Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Csináltam egy ilyen Firefox témát magamnak, gondoltam akkor már közkinccsé teszem... Use it! 😊 Ha esetleg más színezetben kellene szóljatok, és megpróbálom összehozni 😊Rataccess
Nagyon fasza lett. Még egy 50 éves évfordulós, világoszöld színű kéne a logóval 😀
több mint 14 éve
Petya 181 — Eagles fan
A Philadelphia Eagles Fan Rooting for McNabb: Is It Really All About Laundry? http://buzztap.com/-BVyJ1L

Egy Donovan szurkoló, aki rendíthetetlenül fog szurkolni ötösünknek, hiába játszik egyik fő riválisunknál.

Számomra természetes, hogy én is így teszek.
több mint 14 éve
Petya 181 — Eagles fan
Csináltam egy ilyen Firefox témát magamnak, gondoltam akkor már közkinccsé teszem... Use it! 😊 Ha esetleg más színezetben kellene szóljatok, és megpróbálom összehozni 😊Rataccess
Nekem nagyon tetszik! Ha esetleg meg tudnád úgy csinálni, hogy felül midnight green az alap, alul pedig fehér, azt megköszönném! 😊
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csináltam egy ilyen Firefox témát magamnak, gondoltam akkor már közkinccsé teszem... Use it! 😊 Ha esetleg más színezetben kellene szóljatok, és megpróbálom összehozni 😊Rataccess
Ez király kíváncsi vagyok a feleségem mit szól majd hozzá 😊
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csináltam egy ilyen Firefox témát magamnak, gondoltam akkor már közkinccsé teszem... Use it! 😊 Ha esetleg más színezetben kellene szóljatok, és megpróbálom összehozni 😊Rataccess
Ez király kíváncsi vagyok a feleségem mit szól majd hozzá 😊 Köszi
több mint 14 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Csináltam egy ilyen Firefox témát magamnak, gondoltam akkor már közkinccsé teszem... Use it! 😊 Ha esetleg más színezetben kellene szóljatok, és megpróbálom összehozni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 14 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Az átláthatóság kedvéért:
Chad Hall WR, Martell Mallett RB, Dallas Reynolds G, A.Q. Shipley C, Jeff Owens DT, Garrett Miles TE, Jeremy Williams WR és Chip Vaughn S

Ingramot sajnálom. Remélem, hogy vhol rosterre kerül a jövőben.Bébé
Ingramot én is sajnálom. Azért csak hoztunk egy S-t legalább a PS-be, tán még sem Samuel-t akarják annak használni.dande
Elvileg Ingram más csapathoz mehet akár PS-ba is, csak nálunk van kizárva, mert itt már volt 1 évet IR-on.BleedingGreen
Én szurkolok neki.
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Betöltöttük az utolsó szabad helyet is PS-on.BleedingGreen
Az átláthatóság kedvéért:
Chad Hall WR, Martell Mallett RB, Dallas Reynolds G, A.Q. Shipley C, Jeff Owens DT, Garrett Miles TE, Jeremy Williams WR és Chip Vaughn S

Ingramot sajnálom. Remélem, hogy vhol rosterre kerül a jövőben.Bébé
Ingramot én is sajnálom. Azért csak hoztunk egy S-t legalább a PS-be, tán még sem Samuel-t akarják annak használni.dande
Elvileg Ingram más csapathoz mehet akár PS-ba is, csak nálunk van kizárva, mert itt már volt 1 évet IR-on.


több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Azért Reid nagyon benézte ezt a Macho dolgot. Erőltette hogy CB legyen aztán nem ment, visszatette Saftybe majd kivágta. Pedig ha végig saftyben edzett volna szerintem simán megcsinálja a rostert. Tavaly nem volt ő rossz egyáltalán. Idén meg erősödve, rutinosabban tök jó lehetett volna.
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Betöltöttük az utolsó szabad helyet is PS-on.BleedingGreen
Az átláthatóság kedvéért:
Chad Hall WR, Martell Mallett RB, Dallas Reynolds G, A.Q. Shipley C, Jeff Owens DT, Garrett Miles TE, Jeremy Williams WR és Chip Vaughn S

Ingramot sajnálom. Remélem, hogy vhol rosterre kerül a jövőben.Bébé
Ingramot én is sajnálom. Azért csak hoztunk egy S-t legalább a PS-be, tán még sem Samuel-t akarják annak használni.
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Betöltöttük az utolsó szabad helyet is PS-on.BleedingGreen
Az átláthatóság kedvéért:
Chad Hall WR, Martell Mallett RB, Dallas Reynolds G, A.Q. Shipley C, Jeff Owens DT, Garrett Miles TE, Jeremy Williams WR és Chip Vaughn S

