Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Pár kérdésem van, amolyan költői...
- Miért nem lehet fél perccel a vége előtt 4 lehetőségnél incomplete-re dobni a labdát, és nyugodtan átbeszélni, hogy hogyan legyen meg a win?
Desert Eagle .5o
Hát akárki, akármit mondhat, szerintem ez egy rohadt tökös play volt Vick részéről.
Kihasználva a lendületet, ami ott bennünk volt, kihasználva Sunshine magassági fölényét, a single coveraget, azt, hogy a D nem tudta összeszedni magát, meg minden francot, az ötlet szerintem nagyon nagy volt, ha bejön a mennybe mehetett volna.
Rövidet dobott. Így szívás. Viszont nem ezen kellett volna hogy múljon...oz_mandias
Szívemből szóltál!

@Dande Vicknek, ha marad szerintem nem 2 éve van itt hanem kb 5, mert nem voltak olyan komoly térdproblémái, mint mondjuk McNabb-nek, viszont cserébe 2 évig volt a hűvösön, ami tartósítja az irányítókat😊 Én egyébként hosszabbítanék Vickkel, Kolbot meg leültetném 21 hónapra tiltott labdaeladásért, azt amikor kijön, szétalázza majd az egész ligát😀 Én azt mondom, ezen a nyáron kellene valami hatalmasat építkezni, minden posztra "n+1" kezdő szintű játékost beszerezni és mindent beleadni, mert ilyen jó sorsolásunk csoportgyőztesként régen nem volt. Az offseasonben sok minden megtörténhet, de az NFC West ellen játszani akkor is hálás dolog. Első ránézésre van 8 kötelező győzelmünk, ami elég komoly, mert az idei sorsolásra asszem 6-ot mondtam. Egyébként milyen érdekes, hogy abból a csoportból, amelyik az NFC West-el játszik, általában két csapat is továbbmegy az utóbbi időben.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
S egy kérdés mint alapvetően laikus: Ha egyszer meghúztuk a 4. és egyet Shady futásával, vagy elküldtük a Giants d-t s Maclin a másik oldalra megcsinálta tisztán a TD-t stb stb stb szóval ha ezek mennek miért nem lehet többször megjátszani eljátszani őket. Nyilván sok függ az ellenféltől de ezeknek a játékhívásoknak a nyomát sem látjuk sokszor. Ha egyszer tudunk valami később nem tudjuk, mint pl a Barca az európai fociban bár alapvetően más a két játék? Erről mit gondoltok kik jobban értetek a játékhoz?dande
Mert a Giants szar csapat Ellenük szinte minden összejön 😛 😀
Gondolom próbálnak hívni olyan playeket csak a védelem felkészült. Egy esetet tudok felhozni, ami nekem is feltűnt.
Goal-line szituban az a play amikor eljátsszuk mintha futnánk aztán jön a passz az oldalra futó RB, FB-nek és TD.
Az biztos, hogy egymás után 2 vagy 3 meccsen (talán Texans, Dallas) is így szereztünk TD, majd utána következő meccsen/meccseken is próbáltuk, de már mindig ment egy védő Schmittel vagy Shady-vel, szal ez a play már off volt.
Sztem ez így megy a többi play esetében is.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Volt győztes afroamerikai irányító!

szerk. Asszem Doug Williams volt, és tán még SBMVP is lett. -lehet tévedek!Helmut Zimmer
a kivétel, aki erősíti a szabályt. 😊 Nem volt rossz irányító, de ez az SB-győzelem és MVP-cím inkább anomáliának számított. Kábé volt egy jó negyede a döntőben, és ha nem Joe Gibbs az edzője, aki ugye 3 különböző irányítóval nyert SB-t, erre is aligha lett volna képes. A következő évben Rypien simán kijátszotta őt a kezdőből, pontosabban kijátszotta ő onnan saját magát.

Egyébként, bár ezzel valóban darázsfészekbe nyúltál dande, ezúttal is osztom a véleményedet. Én még nem találkoztam olyan afroamerikai irányítóval, akiben felfedeztem volna Unitas, Montana, Marino, Elway, Brady vagy Manning - hogy csak a legnagyobbakat említsem - kvalitásait. Persze a fehérek között sem mindenki géniusz!Szabler
Én viszont rengeteg afroamerikai srácot tanítok az egyetemen. Vannak viszonylag érdekes kulturális különbségek, de nyomás alatt, vagy versenyhelyzetben, nem tapasztaltam a különbséget. Mondjuk én elfogult vagyok, mert általában nagyon jó a viszonyom a srácokkal 😊Helmut Zimmer
Hazaértem. Köszönöm, hogy nem oltottatok le 😊 s még Szabler kétszer is egyet ért velem ez igazán megtisztel 😛 Amit írtam a QB poszt összefüggésében írtam nem másban nyilván az élet más területén ez másképp lehet és amúgy nekem sincs semmi gondom az afroamerikaiakkal. Kívánom hogy Vick jövőre cáfoljon rám ehhez kell egy szilárdabb D és fantáziadúsabb O hívás és nagyobb koncentráció tőle. De max két évünk van vele Kolb pedig hát menjen kívánunk neki sok sikert.

