Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 14 éve
LN Green Bay Packers 3 276 — Packers fan
Egyértelmű hogy nem mi vagyunk az esélyesek, Rodgersre nagyon durva nyomást kell helyezni, különben szétszed minket.
A másik oldal hogy a Packers secondary ellen Kolbnak is jó napja lehet, Harris ugye nem lesz, csak Woodsont kell elkerülni, safetyben nem erősek.
Én sokpontos derbire számítok.Tomeee
Harris hiánya még a jelenlegi secondary-t figyelembe véve is erősítés 😀
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Én valahogy úgy érzem hogy az Offense kicsit etette a mezőnyt a Preseasonban. Szerintem Kolbon semmi nem fog múlni, az OL meg 2-3 meccs múlva már (akár Wellsel a kezdőben) megfelelő támogatást fog nyújtani a futójátéknak is.
Szerintem ynerünk és a D# hozza a meccset. Interception return TD-tv agy Kickoff Return TD-t várok a csapattól.Shawn84
Akkor már inkább punt return TD, mert többször fognak puntolni a Sajtfejűek, mint kickoff-ot rúgni. 😀
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Én valahogy úgy érzem hogy az Offense kicsit etette a mezőnyt a Preseasonban. Szerintem Kolbon semmi nem fog múlni, az OL meg 2-3 meccs múlva már (akár Wellsel a kezdőben) megfelelő támogatást fog nyújtani a futójátéknak is.
Szerintem ynerünk és a D# hozza a meccset. Interception return TD-tv agy Kickoff Return TD-t várok a csapattól.
több mint 14 éve
Tomeee 753
Egyértelmű hogy nem mi vagyunk az esélyesek, Rodgersre nagyon durva nyomást kell helyezni, különben szétszed minket.
A másik oldal hogy a Packers secondary ellen Kolbnak is jó napja lehet, Harris ugye nem lesz, csak Woodsont kell elkerülni, safetyben nem erősek.
Én sokpontos derbire számítok.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 14 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Jelenleg nem biztos, hogy DeSean és Hobbs lesznek a visszahordóink.
Reid: “I’m debating on that right now, but we’ll see how it goes there,”
A CB, Jorrick Calvin jöhet szóba, mint returner.

Jó hír: Abiamiri-n kívül mindenki egészséges.Bébé
Nem lenne akkora tragédia ha nem nyer a csapat holnap.

Fiatal és potens a csapat kell 2-3 meccs mire látni lehet mennyire képes a csapat és,hogy az ellenfelek hogy muzsikálnak.

több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Jelenleg nem biztos, hogy DeSean és Hobbs lesznek a visszahordóink.
Reid: “I’m debating on that right now, but we’ll see how it goes there,”
A CB, Jorrick Calvin jöhet szóba, mint returner.

Jó hír: Abiamiri-n kívül mindenki egészséges.
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Személy szerint én eléggé tartok a Packers-től. Tavalyi Saints-es meccset várok.
Aránylag tartjuk a lépést, de lassan bedarálnak minket.
Rodgers eléggé durván tolja és az egész O# nagyon jó Green Bay-ben, Front7-ük ugyan csak.
A secondary-jük sebezhető, de szvsz Kolb-nak hatalmasat kéne játszania ahhoz, hogy meglegyen ez a meccs.Bébé
Annyit tennék hozzá, hogy szerintem a GB O-line is sebezhető (bár tavaly év végére javultak). Különösen az OT-k esetén látok nekünk kedvező helyzetet. (Clifton, Tauscher vs. T.Cole, Graham).
Sajnos ugyanez elmondható az ő front7-jükről is, a mi O-lineunkkal szemben. Jobb lesz ha felköti a gatyáját a komplett O-lineunk.


több mint 14 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
OFF
Csináltam egy évfordulós firefox témát is, nem lett az igazi, de hátha használná valaki... Itt van.
ON
Bocs az offért 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Személy szerint én eléggé tartok a Packers-től. Tavalyi Saints-es meccset várok.
Aránylag tartjuk a lépést, de lassan bedarálnak minket.
Rodgers eléggé durván tolja és az egész O# nagyon jó Green Bay-ben, Front7-ük ugyan csak.
A secondary-jük sebezhető, de szvsz Kolb-nak hatalmasat kéne játszania ahhoz, hogy meglegyen ez a meccs.
több mint 14 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Kezdő meccsünk utáni reggel 8-ra jött tegnap egy meeting requestem. Csodás... 😕
Mind1. Átalszom az egész vasárnapot.

