Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 14 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
olyan Garcias eset lesz most is szerintem

ő is jól tolta míg d5 sérült volt mégsem tudott gyökeret ereszteni nálunk

több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Vasárnap valószínüleg Vick fog kezdeni, ahogy az várható volt, mivel Kolb nem ment át a 2. teszten sem (ahogy ez is várható volt).
Bradley sem ment át a teszten ő is valószínűleg kihagyja a következő meccset. Megjegyzem Bradley-t én min. 5-6 hétig nem játszatnám, bármekkora szüksége is lenne rá a védelemnek, mert a legfontosabb az egészsége. Ha rövid időn belül újabb agyrázkódást kapna, az már komolyan fenyegetné a karrierjét.BleedingGreen
Sziasztok!

Azért azt gondoltam erre a hírre kicsit nagyobb lesz a mozgás. Egyre inkább K P Boeteng Ballack szaga van ennek a dolognak (azzal a különbséggel, hogy itt az ellenfél okozta a galibát) remélem legalább mi is hasonlóan jól jövünk ki belőle mint a németek. Csak egy a gond ezzel: ugye fiatalítás miatt küldtük el D-Mc-t, hogy kinevelődjön a fr QB de ettől távolodni látszunk. Bár ha Vickkel SB- nyerünk (nem valószínű) azt se bánom annyira. Meglátjuk mi lesz (a vak is azt mondta 😛 )
Szegény JJ meg marha peches (s mi is) szerintem ez már lehet karrier végét jelentő sérülés számára. Mielőbbi gyógyulást neki meg Weaver-nek s Bradley-nek is (bízom benne több sérültünk már nem lesz idényre).

Fly Eagles: deeedande
Szerintem mindenki sejtette, hogy agyrázkódás után 1 héttel nem fognak játszani. Szóval már senkit nem ért sokként a hír.
Nagy lehetőség ez az 1-2 hét Vicknek, egyrészt, hogy akár nálunk is harcba szálljon a kezdőért és egy esetleges hosszabbításért (ha Kolb teljes csődöt mondana...reméljük nem). Másrészt, hogy esetleg más csapatnál biztos kezdőként kaphasson szerepet jövőre.

Azért egy esetleges 250yd passing, 70yd rushing, 3TD-s Vick meccs esetén (adná az ég!), nem szívesen lennék Reid helyében a következő heti sajtótájékoztatókon. Bár ő ilyen esetben is Kolbot kezdetné, ha egészséges.


több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vasárnap valószínüleg Vick fog kezdeni, ahogy az várható volt, mivel Kolb nem ment át a 2. teszten sem (ahogy ez is várható volt).
Bradley sem ment át a teszten ő is valószínűleg kihagyja a következő meccset. Megjegyzem Bradley-t én min. 5-6 hétig nem játszatnám, bármekkora szüksége is lenne rá a védelemnek, mert a legfontosabb az egészsége. Ha rövid időn belül újabb agyrázkódást kapna, az már komolyan fenyegetné a karrierjét.BleedingGreen
Sziasztok!

Azért azt gondoltam erre a hírre kicsit nagyobb lesz a mozgás. Egyre inkább K P Boeteng Ballack szaga van ennek a dolognak (azzal a különbséggel, hogy itt az ellenfél okozta a galibát) remélem legalább mi is hasonlóan jól jövünk ki belőle mint a németek. Csak egy a gond ezzel: ugye fiatalítás miatt küldtük el D-Mc-t, hogy kinevelődjön a fr QB de ettől távolodni látszunk. Bár ha Vickkel SB- nyerünk (nem valószínű) azt se bánom annyira. Meglátjuk mi lesz (a vak is azt mondta 😛 )
Szegény JJ meg marha peches (s mi is) szerintem ez már lehet karrier végét jelentő sérülés számára. Mielőbbi gyógyulást neki meg Weaver-nek s Bradley-nek is (bízom benne több sérültünk már nem lesz idényre).

