Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Valahogy nyugodtabb lennék Grahammel egyébként, van valami a srácban, szerintem hatalmas játékos lesz nemsokára (csak az a fránya ACL...).cooltiszo
Jah, most hogy nincs, nekem is eléggé hiányzik Graham. Bár a vége felé már nem volt annyit a pályán mint a szezon elején, de passz downoknál hiányzik a passrush képessége.
Hiába szép Parkertől a 6 sack, ebből négyet az első 3 fordulóban szerzett, és a sérülése után még nem az igazi.


több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már én is nagyon várom bár félő nem biztos hogy látni fogom mert lehet vendégek érkeznek akik ott alszanak ahol a tévé van 😐 Igazából picit csalódott lennék ha csak egy kört mennénk azért meg még csalódottabb ha maciknak nem vágnánk vissza azért, meg... 😛 bár jobban sikerült ez az év mint vártuk most már nyerjünk 😊 Köszönünk minden írást és értékelés nagyon jól sikerültek! Kolb meg nagyon úgy tűnik inkább marad nálunk backupnak legalábbis annyira nem kívánom egyik csapatnak sem, hogy befürödjön vele bár akik tőlünk el-el mennek máshol valahogy megtáltosodnak azért ezt kívánnám neki (bár ha nálunk teszi azt sem bánom 😉 )
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Húúú, de gameday hangulatom van gyerekek 😊 Pedig nem is ma lesz a meccs 😀

Ez már a playoff baby, ahogy a Zombieland híres mondata szól: "It's time to nut up or shut up" 😊

Vegyes érzéseim vannak a meccsel kapcsolatban, viszont egy valamit nem szeretnék látni a csapattól: azt a szívtelen játékot mint tavaly Dallasban. Itt tegyék oda magukat a srácok, hazai közönségnél ráadásul. Viszont ebben a csapatban több tartást látok mint a tavalyiban, a sok fiatal srác mint a mágnes ráragadt Vickre, ami jó, mert ő tudja milyen PO meccset nyerni akár egyedül is. A D-ből nagyon várom Trent papát (kiragasztotta Rodgers képét az öltözőjében, meg talán tegnap hunter feliratú pólóban tolta 😊 és a nyilatkozata is arról árulkodik, hogy ő bizony a földbe akarja csapni Aaront).

Az O remélem "Shady-heavy" lesz, tehát fusson csak az elején, kapja a screeneket sorra, aztán jöhetnek a bombák Djaxéknek. A védelemet megjósolni lehetetlen, viszont azért én bízok Asantéban és Coleban, hogy feltüzelik a srácokat és összehoznak sok TO-t. Valahogy nyugodtabb lennék Grahammel egyébként, van valami a srácban, szerintem hatalmas játékos lesz nemsokára (csak az a fránya ACL...).
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Regular season értékelő folytatása: http://philly.blog.hu/2011/01/08/10_6_alapszakasz_ertekelo_2_2
Szombat estére meg jön a szokásos tippelde már dupla pontokért.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Locker Room Golf:
http://www.youtube.com/watch?v=__y3zxRS8I0

Locker Room Baseball:
http://www.youtube.com/watch?v=0DZ_FdBxIi8

És a legjobb vidi...Dorenbos for MVP 😀
http://www.youtube.com/watch?v=SUXyGIY-Sag&feature=related
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, hivatalos:
MJG questionable, ma nem edzett
Bradley ma limitáltan tolta, questionable
Herremans edzett, de questionable
King Dunlap is opció LG-nak, ha MJG nem tud játszani.

Kiderült, hogy Vick-nek van egy Koba Bryant mez a szekrényében, melyet a Lakers játékos saját maga küldött neki, rajta a szöveg: To Mike: Be Epic! meg egy dedikálás itt a mez: http://twitpic.com/show/large/3nvajn
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Egy erős hó és szél nem jönne rosszul, mert mi elvagyun futással is, a GB viszont szívhatná a fogát!somebody08
Ha nagy havazás lenne meccs alatt meg szél akkor tutira mi jönnénk ki jobban. Én egyébként úgy érzem hogy ezen a meccsen a Turnoverek fognak dönteni. Abban pedig remélhetőleg mi leszünk a jobbak.
több mint 13 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Egy erős hó és szél nem jönne rosszul, mert mi elvagyun futással is, a GB viszont szívhatná a fogát!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, új hsz-et kezdek, előzőt úgyis legalább 4-szer frissítettem, ezt kíváncsi leszek, hányszor fogom.
Todd Herremans beöltözött, így edz ma, kérdés limitáltan-e.
Max Jean-Gilles nem öltözött át, egyre nehezebben tudom elképzelni, hogy vasárnap komoly játékidőt kapjon.
Bradley felszerelésben, meglátjuk mennyire bírja.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Edző pálya: http://desmond.yfrog.com/Himg617/scaled.php?tn=0&server=617&filename=ouzr.jpg&xsize=640&ysize=640
(Eaglesmcnabb: egyenesen Todd telojáról 😀)
Ahogy ő mondta, lehet 2 edzés teremben lesz most? 😀