Üdv a fórumon ati.
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Hát nagyon vártam a kezdő meccset de lehet nem látom. Jön ugyanis anyósom hozzánk (amúgy semmi gondom nincs vele) s ott alszik ahol a tv van.... lehet átviszem a gépet egy másik szobába s nézem streamen de az nem az igazi. Mindegy remélem nyerünk s én is bízok benne, hogy nem blitzelünk ész nélkül Maddenben is jó néhányszor ezért szívtam 😊
Üdv a frissen érkezetteknek!

Fly Eagles:deee
több mint 14 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Na beköszönök én is ide az új fórumra. Az előttem levők nagyjából leírtak mindent mire számítanak ebben az évben amivel én egyet is értek. Fly Eagles again!

több mint 14 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A secondary miatt félek Hobbs,a rookie Allen.Ha nem tudunk nagyobb nyomást helyezni az irányitóra,jelen esetben Rogersre, mint a preseasonban,akkor a jobb irányítók szét fognak dobálni minket.korodiati
Azért ezen a jó pass rush (ami remélhetőleg meglesz) sokat segíthet... Üdv a topicban/fórumon egyébként! 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
A secondary miatt félek Hobbs,a rookie Allen.Ha nem tudunk nagyobb nyomást helyezni az irányitóra,jelen esetben Rogersre, mint a preseasonban,akkor a jobb irányítók szét fognak dobálni minket.Szinte minden preseason meccsen benyeltünk egy-két hosszú passzt.Szerintetek a preseason meccsek mennyire mérvadóak?Lehet, hogy Mcdermott tartogat meglepetéseket,remélem mert annak ellenére, hogy a D-line-t erősítettük és azt várjuk tőlük, hogy domináljanak a preseason meccseken ebből semmi nem látszott.A D-line nagyon mély ennek érvényre kellene jutni,hogy mindig friss embereket tudunk beküldeni és ha ott tudunk lenni Rogers arcában folyamatosan akkor a gyengébb secondary-t is ellensúlyozni tudjuk.

Én a defense-től tartok a legjobban annak ellenére,hogy új irányitóval kezdjük az idényt.Szerintem a preseason meccseken nem a jelenleg kezdő fallal álltunk fel,ezért nem kapott megfelelő védelmet Kolb ezért nem játszott jól de Jackson visszatérése mínőségi javulást fog hozni ,N.Cole pedig Rg-be az igazi.Ha pedig elég időt kap Kolg megtalálja az elkapókat,amely szerintem az egyik legjobb a ligában.A falunkon múlik minden, ezt higgyétek el.
Sokszor a Qb-t hibáztatják,de a falon múlik minden.Ha Kolb kap egy-két másodpercet jó lesz, ezt már bizonyitotta.de ha rögtön hátrálnia kell és azonnal dobnia miközben ketten rontanak rá, akkor nem csoda, hogy nem tud pontos passzt adni.korodiati
-A sec szerintem rendben lesz, ha nem jönnek sérülések. Ha Hobbs úgy muzsikál mint a tc-ben és preseasonban, akkor nem lesz gond vele. Azt is várom, hogy az év folyamán Lindley egyre több lehetőséget kapjon cb-ként.

-Def: Nem tudom nézted-e a pre meccseket, de a kezdő D-nk alig kapott pontot, TD-t is csak azt hiszem egyet (vs Chiefs, de ott is fel volt forgatva a sec, mert Samuel S-t játszott abban a drive-ban). Szóval szerintem a D nagyon jó lehet, főleg ha McDermott ésszel küldi a blitzeket (nem úgy mint tavaly). A secondary nem elég mély sztem, úgyhogy ott ne jöjjön sérülés.

