Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Azért a vége elég csúnya volt.(szokásos kieresztés)
Shady nagy napja volt ez.120 yard 3 TD ez önmagáért beszél.Remélem sok ilyenben lesz még része/ünk.DeSean is beindult 135yard 1 TD mindezt 4 elkapásból ( 😛 ) Hobbs meg kap egy piros pontot a mai pickért.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
LeSean McCoy 4 TD-vel (Besttel holtversenyben) vezeti a ligát! Nate Allen 2 INT, dettó, csak ott több a holtversenyes. A mai meccsről: McCoy, Vick, DeSean, de igazából az egész offense for president. A Defense néha tűrhető volt (Hill volt a túloldalon, ezt azért ne felejtsük el!), de a negyedik negyed produkciója... Majdnem meleg lett a pite. Owen Schmitt egy állat, már imádom, komoly ütközéseket vállalt be! Örülök a győzelemnek, annak már kevésbé, hogy Reid már most közölte, hogy jövő héten Kolb kezd...😕
Ja Vick is vezeti az NFL statisztikáit! 9-szer sackelték... Most kivételesen nem csak a falat hibáztatom, volt, hogy egy éve lett volna tenni valamit, de nem passzolt, mondjuk tegyük hozzá, hogy okos volt, mert így legalább nem adta el!

SPOILER Dallas

Há-há-há! Ja és még annyi, hogy akár egy 6-0 is kinézhet nekik kezdésnek, mert elég erős csapatok jönnek!
több mint 14 éve
Petya 181 — Eagles fan
Atyaég... legszívesebben Mike Vicket most leszerződtetném vagy 4 évre és Kolbot meg eltradelném egy 3. körös cetlire...Petya
Én meg visszahoznám D-Mcket mert azért a komolyabb csapatok ellen kevés lehet nem biztos h tud így ficánkolni. Túl sok az impro, de ne legyen igazam!dande
Attól nem kell félni, hogy megtudjuk... Azért a GB ellen is sikerült ficánkolni...
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Atyaég... legszívesebben Mike Vicket most leszerződtetném vagy 4 évre és Kolbot meg eltradelném egy 3. körös cetlire...Petya
Én meg visszahoznám D-Mcket mert azért a komolyabb csapatok ellen kevés lehet nem biztos h tud így ficánkolni. Túl sok az impro, de ne legyen igazam!
több mint 14 éve
Petya 181 — Eagles fan
Atyaég... legszívesebben Mike Vicket most leszerződtetném vagy 4 évre és Kolbot meg eltradelném egy 3. körös cetlire...
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
hát most a Houston is jó drive-ban van de ez itt nem eredménykövető úgyhogy be is fejezem ondande
Köszi. Legutóbbi Redskins meccset is ellőtték nekem hétfőn.
Javasolnám hogy ha valaki másik meccsről ír valamit akkor spoilerezzen.
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
hát most a Houston is jó drive-ban van de ez itt nem eredménykövető úgyhogy be is fejezem on
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Tudom kicsit off de a jövőre nézve jegyezze meg mindenki atdhe.net kitűnő stream, remélem egész idény alatt működik majd most a WSH meccset nézem rajta vajh miért? 😊dande
Igen, elég fasza bár ott is szokott lenni minden. Most jó volt, jövő héten meg kérdéses. Ha nem lenne jó stream akkor meg marad a torrent másnap.Shawn84
veetle nekem végig jó volt... amúgy dande ja, Mekinek eddig nagyon megy a texans ellen...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Tudom kicsit off de a jövőre nézve jegyezze meg mindenki atdhe.net kitűnő stream, remélem egész idény alatt működik majd most a WSH meccset nézem rajta vajh miért? 😊dande
Igen, elég fasza bár ott is szokott lenni minden. Most jó volt, jövő héten meg kérdéses. Ha nem lenne jó stream akkor meg marad a torrent másnap.
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tudom kicsit off de a jövőre nézve jegyezze meg mindenki atdhe.net kitűnő stream, remélem egész idény alatt működik majd most a WSH meccset nézem rajta vajh miért? 😊
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a vége gyalázatos volt... más szót nem találok rá...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
LeSean McCoy has three rushing TDs, first Eagles RB to do that since Charlie Garner in Oct. 1995.
több mint 14 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Sima volt 😂
Teo-t jo lenne mar jatszani.
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
+:Shady, DJax teljesítménye, Vick is jó volt, a D játéka a 2. negyed végétől a 4. negyed utolsó 4 percéig.
-: kis túlzással minden más. McDermottnak óriási fejmosás kéne az utolsó percekben mutatott playcallingért: hülye blitzek, tök üresen hagyott Best stb. Szerk: Marty-nak ugyanez. Ilyen vezetésnél, mikor járatni kellne az órát empty backfieldes passzjátékokat hivni...


több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Inaktívok
QB Kolb, CB Calvin, DE Te'o-Nesheim, LB Bradley, LB Clayton, OT Howard, TE Harbor, DE Tapp