Ingramot sajnálom. Remélem, hogy vhol rosterre kerül a jövőben.
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Betöltöttük az utolsó szabad helyet is PS-on. Tavaly a 4. körben a Saints által kiválasztott safety Chip Vaughn (Wake Forest)érkezett a csapathoz. A tavalyi évet végig IR-on töltötte. Örülök, hogy hozzánk került, egyetemen szerettem a játékát, szép szál legény az biztos (6-2, 221).


több mint 14 éve
Petya 181 — Eagles fan
Bucs cut Reggie Brown. Azért ezt nyugtázhatjuk. Reggie sokáig tudott NFL csapatban maradni rajtunk kívül. Legalább idén látszólag tényleg nincsenek ilyen outsiderek a rosterünkön végre (bár nálam HAnson közelíti ezt a szintet).
több mint 14 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Srácok Nate Allen kezdeni fog?JayB
Igen
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Srácok Nate Allen kezdeni fog?
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Újabb ember jött a PS-ba. Jeremy Williams WR (Tulane), korábban a Chargers-nél volt. Utolsó preseason meccesén 93 yardos punt return TD-t szerzett, ugyanezen mecccsen volt még 4 elkapása, mellyel 42 yardot szerzett.


több mint 14 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Amúgy szinte hihetetlen hír: Egy héttel a szezonnyitó előtt MINDENKI edzett, senkinek sincs semmi baja (kivéve DJaxet, akinek még mindig borzaszótan fáj a foga - de már ő is edzésbe állt)!!!! Egy ilyen sok snapes TC után ez szerintem nagyon jó hír. Kíváncsi vagyok mit tud ez a fiatal csapat... 😊 Petya
Szerintem Marlin Jackson kezdő lenne, ha nem lenne sérült (gondolom így értetted a "mindenki"-t...)

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Amúgy RG posztról mi a véleményetek? Hoztuk ugye Reggie Wellst, aki 6 évig folyamatosan kezdő volt az NFLben és itt van Nick Cole, aki elvileg most a kezdő right gouardunk. Testfelépítésben elég komoly a különbség, Cole 6'0, 155 kg, WElls 6'4, 148 kg. Utóbbi állítólag jobb futásblokkban, mint Nick. Szerintem egyelőre csak azért Cole a kezdő, mert ő már ismeri a szisztémát és nem akarják Wellst egy hét után mély vízbe hajítani.

Aztán ha esetleg JJ térde mégsem úgy viselkedne mint gondoltuk, mehet Cole Cbe (szerintem ő és nem McGlynn az első számú opció Jackson mögött) és Wells / MJG guardba. Azt hiszem Reidék kicsit túl elővigyázatosak voltak OL poszton ezzel a 10 emberrel 53on...

Amúgy szinte hihetetlen hír: Egy héttel a szezonnyitó előtt MINDENKI edzett, senkinek sincs semmi baja (kivéve DJaxet, akinek még mindig borzaszótan fáj a foga - de már ő is edzésbe állt)!!!! Egy ilyen sok snapes TC után ez szerintem nagyon jó hír. Kíváncsi vagyok mit tud ez a fiatal csapat... 😊 Petya
Az biztos, hogy erősödtünk RG-ben Wells érkezésével. Év közben sztem átveheti Cole-tól a kezdőt, ha megtanulja a sémánkat. Lehet, hogy bizonyos szituációkban (Goal-line, 3,4&short) már az 1. héttől ott lesz. Cole nem csak nem egy jó futásblokkoló, hanem screeneknél sem nagyon használható (sztem nem elég mozgékony). Továbbra is inkább szolid backupnak tartom MJG-vel együtt.
Viszont nekem továbbra is hiányozni fog a falunk jobb oldaláról egy Runyan vagy S.Andrews-féle domináns játékos.

10-10 OL és DL ember megtartása meg már nálunk hagyomány.


több mint 14 éve
Petya 181 — Eagles fan
Amúgy RG posztról mi a véleményetek? Hoztuk ugye Reggie Wellst, aki 6 évig folyamatosan kezdő volt az NFLben és itt van Nick Cole, aki elvileg most a kezdő right gouardunk. Testfelépítésben elég komoly a különbség, Cole 6'0, 155 kg, WElls 6'4, 148 kg. Utóbbi állítólag jobb futásblokkban, mint Nick. Szerintem egyelőre csak azért Cole a kezdő, mert ő már ismeri a szisztémát és nem akarják Wellst egy hét után mély vízbe hajítani.

