Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 14 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Szépen eltemettétek a csapatot.
Kolb mehet a rakott krumpliba, Bobby April csomagolhat. Marty Andy just the usual.
Valaki irjon mar valami pozitivat!kzol
Szerintem nem kell elkeseredni, egy erős csapattól kaptatok ki és ezt most nagyképüsködés nélkül mondom. Rodgers és a sokak által #1 offensenek tartott brigád az elmúlt két év egyik leggyengébb meccsét játszotta a D-tek ellen, ez mindenképp pozitívum.JayB
Én sem vagyok elkeseredve, goallineblitzen az egyik forumon azt irtam be, hogy ha 20 körül szereznénk pontot és 30 körül tartanank a GB-t én mar orulnek.
Voltak buta hibák, vannak sérulések sajnos. De szerintem van remény. Nem érzem úgy, hogy egy ilyen "rookie" csapatot egy meccs után el kellene ásni, szerintem van jövöje ennek a csapatnak.

"ilyenkor Justicera van bízva Vick élete" ilyen stressz mellett érthető az, hogy miért ilyen a passzainak a minősége
több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Arra tudtok valami magyarázatot adni, hogy az NFL.com Depth Chartjában Tapp miért van előrébb, mint Trent Cole?
Ja és ezt már régóta meg akarom kérdezni (deny-t nem akarom sokkolni azzal, hogy megindokolm, hogy miért most teszem fel ezt a kérdést), hogy ha balkezes az irányító, akkor ugye a másik oldal a vak oldala (ez nem kérdés, ezt írom😊. Mi ilyenkor mit teszünk? Gondolom nem lehet Peterst áttenni a másik oldalra, (mert a csávó csak egy irányba tud fordulni, mert egész életében ott játszott) hanem ilyenkor Justicera van bízva Vick élete. Jól sejtem?
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Szépen eltemettétek a csapatot.
Kolb mehet a rakott krumpliba, Bobby April csomagolhat. Marty Andy just the usual.
Valaki irjon mar valami pozitivat!kzol
Szerintem nem kell elkeseredni, egy erős csapattól kaptatok ki és ezt most nagyképüsködés nélkül mondom. Rodgers és a sokak által #1 offensenek tartott brigád az elmúlt két év egyik leggyengébb meccsét játszotta a D-tek ellen, ez mindenképp pozitívum.
több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Szépen eltemettétek a csapatot.
Kolb mehet a rakott krumpliba, Bobby April csomagolhat. Marty Andy just the usual.
Valaki irjon mar valami pozitivat!kzol
Kikapott a Cowboys😀 Ja és bocsi Shawn, hogy lelőttem a meccsedet, máskor Spoilerezek😕
több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 14 662 — a new hope (again)
ilyen szart amit kolb csinált eddig egyedül rex grossmantól láttam futball pályán... már aludtam volna el , mikor lecserélték a második félidőre...

onnan kezdve katarzis , azt az embert láttam a pályán újra , aki miatt annó atlanta drukker lettem és szerettem meg az NFL-t. szenzációs élmény volt , nem is tudom elmondani mennyire jó volt látni őt újra a régi fényében tündökölni , még ha csak egyszeri alkalom is volt. (bár remélem nem)



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Szépen eltemettétek a csapatot.
Kolb mehet a rakott krumpliba, Bobby April csomagolhat. Marty Andy just the usual.
Valaki irjon mar valami pozitivat!
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Reidet meg Martyt egymással szembe állítottam volna meccs végén hogy egymást szopják le. két ekkora faszt, hogy ilyen picsa játékokat hívnak, meg hogy egyáltalán kitalálnak.Shawn84
Én főleg Martytól vagyok ki. Van egy iszonyatosan tehetséges offensünk, erre totál kiszámítható, sablonos playeket hívunk. Nézek másik meccseket és olyan ötletes játékok vannak, ráadásul szerény véleményem szerint mieinknél ügyetlenebb játékosok csinálnak belőle óriási playeket...

