Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Azért azt mindenki lássa be hogy szezon előtt sokan még PO-ba se vártuk a csapatot merthogy ez egy "építkezős év". Na ehhez képest a 10-6-os mérleg nem volt rossz, és ha ezen a meccsen a csapat kicsit összeszedettebb, (ha néhol másabb játékot játszunk, és ha Akers nem hibázik) akkor nyerhettünk volna. Martyt én elengedném Clevelandbe, de könyörgöm, csak akkor ha lesz helyette egy noooormális OC. Reid felelősségét annyiban látom még, hogy azért ez a csapat nem pörgött úgy ahogy egy PO csapatnak kell. Lásd Seattle.! Neki jobban kéne motiválnia a srácokat mert ha a lelkesedés csak abban látszik meg hogy lökdösődünk mint a hülye gyerekek, akkor bajok vannak. Részemről már a Collegera figyelek, nézem a potenciális OL-eket meg CB-ket. Super Bowl győzelmi esélyünk meg reálisan talán két év múlva lehet megint, de addig meg építkeznünk kell tovább.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Hűha gyerekek nagyon belehúztatok, már mindenki lejátszotta az offseason-t fejben 😊
Akkor jöjjön az én értékelésem:
Az esélyesebb, jobb és összerakottabb csapat ment tovább. DE! Ezt a mai Green Bay-t egy jó teljesítménnyel simán verhettük volna, mert sehol nem voltak a valós tudásukhoz képest. Ez az egy dolog fáj, de ez nagyon. No meg Akers...

A Green Bay-től várt dolgok 90%-ára felkészültünk, és sokkal jobban megvalósítottuk őket, mint amit vártam. Woodson és a blitz általában fogva volt. Passzvédekezés a 3 TD ellenére nem volt rossz, és láttam a hajlandóságot McCoy használatára, habár hamar nem voltunk abban a helyzetben, hogy többet kihozzunk belőle.

Reid szinte végig jó döntéseket hozott, Akers-t én még 50 yardról is rugattam volna, csak hát a fene se gondolta volna, hogy ekkora szar napja van.

A támadójátékunk sokkal jobb volt, mint amire a GB ellen számítottam, a 3&1-nél az a McCoy futás nagy hülyeség volt, és Vicknek sem kellett volna eldobnia első kísérletnél 45 másodperccel a vége előtt, ha Cooper nem wide open, de kb ennyi. A defense átlagos volt, az első félidőben tehetetlenek voltak, a másodikban zseniálisak, egyedül akkor b@sztam fel az agyam, amikor láttam, hogy az utolsó GB támadásnál, vagy még előtte, nem is tudom, ott volt egy elkapó ember nélkül és előre bemondtam, hogy ő fogja kapni a labdát, mert 4 yardnál visszafordul, az LB meg nem ér oda. Fontos szitu volt, be is szoptuk.
Szerintem kitüntetés járna annak a munkatársnak, vagy csapatnak, aki az ellenfél támadójátékát figyeli, mert a Tennessee meccset leszámítva nagyon nagyot javul a defense a második félidőre, kár, hogy az elsőben ma is nagyon gyenge volt.

Én abban reménykedek, hogy ha a például McCoy és Vick ennyit javult az előző offseason alatt (utóbbi ráadásul csereként), akkor jövőre jók lehetünk. Szerintem Vick még nem kényelmesedett el és nem is fog, Reid félelmetes QB edző, ha ráfekszenek Vickre, jövőre még jobb lehet.

Csak hogy a draftról is ejtsek néhány szót: Reid helyében most idén úgy húzogatnám az OL emberkéket, mint tavaly a defensive endeket, magyarán minimum 4-5-öt hoznék, aztán majd meglátjuk. Az viszont biztos, hogy a mostani állapotokon változtatni kell az OL esetében, mert botrányos.

Ja és valaki említette Justice-t. El kell, hogy keserítsem, nem igaz, hogy Justice nem tud vak oldalt védekezni, mert egyetemen is balkezes QB-t védett (Leinart), egyszerűen ő ennyire szar.

