Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Vick nagyot játszott, nem is tudom, hogy szedte ilyen jól össze O-t.Persze ehhez ilyen mobilisnak kell lenni, néha már a Falconsos meneküléseket lehetett látni tőle 😀 amiknek a vége mindig nagy játék volt. 😛 De szegény Bradley-ről rögtön beugrott Reggie Bush ütközése...nah az se volt piskóta 😀
több mint 14 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Azért egy apró "engem azért bosszant a millió mistackle"-t engedj meg (és ez vonatkozik a ST-re is)skizofita
Az ST kiborítóan rossz volt, főleg tavalyhoz képest, de ezt páran már említették.
Amíg az első félidőben a kezdő LB sorunk volt fenn, én nem emlékszem sorozatos misstackle-ökre, de lehet nekem kerülte el a figyelmemet.
A második félidőben Bradley kidőlése után valóban Gaither csinált egy idegesítő bakit, valamint Jordan is egyet.
Ettől függetlenül jónak éreztem a védelmet (jobban, mint vártam), főleg egy ilyen irányítóval szemben, mint Rodgers.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 14 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
A védelemre tényleg rossz szó nem lehetMardel
Azért egy apró "engem azért bosszant a millió mistackle"-t engedj meg (és ez vonatkozik a ST-re is)

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szvsz egy irányítónak, egy vezérnek nem úgy kell viselkednie mint Kolbnak... amilyen fejeket vágott, komolyan mondom nem értem...
amúgy a tavalyi szezon folytatása az idei eddig, sérülés sérülés hátán 😕...

viszont Vick előtt le a kalappal, nagyot játszott, főleg ha megnézzük hogy milyen állásnál állt be...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Most így elsőre csak egy dolgot emelnék ki: utolsó playünk tipikus Reid-Mornhinweg féle előre látható ótvar play volt. Komolyan, tanú is van rá, hogy én bemondam a Vick középső futást, mikor láttam hogy shotgunban áll fel a csapat. Ha még egy egyszerű szurkoló is előre látja mit fogun hívni az O-cord egy ilyen helyzetben, akkor mit várjunk az ellenféltől... 😕

Weaver esetét rossz volt nézni, az szinte biztos ACL.
Bradley meg nagyon fog hiányozni, ha nem játszhat, nélküle szartalicska a futás elleni D. Most fejből nem vágom az új szabályt, de van vmi ilyesni, ha egy játékos agyrázkódást kap akkor automatikusan ki kell hagynia meccset.BleedingGreen
Ez ++++!! És nem egy ilyen play volt a meccsen sajnos. D részéről is voltak borzalmas playcallingok... nem egy esetben rá tudtam mutatni melyik elkapójuk lesz a snap után 2 mpel wide open és úgy is lett.

Azért Bradley esetében nem azon kéne szerintem agyalni, hogy ah francba ki kell hagynia egy meccset. Szerintem borzalmas volt, hogy Andy egyáltalán visszaengedte őt a meccsbe. Láttam egy dok filmet, hogy a gyerek nem vette komolyan az agyrázkódást és a következőtől lebénult... na ezt azért nem kéne kockáztatni szerintem. Cserébe Gaithert meg kéne tanítani szerelni... nem így maradt meg az emlékezetemben ez a srác...Petya
Kolbot is visszaengedték az ütés után, az is elég durva volt.
80 yard penalty egyébként, hát ez se kevés.
J.J. újabb sérülése meg már lassan a karrierjét fenyegeti. Szegény srác! Őt aztán tényleg sajnálom, visszajön ACL-ből erre az első meccsen torn biceps. Pszichikailag ez rendesen kinyíhatja szegényt.


több mint 14 éve
Petya 181 — Eagles fan
Most így elsőre csak egy dolgot emelnék ki: utolsó playünk tipikus Reid-Mornhinweg féle előre látható ótvar play volt. Komolyan, tanú is van rá, hogy én bemondam a Vick középső futást, mikor láttam hogy shotgunban áll fel a csapat. Ha még egy egyszerű szurkoló is előre látja mit fogun hívni az O-cord egy ilyen helyzetben, akkor mit várjunk az ellenféltől... 😕

Weaver esetét rossz volt nézni, az szinte biztos ACL.
Bradley meg nagyon fog hiányozni, ha nem játszhat, nélküle szartalicska a futás elleni D. Most fejből nem vágom az új szabályt, de van vmi ilyesni, ha egy játékos agyrázkódást kap akkor automatikusan ki kell hagynia meccset.BleedingGreen
Ez ++++!! És nem egy ilyen play volt a meccsen sajnos. D részéről is voltak borzalmas playcallingok... nem egy esetben rá tudtam mutatni melyik elkapójuk lesz a snap után 2 mpel wide open és úgy is lett.