Az azért, hogy egész nyáron a legelső driveunk első playére készülünk és sikerül illegal formationba felállni.... Ez tényleg 3as divízó izlandi amerikai focibajnokság...Petya
Azon szakadtam, hogy az első play-t elbasztuk😀😀😀 Mintha most jutottunk volna fel a másodosztályból és rögtön a bajnok ellen kezdenénk😀 McNabb közben egyébként KiMcNabbkedett egy Dallas elleni győzelmet, olyan 0 teljesítménnyel, mint amit a Dallas ellen az utóbbi évben nyújtott, azzal a különbséggel, hogy most nyert!somebody08
ÁÁÁÁÁ. Épp most nézem a meccset. Ellőtted a végét 😕 Na nem baj, azért még végignézem, meg van még 2 NCAA rangadóm is (Miami-Ohio State, Penn State-Alabama)

Egyébként örülök a Redskins győzelmének. McNabb miatt is de a Cowboyst látni kikapni az mindig nagy élmény 😀
több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Reidet meg Martyt egymással szembe állítottam volna meccs végén hogy egymást szopják le. két ekkora faszt, hogy ilyen picsa játékokat hívnak, meg hogy egyáltalán kitalálnak.Shawn84
Én főleg Martytól vagyok ki. Van egy iszonyatosan tehetséges offensünk, erre totál kiszámítható, sablonos playeket hívunk. Nézek másik meccseket és olyan ötletes játékok vannak, ráadásul szerény véleményem szerint mieinknél ügyetlenebb játékosok csinálnak belőle óriási playeket...

Az azért, hogy egész nyáron a legelső driveunk első playére készülünk és sikerül illegal formationba felállni.... Ez tényleg 3as divízó izlandi amerikai focibajnokság...Petya
Azon szakadtam, hogy az első play-t elbasztuk😀😀😀 Mintha most jutottunk volna fel a másodosztályból és rögtön a bajnok ellen kezdenénk😀 McNabb közben egyébként KiMcNabbkedett egy Dallas elleni győzelmet, olyan 0 teljesítménnyel, mint amit a Dallas ellen az utóbbi évben nyújtott, azzal a különbséggel, hogy most nyert!
több mint 14 éve
Petya 181 — Eagles fan
Reidet meg Martyt egymással szembe állítottam volna meccs végén hogy egymást szopják le. két ekkora faszt, hogy ilyen picsa játékokat hívnak, meg hogy egyáltalán kitalálnak.Shawn84
Én főleg Martytól vagyok ki. Van egy iszonyatosan tehetséges offensünk, erre totál kiszámítható, sablonos playeket hívunk. Nézek másik meccseket és olyan ötletes játékok vannak, ráadásul szerény véleményem szerint mieinknél ügyetlenebb játékosok csinálnak belőle óriási playeket...

Az azért, hogy egész nyáron a legelső driveunk első playére készülünk és sikerül illegal formationba felállni.... Ez tényleg 3as divízó izlandi amerikai focibajnokság...
több mint 14 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Megint leírtak már mindent. O# Kolbbal 0 volt (ha ilyen lesz köv. meccsen is akkor Reidnek komolyan el kell gondolkodnia azon, hogy biztos Kolbban van a jövőnk). McCoy kiválóan teljesített, az elkapók szintén jók voltak. Vick pedig nagyszerű volt, főleg, hogy ha annál a 3&Goal szitunál nem akar passzolni hanem befut vele.
D# Bíztató volt, passrush megvolt, így azért jobbnak tűnik a sec is. Nate Allen első intje is meglett, így tovább.
Spec team lényegileg nem is volt, no komment.
A sérülések meg már csak szokásos Eagles problémák, mint mindig...
Sok volt a büntetés, még fiatal a játékosaink nagy része (26 éves átlagéletkor a csapatban), reméljük ezeket kinövik.

több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Olvasva a hozzászólásaitokat azt hiszem mindent leírtatok már ami lényeges. Én most megkímélek mindenkit attól hogy megismételjem ezeket.

Rata: Életemben nem tévedtem még ekkorát tippen mint amit Kolbra írtam tegnap. A szar teljesítményektől függetlenül én tartom magam a fogadalmamhoz és nem szidalmazom a csapatot, hanem visszafogottam mormogom magamban "Ez egy átmeneti, csapatépítő szezon!"

Reidet meg Martyt egymással szembe állítottam volna meccs végén hogy egymást szopják le. két ekkora faszt, hogy ilyen picsa játékokat hívnak, meg hogy egyáltalán kitalálnak.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Reid: Jamaal has torn biceps. Weaver has torn ACL.