Fly Eagles: deee
több mint 14 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Vasárnap valószínüleg Vick fog kezdeni, ahogy az várható volt, mivel Kolb nem ment át a 2. teszten sem (ahogy ez is várható volt).
Bradley sem ment át a teszten ő is valószínűleg kihagyja a következő meccset. Megjegyzem Bradley-t én min. 5-6 hétig nem játszatnám, bármekkora szüksége is lenne rá a védelemnek, mert a legfontosabb az egészsége. Ha rövid időn belül újabb agyrázkódást kapna, az már komolyan fenyegetné a karrierjét.BleedingGreen
Szerintem is inkább pihenjenek, nem jönne jól egy ilyen Westbrookhoz hasonló sztori.

Petya: azért a Celek mez segített a döntés meghozatalában, hogy kell egy Kelly green mez 😊 Ez a legszebb mez amit eddig láttam.
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Vasárnap valószínüleg Vick fog kezdeni, ahogy az várható volt, mivel Kolb nem ment át a 2. teszten sem (ahogy ez is várható volt).
Bradley sem ment át a teszten ő is valószínűleg kihagyja a következő meccset. Megjegyzem Bradley-t én min. 5-6 hétig nem játszatnám, bármekkora szüksége is lenne rá a védelemnek, mert a legfontosabb az egészsége. Ha rövid időn belül újabb agyrázkódást kapna, az már komolyan fenyegetné a karrierjét.


több mint 14 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Pont a meccs előtt pár perccel tudtam hozzájutni, szerintem is elképesztően szép... 😊 Akit érdekel hasonló, keressen engem.
...
Petya
Valóban gyönyörű, egy dolog van ami miatt nem ilyet vennék: hiányzik róla a csapatlogó.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 14 éve
Petya 181 — Eagles fan
Jahh, amit még nem emelt ki senki mint pozitívum: az évfordulós szerkó valami k*rva jól néz ki 😛 😊Rataccess
Én legszívesebben most rögtön lecserélném kelly green-re a mezünket, meg ezt a rajzfilmes sast is az igazira.
BleedingGreen
Pont a meccs előtt pár perccel tudtam hozzájutni, szerintem is elképesztően szép... 😊 Akit érdekel hasonló, keressen engem.
Szóval a lényeg:


Katt rá, hogy nagyobb legyen.

E-A-G-L-E-S EAAAAAAAAAAAGLES
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Tetszik JJ hozzáállása:
"I'm a fighter! I beat the ACL in eight months, I'll beat this in four,"
McGlynn pedig nem játszott rosszul és pár edzés kivételével az egész TC alatt Ő volt az első csapat centere.

O. Schmitt állatnak tűnik.
Vick lett a 3. QB, aki átlépte a 4000 futott yardot. ( Randall Cunningham (4,928) and Steve Young (4,329))
David Veikune LB van nálunk workout-on. 2009-es drafton a 2. körben válaszotta ki a Browns és múlt héten cutolták.
Mindössze 10 meccset játszott eddig az NFL-ben.

Hivatalos ST statok:
http://www.igglesblog.com/iggles_blog/2010/09/specail-teams-production-points-resurrected.html
Az NFL-ben egyedül az Eagles ad ki ilyen stat-lapot.

Ma "csak" Bradley és Kolb nem edzett.
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Még jó, hogy azért könyörögtünk egész előszezonban, hogy nehogy Kolb kidőljön, mert akkor az életben nem tudjuk meg, hogy mire képes. Erre most úgy néz ki, első két meccs kuka, aztán meg majd jön az agyrázkódásból tért vissza duma... Remélem összekapja magát és bizonyít, mert ha kiderül, hogy olyan fostalicska, mint amikor két éve beállt csereként egy-két meccsen, akkor aztán leshetjük McNabb-et, meg az egyetemi bajnokságot, hogy melyik zseni vagy bustjelölt érkezik hozzánk. Nagyon tanulószezon szaga van ennek a dolognek, persze nem is vártam többet, de jövőre jók lehetünk: megkapjuk a harmatgyenge NFC West-et, meg az AFC-ből a Pats-Jets-Dolphins-Bills négyest. Ha addigra össze tudunk rakni egy jó támadójátékot Kolbbal, vagy mással, akkor jövőre nagy szezonunk lehet. A védelem már most bíztató, ha Kolb beválik akkor első két körben hozhatunk egy O-line embert meg egy corner-t (bár Lindley-ben én látok potenciált) és szerintem kész a tökéletes csapat (aminek a felét megint elhagyjuk TC-ben sérülés miatt) de ez még a jövő zenéje.