S egy kérdés mint alapvetően laikus: Ha egyszer meghúztuk a 4. és egyet Shady futásával, vagy elküldtük a Giants d-t s Maclin a másik oldalra megcsinálta tisztán a TD-t stb stb stb szóval ha ezek mennek miért nem lehet többször megjátszani eljátszani őket. Nyilván sok függ az ellenféltől de ezeknek a játékhívásoknak a nyomát sem látjuk sokszor. Ha egyszer tudunk valami később nem tudjuk, mint pl a Barca az európai fociban bár alapvetően más a két játék? Erről mit gondoltok kik jobban értetek a játékhoz?
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
A 2000-es évek közepén kialakult védelem sem egy év alatt érett össze, úgyhogy szerintem várjuk ki mi lesz még a mostani fiatalokból. (megjegyzem a 2008-as védelem szerintem felülmúlta a fent említettet, pedig sokan nem voltak már benne a régiek közül).BleedingGreen
Hát igen. Az a 2008-as védelem. :cool: :cool:
Dawkins azt nyilatkozta, hogy az volt a legjobb védelem, amiben valaha játszott.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
de hiányoznak a Dawkins, Sheppard, Brown, Trotter, Kearse, Simon, Lewis szerű betonvédők.
Ma van max. 2 elit védőnk (ehhez csatlakozhat majd Chaney), néhány éve volt min. 6... Azért ez oltári nagy különbség.sarastro
Hát igen az idő mindent megszépít. 😀
Én inkább úgy mondanám, hogy az a D egységként jobban funkcionált mint a mostani ezért a benne lévő egyének mindegyike jobbnak tűnt. Igazi meccsfordító momentumokra képes védő szerintem abban is csak kettő volt Dawk és Lito, esetleg Simon.

Az összehasonlításnál vegyük figyelembe, hogy a mostani D még épül, míg mondjuk a 2004-es már egy komplett D-nek volt mondható nagy lyukak nélkül.

De nézzük: a D-line-t nehéz összehasonlítani, mert akkor még 1-gap rendszert játszottunk és ez meg is látszott, mert borzalmas volt a runD, viszont ennek köszönhetően rengeteg sacket szerzett a D-line. A mostani rendszerben jobb a runD, de kevesebb a nyomás a Qb-n. Kearse akit említettél finoman szólva sem váltotta meg a világot, én nem cserélném el egy T.Cole-ra, megkapta a nagy szerződést,aztán évről évre rosszabb volt, rengeteget volt sérült, míg végül kiszorította J.Parker (akkor még Thomas).
Simon 2-gap rendszerben szvsz nem lenne jobb mint Patterson.

Trotter egy tacklegyár volt, de kevés big playt mutatott be (egyszer el is engedtük, 2 évet játszott a Skinsben, utána visszajött) talán Chaney lehet hasonló. Kik voltak Trot társai? Dhani Jones, Ike Reese, Keith Adams sem voltak valami csillogó játékosok, nem voltak jobbak mint a mai Jordan, Fokou, Sims hármas. Viszont tapasztaltabbak voltak mint a mostaniak többsége, Fokou 2., Chaney 1. éve volt idén és ez sokat számít.

A secondary erősebb volt mint a mostani. Nekünk még hiányzik jelenleg egy jó LCB, erről kéne gondoskodni az offseasonban, de ha ez meglenne talán megközelíthetnénk az akkori szintet. Olyan S mint Dawk azért nem terem minden bokorban. Viszont én nem tenném oda Lewist, Mikell jobb nála, ki is szorította, pedig Lewis még nem volt öreg. Pass D-ben elég fogalmatlan volt Mike, ő volt a sec gyenge pontja.

A 2000-es évek közepén kialakult védelem sem egy év alatt érett össze, úgyhogy szerintem várjuk ki mi lesz még a mostani fiatalokból. (megjegyzem a 2008-as védelem szerintem felülmúlta a fent említettet, pedig sokan nem voltak már benne a régiek közül).