Azért Bradley esetében nem azon kéne szerintem agyalni, hogy ah francba ki kell hagynia egy meccset. Szerintem borzalmas volt, hogy Andy egyáltalán visszaengedte őt a meccsbe. Láttam egy dok filmet, hogy a gyerek nem vette komolyan az agyrázkódást és a következőtől lebénult... na ezt azért nem kéne kockáztatni szerintem. Cserébe Gaithert meg kéne tanítani szerelni... nem így maradt meg az emlékezetemben ez a srác...
több mint 14 éve
Mardel Philadelphia Eagles Ole Miss Rebels 259
Én nem láttam annyira szarnak az O linet esküszöm, a Green Bayé 3szor rosszabb volt, dehát Kolb és Rodgers nem egy kategória. A Defense kitünően helytállt egészan addig, amíg az O bénázásai miatt el nem fáradtak. Petya
Ebben a kettőben maximálisan egyetértek! Meg amúgy majdnem a hozzászólás teljes egészével is, csakhát mégse legyünk már original eagles fanok. Egy meccs, első hivatalosan 1. sz. irányító meccs..Kolb gatyájába csinált és rajta ment az első félidő/meccs ez egyértelmű, de ne temessük már a szezont, és ne vegyük a fejeket. 😊
Nekem pozitívum, hogy annak ellenére, hogy első félidőben O nélkül játszottunk, abszolút partiban voltunk egy nálunk jobbnak kikiáltott (mellesleg szerintem túlságosan magasan rangsorolt) csapattal.
A védelemre tényleg rossz szó nem lehet, még szép, hogy amikor 30ból (hasraütve/túlozva) 25 percet pályán vannak a végén fáradnak. Bradley legyen egészséges következő meccsre, és szerintem meccs nem fog rajtuk múlni. Aki mellesleg egy predátor, nemhogy 5 perc múlva, de a következő playben is már játszani akart. 😊
DL,S, és a kezdeti LB sor nagyon tetszett (kb ilyen sorrendben), de a CB-k sem voltak rosszak egy Hobbs bakitól eltekintve.
Az O line úgy sepert egyes futásoknál, mint tavaly talán egyszer sem, valamint én sem ítélem rossznak, ahogy Kolbot/Vicket védték. Előbbinek a tej megaludt a szájában egyszer-egyszer. Azonban számomra ezek után is természetes, hogy Kolb kezd kezdőként következő meccsen. És ez így is van jól.
Jöjjön a következő game day, én nem vagyok elkeseredve. Lehet mert nem vártam "egy nap" alatt végbemenő csodát.

JASON KELCE for one more year!!!
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Most így elsőre csak egy dolgot emelnék ki: utolsó playünk tipikus Reid-Mornhinweg féle előre látható ótvar play volt. Komolyan, tanú is van rá, hogy én bemondam a Vick középső futást, mikor láttam hogy shotgunban áll fel a csapat. Ha még egy egyszerű szurkoló is előre látja mit fog hívni az O-cord egy ilyen helyzetben, akkor mit várjunk az ellenféltől... 😕

Weaver esetét rossz volt nézni, az szinte biztos ACL.
Bradley meg nagyon fog hiányozni, ha nem játszhat, nélküle szartalicska a futás elleni D. Most fejből nem vágom az új szabályt, de van vmi ilyesni, ha egy játékos agyrázkódást kap akkor automatikusan ki kell hagynia meccset.


