Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 512
Ingram has Baker's cyst. Cyst was drained, not removed.
Fogalmam sincsen, hogy ez mennyire súlyos, de a Kansas ellen biztos, hogy nem játszik.Bébé
Elvileg nem súlyos, műtét sem kell hozzá, lekapják a cisztát aztán kész. Bár Ingram térdéről van szó, szóval bármi lehet.Tomeee
Sajnos egyre kevesebb az esélye. TC-ben meg PS meccseken sem alkot maradandót eddig. Clay Harbourról meg egész jókat hallani.
több mint 13 éve
Tomeee 753
Ingram has Baker's cyst. Cyst was drained, not removed.
Fogalmam sincsen, hogy ez mennyire súlyos, de a Kansas ellen biztos, hogy nem játszik.Bébé
Elvileg nem súlyos, műtét sem kell hozzá, lekapják a cisztát aztán kész. Bár Ingram térdéről van szó, szóval bármi lehet.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 488 — rabszolga
Ingram has Baker's cyst. Cyst was drained, not removed.
Fogalmam sincsen, hogy ez mennyire súlyos, de a Kansas ellen biztos, hogy nem játszik.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Sziasztok!

Egy picit bíztam benne, hogy a Pats topicot megszorongathatjuk de látom a Phins is jobban beindult. dande
Jó, de ennek a 70 %-át bria produkálta. 😊 Sajnálom, hogy én és Tomeee nem vagyunk ilyen hsz-gyáros adminok. 😊 Különben sem a mennyiség számít.

Szabler
ez az átka a web kettes életnek odaülök gép elé és 20 oldal nyomja az arcomba a phins híreket.
majd próbálok minőségi hsz-eket is írni 😉briareos
Az utolsó mondatot az előtte lévőktől függetlenül értettem. A hsz-eid minőségével soha nem volt semmi baj. Főként a sigek miatt. 😛

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 247 — StuG Life
Sziasztok!

Egy picit bíztam benne, hogy a Pats topicot megszorongathatjuk de látom a Phins is jobban beindult. dande
Jó, de ennek a 70 %-át bria produkálta. 😊 Sajnálom, hogy én és Tomeee nem vagyunk ilyen hsz-gyáros adminok. 😊 Különben sem a mennyiség számít.

Szabler
ez az átka a web kettes életnek odaülök gép elé és 20 oldal nyomja az arcomba a phins híreket.
majd próbálok minőségi hsz-eket is írni 😉

több mint 13 éve
Tomeee 753
Rövidesen pedig jön az NFC East szezonbeharangozó, amiből kiderül hogy én mire számítok idén. Stay tuned 😊

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 512
Sziasztok!

Egy picit bíztam benne, hogy a Pats topicot megszorongathatjuk de látom a Phins is jobban beindult. dande
Jó, de ennek a 70 %-át bria produkálta. 😊 Sajnálom, hogy én és Tomeee nem vagyunk ilyen hsz-gyáros adminok. 😊 Különben sem a mennyiség számít.

Itt mások úgy is belinkelnek minden olvasnivalót, szétcincálnak minden témát, ami arra érdemes, ezért én továbbra is csak a számomra érdekesebb vagy csapattörténeti témákban fogok megnyilvánulni.Szabler
Azért azok a HSZ-ek élményszámba mennek amiket te írsz 😀 A régi meccsek videói nagyon ütősek szoktak lenni. Én örülök hogy van köztünk olyan is aki a régi dolgokról sokat tud és csomó érdekességet meg tud osztani velünk, akik inkább az utóbbi néhány év történéseit ismerjük jobban.

Ha van kedved és lehetőséged akkor folytasd ezt kérlek.
több mint 13 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Sziasztok!

Egy picit bíztam benne, hogy a Pats topicot megszorongathatjuk de látom a Phins is jobban beindult. dande
Jó, de ennek a 70 %-át bria produkálta. 😊 Sajnálom, hogy én és Tomeee nem vagyunk ilyen hsz-gyáros adminok. 😊 Különben sem a mennyiség számít.

