Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 14 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sziasztok!

Megnéztem a meccseteket, én mint Cards fan 😊
Hát ez a Kolb srác elég elgondolkodtató és szerintem nincs felnőve a feladathoz.
Vick hozta a meccset és ha a végén nem a pass-t választja hanem beviszi a Td-t akkor meg lehetett volna a game.

Kolb-ról valahogy a kevés játékát nézve a mi Matty-nk jutott eszembe és nem akarok jóslatokba bocsátkozni de szerintem rövidesen Vick lesz az első számú Qb-tok.
több mint 14 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Owen Schmitt ex-WVU sztár az új fullback.Höri
Na az agyatlan barom, nagy reményeket tápláltam felé amikor Seattlebe került aztán nem csinált semmit, csak betörte a sisakkal a fejét. 😀Mad
Máris szimpatikus a srác 😀😀
több mint 14 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Owen Schmitt ex-WVU sztár az új fullback.Höri
Na az agyatlan barom, nagy reményeket tápláltam felé amikor Seattlebe került aztán nem csinált semmit, csak betörte a sisakkal a fejét. 😀

@KJuraszik
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Weaver is IR és mivel Garrett Miles TE/FB a PS-ből lett felhozva így F. Tupou-t leszerződtettük a PS-be.
több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Azt nézem, hogy a Jets most tart ott, mint mi 50 éve, a zöld mezük kb annyira kidolgozott, mint a mi tegnapi emlékszerelésünk😀
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Garrett Mills TE-t is leigazoltátok

több mint 14 éve
Tomeee 753
Jackson meg hivatalosan is IR.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Owen Schmitt ex-WVU sztár az új fullback.

több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
öcsém, a meccs embere, Matthews hozott titeket vissza a meccsbe azzal, hogy lesérítette Kolbot 😀 van még mit javítani, persze DeSeant sem mindig egy Woodson-szintű corner fogja fogni, lesz ez még jobb is
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én főleg Martytól vagyok ki. Van egy iszonyatosan tehetséges offensünk, erre totál kiszámítható, sablonos playeket hívunk. Nézek másik meccseket és olyan ötletes játékok vannak, ráadásul szerény véleményem szerint mieinknél ügyetlenebb játékosok csinálnak belőle óriási playeket...

Az azért, hogy egész nyáron a legelső driveunk első playére készülünk és sikerül illegal formationba felállni.... Ez tényleg 3as divízó izlandi amerikai focibajnokság...Petya
Azon szakadtam, hogy az első play-t elbasztuk😀😀😀 Mintha most jutottunk volna fel a másodosztályból és rögtön a bajnok ellen kezdenénk😀 McNabb közben egyébként KiMcNabbkedett egy Dallas elleni győzelmet, olyan 0 teljesítménnyel, mint amit a Dallas ellen az utóbbi évben nyújtott, azzal a különbséggel, hogy most nyert!somebody08
McNabbnek annak a fiaskónak a végkimeneteléhez semmi köze gyakorlatilag. 😊gyeek
van benne valami 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 153 — Stromfeld Aurél fan
Reidet meg Martyt egymással szembe állítottam volna meccs végén hogy egymást szopják le. két ekkora faszt, hogy ilyen picsa játékokat hívnak, meg hogy egyáltalán kitalálnak.Shawn84
Én főleg Martytól vagyok ki. Van egy iszonyatosan tehetséges offensünk, erre totál kiszámítható, sablonos playeket hívunk. Nézek másik meccseket és olyan ötletes játékok vannak, ráadásul szerény véleményem szerint mieinknél ügyetlenebb játékosok csinálnak belőle óriási playeket...