Én még mindig nem vagyok hithű Kolb-fan, és Vick nagyon szimpatikus volt, de ha a szívemre teszem a kezem akkor azt mondom, jó lenne, ha játszhatna a Lions ellen, mert önbizalmat nyerhetne a Detroit-secondary ellen. Kolbban megvan minden ami ahhoz kell, hogy jó legyen, de szerintem nincs elég önbizalma és fejben nincs rendben. Reid makacssága meg inkább idegesítő, mint bátorító. Az, hogy minden sajtótájékoztatón elmondja, hogy Kolb a seggébe is dughatja a kezét, Vick akkor sem kezdő, csak a szurkolók ellenérzését hozza magával és ez már nem csak Reid-, de Kolb-gyűlölet is lehet egy idő után. Miért mindig azok a leghangosabbak odakint, akiknek a véleménye csak árt a csapatnak? Mindegy.

Kicsit OFF: meglepődtem, hogy Allen bekerült a legjobb rookiek közé, Berry meg nem. Aztán megnéztem a Kansas meccs highlights-át és indent megértettem. Nagyon rossz napja volt, de majd tuti belejön. Persze nekem nem probléma, ha Allen lesz a draft steal-je és jobb lesz Berry-nél (azt nem kívánom, hogy Bust legyen, mert nagyon szimpi).somebody08
Allen-ben az is tetszett, hogy elég magabiztosan szerelt, sokszor szépen odaért a Rb-kre és Gaitherék mistacklejei után ő csinálta meg a szerelést. Egy látványos hibája volt: a Jennings TD-nél nagyon elkésett a kisegítéssel.


több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Még jó, hogy azért könyörögtünk egész előszezonban, hogy nehogy Kolb kidőljön, mert akkor az életben nem tudjuk meg, hogy mire képes. Erre most úgy néz ki, első két meccs kuka, aztán meg majd jön az agyrázkódásból tért vissza duma... Remélem összekapja magát és bizonyít, mert ha kiderül, hogy olyan fostalicska, mint amikor két éve beállt csereként egy-két meccsen, akkor aztán leshetjük McNabb-et, meg az egyetemi bajnokságot, hogy melyik zseni vagy bustjelölt érkezik hozzánk. Nagyon tanulószezon szaga van ennek a dolognek, persze nem is vártam többet, de jövőre jók lehetünk: megkapjuk a harmatgyenge NFC West-et, meg az AFC-ből a Pats-Jets-Dolphins-Bills négyest. Ha addigra össze tudunk rakni egy jó támadójátékot Kolbbal, vagy mással, akkor jövőre nagy szezonunk lehet. A védelem már most bíztató, ha Kolb beválik akkor első két körben hozhatunk egy O-line embert meg egy corner-t (bár Lindley-ben én látok potenciált) és szerintem kész a tökéletes csapat (aminek a felét megint elhagyjuk TC-ben sérülés miatt) de ez még a jövő zenéje.

Én még mindig nem vagyok hithű Kolb-fan, és Vick nagyon szimpatikus volt, de ha a szívemre teszem a kezem akkor azt mondom, jó lenne, ha játszhatna a Lions ellen, mert önbizalmat nyerhetne a Detroit-secondary ellen. Kolbban megvan minden ami ahhoz kell, hogy jó legyen, de szerintem nincs elég önbizalma és fejben nincs rendben. Reid makacssága meg inkább idegesítő, mint bátorító. Az, hogy minden sajtótájékoztatón elmondja, hogy Kolb a seggébe is dughatja a kezét, Vick akkor sem kezdő, csak a szurkolók ellenérzését hozza magával és ez már nem csak Reid-, de Kolb-gyűlölet is lehet egy idő után. Miért mindig azok a leghangosabbak odakint, akiknek a véleménye csak árt a csapatnak? Mindegy.

