Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sims-nek az utolsó 29 meccsén 29 veresége van. Jó lenne megszakítani ezt a sorozatot.

Beharangozó írás a holnapi meccsről:
http://www.igglesblog.com/iggles_blog/2010/09/strategy-matchups-det.htmlBébé
Épp a legmegfelelőbb pillanat, nagyon kell ez a W lehetőleg sérülés nélkül. Ma a vereség semmiképp nem megengedhető utána valóban sok sikert a Detroitnak főleg a csoportellenfeleink ellen 😉

deee
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Most ki lesz vajon Gaither cseréje? Clayton?Shawn84
Sztem 2 opció áll fenn:
- vagy Chaney és akkor egy sérülés esetén az LB sor Sims-Chaney-Jordan lenne.
- vagy Jordan lépne a helyére és akkor Sims-Jordan-Fokou

Ha jól emléksztem Clayton mindig OLB volt a preseason során.Bébé
NCAA-ben viszont ha jól tudom MLB.
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Most ki lesz vajon Gaither cseréje? Clayton?Shawn84
Sztem 2 opció áll fenn:
- vagy Chaney és akkor egy sérülés esetén az LB sor Sims-Chaney-Jordan lenne.
- vagy Jordan lépne a helyére és akkor Sims-Jordan-Fokou

Ha jól emléksztem Clayton mindig OLB volt a preseason során.
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Most ki lesz vajon Gaither cseréje? Clayton?
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Lassan már annyi INT-et meg sacket vártok,hogy nekünk tök felesleges felmenni a pályára. 😀Bazzani
Hiába. Az Eagles szurkolók örök optimisták 😀Shawn84
A Lions drukkerek meg realisták.
Reálisan várjuk a hétvégi vereséget.
Vagy akkor pesszimisták? 😀 😉Bazzani
Ki így ki úgy. A lényeg hogy mi most ezt nyerjük meg aztán a továbbiakban sok sikert a Detroitnak.
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lassan már annyi INT-et meg sacket vártok,hogy nekünk tök felesleges felmenni a pályára. 😀Bazzani
Hiába. Az Eagles szurkolók örök optimisták 😀Shawn84
A Lions drukkerek meg realisták.
Reálisan várjuk a hétvégi vereséget.
Vagy akkor pesszimisták? 😀 😉

több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Lassan már annyi INT-et meg sacket vártok,hogy nekünk tök felesleges felmenni a pályára. 😀Bazzani
Hiába. Az Eagles szurkolók örök optimisták 😀
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lassan már annyi INT-et meg sacket vártok,hogy nekünk tök felesleges felmenni a pályára. 😀

több mint 14 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a 3 évvel ezelőtti eredmény biztos hogy nem lesz meg, de sima győzelmet várok, + Asantétől egy Intit...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Wells játszani fog már?Shawn84
Hát ez majd csak közvetlenül a meccs előtt derül ki. De JJ sérülése miatt az 100%, hogy vagy MJG vagy Wells biztos aktív lesz (nálam mind2 az lenne).
több mint 14 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Én győzelmet várok, de szoros meccsen.
És Grahamtől szeretnék legalább 1 sacket.
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Az Ofalunk sztem tudja tartani a Lions D-falat. Peters és Herremans nagyjából rendben lesz. Justice fogja védeni Vick vakoldalát, de Avril nem fog játszani, szóval elméletileg itt sem lesz baj. McGlynn és N. Cole vs. Suh pedig eléggé halott ügy, de Vick legalább látni fogja, ha Suh áttöri a falat és talán ki tud mozogni.
A futójáték elképzelhető, hogy akadozni fog, mert jobb oldalon ott lesz Suh valamint N. Cole és Justice sem jó futásblokkoló és a Detroit fal bal (innen nézve) oldala sem rossz.
Vick-DeSean fly passzok meg remélem sülni fognak.

Brandon Graham ma hazai pályán fog játszani.
Utoljára 2004-ben játszott a Ford Field-en, amikor egy gimis bajnokság döntőjébe jutottak be és kaptak ki.
“It feels good, you know, to have all my supporters come out that day to watch me play. And you know, just too bad it’s gotta be against a team I grew up watching all the time,” Graham said.
“Now I’ve gotta go after them, but after the game I’ll still be a fan. Still a Lion fan as long as they aint playing us,” said Graham.
Gondolom az az álma, hogy egyszer a Lions-ban játszhasson.
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Ismételten GAMEDAY!!!
Most nem követem el azt a hibát hogy tippelek. Csak annyi hogy mindenképp győzelmet várok, Vicktől sok futást (muszáj lesz neki), szerintem Intije is lesz. D#-től kevesebb misstacklet, CBk-től jobb védekezést, faltól több sacket.

Wells játszani fog már?
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
RE!

Kis kihagyás után pár gondolat az első meccsről:
-2 IR kiábrándító.Weaver hatalmas veszteség.J.J-t én első meccsen nem is erőltettem vna. :/
-Bradley és Kolb sérülése is felbasz.
-Kolb teljesítménye sem volt vmi megnyugtató,de Vicktől sem voltam elájulva(igaz visszahozott minket a nagy égésből)
-Kevés passz ment Celek felé.
-Védelem elfogadhatót nyújtott bár a secondary gyengélkedett.
-Az csak nekem tűnt fel,hogy Hobbs mennyire szar????
-ST -NO COMMENT! April monnnnnyyyon le. (vazz és még Akerst szapulta)Greengo
Nem csak neked tűnt fel egyedül de mivel voltak nála szarabb teljesítményt nyújtó játékosok is na meg a sérülések, így elsiklottunk felette kissé.