Ez még nem 100%, de majd az MRI után kiderül.
Ha mindkettő szakadás akkor egész évre kidőlnek.Bébé
Schefter out for seasont ír Jacksonra, szakadás

több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát az első félidőt sikerült megnéznem (a 3 éves fiam a másodikat már nem hagyta mert felébredt, pedig tetszett neki de azért a JimJam a király 😊 ) s a védelem sztem kifejezetten elfogadható volt a O-ról már elmondtatok mindent igaz pont Vicket nem láttam. Ráadásul Rogers még ki is került jó néhány sacket más irányítónak nem biztos hogy sikerül. Egy dologra kell figyelni még mindig: sok a bünti. Mondjuk sztem a két első pass intf. nem volt az főleg Celeké, a másodiknál az elkapó meg sztem szimplán nekifutott a védőnknek. De ez mondjuk nézőpont kérdése. Így már látszik némi fény az alagút végén. Ha a védelem összeáll akkor messzebbre juthatunk mint gondoltam. Végülis a Bears is eljutott a SB-g nagyjából kevesebb támadó potenciállal 8ha jól emlékszem) Igaz a védelem klasszisokkal jobb volt addig még van hova fejlődni. a Det-t verni kell!
több mint 14 éve
zolten Green Bay Packers 229
Hi! Bocs, hogy írok de nem értek egyet jónéhány itteni véleménnyel, hogy simán nyerhettetek volna, meg simán fordítottatok volna, stb. Azért nem árt figyelembe venni, hogy 27-10-nél nálunk, a Packersnél már elhitték hogy megvan a meccs és jöttek be az újoncok, hogy szerezzenek rutint. Ez borzasztó hiba volt és ti ebből jöttetek fel; ezután meg már nagyon nehéz volt felpörgetnünk a meccset. Ez egy nagy hiba volt tőlünk. Főleg úgy, hogy az eagles védelme és támadása is legendásan jó évek óta, sokszor csodáltam már őket.
A két O-line egy napon való említését sem értem, mivel ti 3 sacket csináltatok, mi pedig ötöt. Ráadásul jónéhányszor a csoda és pár centi kellett ahhoz, hogy Vicket ne döngöljük a földbe.
Összegezve szerintem megérdemelten győztünk, de ti is nagyszerűen játszottatok, főleg Vick. Szerintem rájátszásba fogtok jutni és kívánom is nektek, és a tegnapit egy hatalmas győzelemnek könyvelem el. Go Pack Go!!!
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Jön Jason Davis workoutra hozzánk, jó lehet, korábban is játszott itt, ismeri a rendszert.Tomeee
Rá gondoltam én is, hogy jöhet. Szolíd blokkoló, elkapni is tud, de a Jets-nél a Terminátor ellen nem volt esélye rosterre kerülni 😊 .


több mint 14 éve
Tomeee 753
Jön Jason Davis workoutra hozzánk, jó lehet, korábban is játszott itt, ismeri a rendszert.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Jahh, amit még nem emelt ki senki mint pozitívum: az évfordulós szerkó valami k*rva jól néz ki 😛 😊Rataccess
Én legszívesebben most rögtön lecserélném kelly green-re a mezünket, meg ezt a rajzfilmes sast is az igazira.

Arról nem is beszélve, hogy nem meri felvenni a sack-eket.somebody08
Tényleg nagy közhely, de ezért is fizetik, hogy álljon bele abba a kib_szott hitbe/sackbe, ha kell, és ne hátrálva, hátsó lábról dobja el a labdát, mert egy jobb sec. ellen ezekből 2-3 int lett volna. Azért is nem értem mert tavaly pont ez tetszett benne, hogy a Saints és Chiefs ellen bevállalta ezeket a dobásokat.


több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja és még valami nem akarok gonosz lenni, de lehet Kolb sérülése esetén úgy járnánk mint Ballack sérülésével a német válogatott :rolleyes: hát nem tudom, azért nem kívánom, maradjunk annyiban, hogy Kolb szedje össze magát különben Kafkát kell elővenni vagy jövőre is kezdhetünk irányítót keresni a drafton.dande
Pont ezt írtem be Packers topikba, hogy Matthews Kolb kiütésével majdnem megnyerte nekünk a meccset. Ha korábban jön (még első félidőben) Vick, szinte biztos fordítunk.BleedingGreen
miért is vagyunk mindketten Eagles drukkerek 😊 ?
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Ja és még valami nem akarok gonosz lenni, de lehet Kolb sérülése esetén úgy járnánk mint Ballack sérülésével a német válogatott :rolleyes: hát nem tudom, azért nem kívánom, maradjunk annyiban, hogy Kolb szedje össze magát különben Kafkát kell elővenni vagy jövőre is kezdhetünk irányítót keresni a drafton.dande
Pont ezt írtem be Packers topikba, hogy Matthews Kolb kiütésével majdnem megnyerte nekünk a meccset. Ha korábban jön (még első félidőben) Vick, szinte biztos fordítunk.