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valóban nem ezen kellett volna hogy múljon, ettől még mindig akkor is jobb lett volna, ha 3 lehetőségünk van, mert az alatt több meglepetést kitalálhattunk volna, mint ez az egy meglepi, ami óriási lutri volt. Ez már amúgy is úgy történt, nem változtathatjuk meg, nem is kell. Te így látod, én meg amúgy. Ez a szép a szabad véleményezésben 😉
Ja igen, tökösnek valóban tökös volt, ezzel nincs is gond, de ha pl egy rövidebb passzal first downt ér el, és 20 mp-el a vége előtt vagyunk, akkor jöhetett volna a no huddle...na de tényleg mind1 már.Desert Eagle .5o
Viszont legalább végig izgalmas volt és hát ez az egyik legfontosabb a szurkolásban. Szegények KC-nek pl. ez sem adatott meg...oz_mandias
és ahogy Vick mondta, legalább úgy vertek le minket, hogy az utolsó pillanatig kalimpáltunk (at least we went down swinging - vagy valami hasonló). engem ez speciel nem vigasztal, mivel a vereség tényét a szememben nem szépíti, ráadásul Favre vakmerő (és kontraproduktív) gunslinger mentalitását idézi.Szabler
Nekem is pontosan ez a gunslingerség jutott eszembe hajnalban, bár számomra ennek a látványossága kompenzálja azt, hogy kevésbé produktív mint adott esetben a "precíziós" vonal, ami viszont számomra max. azért látványos, mert produktív, de önmagában kevésbé. De ez már megint nagyon erősen ízlés kérdése, ami pedig ugye nem szerencsés, ha vita tárgya :rolleyes: .
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Clemons-hoz annyit, hogy a Seahawksban ha jól tudom vakoldalon van, nálunk mindig a másik oldalon volt és sokszor joker pozícióban használtuk egyfajta 4. LB ként, aki hol coverage-el, hol passrush-ol.
Tapp sem volt rossz nálunk, ahhoz képest hogy a TC-je borzasztó gyenge volt és emiatt a szezon első felében nem is játszott, de a végére kezdett belelendülni, tegnap is egy fontos fumble-t csinált Rodgersen.BleedingGreen
Aláírom mindezt. Nem is erre szerettem volna kihegyezni a mondandómat. Viszont az szerintem akkor sem oké, hogy van két első körös DT-nk Patterson és Bunkley személyében, két olyan jó helyettesük mint Dixon, Laws, ezek mellett a szélen egy Trent Cole, egy ismét csak első körös és tehetségesnek titulált rookie (plusz 1-2 beugrónak kíváló játékos), és ilyen súlytalan játékot nyújtsanak a szezon nagy részét tekintve. Természetesen beestek a nagy play-ek mindig, de amikor egy-egy jobb fallal találkoztak azért akadtak gondok. És én ilyen rááldozások után nem ilyen játékot várnék ettől az egységtől.

Szóval azt elfogadom, hogy nem feltétlen a Dline edző a hibás (hanem mondjuk az LB sor sikertelensége hat ki arra is, hogy ők nem annyira jók), de valami hiba van a gépezetben. Emiatt helyeseltem, hogy érdemes lenne talán megfelelőbb embereket nézni eme két edzői posztra, azonban lehet hogy eredményre juthatunk az OLB poszt felhúzásával is, mert a DB blitzek azért már nem mennek úgy, mint JJ idején (háta a LB blitz). De ezt innen én már nem tudom megmondani.Mardel
Mint ahogy írtam korábban és is Segrest távozása mellett vagyok, bár nem egyértelmű hogy az ő hibája az, hogy a DL-tól nem jön megfelelő nyomás. Ebben vastagon benne van McD is. A mi passz védelmünk elsősorban a váratlan és ötletes bliztekre épülne, de az a baj, hogy jelenleg a blitz-sémáink elég kiszámíthatóak. Fájdalom volt nézni ahogy tegnap egy alkalommal 7 man rushnál minden egyes emberünket feltartóztatták, még csak hozzá sem tudtak érni a Qb-hez.
Pont az a baj hogy a LB blitzek teljesen hatástalanok, összesen 4 sack jött a LB-ktől ami kevés ahhoz képest, hogy mennyi a LB-blitz, de ami még rosszabb nyomást se sokat gyakoroltak a Qb-kre. DB blitzet kevesebbett hívunk mert kevésbé alkalmasak rá a DB-ink. Allentől így is szép a 2 sack, azért ő ugye nem egy Dawk típusú FS. Valamint Mikellnek és Pattersonnak van 1-1, ami így szintén 4 összesen a DB-ktől.BleedingGreen
Én is azt mondom hogy az LB sor ami gyenge. Sims jött ugye trade keretében szezon előtt, és tőle vártak valami nagyot. Tudni kell viszont hogy a tavalyi évet teljes egészében kihagyta, és ez általában meg szokott látszani a játékosokon. Én ettől függetlenül csalódtam benne, mert ő sokkal jobb játékos annál mint amit idén mutatott. Bradley nekem hatalmas kérdőjel. Ha teljesen egészséges tud maradni akkor ő az első számú MLB, viszont sajnos rohadtul sérülékeny. Chaneytől én már szezon előtt vártam valami hasonlót, igaz ILB-ben. Combineon ő volt a leggyorsabb LB az újoncok közt, és 3-4 es védelemből jött. Nálam ő még mindig szélső LB lenne, csak túl alacsony ezért játszik középen. Még kíváncsian várom mi sül ki majd Ricky Sapp (Brian Orakpo 2.0) LB-vé átképzéséből, de drafton egy harmadik köröst feláldoznék egy jobb képességű játékosért ezen a poszton.