Aztán ha esetleg JJ térde mégsem úgy viselkedne mint gondoltuk, mehet Cole Cbe (szerintem ő és nem McGlynn az első számú opció Jackson mögött) és Wells / MJG guardba. Azt hiszem Reidék kicsit túl elővigyázatosak voltak OL poszton ezzel a 10 emberrel 53on...

Amúgy szinte hihetetlen hír: Egy héttel a szezonnyitó előtt MINDENKI edzett, senkinek sincs semmi baja (kivéve DJaxet, akinek még mindig borzaszótan fáj a foga - de már ő is edzésbe állt)!!!! Egy ilyen sok snapes TC után ez szerintem nagyon jó hír. Kíváncsi vagyok mit tud ez a fiatal csapat... 😊

CAN'T WAIT TILL SUNDAY
több mint 14 éve
Petya 181 — Eagles fan
Úgy néz ki le fogjuk igazolni PSbe TE Garrett Millst, a VIkesnál volt. Elég atlétikus FB/TE alternatíva.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Valószínűleg Patterson FS-t játszana, de szerintem Coleman lesz mindkét S poszton az első számú csere. Egyébként ügyes gyerek Dimitri, van rá esély hogy beváljon itt is, bár reméljük ezt sose tudjuk meg, mert mindenki mindig egészséges lesz 😀

Amúgy nem rossz a roster, Barnesnak elvileg a Joker pozíciót szánják, amit ezidáig Clemons oldott meg, így valószínűleg lesz pályán, plusz Sapp volt a kiszemelt anno ide, viszont ő IR, szóval kívülről szereztek valakit, aki megoldhatja a posztot.

Dande: úgy gondolom, hogy biztosan nem kezdünk 7-0-al, ez nagyon távol van a realitások talajától, a 4-3at viszont alá is írnám, ugyanis egy ilyen fiatal és tapasztalatlan csapat esetében a szezon második fele jóval erősebb lehet, hiába nehezebb a sorsolás.
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
MJG hivatalosan is újra Eagle.

PS-ünk is kezd alakulni:
Mallett, Hall, Owens, Shipley, ReynoldsBébé
Léci Washingtont tegyük még oda...dande
Azt sajnos nem lehet, mert PS-ba csak olyan ember mehet, aki:összesen 9-nél kevesebb regular season-beli meccsen volt vmely csapatnál aktív listán és nincs olyan korábbi éve ahol 6 v. több meccsen volt egy csapat aktív/inaktív listáján, IR listáján vagy PuP listáján.
Washington ezeknek meg ugye nem felel meg.BleedingGreen
Hát ez homorú akarom mondani szomorú, mindkét játékost sajnálom (itt Ingram a másik) de ez van. Patterson, mint S? Ők tudják remélem igazuk lesz illetve inkább nem lesz rá szükség, hogy kiderüljön és tovább rejtegetheti ebéli képességeit.
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Dimitri Patterson megy safetybe 😊
Felfoghatatlan...

Bleedinggreen: ezek alapján Ingram sem mehet, mert IR-n volt tavaly nem?kzol
Hát ezek alapján úgy néz ki sajnos nem jöhet Ingram sem. 😕

Pontosan így szól a szabály:
Parameters for practice squad eligibility:
-Players without an accrued season of NFL experience;
-Free-agent players who were on the 45-man active list for fewer than nine regular-season games during their only accrued season;
-Players who have not served more than two previous seasons on a practice squad.

-Az "accrued season of NFL experience" pedig ezt jelenti:six or more regular-season games on a club's active/inactive, reserved- injured or "physically unable to perform" lists.

Mellesleg: Pattersont mégis FS vagy SS pozícióba képzelik, vagy mindkettőt tudja? 😀 Eddig jól rejtegette.


több mint 14 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Dimitri Patterson megy safetybe 😊
Felfoghatatlan...

Bleedinggreen: ezek alapján Ingram sem mehet, mert IR-n volt tavaly nem?
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
MJG hivatalosan is újra Eagle.

PS-ünk is kezd alakulni:
Mallett, Hall, Owens, Shipley, ReynoldsBébé
Léci Washingtont tegyük még oda...dande
Azt sajnos nem lehet, mert PS-ba csak olyan ember mehet, aki:összesen 9-nél kevesebb regular season-beli meccsen volt vmely csapatnál aktív listán és nincs olyan korábbi éve ahol 6 v. több meccsen volt egy csapat aktív/inaktív listáján, IR listáján vagy PuP listáján.
Washington ezeknek meg ugye nem felel meg.