több mint 14 éve
Petya 181 — Eagles fan
Petya: Én azért még nem temetném Kolbot, de tény, amit ma mutatott, azzal szépen elkezdte kapirgálni a gödröt, amiben majd elhantolják a szurkolók, ha nem nyer nekünk Super Bowl-t már a második meccs félidejében😀 Viccet félretéve, szörnyű volt, amit ma nyújtott, Vick pedig csessze meg, amiért elhitette velem egy pillanatra, hogy annyira mégsem vagyunk szarok. Hatalmasat játszott, ahogy McCoy és az elkapók is. ST: azt hiszem élesben is megmutattuk, hogy ugyanolyan szarok vagyunk, mint a Preseasonban, szóval April repüljön, katasztrófa, amit nyújtottunk!somebody08
De tényleg, ez a legrosszabb, hogy a semmiből Vick meccset csinált. Aztán mi meg azt hisszük, még sem vagyunk iszonyat gyengék támadásban. Ha az első félidőben fele ennyit hoz az O, simán megvan a meccs, a D kontrollálta, ami a másik térfélen folyik. De ez újabb szösszenet az igazi Eagleses "Ha.."-k sorából.

Igazából a Kolb kérdés azért tűnik borzasztónak, mert nem csupán rosszakat dobott (rosszakat?! Nem vette észre, hogy az elkapók előtt védő áll...), a readjei is mind borzalmasak voltak, a pressureból sem tudott kiszökni, végig rossz döntéseket hozott + kiábrándító fejeket vágott.

Ez már nekem sok, főleg látva Vicket pár perccel később. Ő egy NFl szinten elismert irányító, aki most már kimondhatjuk teljesen visszanyerte a formáját fizikálisan, míg Kolb egy teszteletlen youngster.

Őszíntén szóval már amikor az első pillanatban teljes magabiztossággal mondogatták, hogy Kevin a mi emberünk, akkor is furcsálltam, hogy egy ilyen embert csak úgy mögé állítanak. Persze aztán velem is elhitették, hogy Kolb jól fog játszani és én tényleg azt vártam a meccstől, hogyha ki is kapunk, nem fejet lehajtva college div II színvonalat képviselő támadójátékkal... egész TCn készülhettünk a meccsre, a gameplayre és erre ENNYI!?!

Ne ez kiábrándító, főleg látva Vicket, aki majdnem összeimprovizálta a győzelmet.
több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Petya: Én azért még nem temetném Kolbot, de tény, amit ma mutatott, azzal szépen elkezdte kapirgálni a gödröt, amiben majd elhantolják a szurkolók, ha nem nyer nekünk Super Bowl-t már a második meccs félidejében😀 Viccet félretéve, szörnyű volt, amit ma nyújtott, Vick pedig csessze meg, amiért elhitette velem egy pillanatra, hogy annyira mégsem vagyunk szarok. Hatalmasat játszott, ahogy McCoy és az elkapók is. ST: azt hiszem élesben is megmutattuk, hogy ugyanolyan szarok vagyunk, mint a Preseasonban, szóval April repüljön, katasztrófa, amit nyújtottunk!
több mint 14 éve
Petya 181 — Eagles fan
EAGLES FOOTABLL, de hiányoztál.... Lehet nem kéne most írnom, mert írtózatosan magasan van a vérnyomásom, de ha már egyszer elkezdtem....

KOLB TRAGÉDIA. Én nem láttam annyira szarnak az O linet esküszöm, a Green Bayé 3szor rosszabb volt, dehát Kolb és Rodgers nem egy kategória. A Defense kitünően helytállt egészan addig, amíg az O bénázásai miatt el nem fáradtak. SPECIAL TEAM!?!?! 😀😀😀DD BOBBY APRIL HOGY EGYEM AZT AVIGYORGÓS POFÁDAT, te vagy az egyik legjobb spec team coach?!!??? Tavaly a legjobb csapatrészünk volt az ST, erre idejön ez a majom és konzisztens bohócokat képez az atlétikus, fiatal cseresorból special team néven....

Mike tényleg csodálatos volt.... De persze már hallottam előre, ahogy Andy kijelenti, hogy mi továbbra is bízunk Kevin Kolbban és ő lesz a kezdő irányító, ha egészséges.... No comment.

Iszonyatosan gyengén játszottunk, ettől függetlenül fel tudnék sorolni 5-6 breaket, ami ha nem vagyunk egetrengetően looserek, simán fordíthattuk volna a mi javunkra és a tragikomikus első félidő után mégis behúzhattuk volna a meccset.