Abban teljesen biztos vagyok hogy a DL játékosok képességeivel nincs gond. Graham, Patterson, Bunkley, Cole stb. mind bizonyítottak már hogy nagyon jók. A drafton szerintem Graham mellett találtunk egy másik gyöngyszemet is (Te'O), aki több lehetőséget is kaphatott volna, mert amikor játszott állat volt. Nagy munka várja a csapatot az Offseasonban, mert az látszik hogy erősíteni kell a védelmet és az offense falat.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
..oz_mandias
Valóban nem ezen kellett volna hogy múljon, ettől még mindig akkor is jobb lett volna, ha 3 lehetőségünk van, mert az alatt több meglepetést kitalálhattunk volna, mint ez az egy meglepi, ami óriási lutri volt. Ez már amúgy is úgy történt, nem változtathatjuk meg, nem is kell. Te így látod, én meg amúgy. Ez a szép a szabad véleményezésben 😉
Ja igen, tökösnek valóban tökös volt, ezzel nincs is gond, de ha pl egy rövidebb passzal first downt ér el, és 20 mp-el a vége előtt vagyunk, akkor jöhetett volna a no huddle...na de tényleg mind1 már.Desert Eagle .5o
Viszont legalább végig izgalmas volt és hát ez az egyik legfontosabb a szurkolásban. Szegények KC-nek pl. ez sem adatott meg...oz_mandias
és ahogy Vick mondta, legalább úgy vertek le minket, hogy az utolsó pillanatig kalimpáltunk (at least we went down swinging - vagy valami hasonló). engem ez speciel nem vigasztal, mivel a vereség tényét a szememben nem szépíti, ráadásul Favre vakmerő (és kontraproduktív) gunslinger mentalitását idézi.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
a kivétel, aki erősíti a szabályt. 😊 Nem volt rossz irányító, de ez az SB-győzelem és MVP-cím inkább anomáliának számított. Kábé volt egy jó negyede a döntőben, és ha nem Joe Gibbs az edzője, aki ugye 3 különböző irányítóval nyert SB-t, erre is aligha lett volna képes. A következő évben Rypien simán kijátszotta őt a kezdőből, pontosabban kijátszotta ő onnan saját magát.