Harbor-on meglepődtem. Így a frissen igazolt G. Miles lesz aktív.
Úgy néz ki, hogy Teo és Tapp csak sérülés esetén fog bekerülni.Bébé
Én ezt nem értem. Te'o-t jegeljük végig, Tapp szintén, Howard se került be. Utóbbit pedig nagyon vártam hogy végre bekerüljön. Az első kettőn nem csodálkozom. Te'o -nak még sokat kell tanulnia, Parker meg a Packers ellen parádézott kicsit úgyhogy most ő előnyt élvez Tappal szemben.Shawn84
Howard sztem azért nem kerül be, mert még mindig Herremans a csere LT-nk Ilyen esetben meg Wells vagy MJG lenne az LG-nk. Gondolom Reid-ék sem akarnak egy UDFA rookie-t LT-nek rakni.Bébé
Preseasonban ott játszott és szerintem az egyik legjobb volt az OL játékosok közt. Persze tudom hogy ő messze van még attól hogy kezdő játékos legyen, csak kicsit elfogult vagyok most 😛 NCAA- ben már nézegetem a jövő évi potenciális OL draft célpontokat 😀
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Inaktívok
QB Kolb, CB Calvin, DE Te'o-Nesheim, LB Bradley, LB Clayton, OT Howard, TE Harbor, DE Tapp

Harbor-on meglepődtem. Így a frissen igazolt G. Miles lesz aktív.
Úgy néz ki, hogy Teo és Tapp csak sérülés esetén fog bekerülni.Bébé
Én ezt nem értem. Te'o-t jegeljük végig, Tapp szintén, Howard se került be. Utóbbit pedig nagyon vártam hogy végre bekerüljön. Az első kettőn nem csodálkozom. Te'o -nak még sokat kell tanulnia, Parker meg a Packers ellen parádézott kicsit úgyhogy most ő előnyt élvez Tappal szemben.Shawn84
Howard sztem azért nem kerül be, mert még mindig Herremans a csere LT-nk Ilyen esetben meg Wells vagy MJG lenne az LG-nk. Gondolom Reid-ék sem akarnak egy UDFA rookie-t LT-nek rakni.
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Inaktívok
QB Kolb, CB Calvin, DE Te'o-Nesheim, LB Bradley, LB Clayton, OT Howard, TE Harbor, DE Tapp

Harbor-on meglepődtem. Így a frissen igazolt G. Miles lesz aktív.
Úgy néz ki, hogy Teo és Tapp csak sérülés esetén fog bekerülni.Bébé
Én ezt nem értem. Te'o-t jegeljük végig, Tapp szintén, Howard se került be. Utóbbit pedig nagyon vártam hogy végre bekerüljön. Az első kettőn nem csodálkozom. Te'o -nak még sokat kell tanulnia, Parker meg a Packers ellen parádézott kicsit úgyhogy most ő előnyt élvez Tappal szemben.
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Inaktívok
QB Kolb, CB Calvin, DE Te'o-Nesheim, LB Bradley, LB Clayton, OT Howard, TE Harbor, DE Tapp

Harbor-on meglepődtem. Így a frissen igazolt G. Miles lesz aktív.
Úgy néz ki, hogy Teo és Tapp csak sérülés esetén fog bekerülni.
több mint 14 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor jön Kafka ...

több mint 14 éve
manbearpig Philadelphia Eagles 497 — Eagles fan
abba bele sem merek gondolni mi lesz ha Vick esetlegesen lesérül ...eaglesmcnabb
ha olyan bátran felveszi az ütközéseket a futásainál, ahogy a múlt héten tette, akkor bizony benne van :rolleyes:
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
A büntetések játékosokra lebontva:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Eagles_penalty_count.html
3. legtöbb szabálytalanságot követtük el az első héten és a 6. legtöbb yard-mennyiséget nyeltük be ezek miatt.
több mint 14 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Fontossági sorrend: 1. Win 2. Sérülések nélkül 3. Bíztató O# és D# játék.Shadowt5
gondolom mindneki így van vele...
nálam a 4. hogy felérjek 8 előtt az albiba, nem szeretnék lemaradni egyetlen percről sem 😊

abba bele sem merek gondolni mi lesz ha Vick esetlegesen lesérül ...eaglesmcnabb
a meccs 7kor kezdődik.

child please!
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Most ki lesz vajon Gaither cseréje? Clayton?Shawn84
Sztem 2 opció áll fenn:
- vagy Chaney és akkor egy sérülés esetén az LB sor Sims-Chaney-Jordan lenne.
- vagy Jordan lépne a helyére és akkor Sims-Jordan-Fokou

Ha jól emléksztem Clayton mindig OLB volt a preseason során.Bébé
NCAA-ben viszont ha jól tudom MLB.Shawn84
Inkább SAM-et játszott a Soonersban, ha jól emlékszem. Nagyon alulméretezett lenne MLB-nek, pláne az NFL-ben (6-1, 229). Tavaly Spoon volt az egyik csere MLB és ő is alulméretezett volt 240-nel (Gaitherrel többek között ugyanez a baj.)
Én is Jordanre vagy Chaneyre szavaznék, de inkább Jordanra a tapasztalata miatt.


több mint 14 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Fontossági sorrend: 1. Win 2. Sérülések nélkül 3. Bíztató O# és D# játék.Shadowt5
gondolom mindneki így van vele...
nálam a 4. hogy felérjek 8 előtt az albiba, nem szeretnék lemaradni egyetlen percről sem 😊

abba bele sem merek gondolni mi lesz ha Vick esetlegesen lesérül ...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Fontossági sorrend: 1. Win 2. Sérülések nélkül 3. Bíztató O# és D# játék.