Pár példa:
- 3. és hosszúra kaptuk az első tdt, két hosszú fg (persze career long, mindig ellenünk rúgják a kickerek)
- Asante elejtett pick
- Buckley fumble
- Vick ha leadja a 2 wide open emberünknek utolsó drivenál/ befutja akkor nem fg, hanem TD,
- Az utolsó 4. downos playcallingra pedig már tényleg SZAVAKAT NEM TALÁLOK. VICK KÖZÉPEN FUTÁS???? OTT TÖMÖRÜLT AZ EGÉSZ PACKERS KÖZÉPEN, egy bootletgből Vick hátrafele futott egy yardot egész meccsen, ha meg középen futás MIÉRT SHOTGUNBÓL???!!! Komolyan azt hitték, hogy emiatt a GB hátrálni fog a védőivel??!!! Ezzel max annyi előnyt adtunk nekik, hogy volt idejük betömi a lyukakat, mire VIck odaért...

Azt, hogy milyen sérüléseket szenvedtünk meg már tényleg annak a számlájára írom, hogy mi vagyunk a PHiladelphia Eagles. NUlla sérülttek indultunk a meccsnek, túl szép is volt, hogy igaz legyen:

- Weaver IR, az egyik legjobb játékosunk, pro bowler (persze Scottot eltradeltük, akit lehetett volna használni helyette)
- Jackson szerintem komoly sérülés - nem részletezném mennyivel bízok benne jobban, mint bármelyik interiour OLünkben
- Bradley agyrázkódás - ez egy MLB esetében nem valami kedvező a szezon hátralévő részére - GAither valami TRAGIKUSAN játszott
- Kevin... KOmolyan itt inkább nem nyilatkozok, mert lehet megbánnám és felháborodást keltene...

Hát igen, hiányzott már ez az érzés. Idegbeteg vagyok, "megnyerhettük volna érzés" miután már azt hittem tuti bukó a meccs, idegesítő sérülések fontos embereknél és persze most már elmondhatjuk:

NINCS IGAZI QUATERBACKÜNK... Szép munka fiúk......

E-A-G-L-E-S EAGLES
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Vick miatt nem lett nagy blama.
A védelem vegyes volt, egyszer domináltak, egyszer szívták a 10-es futásokat sorra. A potenciál nagy bennük, nagyobb konzisztenciával erős egység lehet már idén is.

Az O elég kiábrándító. Vick ügyeskedései faszák, csak impro a fele (ettől Vick még nagy király volt, viszont ha ő nem csinál playeket a futva, kimozogva 10 yardokat össze vissza, akkor igencsak kiábrándító lett volna ez a csapatrész).
Egyedül McCoy volt nagy pozitívum, harap a srác, lehet belőle jó futó. Egy stabilabb és erősebb fallal jó szezonja lehet.

Kolb fostalicska volt. Sok ideje nem volt, viszont nevetséges passzokat adott általában, hatalmas csoda hogy nem lett Int a neve mellett látva a dobásait.

A szezon első meccse letudva, szerencsére a következő 2 héten szerény véleményem szerint már verhetőbb ellenfelekkel találkozunk (nem mintha lebecsülném egyiküket is, főleg hogy hatalmas kérdőjel vagyunk továbbra is). Itt bele kell lendülnie Kolbnak, reméljük menni fog neki, mert Reid könnyen öngyilkos lesz, ha egy 50-50 run-pass arányt kell tartanunk Vickkel.

Szerk: amennyire megúsztuk a preseasont sérülések nélkül, most triplán szívunk a sérülésekkel. Weaver esetét látva már biztos volt, hogy ő idén nem fog játszani. Jackson remélem hamar visszatér (szerintem egy torn bicepsz nem jelent egész évet, vagy csak nekem nem tűnik annyira komolynak?). Az agyrázkódások is szívások, nehogy Westi effektus legyen megint...
több mint 14 éve
Tomeee 753
Reid: "If Kolb is healthy he'll start Sunday."

Csak hogy elejét vegyük mindennek.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Reid: Jamaal has torn biceps. Weaver has torn ACL.