Egyébként, bár ezzel valóban darázsfészekbe nyúltál dande, ezúttal is osztom a véleményedet. Én még nem találkoztam olyan afroamerikai irányítóval, akiben felfedeztem volna Unitas, Montana, Marino, Elway, Brady vagy Manning - hogy csak a legnagyobbakat említsem - kvalitásait. Persze a fehérek között sem mindenki géniusz!Szabler
Szvsz Warren Moon megütötte a szintjüket csak ugye ő se nyert gyűrűt.empty taxi
Moon nagyon, de nagyon jó játékos volt, még a Hoxban is volt egy jó éve 97-ben.Helmut Zimmer
igaz, hogy nagyon jó játékos volt, én kifejezetten kedveltem őt, de amint az előttünk szóló írta, legjobb éveiben ő is csak a PO-részvételt és maxi egy wild card körös győzelmet tudott szavatolni. na persze ez nem csak az ő sara volt, de clutch helyzetekben - relatíve! - nem sok emlékezetre méltót alkotott.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
...Desert Eagle .5o
..oz_mandias
Valóban nem ezen kellett volna hogy múljon, ettől még mindig akkor is jobb lett volna, ha 3 lehetőségünk van, mert az alatt több meglepetést kitalálhattunk volna, mint ez az egy meglepi, ami óriási lutri volt. Ez már amúgy is úgy történt, nem változtathatjuk meg, nem is kell. Te így látod, én meg amúgy. Ez a szép a szabad véleményezésben 😉
Ja igen, tökösnek valóban tökös volt, ezzel nincs is gond, de ha pl egy rövidebb passzal first downt ér el, és 20 mp-el a vége előtt vagyunk, akkor jöhetett volna a no huddle...na de tényleg mind1 már.Desert Eagle .5o
Viszont legalább végig izgalmas volt és hát ez az egyik legfontosabb a szurkolásban. Szegények KC-nek pl. ez sem adatott meg...
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Pár kérdésem van, amolyan költői...
- Miért nem lehet fél perccel a vége előtt 4 lehetőségnél incomplete-re dobni a labdát, és nyugodtan átbeszélni, hogy hogyan legyen meg a win?
Desert Eagle .5o
Hát akárki, akármit mondhat, szerintem ez egy rohadt tökös play volt Vick részéről.
Kihasználva a lendületet, ami ott bennünk volt, kihasználva Sunshine magassági fölényét, a single coveraget, azt, hogy a D nem tudta összeszedni magát, meg minden francot, az ötlet szerintem nagyon nagy volt, ha bejön a mennybe mehetett volna.
Rövidet dobott. Így szívás. Viszont nem ezen kellett volna hogy múljon...oz_mandias
Valóban nem ezen kellett volna hogy múljon, ettől még mindig akkor is jobb lett volna, ha 3 lehetőségünk van, mert az alatt több meglepetést kitalálhattunk volna, mint ez az egy meglepi, ami óriási lutri volt. Ez már amúgy is úgy történt, nem változtathatjuk meg, nem is kell. Te így látod, én meg amúgy. Ez a szép a szabad véleményezésben 😉
Ja igen, tökösnek valóban tökös volt, ezzel nincs is gond, de ha pl egy rövidebb passzal first downt ér el, és 20 mp-el a vége előtt vagyunk, akkor jöhetett volna a no huddle...na de tényleg mind1 már.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Clemons-hoz annyit, hogy a Seahawksban ha jól tudom vakoldalon van, nálunk mindig a másik oldalon volt és sokszor joker pozícióban használtuk egyfajta 4. LB ként, aki hol coverage-el, hol passrush-ol.
Tapp sem volt rossz nálunk, ahhoz képest hogy a TC-je borzasztó gyenge volt és emiatt a szezon első felében nem is játszott, de a végére kezdett belelendülni, tegnap is egy fontos fumble-t csinált Rodgersen.BleedingGreen
Aláírom mindezt. Nem is erre szerettem volna kihegyezni a mondandómat. Viszont az szerintem akkor sem oké, hogy van két első körös DT-nk Patterson és Bunkley személyében, két olyan jó helyettesük mint Dixon, Laws, ezek mellett a szélen egy Trent Cole, egy ismét csak első körös és tehetségesnek titulált rookie (plusz 1-2 beugrónak kíváló játékos), és ilyen súlytalan játékot nyújtsanak a szezon nagy részét tekintve. Természetesen beestek a nagy play-ek mindig, de amikor egy-egy jobb fallal találkoztak azért akadtak gondok. És én ilyen rááldozások után nem ilyen játékot várnék ettől az egységtől.

Szóval azt elfogadom, hogy nem feltétlen a Dline edző a hibás (hanem mondjuk az LB sor sikertelensége hat ki arra is, hogy ők nem annyira jók), de valami hiba van a gépezetben. Emiatt helyeseltem, hogy érdemes lenne talán megfelelőbb embereket nézni eme két edzői posztra, azonban lehet hogy eredményre juthatunk az OLB poszt felhúzásával is, mert a DB blitzek azért már nem mennek úgy, mint JJ idején (háta a LB blitz). De ezt innen én már nem tudom megmondani.Mardel
Mint ahogy írtam korábban és is Segrest távozása mellett vagyok, bár nem egyértelmű hogy az ő hibája az, hogy a DL-tól nem jön megfelelő nyomás. Ebben vastagon benne van McD is. A mi passz védelmünk elsősorban a váratlan és ötletes bliztekre épülne, de az a baj, hogy jelenleg a blitz-sémáink elég kiszámíthatóak. Fájdalom volt nézni ahogy tegnap egy alkalommal 7 man rushnál minden egyes emberünket feltartóztatták, még csak hozzá sem tudtak érni a Qb-hez.
Pont az a baj hogy a LB blitzek teljesen hatástalanok, összesen 4 sack jött a LB-ktől ami kevés ahhoz képest, hogy mennyi a LB-blitz, de ami még rosszabb nyomást se sokat gyakoroltak a Qb-kre. DB blitzet kevesebbett hívunk mert kevésbé alkalmasak rá a DB-ink. Allentől így is szép a 2 sack, azért ő ugye nem egy Dawk típusú FS. Valamint Mikellnek és Pattersonnak van 1-1, ami így szintén 4 összesen a DB-ktől.


több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Volt győztes afroamerikai irányító!

szerk. Asszem Doug Williams volt, és tán még SBMVP is lett. -lehet tévedek!Helmut Zimmer
a kivétel, aki erősíti a szabályt. 😊 Nem volt rossz irányító, de ez az SB-győzelem és MVP-cím inkább anomáliának számított. Kábé volt egy jó negyede a döntőben, és ha nem Joe Gibbs az edzője, aki ugye 3 különböző irányítóval nyert SB-t, erre is aligha lett volna képes. A következő évben Rypien simán kijátszotta őt a kezdőből, pontosabban kijátszotta ő onnan saját magát.