Itt mások úgy is belinkelnek minden olvasnivalót, szétcincálnak minden témát, ami arra érdemes, ezért én továbbra is csak a számomra érdekesebb vagy csapattörténeti témákban fogok megnyilvánulni.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 939 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Egy picit bíztam benne, hogy a Pats topicot megszorongathatjuk de látom a Phins is jobban beindult. Mindegy, nem ez a lényeg, a fontos, hogy mi itt jó hangulatban meg tudjuk beszélni a dolgokat és csatlakozzanak még mások is, a szám meg nem érdekes. No meg, hogy a csapatatot dicsérhessük, mert szárnyalnak majd 😊.

Ingram-et sajnálom jó lett volna Celek mellé egy másik opció, de ez a mi formánk remélem több sérülés már nem háborgat minket egyáltalán de különösen a kulcsjátékosok terén nem.

Fly Eagles: deee
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tetszik az új fórum, és továbbra is bleeding green. 😊

ui: nem arról volt szó eredetileg, hogy a korábbi hozzászólások is megmaradnak?

Ja, és Ingram újra doktorbácsinál nézeti meg a bal térdét, nem is játszik a Chiefs ellen. Sajnos lassan érik neki a cut. 😕

szerk. a user karmát néztem hsz-nek. 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 488 — rabszolga
Ingram egyre inkább füst.....Kicsit olyan érzésem van,hogy ő már nem nagyon fog játszani.(de még a ligában sem)Nem értem miért gyűjtjük az ilyen játékosokat.
..és ha már porcelánbabák.Abiamirinek most mi is a baja?Greengo


Abiamiri már vagy fél éve a térdével bajlódik. OTA-n és TC-n se edzett eddig. Sztem PUP-on fogja kezdeni a szezon, aztán majd meglátjuk.
Ingram pedig egy elég peches csávó. De sztem megérte anno az 5. körben behúzni. Mindenki azt mondta, hogy ha egészséges tud maradni, akkor steal a srác. Hát sajnos nem tudott.
Reid-nek meg a sérült játékosok behúzása az egyik fétise. Ez olyan, mint az onside kick. Ha bejön akkor nagy király a HC, ha nem akkor meg egy kis túlzással a pokolra kívánják.
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 605 — Eagles fan
Nem edzett ma: Nick Cole, Ingram (feldagadt a térde és MRI-ezik), Pender, J. Parker, Abiamiri és Akers
Akers-nél Reid is hozzátette, hogy valószínűleg játszani fog.
Kezdők 3 negyedet kapnak a Kansas ellen. 2. csapat kapja a 4. negyedet.
Herremans és Graham kezdő lesz, de Todd nem biztos, hogy 3 negyedet kap.
McGlynn-ek egyben kell tartania a falat, nem lehet fumble és akkor szerintem nagy eséllyel N. Cole-t maga mögé utasította a depht chart-on. Legalábbis sztem.Bébé
Ingram egyre inkább füst.....Kicsit olyan érzésem van,hogy ő már nem nagyon fog játszani.(de még a ligában sem)Nem értem miért gyűjtjük az ilyen játékosokat.
..és ha már porcelánbabák.Abiamirinek most mi is a baja?


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Az O-line viszont elég necces lesz.cooltiszo
Én főleg a RZ-beli teljesítményüktől tartok. Tavaly sem ment a futásblokkolás a RZ-ban, pedig ott muszály lenne hatékonyabban futni. A mezőnyben jól tudunk haladni ezzel WCO-szerű rendszerrel, de a RZ-ban ez már legalább 2-3 éve nem működik. Ha Herremans egészséges lesz és Peters is egészséges marad az biztos segít valamit, de így se vagyok nyugodt.Nagyobb gondok vannak szerintem a fal jobb oldalán, sem Justice sem MJG/Andrews/Cole nem a jó futásblokkról híresek. Pass block szerintem OK lesz, mint ahogy tavaly is.


több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 670 — TODDHERREMANS79
McGlynn-ek egyben kell tartania a falat, nem lehet fumble és akkor szerintem nagy eséllyel N. Cole-t maga mögé utasította a depht chart-on. Bébé
Na ennek személy szerint kibaszottul örülnék...