Majd valamikor hosszabban és rendszerezettebben is kifejtem a mondanivalómat, most ennyire futotta.

Köszönöm a csapatnak a gyönyörű szezont, én nagyon élveztem! Majd jövőre... 😊

Szerk: Nálam Chaney a kezdő MLB, ma is 10 szóló szerelés, 1 FF, döbbenetes. Jövőre DPoY is lehet, ha ennyit szerel!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Az NFC legjobb csapatától kaptunk ki. Megvannak a playmakerek a csapatunkban, de még rengeteg a gyengepont. Ez van. :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Számomra kérdés, hogy az ellenfelek védelme mennyire tudja jövőre read-elni a Vick faktort. Nem gondolom, hogy feltétlen, de benne van a pakliban. (Utolsó meccseket is lehet ennek számlájára írhatjuk?!) Rendben van, hogy sokkal clutchabb, mint anno, de abból sosem fog megélni, hogy zsebben van. Legalábbis kiemelkedőt nem fog szerintem alkotni, megélni megélhet.

Amúgy ha aláírunk vele is és Jacksonnal, akkor elgondolkodnék Peters sorsán, főleg annak függvényében, hogy milyen salary cap lesz. Ahhoz túl jó a fizuja, hogy ne vakoldalt védjen, főleg Vicknél, aki ha meglátja a balról érkező veszélyt, képes a mobilisságával megoldani a dolgot. Szóval talán meg lehetne próbálni átmozgatni a másik oldalra.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy kíváncsi vagyok Reid ezt most hogyan magyarázza ki? Ja és MM-t valóban vihetik s aztán jön Chilly csak hogy cseberből vederbe
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megint itt vagyunk, hogy majd jövőre 😊
Reid jó edző, 12 szezon alatt 9 PO, ez brutális. SB win nincs, nagyon szar érzés, de attól még a csapat folyamatosan ott van a tűz közelében. Hogy mi kell ahhoz, hogy átlépjünk egy bizonyos szintet? Nem tudom, idén nem Reidben volt a hiba, a sérülésekkel és mindennel együtt ez nem egy SB csapat még tehetségileg (ettől még összejöhetett volna, lásd Arizona).
Amitől félek azért, hogy Vicknek a nagy megújulása kimerült az első félévben, tehát jövőre is egy ilyen Vicket láthatunk (nem mintha rajta múlott volna, de ilyen sérülékenységgel, és ha motivációt is veszít, most hogy bizonyított, újra népszerű)...
Érdekes offseason lesz (bár ki tudja mikor kezdődik). 99% hogy megyünk Vickel, akkor viszont nem csodálkoznék egy kemény FA és trade politikán, mert a csapat ilyen formájában kb 2 év van SB-t nyerni. Vick és Asante nálam kb ennyi időre van kalibrálva.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Azért most tudok pár embert szídni elég erősen. Végig tudtam, hogy Tramon Williams faktor lehet, de a reménykedés már elfelejtettem. Mondjuk nem biztos, hogy Sunshine-ból kellett volna ott hőst csinálni...
Celek kilépése szerencsétlenség, ha az megvan, akkor most jöhetett volna egy FG, és elképzelhetetlen, hogy 4/1-gyel zárjon Akers.
Amúgy menjen a picsába.
De védelmünk továbbra sincs pl.
Dunlap-ben pedig egyre több fantáziát érzek. MJG nagyon kellett volna, fal draft és LCB draft ezerrel.deny79
Ja Dunlap jó lehet.Meglátjuk mennyit fejlődik offseasonban,de a fal jobb oldalát nagyon meg kell erősíteni.A védelemben is lesz mit tenni elég mozgalmas lesz az előttünk álló 7 hónap.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na lassan lehiggadok én is legalább annak örülök, hogy nem úgy kaptunk ki ahogy a meccset kezdtük csak azt nem értem miért kell így kezdeni ha már nem sikerül az első nagy játék el is van tolva az egész? Mindegy, Vickkel az a bajom, hogy nem stabil megoldás inkább egy esetleg két nyári fecske de a végső győzelem nincsen benne. Bár van potenciál a csapatban de mivel nincs egy stabil hosszútávú QB és az O fal is gyenge a D meg elég inkozisztens ha az offseason nem sikerül extra jóra bizony 3-4 még szűkebb esztendőt jósolok. Igazából azért vártam kicsit többet mert Reid elvileg tudja, hogy kell PO-ban játszani most ez nem érződött. Mostantól lehet polemizálgatni de messze van még jövő szeptember 😛