-A preseason meccsek nem mérvadóak, nincs rendes gameplan, az edzők kísérleteznek, embereket próbálgatnak stb. Szóval ennek megfelelően érvényes a D-ről előbb írt kijelentésem is: jók lehetnek, de majd meglátjuk élesben.

-Amiben szerintem Kolbnak még fejlődnie kell az a döntéshozatal: többször nem vette észre a tök üresen álló receivert (pl egyszer Avantnak erőltette a passzt triple coverige-be, közben kb 5 méterrel odébb Cooper tök üresen integetett). Úgy éreztem, hogy néha túl gyorsan akar szabadulni a labdától, holott nem volt rajta nagy nyomás, máskor meg túl sokáig tartotta. Ezen szerencsére lehet javítani, ha több meccset játszik, higgadtabban, rutinosabban fog dönteni.

-GB-meccsről: különösen fontos lenne, hogy 4, max 5 man rushhal tudjunk nyomást gyakorolni Rodgers-re, mert ha blitzelik, akkor halálos az az ember. Azt hiszem neki van a legjobb Qb-ratingje, ha blitz alatt van (vmi 100 fölötti, elég durva).BleedingGreen
Kolb a szezon előrehaladtával majd egyre jobban belerázódik. Eddig 2 meccsen volt kezdő. Szinte újoncnak tekinthető.
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
A secondary miatt félek Hobbs,a rookie Allen.Ha nem tudunk nagyobb nyomást helyezni az irányitóra,jelen esetben Rogersre, mint a preseasonban,akkor a jobb irányítók szét fognak dobálni minket.Szinte minden preseason meccsen benyeltünk egy-két hosszú passzt.Szerintetek a preseason meccsek mennyire mérvadóak?Lehet, hogy Mcdermott tartogat meglepetéseket,remélem mert annak ellenére, hogy a D-line-t erősítettük és azt várjuk tőlük, hogy domináljanak a preseason meccseken ebből semmi nem látszott.A D-line nagyon mély ennek érvényre kellene jutni,hogy mindig friss embereket tudunk beküldeni és ha ott tudunk lenni Rogers arcában folyamatosan akkor a gyengébb secondary-t is ellensúlyozni tudjuk.

Én a defense-től tartok a legjobban annak ellenére,hogy új irányitóval kezdjük az idényt.Szerintem a preseason meccseken nem a jelenleg kezdő fallal álltunk fel,ezért nem kapott megfelelő védelmet Kolb ezért nem játszott jól de Jackson visszatérése mínőségi javulást fog hozni ,N.Cole pedig Rg-be az igazi.Ha pedig elég időt kap Kolg megtalálja az elkapókat,amely szerintem az egyik legjobb a ligában.A falunkon múlik minden, ezt higgyétek el.
Sokszor a Qb-t hibáztatják,de a falon múlik minden.Ha Kolb kap egy-két másodpercet jó lesz, ezt már bizonyitotta.de ha rögtön hátrálnia kell és azonnal dobnia miközben ketten rontanak rá, akkor nem csoda, hogy nem tud pontos passzt adni.korodiati
-A sec szerintem rendben lesz, ha nem jönnek sérülések. Ha Hobbs úgy muzsikál mint a tc-ben és preseasonban, akkor nem lesz gond vele. Azt is várom, hogy az év folyamán Lindley egyre több lehetőséget kapjon cb-ként.

-Def: Nem tudom nézted-e a pre meccseket, de a kezdő D-nk alig kapott pontot, TD-t is csak azt hiszem egyet (vs Chiefs, de ott is fel volt forgatva a sec, mert Samuel S-t játszott abban a drive-ban). Szóval szerintem a D nagyon jó lehet, főleg ha McDermott ésszel küldi a blitzeket (nem úgy mint tavaly). A secondary nem elég mély sztem, úgyhogy ott ne jöjjön sérülés.