plusz szezonkezdésre Todd is felépül rendesen, nem is kell ennél jobb hír 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 488 — rabszolga
DeSean csak a focira koncentrál. Nem érdeklik az egyéni statok, a lényeg, hogy győzzön a csapat:
http://www.philly.com/philly/blogs/inq-eagles/DeSean_just_focused_on_football.html
Kolb is jókat nyilatkozik róla:
"I think that we work on a lot of that stuff off the field, after practice," Kolb said. "We work on scramble drills. We work on broken plays. It's maybe 25-30 percent of playing football. And, of course, when you get him in space, one-on-one with somebody else, you want to do that as much as possible. It's something we'll continue to work on and get a lot better at."
Tartottam attól, hogy Donovan nélkül nem fog megélni DeSean, de örülök, hogy rám cáfolt. (legalábbis eddig 😛 )
6 elkapás 121 yard úgy, hogy a leghosszabb játék 28 yard volt.
több mint 13 éve
greenboy Philadelphia Eagles 263
Ez az eredeti méret, de ez is kicsi: http://img829.imageshack.us/i/50thanniversarycrop340x.jpg/

Nagyobbat sajnos elsőre én sem találtam, a hivatalos honlapon is csak a mostani logo van meg wallpaper méretben, az évfordulóst ott sem találtam.BleedingGreen
Azért köszi 😊
Nem edzett ma: Ingram (feldagadt a térde és MRI-ezik)Bébé
Egyre kisebbnek érzem az esélyeit... 😕
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 488 — rabszolga
Nem edzett ma: Nick Cole, Ingram (feldagadt a térde és MRI-ezik), Pender, J. Parker, Abiamiri és Akers
Akers-nél Reid is hozzátette, hogy valószínűleg játszani fog.
Kezdők 3 negyedet kapnak a Kansas ellen. 2. csapat kapja a 4. negyedet.
Herremans és Graham kezdő lesz, de Todd nem biztos, hogy 3 negyedet kap.
McGlynn-ek egyben kell tartania a falat, nem lehet fumble és akkor szerintem nagy eséllyel N. Cole-t maga mögé utasította a depht chart-on. Legalábbis sztem.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 512
Jó látni hogy az új fórumon új Userekkel bővült az Eagles szurkolótábora. 😀 Még a blogot kéne újra beizzítani és újra hatalmas Eagle élet lesz.
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Srácok egy ilyen 50es logót (BleedingGreen aláírásában is van) szeretnék nagyobb felbontásban, ha valaki tud egy linket ne tartsa vissza, előre is köszönöm!greenboy
Ez az eredeti méret, de ez is kicsi: http://img829.imageshack.us/i/50thanniversarycrop340x.jpg/

Nagyobbat sajnos elsőre én sem találtam, a hivatalos honlapon is csak a mostani logo van meg wallpaper méretben, az évfordulóst ott sem találtam.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Üdv itt az új fórumon is.

Graham kezdősége előbb jött mint gondoltam, én kb. 2. regular meccsre tettem, viszont eddig rászolgált, futás ellen is bizonyított, viszont legnagyobb szükségünk a passz szituknál lesz rá rövidtávon (hosszútávon a futás is ugyanolyan fontos lesz, hogy 3 down-os játékos legyen, idén még szerintem nem lesz az, szoknia kell fizikailag az nfl-t).
Allentől rengeteget várok. Remélem leszed vagy 4 Intet a szezon során.

Összességében a védelem szerintem hasonló lesz mint tavaly: vagyis lesznek hatalmas meccsek, viszonylag jó statisztikák, de a brutál O-line-ok ellen kicsit picik leszünk sajnos (pl Dallas, ha egészségesek lesznek). Ami fontos előrelépés lehet: Bradley visszatérése, valamint remélem, hogy kiegyensúlyozottabbak leszünk, ha sikerülne 4 rusher-el is nyomást gyakorolni, akkor az atletikus lb-k és secondary sok intet szedhet idén nagyon. Azért a futás elleni védelmünk nagy kérdés még számomra 1 normális méretű lb-vel, igaz ő elég nagy és atletikus egyben (260 lb a pici Stew 😀 ).Ha Simms is jól tudná kezelni a blokkokat és brutál hiteket nyomatna a futókra, akkor nyugodtabb lennék, ez majd kiderül még.
Hobbs eddig jól teszi a dolgát, meg vagyok vele elégedve (nagyon nem bíztam benne), meg vannak a korlátai, de kezdő szintű cb-ként játszik eddig. Asanténak kell fizikálisabbnak lennie mint tavaly, akkor a kezdő sor erősségünk lesz, megtámogatva Allennel és Mikellel. A depth sovány cb poszton, bár Patterson elég bíztató, és Lindleyből is lehet valaki, egyiküket se szívesen látnám kezdőként.