Illetve tegnap volt egy show a városban, cheerleaderekkel, Swoppal, ajándékokkal, Abiamiri-vel, Jaamal Jackson-nal, és debütált az idei Eagles PO szlogen, ami nem egy bonyolult: Eagles Heart. Mindenki ezt is viselte magát azonnal 😀


Friss:
Sinorice Moss, veterán WR workout-on van nálunk.
Elvileg csakis a KR képességei miatt (WR a legfeleslegesebb, 5 játékos simán van oda: Jackson, Maclin, Avant, Cooper, Hall)
Pár számadat róla:
2006 - 10 KR, 194 yards (19.4 per)
2008 - 8 KR, 162 yards (20.3 per)
2009 - 6 KR, 109 yards (18.1 per)
Ami aggasztó, hogy karrierje leghosszabb visszahordása 33 yard volt. De ez legalább utal arra, hogy stabilan hozza átlagát. De nálam maradna Lawson.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Regular season értékelő 2/1: http://philly.blog.hu/2011/01/07/10_6_alapszakasz_ertekeloGreengo
Remélem jövőre visszatér Jamaal Jackson, mert azért McGlynn szerintem egyenlőre nem egy életbiztosítás. Mondjuk Cole-nál jobb center, de ez nem nagy dícséret mert Cole borzalmas center poszton. McGlynn-nek még jelentős gondjai akadnak a jobb DT/NT-k ellen. Ő is jelentősen benne van, hogy középről elég nagy nyomást engedünk. 4,5 engedett sack centertől kicsit sok. Sajnos volt pár eset a szezonban hogy a snap után rögtön rázuhantak Vickre a DT-k. Meg mondjuk leginkább az ő és Vick sara az, hogy sokszor blokkolatlan emberek mehetnek Vickre. Ha blitzet látnak akkor elsősorben a Qb és a C feladata, hogy módosítsák a blokkolást még a snap előtt. Ahhoz képest, hogy ez az első éve kezdő centerként, nem játszott rosszul, de még fejlődnie kell ha tartósan kezdő akar lenni. A futásblokkolásával viszont elégedett vagyok, nem tisztítja rosszul az utat a volt egyetemi csapattársa számára. McGlynn-MJG-Justice hármasból még így is talán vele vagyok legjobban kibékülve.

G/T mindenképpen kéne a drafton vagy FA keretében. Ben Ijalana-t vagy Cannont nem ártana megcsípni G-nak.BleedingGreen
Egyetértek.
Jamaal kell mint egy falat kenyér. Utólag belegondolva, hogy a szezon elején lesérült ő és Weaver méginkább felértékelendő az idei szezonban nyújtott teljesítmény.

A hó meg csak essen, jobb lesz az úgy 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 272 — Beware the Slim Reaper!
Regular season értékelő 2/1: http://philly.blog.hu/2011/01/07/10_6_alapszakasz_ertekeloGreengo
Remélem jövőre visszatér Jamaal Jackson, mert azért McGlynn szerintem egyenlőre nem egy életbiztosítás. Mondjuk Cole-nál jobb center, de ez nem nagy dícséret mert Cole borzalmas center poszton. McGlynn-nek még jelentős gondjai akadnak a jobb DT/NT-k ellen. Ő is jelentősen benne van, hogy középről elég nagy nyomást engedünk. 4,5 engedett sack centertől kicsit sok. Sajnos volt pár eset a szezonban hogy a snap után rögtön rázuhantak Vickre a DT-k. Meg mondjuk leginkább az ő és Vick sara az, hogy sokszor blokkolatlan emberek mehetnek Vickre. Ha blitzet látnak akkor elsősorben a Qb és a C feladata, hogy módosítsák a blokkolást még a snap előtt. Ahhoz képest, hogy ez az első éve kezdő centerként, nem játszott rosszul, de még fejlődnie kell ha tartósan kezdő akar lenni. A futásblokkolásával viszont elégedett vagyok, nem tisztítja rosszul az utat a volt egyetemi csapattársa számára. McGlynn-MJG-Justice hármasból még így is talán vele vagyok legjobban kibékülve.