Egyébként, bár ezzel valóban darázsfészekbe nyúltál dande, ezúttal is osztom a véleményedet. Én még nem találkoztam olyan afroamerikai irányítóval, akiben felfedeztem volna Unitas, Montana, Marino, Elway, Brady vagy Manning - hogy csak a legnagyobbakat említsem - kvalitásait. Persze a fehérek között sem mindenki géniusz!Szabler
Szvsz Warren Moon megütötte a szintjüket csak ugye ő se nyert gyűrűt.empty taxi
Moon nagyon, de nagyon jó játékos volt, még a Hoxban is volt egy jó éve 97-ben.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 887
Gratula nektek is, kár hogy ilyen hamar kerültünk össze, ti lettetek volna a vigasz csapatom az NFC-ben 😊
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Volt győztes afroamerikai irányító!

szerk. Asszem Doug Williams volt, és tán még SBMVP is lett. -lehet tévedek!Helmut Zimmer
a kivétel, aki erősíti a szabályt. 😊 Nem volt rossz irányító, de ez az SB-győzelem és MVP-cím inkább anomáliának számított. Kábé volt egy jó negyede a döntőben, és ha nem Joe Gibbs az edzője, aki ugye 3 különböző irányítóval nyert SB-t, erre is aligha lett volna képes. A következő évben Rypien simán kijátszotta őt a kezdőből, pontosabban kijátszotta ő onnan saját magát.

Egyébként, bár ezzel valóban darázsfészekbe nyúltál dande, ezúttal is osztom a véleményedet. Én még nem találkoztam olyan afroamerikai irányítóval, akiben felfedeztem volna Unitas, Montana, Marino, Elway, Brady vagy Manning - hogy csak a legnagyobbakat említsem - kvalitásait. Persze a fehérek között sem mindenki géniusz!Szabler
Szvsz Warren Moon megütötte a szintjüket csak ugye ő se nyert gyűrűt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
sarastro 21 — Eagles fan
Nagyon elégedett vagyok csapat idei produkciójával, a végkifejlet szokásos Eagles, de annyira fiatal és annyira tehetséges a csapat magja, hogy egyelőre nem aggódok.

Ami egy kicsit bánt és amin remélem, hogy lassacskán túllép a vezetőség, az a rohadt konzervatív draft és FA igazolás, ami a védelem kialakításakor szembetűnő. Legalábbis számomra.
Cole-t és Samuelt leszámítva, nincs nagy játékokra képes emberünk. Sok a nagyon jó, dolgos játékos, de nem érezni a védelemben a lüktetést és azt, hogy akármikor labdát szerezhetnek stb.
Ehhez a kettőshöz csatlakozhat Chaney, aki a hibái ellenére valami elképesztő játékokra képes és mint a gőzhenger, megy, ütközik, levédekezi a passzt, jön blitz-re, felveszi a blokkot és mindenhol ott van. Komolyan mondom, nem emlékszem olyan szerelésre, ahol ne lett volna a közelben. Szerintem bőven meg van benne a potenciál, hogy ligaelit MLB legyen.
Csak jó lenne, ha a más posztokon is bivalyok lennénk. Fokou ügyes, hajtós, de azért nehogy már ő legyen a szint egy SB-re gyúró gárdának. Sims abszolút csalódás, szerintem leves. Bradley szintén. Jordan jó backup.
Oltári mázlink van Chaney-vel, de akkor is nonszensz, hogy ilyen LB sorral és secondary-val vágjunk neki egy szezonnak. Erre csak Reid képes és teszem hozzá, ez már a mágus JJ-vel sem jött be igazán. Mindig jó védelmünk volt, de Ravens szerű, rettegett D már nagyon rég. Szerintem jelzésértékűnek kellene lennie, hogy akkor voltunk a legközelebb az SB győzelemhez, amikor volt legalább egy kiemelkedő elkapónk (Owens) és volt egy sztárpotenciállal megáldott védelmünk. Az első kritérium Maclinnel és Jacksonnal teljesült, de hiányoznak a Dawkins, Sheppard, Brown, Trotter, Kearse, Simon, Lewis szerű betonvédők.
Ma van max. 2 elit védőnk (ehhez csatlakozhat majd Chaney), néhány éve volt min. 6... Azért ez oltári nagy különbség.
több mint 13 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Clemons-hoz annyit, hogy a Seahawksban ha jól tudom vakoldalon van, nálunk mindig a másik oldalon volt és sokszor joker pozícióban használtuk egyfajta 4. LB ként, aki hol coverage-el, hol passrush-ol.
Tapp sem volt rossz nálunk, ahhoz képest hogy a TC-je borzasztó gyenge volt és emiatt a szezon első felében nem is játszott, de a végére kezdett belelendülni, tegnap is egy fontos fumble-t csinált Rodgersen.BleedingGreen
Aláírom mindezt. Nem is erre szerettem volna kihegyezni a mondandómat. Viszont az szerintem akkor sem oké, hogy van két első körös DT-nk Patterson és Bunkley személyében, két olyan jó helyettesük mint Dixon, Laws, ezek mellett a szélen egy Trent Cole, egy ismét csak első körös és tehetségesnek titulált rookie (plusz 1-2 beugrónak kíváló játékos), és ilyen súlytalan játékot nyújtsanak a szezon nagy részét tekintve. Természetesen beestek a nagy play-ek mindig, de amikor egy-egy jobb fallal találkoztak azért akadtak gondok. És én ilyen rááldozások után nem ilyen játékot várnék ettől az egységtől.