Kicsit OFF: meglepődtem, hogy Allen bekerült a legjobb rookiek közé, Berry meg nem. Aztán megnéztem a Kansas meccs highlights-át és indent megértettem. Nagyon rossz napja volt, de majd tuti belejön. Persze nekem nem probléma, ha Allen lesz a draft steal-je és jobb lesz Berry-nél (azt nem kívánom, hogy Bust legyen, mert nagyon szimpi).
több mint 14 éve
greenboy Philadelphia Eagles 264
Kolb egy gyenge offens (fal, és play hívások) mellett erre volt képes, jómagam majd az ötödik gyenge meccse után (ha, kap annyit(!)) leszek csak csalódott benne, a sackeknél védte a labdát (legalább), nem túl mobilis irányító, de ez eddig is tudható volt! Nekem az tetszett akárhányszor lent volt mindig evett ivott a kis hörcsög 😀 .
Vick sokat improvizált, ahogy előttem is említették, páran írták, hogy a fal nem is volt olyan rossz, akkor miért is kellett neki menekülni, és ha a megjátszható játékosokkal sem volt nagy baj, adott esetben miért nem passzolt(?). Ha abban a playban az utolsó negyedben jó döntést hozott volna… akkor én is megsüvegelem, de ő sem hozott jó döntést, és bizony bedobta a sűrűbe a lasztit, akár futhatott volna, ill. volt mellette üres elkapó, hát erről ennyit meg az ő NFL tapasztalatáról.
A következő meccs csak jobb lehet 😊
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Owen Schmitt ex-WVU sztár az új fullback.Höri
Na az agyatlan barom, nagy reményeket tápláltam felé amikor Seattlebe került aztán nem csinált semmit, csak betörte a sisakkal a fejét. 😀Mad
Máris szimpatikus a srác 😀😀kzol
http://www.youtube.com/watch?v=1rp0MsvZcaE 😂


több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Ugy tudom hogy az Eagles szurkolok (amerikában) nem szerették/fogadták el öt.Inter101
Ne ülj fel az ilyen média által terjesztett hülyeségnek. Tényleg volt a szurkolók között egy kisebb ámde annál hangosabb csoport, akik kb minden rossz passznál kikövetelték a csapatból. Akik tényleg ellene voltak -főleg a SB utáni években - azok a Philly médiából kerültek ki és ők gerjesztették egyes szurkolók ellenszenvét is. Egyébként ezek az újságírók nagyjából ugyanazok akik most 1 meccs után Kolbot követelik ki a csapatból.
Az meg, hogy sokszor kritizálták a szurkolók (én is), az nem jelenti, hogy nem szerették, de az Eagles szurkolók már csak ilyen kritikusak. Ugye sokszor azokkal tudunk legszemetebben viselkedni, akiket a legjobban szeretünk 😊 .


több mint 14 éve
Tomeee 753
Oké köszönöm a válaszotokat, csak ezt az egészet nem értettem. Ha mindenki happy akkor jo, bár én nem vagyok az. Miatta kedveltem meg az Eagles-t de most nem fogok drukkolni a Redskinsnek! Ugy tudom hogy az Eagles szurkolok (amerikában) nem szerették/fogadták el öt. Én nem varrnék semmit a nyakába, inkább az edzöi stábnak voltak néha érdekes döntései. Kivánom az Eaglesnek hogy jusson el a playoffba bár vannak erös kétségeim hogy sikerül. Bomba erös ez a csoport.Inter101
Én inkább kiegyensúlyozottnak mondanám.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Miért ilyenkor kivánságmüsor van? Akkor sem értem hogy elengedik az egyik legjobbjukat és emberi szivjoságbol a riválisukbol csinálnak egy klasszis csapatot? Vagy ennyire játékos központuak lennének odaát? Amugy én a Vikings helyében odavittem volna.Inter101
Azért hogy Donovan odament attól még nem lett a Redskins klasszis csapat. Szerintem nem erősebbek nálunk.
A "kívánságműsor" meg azért lehetett mert 11 évnyi teljesítménye elismerése képpen nem akartak vele kibaszni hogy egy szar csapathoz cserélik. Sőt. A végén már szinte ő maga kérte hogy cseréljék el. ez a dolog már a tavalyi offseasonban is felvetődött, a Chicagoval hozták hírbe, míg Cutler oda nem került. Nálunk a fejesek úgy gondolták hogy nem veszítünk azzal semmit ha elengedjük a Redskinshez. Az én véleményem is az hogy teljesen mindegy hova ment. Mennie kellett4 Ment!