több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja és még valami nem akarok gonosz lenni, de lehet Kolb sérülése esetén úgy járnánk mint Ballack sérülésével a német válogatott :rolleyes: hát nem tudom, azért nem kívánom, maradjunk annyiban, hogy Kolb szedje össze magát különben Kafkát kell elővenni vagy jövőre is kezdhetünk irányítót keresni a drafton.
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Hát úgy alakult, hogy csak ma az ismétlést tudom megnézni de ahogy olvasom sok örömöm nem lesz benne. Annak örülök, hogy Vick jól játszott de ugye D-Mc-t pont azért küldtük el, hogy egy fiatal irányítót kezdjünk felépíteni erre tessék... még akkor is ha a köv meccsen Kolb kezd, de ahogy sejtem már a Det ellen sem várhatunk stabilan győzelmet. Amikor kijött az első Power Rank bizony morgolódtam Igorra de félek igaza lesz. Persze minden meccs más és a szezon elején vagyunk remélem összekapják magukat. JJ és Weaver sérülése gáz de ehhez már hozzászoktunk. Lehet Spoon-t mégsem ártott volna megtartani s nem olyan hirtelen elküldeni Bradley sérülékenységének fényében. Azért van néhány meglepő eredmény. A Hawks sikere, különösen az arányt nézve, a Houstoné bár az már vhol tavaly várható volt.

Azért is Fly Eagles: deee
több mint 14 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Tegnap nézegettem Shawn tippjeit, gondoltam beírom én is, végül nem került rá sor... Amúgy azt írtam volna, hogy Kolbi tartani fogja a sorozatot, és 300 yard fölött hoz majd - ehhez képest a 30 sincs meg neki. Rossz volt látni, hogy a nem kicsit tehetséges elkapóink szinte nem is voltak játékban amíg Kolbnál volt a laszti. Remélhetőleg összeszedi magát.
Jahh, amit még nem emelt ki senki mint pozitívum: az évfordulós szerkó valami k*rva jól néz ki 😛 😊

Arról nem is beszélve, hogy nem meri felvenni a sack-eket.somebody08
Jahh ez nekem is feltűnt, ráadásul az egyik sack után ilyen "ez kellett nekem? legyen a franc kezdő irányító" arcot vágott...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Tegnap kicsit nem láttam a pipától, úgyhogy most próbálok kicsit nyugodtabban értékelni.

QB:
10 passzkísérletből nehéz megítélni a dolgokat és nem szabad következtetéseket levonni. DE! Ha van olyan 10 passzkísérlet, amit látva kétségbe tudok esni, akkor az Kolb tegnapi produkciója volt. Körülbelül azt nyújtotta, amit McNabb annak idején a Ravens ellen, amikor padra is tették. Olyan szintű homályokat dobott még röviden is, hogy a két kezünket összetehetjük, hogy egyikből sem lett INT. Nem tudom, hogy mi volt ez tegnap és merem remélni, hogy összekapta volna magát a második félidőre, de amit tegnap nyújtott, az nagyon kevés lesz, főleg Philadelphiában. Aláírom, hogy szar volt a fal (bár volt már szarabb is), de azért ennyire nem. Arról nem is beszélve, hogy nem meri felvenni a sack-eket. Én azt is el tudom képzelni, hogy Reid utasította erre, hogy ne sérüljön meg, de mint látható, a sérülés akkor is jön, ha az ember mindent megtesz ellene.
Vick Kolbbal szemben felvette a knockdownokat. Látta, hogy 2 méterre van tőle egy kétszer ekkora vérengző vadállat, de nem kuporodott le, vagy várta a hitet, hanem eldobta a labdát. Tudom, hogy én könnyen beszélek innen, mert én meg is haltam volna egy olyan ütéstől, na de kérem, nekik ez a foglalkozásuk. A tegnapi Vick produkciót látva azt hiszem így tudnám a legjobban jellemezni Mike-ot: Faszagyerek. Tényleg az volt, a szarból összerántotta az offense-t, a pontatlan karjával bravúrelkapásokra kényszerítette a WR-eket, szénnéfutotta a Packers-t és amikor felment a pályára az áradt belőle, hogy ha 40 pontos hátrányban vagyunk, azt is meg tudjuk csinálni. Végül 17 sem sikerült, de nem rajta múlott (illetve részben igen, mert futhatott volna egy TD-t és akkor elég a mezőnygól, de ne hibáztassuk). Egy félidőig elfelejtettem, hogy mennyire szarok is vagyunk valójában, Vick olyat produkált. Én nem láttam őt annak idején játszani Atlantában, mert akkor még nem nagyon néztem az NFL-t, de most már értem, hogy miről beszélnek azok, akik odavoltak érte. Vick messze van a jó irányító fogalmától, de mindezt olyan stílusosan teszi, hogy nem lehet nem imádni a játékát.