Az azért, hogy egész nyáron a legelső driveunk első playére készülünk és sikerül illegal formationba felállni.... Ez tényleg 3as divízó izlandi amerikai focibajnokság...Petya
Azon szakadtam, hogy az első play-t elbasztuk😀😀😀 Mintha most jutottunk volna fel a másodosztályból és rögtön a bajnok ellen kezdenénk😀 McNabb közben egyébként KiMcNabbkedett egy Dallas elleni győzelmet, olyan 0 teljesítménnyel, mint amit a Dallas ellen az utóbbi évben nyújtott, azzal a különbséggel, hogy most nyert!somebody08
McNabbnek annak a fiaskónak a végkimeneteléhez semmi köze gyakorlatilag. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Szerintem nem kell elkeseredni, egy erős csapattól kaptatok ki és ezt most nagyképüsködés nélkül mondom. Rodgers és a sokak által #1 offensenek tartott brigád az elmúlt két év egyik leggyengébb meccsét játszotta a D-tek ellen, ez mindenképp pozitívum.JayB
Köszi, de mi csak reméljük, hogy a mi defenseünk miatt volt ilyen gyenge a GB és nem a szezoneleji forma miatt...somebody08
Sajnos szerintem mindkét csapat - főleg az offensek - rengeteg hibával játszottak. Ebben ugyan része volt a védelmeknek is, de a hibák többsége sztem egyszerű pontatlaság (pl Rodgers intje Allen-nek)+balfaszkodás volt.
Egy másik GB-fan írta itt azt hiszem korábban, hogy az ő O-linejuk sokkal jobb volt (5 vs 3 sack), hát szerintem mindkét line eléggé ingadozó volt , voltak jobb-rosszabb sorozataik. Mi is sokszor megkergettük, leütöttük A-Rodot, ők is a mi Qb-inket. Én mondjuk jobb pass pro-t vártam volna a GB támadófalától, ha már egyszer SB esélyesnek voltak beharangozva.
BleedingGreen
Nem vagy telljesen egyedül.
több mint 14 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Te'o-val egyébként mi van? Miért nem játszott tegnap? 3rd downoknál nagyon hasznos lett volna már most is.Shawn84
Azért kell ennyi Dline ember, hogy legalabb 2 inaktiv lehessen... :S:S:S
Nekem is hiányzott nagyon
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Te'o-val egyébként mi van? Miért nem játszott tegnap? 3rd downoknál nagyon hasznos lett volna már most is.
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Gyerekek, nem láttam a meccset, ezért szeretném megkérdezni, hogy: Graham-mel mi van? 1 hónapja azt olvasom mindenhol, hogy simán kezdő, erre 0 pont fantasyben... azt hittem szétszedi majd Rodgers-t.CarioN
Első meccse volt. Még bele kell rázódnia. Dolgozott azért ő keményen a bal oldalon, de csak siettetni tudta Rogerst. Parker rutinosabb, és ennek is köszönhetően ő jobban ki tudta használni a kínálkozó lehetőségeket. Ne izgulj. Nemsokára rá fogsz csodálkozni, hogy milyen jó játékos is ő.
több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Ezzel a Reid azt nyilatkozta hogy dologgal még várjunk, mert eléggé nekimentek Andynek a ligától, hogy miért engedte vissza Kolbot és Bradley-t a pályára. Mióta van bizonyíték az agyrázkódások és az Alzheimer illetve egyéb szép betegségek kapcsolatára azóta nagyon figyelnek az orvoscsoportok. Ha Reid azt mondja, hogy Kolb pénteken edz, azt simán keresztülhúzhatja a független orvos, akinek kötelező megvizsgálni az agyrázkódást szenvedett játékost. Mivel mi visszaengedtük Kolbot és Bradley-t egy playre, én szerintem simán benne van, hogy a liga nevelő célzattal nem engedi játszani őket a hétvégén. Ennek viszont szerintem az lesz az eredménye, hogy a csapatok nem fogják bevallani az agyrázkódásokat...
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Szépen eltemettétek a csapatot.
Kolb mehet a rakott krumpliba, Bobby April csomagolhat. Marty Andy just the usual.
Valaki irjon mar valami pozitivat!kzol
Szerintem nem kell elkeseredni, egy erős csapattól kaptatok ki és ezt most nagyképüsködés nélkül mondom. Rodgers és a sokak által #1 offensenek tartott brigád az elmúlt két év egyik leggyengébb meccsét játszotta a D-tek ellen, ez mindenképp pozitívum.JayB
Köszi, de mi csak reméljük, hogy a mi defenseünk miatt volt ilyen gyenge a GB és nem a szezoneleji forma miatt...somebody08
Sajnos szerintem mindkét csapat - főleg az offensek - rengeteg hibával játszottak. Ebben ugyan része volt a védelmeknek is, de a hibák többsége sztem egyszerű pontatlaság (pl Rodgers intje Allen-nek)+balfaszkodás volt.
Egy másik GB-fan írta itt azt hiszem korábban, hogy az ő O-linejuk sokkal jobb volt (5 vs 3 sack), hát szerintem mindkét line eléggé ingadozó volt , voltak jobb-rosszabb sorozataik. Mi is sokszor megkergettük, leütöttük A-Rodot, ők is a mi Qb-inket. Én mondjuk jobb pass pro-t vártam volna a GB támadófalától, ha már egyszer SB esélyesnek voltak beharangozva.
Őszintén, a mi O-linenuk nagyjából azt hozta amit vártam, amennyire lehetett megvédték a qb-ket és runblockban is egész jók voltak. Itt azt is figyelembe kell venni, hogy a 3. negyed végétől 4. elejétől szinte csak passzoltunk, ami azért nagyon megkönnyítette a GB védelem dolgát (futásra alig kellett figyelni).