Ez így sokkal szebben lett lerendezve mint anno a Favre dolog Green Bayben. Az meg, hogy Washingtonba ment fele olyan "hazaárulásnak" sem számít mint hogy Favre most a Vikings játékosa.

Most már el kell felejteni őt Philadelphiában, és bízni abban hogy Kolb összeszedi magát, vagy ha nem akkor Vick legalább újra a régi formáját hozza.Shawn84
Ez így igaz. A FO-ban is emberek dolgoznak, akiknek emberi kapcsolata is van a játékosokkal, McNabbel pedig együtt élték át az elmúlt évtized csatáit. Örülök, hogy olyan vezetése van a csapatnak, akinek számított Don véleménye is egy ilyen fontos döntés meghozatalánál (és nem csak a business). Úgyis sokszor kritizálják a FO-unkat, hogy a pénzzel fukarul bánik és sokszor már-már indokolatlan spórolás vezeti őket egyes döntéseknél ...
Ezután a meccs után pedig szerintem megérdemelte, hogy kívánhasson egyet 😊: http://www.youtube.com/watch?v=WExjOJqEAd4

Én is szerettem McNabbet, bár nálam Dawkins előtte állt a kedvencek listáján. Nekem az ő elengedését nehéz kiheverni. Máig tartom, hogy rossz döntés volt őt elengedni, főleg, hogy tényleg anyagi okból engedték el.BleedingGreen
Na igen Dawkins. Ö olyan volt mint R.Lewis a Ravensnek, tüzelte a csapatot, és nem mellesleg nagyon jol is játszott, én is néztem nagyokat amikor másik mezben láttam anno.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Oké köszönöm a válaszotokat, csak ezt az egészet nem értettem. Ha mindenki happy akkor jo, bár én nem vagyok az. Miatta kedveltem meg az Eagles-t de most nem fogok drukkolni a Redskinsnek! Ugy tudom hogy az Eagles szurkolok (amerikában) nem szerették/fogadták el öt. Én nem varrnék semmit a nyakába, inkább az edzöi stábnak voltak néha érdekes döntései. Kivánom az Eaglesnek hogy jusson el a playoffba bár vannak erös kétségeim hogy sikerül. Bomba erös ez a csoport.
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Miért ilyenkor kivánságmüsor van? Akkor sem értem hogy elengedik az egyik legjobbjukat és emberi szivjoságbol a riválisukbol csinálnak egy klasszis csapatot? Vagy ennyire játékos központuak lennének odaát? Amugy én a Vikings helyében odavittem volna.Inter101
Azért hogy Donovan odament attól még nem lett a Redskins klasszis csapat. Szerintem nem erősebbek nálunk.
A "kívánságműsor" meg azért lehetett mert 11 évnyi teljesítménye elismerése képpen nem akartak vele kibaszni hogy egy szar csapathoz cserélik. Sőt. A végén már szinte ő maga kérte hogy cseréljék el. ez a dolog már a tavalyi offseasonban is felvetődött, a Chicagoval hozták hírbe, míg Cutler oda nem került. Nálunk a fejesek úgy gondolták hogy nem veszítünk azzal semmit ha elengedjük a Redskinshez. Az én véleményem is az hogy teljesen mindegy hova ment. Mennie kellett4 Ment!

Ez így sokkal szebben lett lerendezve mint anno a Favre dolog Green Bayben. Az meg, hogy Washingtonba ment fele olyan "hazaárulásnak" sem számít mint hogy Favre most a Vikings játékosa.

Most már el kell felejteni őt Philadelphiában, és bízni abban hogy Kolb összeszedi magát, vagy ha nem akkor Vick legalább újra a régi formáját hozza.Shawn84
Ez így igaz. A FO-ban is emberek dolgoznak, akiknek emberi kapcsolata is van a játékosokkal, McNabbel pedig együtt élték át az elmúlt évtized csatáit. Örülök, hogy olyan vezetése van a csapatnak, akinek számított Don véleménye is egy ilyen fontos döntés meghozatalánál (és nem csak a business). Úgyis sokszor kritizálják a FO-unkat, hogy a pénzzel fukarul bánik és sokszor már-már indokolatlan spórolás vezeti őket egyes döntéseknél ...
Ezután a meccs után pedig szerintem megérdemelte, hogy kívánhasson egyet 😊: http://www.youtube.com/watch?v=WExjOJqEAd4