Szóval azt elfogadom, hogy nem feltétlen a Dline edző a hibás (hanem mondjuk az LB sor sikertelensége hat ki arra is, hogy ők nem annyira jók), de valami hiba van a gépezetben. Emiatt helyeseltem, hogy érdemes lenne talán megfelelőbb embereket nézni eme két edzői posztra, azonban lehet hogy eredményre juthatunk az OLB poszt felhúzásával is, mert a DB blitzek azért már nem mennek úgy, mint JJ idején (háta a LB blitz). De ezt innen én már nem tudom megmondani.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Rory Seagrest harmadik éve a DLine edző. Szerintem attól függően hogy a DL játékosaink statjai nem olyan eget rengetőek az elmúlt 3 évben abszolút nem rajtuk múlott, sem a siker, sem a sikertelenség. Jauron ha maradna az nagyon jó lenne, de DC biztos nem lesz nálunk. Viszont Singletaryt simán idehoznám bármilyen D# edzőnek. Egy nagyon kreatív OC kellene nekünk leginkább. A baj az, hogy Reidnek nagyon nagy beleszólása van a playhívásokba. Ameddíg nem adja át ezt az OC-nek addig nagyon keveset futunk. Speciel nekem a futásokkal, az (alacsony számuk mellett) a problémám, hogy középen is folyton Shadyt erőltetjük mikor ott van Harrison aki sokkal eredményesebb lehetne. Nagyon kíváncsian várom mit fog lépni a vezetőség az elkövetkező hetekben.
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Volt győztes afroamerikai irányító!

szerk. Asszem Doug Williams volt, és tán még SBMVP is lett. -lehet tévedek!Helmut Zimmer
a kivétel, aki erősíti a szabályt. 😊 Nem volt rossz irányító, de ez az SB-győzelem és MVP-cím inkább anomáliának számított. Kábé volt egy jó negyede a döntőben, és ha nem Joe Gibbs az edzője, aki ugye 3 különböző irányítóval nyert SB-t, erre is aligha lett volna képes. A következő évben Rypien simán kijátszotta őt a kezdőből, pontosabban kijátszotta ő onnan saját magát.

Egyébként, bár ezzel valóban darázsfészekbe nyúltál dande, ezúttal is osztom a véleményedet. Én még nem találkoztam olyan afroamerikai irányítóval, akiben felfedeztem volna Unitas, Montana, Marino, Elway, Brady vagy Manning - hogy csak a legnagyobbakat említsem - kvalitásait. Persze a fehérek között sem mindenki géniusz!Szabler
Én viszont rengeteg afroamerikai srácot tanítok az egyetemen. Vannak viszonylag érdekes kulturális különbségek, de nyomás alatt, vagy versenyhelyzetben, nem tapasztaltam a különbséget. Mondjuk én elfogult vagyok, mert általában nagyon jó a viszonyom a srácokkal 😊
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 895 — Saturday Night Lights
Volt győztes afroamerikai irányító!

szerk. Asszem Doug Williams volt, és tán még SBMVP is lett. -lehet tévedek!Helmut Zimmer
a kivétel, aki erősíti a szabályt. 😊 Nem volt rossz irányító, de ez az SB-győzelem és MVP-cím inkább anomáliának számított. Kábé volt egy jó negyede a döntőben, és ha nem Joe Gibbs az edzője, aki ugye 3 különböző irányítóval nyert SB-t, erre is aligha lett volna képes. A következő évben Rypien simán kijátszotta őt a kezdőből, pontosabban kijátszotta ő onnan saját magát.