-A preseason meccsek nem mérvadóak, nincs rendes gameplan, az edzők kísérleteznek, embereket próbálgatnak stb. Szóval ennek megfelelően érvényes a D-ről előbb írt kijelentésem is: jók lehetnek, de majd meglátjuk élesben.

-Amiben szerintem Kolbnak még fejlődnie kell az a döntéshozatal: többször nem vette észre a tök üresen álló receivert (pl egyszer Avantnak erőltette a passzt triple coverige-be, közben kb 5 méterrel odébb Cooper tök üresen integetett). Úgy éreztem, hogy néha túl gyorsan akar szabadulni a labdától, holott nem volt rajta nagy nyomás, máskor meg túl sokáig tartotta. Ezen szerencsére lehet javítani, ha több meccset játszik, higgadtabban, rutinosabban fog dönteni.

-GB-meccsről: különösen fontos lenne, hogy 4, max 5 man rushhal tudjunk nyomást gyakorolni Rodgers-re, mert ha blitzelik, akkor halálos az az ember. Azt hiszem neki van a legjobb Qb-ratingje, ha blitz alatt van (vmi 100 fölötti, elég durva).


több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
A secondary miatt félek Hobbs,a rookie Allen.Ha nem tudunk nagyobb nyomást helyezni az irányitóra,jelen esetben Rogersre, mint a preseasonban,akkor a jobb irányítók szét fognak dobálni minket.Szinte minden preseason meccsen benyeltünk egy-két hosszú passzt.Szerintetek a preseason meccsek mennyire mérvadóak?Lehet, hogy Mcdermott tartogat meglepetéseket,remélem mert annak ellenére, hogy a D-line-t erősítettük és azt várjuk tőlük, hogy domináljanak a preseason meccseken ebből semmi nem látszott.A D-line nagyon mély ennek érvényre kellene jutni,hogy mindig friss embereket tudunk beküldeni és ha ott tudunk lenni Rogers arcában folyamatosan akkor a gyengébb secondary-t is ellensúlyozni tudjuk.

Én a defense-től tartok a legjobban annak ellenére,hogy új irányitóval kezdjük az idényt.Szerintem a preseason meccseken nem a jelenleg kezdő fallal álltunk fel,ezért nem kapott megfelelő védelmet Kolb ezért nem játszott jól de Jackson visszatérése mínőségi javulást fog hozni ,N.Cole pedig Rg-be az igazi.Ha pedig elég időt kap Kolg megtalálja az elkapókat,amely szerintem az egyik legjobb a ligában.A falunkon múlik minden, ezt higgyétek el.
Sokszor a Qb-t hibáztatják,de a falon múlik minden.Ha Kolb kap egy-két másodpercet jó lesz, ezt már bizonyitotta.de ha rögtön hátrálnia kell és azonnal dobnia miközben ketten rontanak rá, akkor nem csoda, hogy nem tud pontos passzt adni.korodiati
"Én a defense-től tartok a legjobban"

Szerintem te az OL-re gondoltál.

D# az rendben lesz. Preseasont nem kell túl komolyan venni. Kaptunk ugyan hosszú passzból TD-t de ha jól emlékszem egyiket sem a kezdők ellen szerezték. A nyomás meglesz az irányítókon. A DL nagyon jó. Amikor a kezdő D# volt a pályán, sokkal jobban védekezett a csapat. Mint az aláírásomból is láthatod, én nagyon bízok bennük.
több mint 14 éve
korodiati Philadelphia Eagles 684 — drkorodiattila@gmail.com
Ja egyébként ez volt az első hsz-em.Amióta van nfl a sport1-en én eagles szurkoló vagyok!!!
Már alig várom a vasárnapot!Go Eagles!!!!!
több mint 14 éve
korodiati Philadelphia Eagles 684 — drkorodiattila@gmail.com
A secondary miatt félek Hobbs,a rookie Allen.Ha nem tudunk nagyobb nyomást helyezni az irányitóra,jelen esetben Rogersre, mint a preseasonban,akkor a jobb irányítók szét fognak dobálni minket.Szinte minden preseason meccsen benyeltünk egy-két hosszú passzt.Szerintetek a preseason meccsek mennyire mérvadóak?Lehet, hogy Mcdermott tartogat meglepetéseket,remélem mert annak ellenére, hogy a D-line-t erősítettük és azt várjuk tőlük, hogy domináljanak a preseason meccseken ebből semmi nem látszott.A D-line nagyon mély ennek érvényre kellene jutni,hogy mindig friss embereket tudunk beküldeni és ha ott tudunk lenni Rogers arcában folyamatosan akkor a gyengébb secondary-t is ellensúlyozni tudjuk.