A támadófal fogja meghatározni az O szereplését szerintem, kisebb mértékben pedig Kolb. Lesznek Kolbnak hibái mindentől függetlenül, de nem hiszem hogy 20 körüli Intet dobna. Az O-line viszont elég necces lesz. Öröm az ürömben, hogy Reid így legalább jövőre húzhat megint OT-t első körben, így meg fog nyugodni a lelki világa 😀

Szerk: úgy látom az új fórumon is bizonyít az Eagles szurkolótábor: eddig 3. legtöbb hozzászólás született itt! Csak így tovább srácok 😉
több mint 13 éve
greenboy Philadelphia Eagles 263
Srácok egy ilyen 50es logót (BleedingGreen aláírásában is van) szeretnék nagyobb felbontásban, ha valaki tud egy linket ne tartsa vissza, előre is köszönöm!
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Itt az eredeti, teljes cikk, ha még érdekel. Vagy bárki mást. Egy másik topikban már belinkelték.

http://www.gq.com/sports/guides/201009/ … edskins-qb
Szabler
Köszi, elolvastam, és ahogy gondoltam, csak kiragadtak egy-két mondatot egy hosszabb interjúból. Most, hogy már elment, már nem kéne a philadelphiai médiának McNabb minden szavára ráugrania. Foglalkozzanak inkább a mostani csapattal, ezt teszem én is most:

A kickoff cover-t szerintem összerántja April a kezdésre, mert .... muszáj lesz. Nem engedheti meg a csapat, hogy az ellenfél támadói rendszeresen a 35-40 yardosunkról induljanak, úgy igen nehéz lesz.
D szeintem nagy átlagban rendben lesz, csak azért kell különösen imádkozni, hogy a kezdő cb-k meg ne sérüljenek mert ott nem nagyon van depth (Lindley idővel jó lehet csak szerintem még nem idén). Graham, Allen párosból ha az egyik már idén beválik, már az is szuper, de ha mindkettő ... :cool: (arra nem is gondolok mi van ha egyik se).


több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 488 — rabszolga
Felőlem akármiket mondhat McNabb én akkor is tisztelni fogom ezért a 12 évért és azért megköszönném neki, ha összefutnánk vhol. 😀Bébé
nevemben is léccikösz 😀miilann
ez természetes 😀

April sajtótájékoztatóból több kérdés-válasz kiemelve:
http://www.philadelphiaeagles.com/news/Story.asp?story_id=21668
Pár dolog:
Akers rendben lesz a péntek/szombati meccsre.
A rookie-k közül Lindley és R. Cooper nagyon jól teljesít az ST-ben.
Végső roster-szűkítésnél elég fontos szerepet játszik az ST-ben mutatott produkció.
Edzésen nehéz megítélni a játékosok teljesítményét.Olyan mintha egy bokszolót az edzőteremben nyújtott produkciója alapján ítélnél meg. Meg kell várni a meccset és majd azután levonni a következtetéseket.
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 392 — Eagles fan
Felőlem akármiket mondhat McNabb én akkor is tisztelni fogom ezért a 12 évért és azért megköszönném neki, ha összefutnánk vhol. 😀Bébé
nevemben is léccikösz 😀

child please!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 488 — rabszolga
Felőlem akármiket mondhat McNabb én akkor is tisztelni fogom ezért a 12 évért és azért megköszönném neki, ha összefutnánk vhol. 😀
Amíg itt volt mindent elviselt, nem panaszkodott, most, hogy már elment nyilván szabadabban beszélhet.
Az eddigi interjúk alapján úgy tűnik Kolb-nak is megtanította, hogy mindig magadat kell hibáztatni és akkor a média nem szedi szét a csapatot.

Graham-től eddig 3-5 sacket vártam, de ha végig kezdő lesz, akkor remélem, hogy 40+ tackle, 6+ sacket összehoz így szolidan. 😀