Én is szerettem McNabbet, bár nálam Dawkins előtte állt a kedvencek listáján. Nekem az ő elengedését nehéz kiheverni. Máig tartom, hogy rossz döntés volt őt elengedni, főleg, hogy tényleg anyagi okból engedték el.


több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Miért ilyenkor kivánságmüsor van? Akkor sem értem hogy elengedik az egyik legjobbjukat és emberi szivjoságbol a riválisukbol csinálnak egy klasszis csapatot? Vagy ennyire játékos központuak lennének odaát? Amugy én a Vikings helyében odavittem volna.Inter101
Azért hogy Donovan odament attól még nem lett a Redskins klasszis csapat. Szerintem nem erősebbek nálunk.
A "kívánságműsor" meg azért lehetett mert 11 évnyi teljesítménye elismerése képpen nem akartak vele kibaszni hogy egy szar csapathoz cserélik. Sőt. A végén már szinte ő maga kérte hogy cseréljék el. ez a dolog már a tavalyi offseasonban is felvetődött, a Chicagoval hozták hírbe, míg Cutler oda nem került. Nálunk a fejesek úgy gondolták hogy nem veszítünk azzal semmit ha elengedjük a Redskinshez. Az én véleményem is az hogy teljesen mindegy hova ment. Mennie kellett4 Ment!

Ez így sokkal szebben lett lerendezve mint anno a Favre dolog Green Bayben. Az meg, hogy Washingtonba ment fele olyan "hazaárulásnak" sem számít mint hogy Favre most a Vikings játékosa.

Most már el kell felejteni őt Philadelphiában, és bízni abban hogy Kolb összeszedi magát, vagy ha nem akkor Vick legalább újra a régi formáját hozza.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Miért ilyenkor kivánságmüsor van? Akkor sem értem hogy elengedik az egyik legjobbjukat és emberi szivjoságbol a riválisukbol csinálnak egy klasszis csapatot? Vagy ennyire játékos központuak lennének odaát? Amugy én a Vikings helyében odavittem volna.
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Persze értem én csak általában a fiatalitást ugy kell csinálni hogy legyen 1-2 rutinos is ott. Tavaly szerintem Mc.Nabb jol játszott, de nem mi döntünk, adjanak lehetöséget Kolbnak de vannak fenntartásaim. A másik amit nem értek hogyha már elengedték/elküldték miért a csoport riválishoz adták? A Redskins nem gyenge csapat lett igy, persze lehet hogy nem hosszu évekig de akkor is.Inter101
Rutinosnak ott van Samuel, Bunkley, Patterson, Peters, Jamal Jackson, Vick...

A Redskinshez meg azért engedték el mert egyedül ők kínáltak érte megfelelő értéket, illetve ő is szívesebben ment oda mint Oaklandbe vagy másik gyengébb csapatba. Ennyi. Ez színtiszta üzlet. Aki többet kínál az a nyerő. Én is nagyon sajnáltam a dolgot, de nem tehetünk mást el kell fogadnunk, és szurkolunk hogy az Eagles mögött a Redskins jusson be a Playoffba másodikként 😀 :cool:Shawn84
Plusz emberi oldala is volt a dolognak. Amellett, hogy a Skins jó árat ajánlott, 12 év közös munka után nem akartak Reid-ék úgy kib_szni McNabbel, hogy elássák Buffaloba, Clevelandbe, Oaklandbe stb. Ezt tényleg nem érdemelte volna meg.


több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Persze értem én csak általában a fiatalitást ugy kell csinálni hogy legyen 1-2 rutinos is ott. Tavaly szerintem Mc.Nabb jol játszott, de nem mi döntünk, adjanak lehetöséget Kolbnak de vannak fenntartásaim. A másik amit nem értek hogyha már elengedték/elküldték miért a csoport riválishoz adták? A Redskins nem gyenge csapat lett igy, persze lehet hogy nem hosszu évekig de akkor is.Inter101
Rutinosnak ott van Samuel, Bunkley, Patterson, Peters, Jamal Jackson, Vick...