Én a defense-től tartok a legjobban annak ellenére,hogy új irányitóval kezdjük az idényt.Szerintem a preseason meccseken nem a jelenleg kezdő fallal álltunk fel,ezért nem kapott megfelelő védelmet Kolb ezért nem játszott jól de Jackson visszatérése mínőségi javulást fog hozni ,N.Cole pedig Rg-be az igazi.Ha pedig elég időt kap Kolg megtalálja az elkapókat,amely szerintem az egyik legjobb a ligában.A falunkon múlik minden, ezt higgyétek el.
Sokszor a Qb-t hibáztatják,de a falon múlik minden.Ha Kolb kap egy-két másodpercet jó lesz, ezt már bizonyitotta.de ha rögtön hátrálnia kell és azonnal dobnia miközben ketten rontanak rá, akkor nem csoda, hogy nem tud pontos passzt adni.
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
JJ akkor úgy néz ki vasárnap kezdő lesz Centerben?Shawn84
Így van.Tomeee
Ez jó hír. Remélem a formája is rendben lesz meg az egészsége is. McGlynn mondjuk nem volt rossz, de azért JJ egy klasszissal mindenképpen jobb játékos nála.Shawn84
Erőnléte még kérdéses, de JJ azt mondja, hogy végig fogja bírni a 4 negyedet.

Abiamiri kivételével tegnap mindenki edzett.
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
JJ akkor úgy néz ki vasárnap kezdő lesz Centerben?Shawn84
Így van.Tomeee
Ez jó hír. Remélem a formája is rendben lesz meg az egészsége is. McGlynn mondjuk nem volt rossz, de azért JJ egy klasszissal mindenképpen jobb játékos nála.
több mint 14 éve
Tomeee 753
JJ akkor úgy néz ki vasárnap kezdő lesz Centerben?Shawn84
Így van.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
JJ akkor úgy néz ki vasárnap kezdő lesz Centerben?
több mint 14 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szerintem az alja fehér legyen mindnek, mert nagyon fura az a kis színes csak a tálca alatt.Petya
A megoldás: állítsd a tálcát is az ablakok színéhez 😊 Nálam most minden ilyen sötét tónusú, és szerintem egész jól mutat - itt megtekinthető a prototípus firefox ruhával 😊

Viszont azt javaslom költözzünk át ide a témával, ne a csapattopicot offoljuk szét 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 14 éve
Petya 181 — Eagles fan
[14:57:24] Kapusi Péter: Five-day forecast (Details)
Tomorrow
09 SepPartly CloudyPartly Cloudy

Friday
10 SepMostly CloudyMostly Cloudy

Saturday
11 SepMostly SunnyMostly Sunny

Sunday
12 SepThunderstormsThunderstorms

Monday
13 SepPartly CloudyPartly Cloudy

Philly időjárás előrejelzés. Ez azért csúf. 😀 Bár lehet nem tenne rosszat az esélyeinknek.
több mint 14 éve
Petya 181 — Eagles fan
Csináltam egy ilyen Firefox témát magamnak, gondoltam akkor már közkinccsé teszem... Use it! 😊 Ha esetleg más színezetben kellene szóljatok, és megpróbálom összehozni 😊Rataccess
Nagyon fasza lett. Még egy 50 éves évfordulós, világoszöld színű kéne a logóval 😀Shawn84
Jaja, ezen a héten még kelly green, aztán jövő héttől meg Midnight! Szerintem az alja fehér legyen mindnek, mert nagyon fura az a kis színes csak a tálca alatt.