Egyébként, bár ezzel valóban darázsfészekbe nyúltál dande, ezúttal is osztom a véleményedet. Én még nem találkoztam olyan afroamerikai irányítóval, akiben felfedeztem volna Unitas, Montana, Marino, Elway, Brady vagy Manning - hogy csak a legnagyobbakat említsem - kvalitásait. Persze a fehérek között sem mindenki géniusz!Szabler
Ez az NFL konzervatív edzői tendenciái miatt van így. Egy jó fekete QB fizikálisan pont annyival áll a fehér irányítók felett, hogy már kilóg a pro-style-ból és a valódi kvalitásai a konzervatív edzők miatt nem is érvényesülhetnek (Vick nagy kivétel, de Vince Young játéka már beleszürkült a mezőnybe). Cam Newtonra kiváncsi leszek.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Pár kérdésem van, amolyan költői...
- Miért nem lehet fél perccel a vége előtt 4 lehetőségnél incomplete-re dobni a labdát, és nyugodtan átbeszélni, hogy hogyan legyen meg a win?
Desert Eagle .5o
Hát akárki, akármit mondhat, szerintem ez egy rohadt tökös play volt Vick részéről.
Kihasználva a lendületet, ami ott bennünk volt, kihasználva Sunshine magassági fölényét, a single coveraget, azt, hogy a D nem tudta összeszedni magát, meg minden francot, az ötlet szerintem nagyon nagy volt, ha bejön a mennybe mehetett volna.
Rövidet dobott. Így szívás. Viszont nem ezen kellett volna hogy múljon...
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Volt győztes afroamerikai irányító!

szerk. Asszem Doug Williams volt, és tán még SBMVP is lett. -lehet tévedek!Helmut Zimmer
a kivétel, aki erősíti a szabályt. 😊 Nem volt rossz irányító, de ez az SB-győzelem és MVP-cím inkább anomáliának számított. Kábé volt egy jó negyede a döntőben, és ha nem Joe Gibbs az edzője, aki ugye 3 különböző irányítóval nyert SB-t, erre is aligha lett volna képes. A következő évben Rypien simán kijátszotta őt a kezdőből, pontosabban kijátszotta ő onnan saját magát.

Egyébként, bár ezzel valóban darázsfészekbe nyúltál dande, ezúttal is osztom a véleményedet. Én még nem találkoztam olyan afroamerikai irányítóval, akiben felfedeztem volna Unitas, Montana, Marino, Elway, Brady vagy Manning - hogy csak a legnagyobbakat említsem - kvalitásait. Persze a fehérek között sem mindenki géniusz!

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Mardel!

A 2. mondatot nem teljesen értem. 😊
Szerintem Clemons+ egy 4. kör ment Tappért 😀

Jauronban van potenciál ?? 😊 A liga egyik legjobb Cover 2-es szakembere!Helmut Zimmer
Mea culpa, kevertem a két businesst.
Jauronra meg egyszerűen rossz szót használtam, tisztában vagyok az érdemeivel, ettől még nem biztos, hogy nálunk is beválik sec coach-ként. Erre céloztam. De mondom, nekem tetszik amit eddig csinál. Habár azért Pattersont nem írom teljes mértékben az ő számlájára, de a S poszton való előrelépést valóban az ő érdemének tulajdonítom én is.Mardel
Mardel!
Nincs miért Mea Culpázni! 😊

Srácok!
Miért fontos ez az irányító kérdés most. Egyáltalán miért kérdés? Semmi provokáció, csak nem értem, miért foglalkoztat ez Benneteket. Nem érzem a problémát, a futás elleni védelmetek olyan volt tegnap, mint mondjuk Billsben.
több mint 13 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Az, hogy az első félidőben szinten nem volt a csapat a pályán az nem Akers hibája...
Sajnálom a vereséget, kiváncsian várom az ofseasont és, hogy idén milyen D-lineman jön az első 2 körben.
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
A fekete irányítós dologban van valami persze. Fejben kevésbé tudnak ott lenni, hevesebbek is. Kulcs szituációban pedig ez jelentős lehet. Csak az a baj, hogy beszoptuk egy bizonyos fehér irányítóval a méteres kékerest, mert elcsesztünk rá jó pár évet, és egy franchise QB bizony ennyi idő alatt kiforrott volna már, Kolb egyszerűen nem az. Amíg viszont nem találunk magunknak valaki újat, akiből megintcsak idő mire SB potenciál lesz, addig ezerszer inkább nézem Vicket, mint bármilyen más fehér irányítót, mert szórakoztató ahogyan játszik, élményszámba megy. Rodgers vagy Brady produkciója megsüvegelendő, de közel sem annyira jó nézni. Persze ha SB-t akarunk, akkor olyan kell, mint ők. De ilyen időkben, amikor igen sok csapat QB gondokkal küzd, ez egy lehetetlen feladatnak tűnik. Ha csak mi is nem húzunk egy hetedik körös Bradyt....

Don't talk the walk, Walk the talk!