több mint 13 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sziasztok!
Nem is tudom mit írjak, 1részről nagyon szomorú vagyok, másrészről meg lehet jobb is, hogy most estünk ki, mint, hogy elkezdjek abban hinni, hogy esélyünk van SB-re... Mert az nagyobb arcon csapás lett volna nekem.
A mai teljesítményt nem véleményezném, mert pozitívan nem tudnám, talán a D#-re mondanék egy semlegest, mert a jótól messze volt szerintem, bár ha megnézem a sérült listát sec-ben akkor ok. Akers 2 miss FG-ja mellett nem tudok szó nélkül elmenni, mert lehet itt "ha" dolgokkal dobálózni de 6pont az 6pont, és nem volt rózsaszín cipő, nem volt hurrikán, nem volt semmi csak a "bal" lába...
A play hívásaink iszonyatos mértékben szarok voltak szerintem, McCoy alig kapott lehetőséget, szám szerint 12 futás, pfff... A fal jobb oldala egy rakás gőzölgő ... mintha a RG és Rt helyén 2 xarkupac lenne nem több... Még azért Asante is megérdemelne egy fejmosást, a 2. GB TD-nél úgy forgolódott az EZ-ben mint aki azt se tudja hol van, nem volt képben, eredmény => TD....
Spec Team-mel viszont elégedett voltam, kivéve Akersel.
Várom mik lesznek a fejlemények offseasonban. Legközelebb PB :S
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért most tudok pár embert szídni elég erősen. Végig tudtam, hogy Tramon Williams faktor lehet, de a reménykedés már elfelejtettem. Mondjuk nem biztos, hogy Sunshine-ból kellett volna ott hőst csinálni...
Celek kilépése szerencsétlenség, ha az megvan, akkor most jöhetett volna egy FG, és elképzelhetetlen, hogy 4/1-gyel zárjon Akers.
Amúgy menjen a picsába.
De védelmünk továbbra sincs pl.
Dunlap-ben pedig egyre több fantáziát érzek. MJG nagyon kellett volna, fal draft és LCB draft ezerrel.
több mint 13 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Mennyi szaron ment el ez az egész, atyaég. 😊 Legszarabb érzés ez a comeback, aztán szopóág.
Amúgy sokkal szarabbak voltunk, megérdemelten nyert a GB. Gratula nekik, szimpatikus csapat, fel is ülök a playoff idején a bandwagonra.

A meccs kulcsát az előbbieken kívül a sok szarul kivédekezett 3rd down kísérletben látom, ami az órá(nka)t is ölte végig. A második félidőre pörgött a D#, de ezek nagyon zavartak az egész játék alatt. Nomeg a red zone védekezés.

Jöjjön az offseason, azt is szeretjük. Reid-del nincs bajom, de ha MM, vagy SMcD távozna, akkor szerintem pótolhatóak, előbbi talán jobban.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Szomorú vagyok nagyon, de ez a vereség bőven benne volt a meccsben. A D legalább egész jót nyújtott, bennük legalább lehetett látni a tüzet.
Az O meg McNabb szerű volt nekem, csak Vick gyorsabb és sérülékenyebb.
Sok volt a penalty, pl 3 és 4re offside, azt hittem hogy az agyam eldobom, itt már nem férnek bele a hibák, így Akersnek is gratulálok hogy most baszott be meccs előtt, meg Mikellnek is fel kellett volna kapnia a bőrt a fumble után...cooltiszo
Ma nagyon sok volt a hiba.Ez tényleg nem fér bele.A meccs első 2 negyedében teljesen letaktikáztak minket,aztán már csak kapaszkodtunk..persze a 2 Akers kihagyott FG odabaszott.Lesz min javítani az offseasonban.Azért a 3 hazai vereség egymás után kiábrándító......... :/