Ez még nem 100%, de majd az MRI után kiderül.
Ha mindkettő szakadás akkor egész évre kidőlnek.
több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Vicket ezennel kinevezem Eagles-Istennek. 103 futott yard egy QB-tól... Plusz olyan passzokat nyomott, hogy csak bravúrral lehetett őket elkapni, így a cornereknek semmi esélyük sem volt. Kolb viszont kiábrándító volt, amíg fűbe nem harapott, persze ebben a fal is benne volt. Mindegy, majd összekapja magát, de Vick akkor is egy állat! (ez szar hasonlat volt😊
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Inaktívok:
Kafka, Chaney, Teo, Clayton, Howard, Wells, Tapp, MJG

Így lehet, hogy Calvin lesz a returnerünk, mert a D#-ben nem hiszem, hogy sok szerepet fog kapni.
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na itt a nagy nap s remélem javít a hétvégém mérlegén mert eddig azoknak a csapatoknak akiknek drukkoltam eléggé nem jött össze semmi vagy éppen csak egy iksz (Barca Fradi Vizílabda vgtott, Bremen Tottenham, Juve, Federer stb. ráadásul az ellenfelek meg nyertek inter, Real). Bízom benne, hogy ez a cspat erősíti az erre a hétvégére kapott szabályt vagyis kivétel lezs s nyernek. de egy szoros vereség jövőbemutató játék is belefér.

Fly eagles: deee

u.I: lehet inkább mist a Packersnek szurkoljak? 😊
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Gameday gameday gameday 😊
Nem tudom mi lesz de nagyon szurkolok 😊
Kelly Green Celek már rajtam, az átokmez - amit felhoztam pestre - is figyeli az eseményeket 😊kzol
Javaslom tarts kéznél egy gyufát, ha kikapnánk égesd el.
több mint 14 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Gameday gameday gameday 😊
Nem tudom mi lesz de nagyon szurkolok 😊
Kelly Green Celek már rajtam, az átokmez - amit felhoztam pestre - is figyeli az eseményeket 😊
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Nem hiszem, hogy meccs előtt majd fel kell locsolni a pályát:
http://twitpic.com/2ns02t
több mint 14 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
A rögzitő belőve a meccsre én sajna dolgozom este.

De hazaérkezés után ha nem alszom el megnézem milyen volt az első meccs.


szoros győzelemnek nagyon örülnék!

több mint 14 éve
Petya 181 — Eagles fan
Huh, ezt is megértük... 😊 Ma mérkőzés!!!!! Nagyon várom, remélem megmutatjuk mit tudunk a haza közönség előtt!

Továbbra is esőt mondanak ma délutánra Phillyben.Petya
Akkor FUSS SHADY, FUSS!!!!Shawn84
Rain is working into the region this morning in association with a disturbance and weak frontal boundary, which means for the first time in 19 days we'll see measurable rain in Philadelphia. Crazy, ain't it? Well, today's rain should total around a quarter inch for many locations, some places could see close to a half an inch as this moves through.

Given a relatively rapid rate of movement with the showers we should see most of this through the region by noon or 1 PM. While that's not good news for the bike riders this morning, it is good news for Eagles fans who should have a dry game late this afternoon for the season opener. With that said, some drizzle could linger around into the afternoon for tailgating.

Temperatures today will be cool -- generally around 70 in many locations, perhaps in the 60's north of town thanks to the cloudcover and the precipitation falling this morning.
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Huh, ezt is megértük... 😊 Ma mérkőzés!!!!! Nagyon várom, remélem megmutatjuk mit tudunk a haza közönség előtt!

Továbbra is esőt mondanak ma délutánra Phillyben.Petya
Akkor FUSS SHADY, FUSS!!!!
több mint 14 éve
Petya 181 — Eagles fan
Huh, ezt is megértük... 😊 Ma mérkőzés!!!!! Nagyon várom, remélem megmutatjuk mit tudunk a haza közönség előtt!

Továbbra is esőt mondanak ma délutánra Phillyben.
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Megpróbálkozok egy tippel: Szerintem 24-21-re nyerünk, az utolsó percben szerzett TD-vel.
Kolb 293 Yard, 2 TD, 2 Int. McCoy 104 Yard. Cole és graham együtt 3 sacket csinál.