O többi része: Elkapók kitettek magukért, habár DeSeanért időnként magánnyomozót kellett volna küldeni, úgy eltűnt, Maclin és Avant csináltak egy két szép elkapást, Celek is hozta a formáját. LeSean nagyon komolyat produkált, kellemes meglepetés volt őt látni, Weaver viszont nagyon hiányozni fog, jól jött volna például a 4&1-nél is a végén, ha másnak nem, elterelő hadműveletnek. A fal szar, de az az is volt, nem hinném, hogy idén lesz ezügyben megváltás, a 12-20 pick körül egész jó kis OT-kat lehet húzni😊 Eldra hozta a nem vagyok játékban és ideges vagyok, ha mégis formát, két nagyot szoptunk vele, de hát ez van, kell egy raszta-afrofrizus futó a csapatba, mert manapság az a divat.

Defense: Majdnem, hogy kellemes meglepetést okoztak, persze ez majd akkor dől el, ha megnézzük a Packers többi meccsét. Nekem a GB csalódás volt, ahogy Rodgers is. Vagy mi voltunk jók, vagy ők szarok, de ennél rosszabbra számítottam. Hobbs egyszer elaludt, ki is kaptunk, de nem akarom az ő nyakába varrni. Misstackle-ök továbbra is kísértenek, nem tudom, hogy erről mikor szokunk már le, de tegnap esett az eső, szóval lesz mire fogni. Front Seven nekem tetszett, secondary szódával elmegy, ha viszont kiderül, hogy nagy overhype volt ez az egész Packers dolog és kipukkadnak, mint a lufi Rogers-szel együtt, akkor persze már más a leányzó fekvése, de én inkább igyekszem úgy gondolkodni, hogy mindenki annyit tud játszani, amennyit hagynak neki és mi most ennyit hagytunk A-Rodnak, ezért volt ilyen mérsékelt a produkciója.

ST: April takarodj! Mást nem szeretnék ehhez hozzáfűzni, egy komolyabb irányváltásra sincs szükség ahhoz, hogy 30-50 yardokat hordjanak vissza ellenünk.

Összességében nem tudok komoly következtetéseket levonni a meccsből, mert amit levonhatnék, azt nem szabad és ezért nem is akarom...
több mint 14 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 853
és milyen szerencse,hogy Maclin rosterre került... 😊
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Vick nagyot játszott, nem is tudom, hogy szedte ilyen jól össze O-t.Persze ehhez ilyen mobilisnak kell lenni, néha már a Falconsos meneküléseket lehetett látni tőle 😀 amiknek a vége mindig nagy játék volt. 😛 De szegény Bradley-ről rögtön beugrott Reggie Bush ütközése...nah az se volt piskóta 😀Vian
Szerintem elég jól dolgozott az O-line (különösen úgy hogy Jackson is kiesett). Csak 2-3 szor hajtották meg igazán Vicket, de akkor tényleg régi önmagát idézte, sajnos a passzai is. De hát úgyis tudtuk, hogy 10-20 yard között mozgó embert nem nagyon tud eltalálni.
Viszont nagy dícséret illeti azért, hogy összefogta a fiatal O-t. Jól megtalálta az üresen vagy 1-1-en lévő receivereket (nemúgy mint Kolb), akiknek viszont sokszor nagy bravúr kellett az elkapáshoz, mert a jó Mike dobta mindenhova (elé, mögé, alá, fölé), csak nem pont hozzájuk. Viszont nem is volt olyan igazi int-veszélyes passza. A receivereknek meg az a dolguk hogy öszeszedjék az ilyen passzokat is, ehhez szerintem már hozzászoktak Mc5 alatt is.