Még hozzátenném hogy én Lindleyt hiányoltam. Szerintem komoly potenciál van benne.Shawn84
votlak, de azért ott annál a bizonyos passznál csúnyán lemaradt...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Sims-nek az utolsó 29 meccsén 29 veresége van. Jó lenne megszakítani ezt a sorozatot.

Beharangozó írás a holnapi meccsről:
http://www.igglesblog.com/iggles_blog/2010/09/strategy-matchups-det.html
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
RE!

Kis kihagyás után pár gondolat az első meccsről:
-2 IR kiábrándító.Weaver hatalmas veszteség.J.J-t én első meccsen nem is erőltettem vna. :/
-Bradley és Kolb sérülése is felbasz.
-Kolb teljesítménye sem volt vmi megnyugtató,de Vicktől sem voltam elájulva(igaz visszahozott minket a nagy égésből)
-Kevés passz ment Celek felé.
-Védelem elfogadhatót nyújtott bár a secondary gyengélkedett.
-Az csak nekem tűnt fel,hogy Hobbs mennyire szar????
-ST -NO COMMENT! April monnnnnyyyon le. (vazz és még Akerst szapulta)Greengo
Nem csak neked tűnt fel egyedül de mivel voltak nála szarabb teljesítményt nyújtó játékosok is na meg a sérülések, így elsiklottunk felette kissé.

Még hozzátenném hogy én Lindleyt hiányoltam. Szerintem komoly potenciál van benne.
több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
RE!

Kis kihagyás után pár gondolat az első meccsről:
-2 IR kiábrándító.Weaver hatalmas veszteség.J.J-t én első meccsen nem is erőltettem vna. :/
-Bradley és Kolb sérülése is felbasz.
-Kolb teljesítménye sem volt vmi megnyugtató,de Vicktől sem voltam elájulva(igaz visszahozott minket a nagy égésből)
-Kevés passz ment Celek felé.
-Védelem elfogadhatót nyújtott bár a secondary gyengélkedett.
-Az csak nekem tűnt fel,hogy Hobbs mennyire szar????
-ST -NO COMMENT! April monnnnnyyyon le. (vazz és még Akerst szapulta)


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Sziasztok!
Gondoltam beköszönök, ha már regisztráltam. 😊 Tősgyökeres Eagles-fanként elég régóta követem figyelemmel az NFL-t és a fórumot is. Sőt, mondhatni, hogy a kezdetektől olvasgattam. Nagyszerű kis társaság jött össze itt az Eagles topicban, éppen ezért elérkezettnek láttam az időt, hogy tiszteletem tegyem. 😉
WickedWicked
Ennek igazán örülünk! Írj te is nyugodtan ha van mondanivalód. Minél többen vagyunk annál jobb.
több mint 14 éve
Ösztönlány Philadelphia Eagles 7
Sziasztok!
Gondoltam beköszönök, ha már regisztráltam. 😊 Tősgyökeres Eagles-fanként elég régóta követem figyelemmel az NFL-t és a fórumot is. Sőt, mondhatni, hogy a kezdetektől olvasgattam. Nagyszerű kis társaság jött össze itt az Eagles topicban, éppen ezért elérkezettnek láttam az időt, hogy tiszteletem tegyem. 😉
Wicked
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Most akkor Bradley mennyit hagy ki?eaglesmcnabb
Nagy eséllyel a Jax ellen már játszhat, de sztem jobb lenne, ha csak a Redskins ellen térne vissza.
több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
DeSean kijelentette, hogy tőlünk akar visszavonulni. Ennek nagyon örülök, habár szerintem nem a Philadelphia Legendtraders a legmegfelelőbb csapat a az "egész karrier egy csapatban" ötlethez, de így legyen!
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Most akkor Bradley mennyit hagy ki?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
A D#-nek meg Bradley nélkül is dominálni kell.Bébé
A kérdés csak az hogy ki helyettesíti. Gaither a Packers ellen ritka szar volt. Semmi hasznosat nem tudott csinálni 1 félidő alatt. Te'o meg remélem játszani fog.Shawn84


100%, hogy Gaither lesz a kezdő MLB-nk.
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
A D#-nek meg Bradley nélkül is dominálni kell.Bébé
A kérdés csak az hogy ki helyettesíti. Gaither a Packers ellen ritka szar volt. Semmi hasznosat nem tudott csinálni 1 félidő alatt. Te'o meg remélem játszani fog.
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Reid is kijelentette, hogy Bradley és Kolb biztos nem fog játszani.
Más sérülés nincsen a csapatnál.

Ha Stafford játszana, akkor eléggé tartanék a meccstől, így azért kevésbé.
DLine-uk "kissé" megerősödött az offseason alatt, de Vick eléggé mobilis ahhoz, hogy megoldja ezeket a szitukat.
Plusz talán visszatérnek a fly passzok is Vick-kel.
A D#-nek meg Bradley nélkül is dominálni kell.