több mint 14 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Gondolom most azért Reid még vagy 5 meccsen muszájból is Kolb mellett teszi le a voksát reméljük azért tudják,hogy mit tud a srác és nem egy ilyen teljesítményre alapozták a kezdő QB dolgot.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Gyerekek, nem láttam a meccset, ezért szeretném megkérdezni, hogy: Graham-mel mi van? 1 hónapja azt olvasom mindenhol, hogy simán kezdő, erre 0 pont fantasyben... azt hittem szétszedi majd Rodgers-t.
több mint 14 éve
Tomeee 753
Reid kijelentette hogy Kolb pénteken fog először edzeni...Tomeee
Ez valami esélyt jelent arra, hogy Vick kezd?
Amúgy miután láttam az első félidőt én sem temetem már annyira a csapatot (pedig az sikerült gyengébbre) tényleg a D miatt. Sztem SM is idővel tapasztalatot gyűjt s ha idő hagynak neki eljuthat JJ szintjére. Volt kitől tanulnia. Egy igazán stabil irányító hiányzik ennek a csapatnak (meg egy normális O playcallkat hívó edző) kiváncsi vagyok a két QB közül eléri e valamelyik ezt a szintet néhány meccsen belül vagy egy egész idényünk rámegy.dande
Nem, azt is megmondta korábban hogy továbbra is ő a kezdő QB.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reid kijelentette hogy Kolb pénteken fog először edzeni...Tomeee
Ez valami esélyt jelent arra, hogy Vick kezd?
Amúgy miután láttam az első félidőt én sem temetem már annyira a csapatot (pedig az sikerült gyengébbre) tényleg a D miatt. Sztem SM is idővel tapasztalatot gyűjt s ha idő hagynak neki eljuthat JJ szintjére. Volt kitől tanulnia. Egy igazán stabil irányító hiányzik ennek a csapatnak (meg egy normális O playcallkat hívó edző) kiváncsi vagyok a két QB közül eléri e valamelyik ezt a szintet néhány meccsen belül vagy egy egész idényünk rámegy.
több mint 14 éve
Tomeee 753
Reid kijelentette hogy Kolb pénteken fog először edzeni...

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Szépen eltemettétek a csapatot.
Kolb mehet a rakott krumpliba, Bobby April csomagolhat. Marty Andy just the usual.
Valaki irjon mar valami pozitivat!kzol
Szerintem nem kell elkeseredni, egy erős csapattól kaptatok ki és ezt most nagyképüsködés nélkül mondom. Rodgers és a sokak által #1 offensenek tartott brigád az elmúlt két év egyik leggyengébb meccsét játszotta a D-tek ellen, ez mindenképp pozitívum.JayB
Köszi, de mi csak reméljük, hogy a mi defenseünk miatt volt ilyen gyenge a GB és nem a szezoneleji forma miatt...somebody08
A D#, amíg a kezdők játszottak nagyon fasza volt. 3 sack, aztán jött 1 Inti is (igaz azt már Hanson szedte le). Justice amúgy nem rossz tackle de sajnos ő kevés lesz. wellsben még majd bízom hogy ha ő bekerül akkor javulni fogunk, meg az új kedvencem Howard játékában is hiszek. ehhez a falhoz egyébként Vick kellene nekünk. Ő, mint láthattuk sokkal jobban ki tud szabadulni. Nem vagyok egy nagy Vick fan de most ő jobb megoldásnak tűnik nekem.

Bradley agyrázkódása szerintem most legalább 20%al megnövelte annak a lehetőségét hogy 1-2 éven belül vissza kell majd vonulnia.
több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Szépen eltemettétek a csapatot.
Kolb mehet a rakott krumpliba, Bobby April csomagolhat. Marty Andy just the usual.
Valaki irjon mar valami pozitivat!kzol
Szerintem nem kell elkeseredni, egy erős csapattól kaptatok ki és ezt most nagyképüsködés nélkül mondom. Rodgers és a sokak által #1 offensenek tartott brigád az elmúlt két év egyik leggyengébb meccsét játszotta a D-tek ellen, ez mindenképp pozitívum.JayB
Én sem vagyok elkeseredve, goallineblitzen az egyik forumon azt irtam be, hogy ha 20 körül szereznénk pontot és 30 körül tartanank a GB-t én mar orulnek.
Voltak buta hibák, vannak sérulések sajnos. De szerintem van remény. Nem érzem úgy, hogy egy ilyen "rookie" csapatot egy meccs után el kellene ásni, szerintem van jövöje ennek a csapatnak.

"ilyenkor Justicera van bízva Vick élete" ilyen stressz mellett érthető az, hogy miért ilyen a passzainak a minőségekzol
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Szépen eltemettétek a csapatot.
Kolb mehet a rakott krumpliba, Bobby April csomagolhat. Marty Andy just the usual.
Valaki irjon mar valami pozitivat!kzol
Szerintem nem kell elkeseredni, egy erős csapattól kaptatok ki és ezt most nagyképüsködés nélkül mondom. Rodgers és a sokak által #1 offensenek tartott brigád az elmúlt két év egyik leggyengébb meccsét játszotta a D-tek ellen, ez mindenképp pozitívum.JayB
Köszi, de mi csak reméljük, hogy a mi defenseünk miatt volt ilyen gyenge a GB és nem a szezoneleji forma miatt...