne ha Vick tutira távozna. Egyébként meg OL, meg D# erősítés kell.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Rodgers csak 1x dobott Asante-ra az első meccsen. (az is incomplete lett):
"It gets a little boring," Samuel said jokingly. "I'm a competitor, so the main thing is to stay in the game when they're not coming at you at much. Every play I'm telling myself, 'They're coming at you. They're going to throw it at you.' So, I expect them to come throw at me."
Continued Samuel: "Aaron Rodgers is a competitor and most of the quarterbacks in the playoffs are competitors. Competitors want to try to get a competitor, so I do anticipate him trying to come at me some and I'm just trying to prepare as best I can for it."

Asante 8 szezon óta van a ligában, 8 PO részvétel, 7 PO inti (Ed Reed-del holtverseny az aktív játékosok között) és abból 4 TD lett (ez pedig egyedülálló az NFL történelmében).
"Of course it's a big deal - growing up as a kid, dreaming of being in the NFL, understanding that big time players come up in big time games. That's what I want to be known as. I want to continue that, stay humble and go out there and try to step up in big games."
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
A Titans tulajdonosa kijelentette, hogy Jeff Fisher maradhat, Vince Youngnak kell mennie! Egy újabb csapat Kolbnak! Esetleg egy Young-Kolb csere? Nem nagyon tudnák tradelni, inkább el kellene engedniük, mert március 10-én ki kell neki fizetni a roster bónuszt, azt meg gondolom nem várnák meg.somebody08
egy bustgyanús Vick-klón beszerzése helyett én még mindig a secondary és az O-line erősítését tartom elsőrendű offseasonbeli prioritásnak.Szabler
Osztom ezt a véleményt. Vickkel jól el leszünk még pár évig, ha rendesen meg tudják védeni. Ahhoz meg tudjuk hová kell erősíteni. Kolb pedig maradjon itt backupnak, szerintem semmit nem nyernénk egy Young - Kolb cserén...

Igazából én már nem is tudok ilyeneken gondolkodni, csak azon, hogy mi lesz a GB ellen. Már semmit nem tudok csinálni, csak erre gondolni. 😂 Remélem a két Sean, Le meg De megmutatja mi is az az X-faktor, amivel mi nyerhetünk.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Titans tulajdonosa kijelentette, hogy Jeff Fisher maradhat, Vince Youngnak kell mennie! Egy újabb csapat Kolbnak! Esetleg egy Young-Kolb csere? Nem nagyon tudnák tradelni, inkább el kellene engedniük, mert március 10-én ki kell neki fizetni a roster bónuszt, azt meg gondolom nem várnák meg.somebody08
egy bustgyanús Vick-klón beszerzése helyett én még mindig a secondary és az O-line erősítését tartom elsőrendű offseasonbeli prioritásnak.Szabler
Hát azért Young nálam már bőven túl van a bust kategórián tett már le annyit az asztalra, hogy ezen túl lépjünk és én szeretem is két nagy nehézsége van a sérülékenysége és a mentális gondjai bár ebben szerintem nagy szerepet játszott Fischer packázása, ha nyugodtabb körülményeket biztosítanak és megfelelő bizalommal játszhat akkor nagyon jó. Kicsit olyan mint fociban Saviola. Akit szintén nagyon szerettem és mikor megkapta a bizalmat akár a Sevillában akár Monacóban akár a Benficában nagyon jól ment neki de valamiért csuda tudja miért meg-meg vonták tőle és ezeket a helyzeteket vannak akik érthetően nehezen emésztik meg. Drukkolok Youngnak, hogy találja meg a helyét és igazán meg mutassa a tudását. Amúgy mert azért Vick pótlásban is gondolkodni kell ő sem annyira fiatal és sérülékeny nálam a jelölt a jelenlegi QB-prospectek közül egyértelműen Dalton. Amennyire az én szurkolói szememmel ezt megítélhetem, nagyon meggyőzött a Rose-bowl-n meg amiket olvastam róla. Eddig elég kevés szó esik róla talán lenne esélye idekerülni bár nem tudom Kafkával mi a helyzet őt még nem is nagyon láttuk. De Daltonban látnék lehetőséget FR-QB-nak. Nem tudom a nálam okosabbak mit gondolnak Bár ha van egy kis szemük a QB-needes csapatokon hamar elviszik. Kicsit BB-re emlékeztet bár lehet ezzel nagy bakot lövök.
Na ez hosszabb lett mint terveztem, reméljük a csapat is többet nyújt a PO-ba mint most álmodni merjük 😊
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
A Titans tulajdonosa kijelentette, hogy Jeff Fisher maradhat, Vince Youngnak kell mennie! Egy újabb csapat Kolbnak! Esetleg egy Young-Kolb csere? Nem nagyon tudnák tradelni, inkább el kellene engedniük, mert március 10-én ki kell neki fizetni a roster bónuszt, azt meg gondolom nem várnák meg.somebody08
egy bustgyanús Vick-klón beszerzése helyett én még mindig a secondary és az O-line erősítését tartom elsőrendű offseasonbeli prioritásnak.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
A Titans tulajdonosa kijelentette, hogy Jeff Fisher maradhat, Vince Youngnak kell mennie! Egy újabb csapat Kolbnak! Esetleg egy Young-Kolb csere? Nem nagyon tudnák tradelni, inkább el kellene engedniük, mert március 10-én ki kell neki fizetni a roster bónuszt, azt meg gondolom nem várnák meg.
több mint 13 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 853
Az megtisztelő, hogy valaki még emlékszik a megérzésemre... 😊
tûzoltó
Szerintem nem Greengo az egyetlen akinek egyből Te jutottál eszébe 😊Rataccess
Köszi... 😊