G/T mindenképpen kéne a drafton vagy FA keretében. Ben Ijalana-t vagy Cannont nem ártana megcsípni G-nak.


több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eléggé szeles idő lesz vasárnap, de azért annyira nem, hogy kedvezzen nekünk. 😕manbearpig
Nekiállt most havazni, Todd Herremans twittere szerint eléggé 😊 Még van esély egy kis igazi foci időre 😀
több mint 13 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
Eléggé szeles idő lesz vasárnap, de azért annyira nem, hogy kedvezzen nekünk. 😕
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Regular season értékelő 2/1: http://philly.blog.hu/2011/01/07/10_6_alapszakasz_ertekelo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Mekkora lenne ha Vick után idejönne Vick2 (Young). Személy szerint Meki után a kedvenc irányítóm! benne van a Vick-faktor is. Egy hiba van, hogy Vick tuti marad 😀 ha viszont megy Vick, nem is találhatnánk jobb helyettest mint Young. Kolb meg menjen csak Tennesseebe, legalább Deny megszereti őkET 😛 😀eaglesmcnabb
Young szerintem tuti nem megy backup QB-nak Phillybe, van azért pár QB-needes csapat, ahol tuti kezdő lenne...Shilkor
Ez igaz. De ha netán Vick távozik Youngnál jobb opció nem lenne szvsz. a pótlására.eaglesmcnabb
Vick miért ne maradna? Ha vmiért menne, akkor alap, h Young a legjobb nektek (vagy Newton, de addigra már úgyis elviszik mire ti jöttök).
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mekkora lenne ha Vick után idejönne Vick2 (Young). Személy szerint Meki után a kedvenc irányítóm! benne van a Vick-faktor is. Egy hiba van, hogy Vick tuti marad 😀 ha viszont megy Vick, nem is találhatnánk jobb helyettest mint Young. Kolb meg menjen csak Tennesseebe, legalább Deny megszereti őkET 😛 😀eaglesmcnabb
Young szerintem tuti nem megy backup QB-nak Phillybe, van azért pár QB-needes csapat, ahol tuti kezdő lenne...Shilkor
Ez igaz. De ha netán Vick távozik Youngnál jobb opció nem lenne szvsz. a pótlására.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Mekkora lenne ha Vick után idejönne Vick2 (Young). Személy szerint Meki után a kedvenc irányítóm! benne van a Vick-faktor is. Egy hiba van, hogy Vick tuti marad 😀 ha viszont megy Vick, nem is találhatnánk jobb helyettest mint Young. Kolb meg menjen csak Tennesseebe, legalább Deny megszereti őkET 😛 😀eaglesmcnabb
Young szerintem tuti nem megy backup QB-nak Phillybe, van azért pár QB-needes csapat, ahol tuti kezdő lenne...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Amúgy fogalmam sincs, mikor vertük meg utoljára őket, 3 vagy 4-es győzelmi sorozatban vannak ellenünk, erre még a Pats sem képes 😀
deny79
még szerencse hogy nem velük játszunk Vasárnap 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vick-2 nálam Newton 😀
Amúgy van fenn egy Vick interjú, nagyon motiváltnak tűnik. Utolsó kérdés után eredetileg még jött egy vmi olyan, hogy szerinted új éra kezdődött veled Phillyben, de azt már kivettem, ez így lett jól lezárva.

De Kolb elmegy, akkor se fogom azt szeretni, ahol játszik, csak ő szimpatikus lesz.deny79
Nem-nem. Newton ő nem Vick2, hanem Young2 😀
Egyébként szvsz. a TEN egy szimpi csapat 😊eaglesmcnabb
gondolj az idei vereségünkre, és máris nem az 😀
Amúgy fogalmam sincs, mikor vertük meg utoljára őket, 3 vagy 4-es győzelmi sorozatban vannak ellenünk, erre még a Pats sem képes 😀
De hát ez ízlések és pofonok.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Vick-2 nálam Newton 😀
Amúgy van fenn egy Vick interjú, nagyon motiváltnak tűnik. Utolsó kérdés után eredetileg még jött egy vmi olyan, hogy szerinted új éra kezdődött veled Phillyben, de azt már kivettem, ez így lett jól lezárva.

De Kolb elmegy, akkor se fogom azt szeretni, ahol játszik, csak ő szimpatikus lesz.deny79
Nem-nem. Newton ő nem Vick2, hanem Young2 😀
Egyébként szvsz. a TEN egy szimpi csapat 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Vick-2 nálam Newton 😀
Amúgy van fenn egy Vick interjú, nagyon motiváltnak tűnik. Utolsó kérdés után eredetileg még jött egy vmi olyan, hogy szerinted új éra kezdődött veled Phillyben, de azt már kivettem, ez így lett jól lezárva.

De Kolb elmegy, akkor se fogom azt szeretni, ahol játszik, csak ő szimpatikus lesz.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d81d80572/Sound-FX-Vick-s-comeback?module=HP_video
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mekkora lenne ha Vick után idejönne Vick2 (Young). Személy szerint Meki után a kedvenc irányítóm! benne van a Vick-faktor is. Egy hiba van, hogy Vick tuti marad 😀 ha viszont megy Vick, nem is találhatnánk jobb helyettest mint Young. Kolb meg menjen csak Tennesseebe, legalább Deny megszereti őkET 😛 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 504 — rabszolga
Reid said Herremans got hurt during Weds walk-through. Thinks he'll be OK.

Elméletileg MJG is rendben lesz:
RG Max Jean-Gilles says he's "feeling good." Will we see him on Sunday? "Yup."