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Reid-et miért kéne kirúgn? Ha bemegy Akers 2. FG-je, akkor elég lett volna utsó drive-ban egy FG is. És joggal feltételezte, hogy 30x yardról bevágja. Az jó döntés volt sztem. Onside nagy baromság lett volna, mivel számítottak rá, támadó playeket nem Ő hívja.
Bár én az utóbbi években megszerettem Reid-et. 😀

Nálam inkább M&M menjen.
Sean McDermott-ot kedvelem, szal neki még adnék egy évet.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szomorú vagyok nagyon, de ez a vereség bőven benne volt a meccsben. A D legalább egész jót nyújtott, bennük legalább lehetett látni a tüzet.
Az O meg McNabb szerű volt nekem, csak Vick gyorsabb és sérülékenyebb.
Sok volt a penalty, pl 3 és 4re offside, azt hittem hogy az agyam eldobom, itt már nem férnek bele a hibák, így Akersnek is gratulálok hogy most baszott be meccs előtt, meg Mikellnek is fel kellett volna kapnia a bőrt a fumble után...
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Nem tudom ki hogy van vele de Reidtől jobb lenne megszabadulnotok szerintemToca
Bullshit. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Nah végre offseason. 😛

Jobb csapat jutott tovább, de akkor is fájó. Azonban sokkal jobb, hogy így kaptunk ki, mint ahogy tavaly.
Ezentúl hajrá Falcons, hogy Shady Pro Bowl-os legyen.
több mint 13 éve
SamS-Kicker Philadelphia Eagles 91 — I say Stop ?
nem gond majd offseasonbe lesz ideje gondolkodni hogy az a 12 év semmit nem ér, ha a playoffban megremeg a lába :S

több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Király volt, ahogy kb 10 draw playből hoztunk kb összesen 5 yardot. MM jövőre menjen valahova HC-nak.BleedingGreen
Ezt adom..és egy Justice cutot is vizionálok.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
...Newman
próbálod eltusolni, hogy miattad kaptatok ki mi? 😀
amúgy köszi a meccset srácok, jó csapat ez az Eagles..brk
megmondtam,mindig ez van 😀

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Ha Vick marad hosszabb távra akkor lehet szerezni kell valakit RT posztra, mert Justice ma (is) borzalmas volt, vakoldalt nem tud védeni.


több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
sztem bassza meg Akers...

nem lehet rákenni a meccset mert nem voltunk frenetikusak, de ha az a 2 fg bemegy akkor lehet nyertünk volna...SamS-Kicker
ilyen szarul régen láttam rúgni,tény,hogy a lábában maradt a W lehetősége :/

Nem tudom ki hogy van vele de Reidtől jobb lenne megszabadulnotok szerintemToca
Én ezt minden szezonunk végén tudom... 😀Mex
Az én álláspontomat tudjátok,Andy takarodj!!! 😀

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
...Newman
próbálod eltusolni, hogy miattad kaptatok ki mi? 😀
amúgy köszi a meccset srácok, jó csapat ez az Eagles.
több mint 13 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Nem tudom ki hogy van vele de Reidtől jobb lenne megszabadulnotok szerintemToca
Én ezt minden szezonunk végén tudom... 😀

több mint 13 éve
SamS-Kicker Philadelphia Eagles 91 — I say Stop ?
sztem bassza meg Akers...

nem lehet rákenni a meccset mert nem voltunk frenetikusak, de ha az a 2 fg bemegy akkor lehet nyertünk volna...

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 234 — Vikings fan
Nem tudom ki hogy van vele de Reidtől jobb lenne megszabadulnotok szerintem