Mindenkinek van "mániája", nekem az a megérzésem, hogy meghatározó játékosa lesz a Sasoknak...
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Az megtisztelő, hogy valaki még emlékszik a megérzésemre... 😊
tûzoltó
Szerintem nem Greengo az egyetlen akinek egyből Te jutottál eszébe 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Packers útja a rájátszásig második rész, 6 meccsel: http://philly.blog.hu/2011/01/06/a_green_bay_packers_utja_a_rajatszasig_1
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Joique Bell-t elvitték a PS-ből, a NO volt a kegyetlen csapat. Helyette jött Martell Mallett.

Meg a sok PO cikk közepette van egy lazább hangvételű. 3 játékos, 5-6 kérdés, ez a kérdezz-felelek negyedik része: http://philly.blog.hu/2011/01/05/kerdezz_felelek_04deny79
tuzolto most tuti a seggét a földhöz veri örömében.A PO-ra csak itt landolt a srác. 😂

Amúgy én a PO-ban szívesen látnék több trükkös playt.Itt nem a reversekre gondolok inkább olyanokra amiket még nem láthattunk és meglephetjük vele az ellenfeleinket.(persze ha van ilyenünk)Greengo
Az megtisztelő, hogy valaki még emlékszik a megérzésemre... 😊
Jó kis RB lehet belőle...(én érzem) 😀tûzoltó
azért annyira ne örülj, csak PS-ben van nálunk is. 😀
Bell is csak azért kellett a Saints-hez, mert lassan nem maradt futójuk.
több mint 13 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 853
Joique Bell-t elvitték a PS-ből, a NO volt a kegyetlen csapat. Helyette jött Martell Mallett.

Meg a sok PO cikk közepette van egy lazább hangvételű. 3 játékos, 5-6 kérdés, ez a kérdezz-felelek negyedik része: http://philly.blog.hu/2011/01/05/kerdezz_felelek_04deny79
tuzolto most tuti a seggét a földhöz veri örömében.A PO-ra csak itt landolt a srác. 😂

Amúgy én a PO-ban szívesen látnék több trükkös playt.Itt nem a reversekre gondolok inkább olyanokra amiket még nem láthattunk és meglephetjük vele az ellenfeleinket.(persze ha van ilyenünk)Greengo
Az megtisztelő, hogy valaki még emlékszik a megérzésemre... 😊
Jó kis RB lehet belőle...(én érzem) 😀
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Joique Bell-t elvitték a PS-ből, a NO volt a kegyetlen csapat. Helyette jött Martell Mallett.

Meg a sok PO cikk közepette van egy lazább hangvételű. 3 játékos, 5-6 kérdés, ez a kérdezz-felelek negyedik része: http://philly.blog.hu/2011/01/05/kerdezz_felelek_04deny79
tuzolto most tuti a seggét a földhöz veri örömében.A PO-ra csak itt landolt a srác. 😂

Amúgy én a PO-ban szívesen látnék több trükkös playt.Itt nem a reversekre gondolok inkább olyanokra amiket még nem láthattunk és meglephetjük vele az ellenfeleinket.(persze ha van ilyenünk)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Illetve http://philly.blog.hu

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Sziasztok!

Össze szeretnénk gyűjteni a magyar nyelvű NFL-csapat rajongói oldalakat!

Segítsetek, ha tudtok,

http://mnfl.blog.hu/2011/01/05/rajongoi_oldalak_hol_vagytok

köszisanci21
http://phillysport.blog.hu/

PO tippelgető:
http://www.philly.com/philly/sports/eagles/Eagles_Playoff_Predictions.html
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

Össze szeretnénk gyűjteni a magyar nyelvű NFL-csapat rajongói oldalakat!

Segítsetek, ha tudtok,

http://mnfl.blog.hu/2011/01/05/rajongoi_oldalak_hol_vagytok

köszi
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Joique Bell-t elvitték a PS-ből, a NO volt a kegyetlen csapat. Helyette jött Martell Mallett.

Meg a sok PO cikk közepette van egy lazább hangvételű. 3 játékos, 5-6 kérdés, ez a kérdezz-felelek negyedik része: http://philly.blog.hu/2011/01/05/kerdezz_felelek_04
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Egy Shady-t "istenítő" cikk:
http://espn.go.com/blog/nfceast/post/_/id/24037/lesean-mccoy-is-a-power-back
Ő fut az egyik legjobban, amikor tele van a box.
Én is azt mondom, ki kell használni, hogy van egy Shady-nk.
Akkor is jól fut, amikor mindenki tudja, hogy Ő kapja a labdát.
Egy kis highlights vidi:
http://www.youtube.com/watch?v=rCPXoWj0nJY
Kíváncsi lennék egy olyan statra, hogy hány brake-tackle-t csinált az idén.