A Redskinshez meg azért engedték el mert egyedül ők kínáltak érte megfelelő értéket, illetve ő is szívesebben ment oda mint Oaklandbe vagy másik gyengébb csapatba. Ennyi. Ez színtiszta üzlet. Aki többet kínál az a nyerő. Én is nagyon sajnáltam a dolgot, de nem tehetünk mást el kell fogadnunk, és szurkolunk hogy az Eagles mögött a Redskins jusson be a Playoffba másodikként 😀 :cool:
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Persze értem én csak általában a fiatalitást ugy kell csinálni hogy legyen 1-2 rutinos is ott. Tavaly szerintem Mc.Nabb jol játszott, de nem mi döntünk, adjanak lehetöséget Kolbnak de vannak fenntartásaim. A másik amit nem értek hogyha már elengedték/elküldték miért a csoport riválishoz adták? A Redskins nem gyenge csapat lett igy, persze lehet hogy nem hosszu évekig de akkor is.
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Egy kicsit átfutottam a hozzászolásokat, de nem az összeset. Én anno Mc.Nabb miatt lettem Eagles drukker, és megmondom öszintén nem igazán értettem az elküldését, biztos csinált egy két hibát na de ki nem? Szerintem nélküle az Eagles nem lesz képes jo teljesitményre, föleg hosszu távon, még akkor is ha a csapat fiatalok és tehetséges. Nem is értem hogy hogyan gondolta bárki is hogy Kolb tud olyan szinvonalon játszani mint ö, még akkor is ha az elözö szezonban volt pár jo meccse. MC Nabb klasszis, szerintem. Lehet hogy nem egy Brady, vagy Manning de szerintem benne van a legjobb 5-ben még ugy is hogy nem a legfiatalabb. Na mindegy ez van. Ezentul is figyelemmel követem az Eaglest és drukkolni fogok nekik hogy jo szezonjuk legyen!Inter101
McNabbet azért küldték el mert már 32 éves és most kaptunk érte még jó értéket. fiatalítás zajlik a csapatnál jelenleg, és ezt egy fiatal, ám a sémát már jól ismerő játékossal akarták kezdeni, nevezetesen Kevin Kolbal.
Ezen a héten kritikán aluli teljesítményt nyújtott, de azért nem árt tudni hogy ő ennél sokkal, sokkal többet tud. Én továbbra is bízom benne hogy fel tud nőni a feladathoz és jól fog játszani.

A tippem továbbra is 8-8 a szezon végére.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Egy kicsit átfutottam a hozzászolásokat, de nem az összeset. Én anno Mc.Nabb miatt lettem Eagles drukker, és megmondom öszintén nem igazán értettem az elküldését, biztos csinált egy két hibát na de ki nem? Szerintem nélküle az Eagles nem lesz képes jo teljesitményre, föleg hosszu távon, még akkor is ha a csapat fiatalok és tehetséges. Nem is értem hogy hogyan gondolta bárki is hogy Kolb tud olyan szinvonalon játszani mint ö, még akkor is ha az elözö szezonban volt pár jo meccse. MC Nabb klasszis, szerintem. Lehet hogy nem egy Brady, vagy Manning de szerintem benne van a legjobb 5-ben még ugy is hogy nem a legfiatalabb. Na mindegy ez van. Ezentul is figyelemmel követem az Eaglest és drukkolni fogok nekik hogy jo szezonjuk legyen!
több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Nate Allen nevezve lett a Diet Pepsi Rookie of the Week szavazásra. Őszintén szólva szerintem egy normál játékhéten ez a produkció nem lett volna elég a listára kerülésre (főleg, hogy tudjuk, hogy egy hatalmas Rodgers homályt szedett le) de a többiek se tettek ki jobban magukért, talán McCluster volt az aki nagyot nyújtott még.

Ettől függetlenül legyünk büszkék rá, hogy ott van, mert megérdemli és támogassuk szavazatokkal! A srácot elnézve lesz még olyan, amikor durvább elkapó, futó vagy egyéb teljesítmények közé is simán befér majd.

http://www.nfl.com/partner/story?id=09000d5d81a8598d&partnerType=rookies