Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
a média jól jár ezzel a McNabb vs Vick párharccal, erre ki tudják hegyezni a show-t.
aztán a visszavágón már lehet McNabb vs Kolb, és akár 2 bőrt is le lehet húzni a párharcról.

(az igazán csodálatos a playoffbeli McNabb vs Kafka ügy lenne 😀 )Höri
Jövőre pedig a training campben Vick-Kolb-Kafka-Stanzi 4-es csata a kezdőért, de egyik sem nyeri meg, hanem visszatradeljük McNabbet. És mindezt végigkísérhetjük a Hard Knocks-ban. 😀


több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Nekem a kedvenc részem az volt, amikor megmagyarázta, hogy ez igenis jó Kolb karrierjére nézve. 😀 Még Favre-nál elhittem, mert lehetett mit tanulni az öregtől, de Vick mellett? Jó lett volna kicsit jobb génekkel születni?Escalade
Ha a pályán is így tudná álcázni, hogy milyen playeket fog hívni akkor már 3 SB-nál tartanánk.

Ez már tényleg csúcs: közvetítésben mondta Spadaro, hogy a sokkoló hírekre tekintettel, ha még ma rendelsz valamit az EaglesShopból (Vick jersey ugye..) akkor ingyenes a kiszállítás. Látjátok így működik egy profi franchise. 😀


több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a média jól jár ezzel a McNabb vs Vick párharccal, erre ki tudják hegyezni a show-t.
aztán a visszavágón már lehet McNabb vs Kolb, és akár 2 bőrt is le lehet húzni a párharcról.

(az igazán csodálatos a playoffbeli McNabb vs Kafka ügy lenne 😀 )

több mint 14 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nekem a kedvenc részem az volt, amikor megmagyarázta, hogy ez igenis jó Kolb karrierjére nézve. 😀 Még Favre-nál elhittem, mert lehetett mit tanulni az öregtől, de Vick mellett? Jó lett volna kicsit jobb génekkel születni?

több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Szokásos Reid féle bullshit:
-Megtudhattuk, hogy jelenleg Vick jobb Qb mint Kolb, ezért Vick lesz a kezdő.
-De: Kolbé a jövő, még be kell érnie és ehhez idő kell. Szó szerint ezt mondta: "Kevin Kolb is a championship caliber Qb" értsd:Kolb alkalmas arra, hogy SB-t nyerjünk vele. Na ebből egy szót sem hiszek el: mégis hogy fog beérni, ha nem játszik? Majd a kispadon?
-Kolb Reid kedvenc Qb-ja 😂 😂 .BleedingGreen
😂 Kolb hány évesen fog beérni? mert az idő szépen lassan múlik, viszont képtelen előrébb lépni onnan ahol van...eaglesmcnabb
Ez már csak a szokásos terelő szöveg,hogy nehogy azt kelljen már mondania,hogy ezt QRVÁRA benéztük. 😀Greengo
De a legjobb, ezen tényleg szakadok: Reid most hasonlította a Qb-helyzetünket a Cardséhoz mikor Warner volt a kezdő és Leinart a backup...szép jövőkép Kolb számára :o


több mint 14 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ha SB-t nyerünk idén az Eagles játékosok szerintem Clay Matthewsnak adják az ED Courage Awardot 😀 😀 😀
Kolbnak azért nincs rossz dolga, szarrá keresi magát a semmivel. Annyiért én is padoznék ott.somebody08
Épp akartam írni, hogy emlékeim szerint egész szép kis (egy éves) szerződést kapott azért a fél meccsért 😊

A fantasy durva volt, még tegnap is azon izgultam (kis túlzással) pedig már mindkettőnknek játszott az összes embere 😊 Azt azért tegyük hozzá hogy a sok padon hagyott pontból 40+ Best nevéhez fűződik - szép is lett volna, ha behozom a kedvenc csapatom ellen 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Kolbnak azért nincs rossz dolga, szarrá keresi magát a semmivel. Annyiért én is padoznék ott.somebody08
Kolb a mi Alex Moran-ünk: "Backup Qb is the best position in sports. I get drunk all the time, I dont have to show up class, and its just like being a real Qb, but without all the pain." 😂 😂


több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kutyás sztorit miért felejtenénk el? Egyszerűen undorító dolog volt, épeszű ember nem csinál ilyet. Kolb meg remélem, hogy kap még esélyt, mert kapott kezdőként mennyit? 2 negyedet?tenorx
Azért, mert már így is rohadtul túl van reagálva/tárgyalva. Gondolom Stohl Bucit sem emlegeted már, pedig Ő nem is ült érte (Vick meg asszem megbűnhődött a sitten), és nem rajta múlt hogy EMBER(nem kutya)élet száradjon a lelkén. Ne értesetek félre amúgy, én is szeretem az állatokat 😊Rataccess
De, őt is emlegetem, és Császár Elődöt is, akiről mostanában képesek megfeledkezni az emberek. Egyszerűen vannak olyan dolgok, amik nem emberhez méltóak (bár hozzáteszem ezek közül Stohlé volt a legkisebb, bár nem rajta múlt). Csak egyszerűen nem tudom felfogni, hogy hogy jut bárki eszébe az, hogy most kutyákat viadaloztasson/gyilkoljon poénból. Kolbról ez meg kamuszöveg, megy a lecsóba, Kafka time.
több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Szokásos Reid féle bullshit:
-Megtudhattuk, hogy jelenleg Vick jobb Qb mint Kolb, ezért Vick lesz a kezdő.
-De: Kolbé a jövő, még be kell érnie és ehhez idő kell. Szó szerint ezt mondta: "Kevin Kolb is a championship caliber Qb" értsd:Kolb alkalmas arra, hogy SB-t nyerjünk vele. Na ebből egy szót sem hiszek el: mégis hogy fog beérni, ha nem játszik? Majd a kispadon?
-Kolb Reid kedvenc Qb-ja 😂 😂 .BleedingGreen
😂 Kolb hány évesen fog beérni? mert az idő szépen lassan múlik, viszont képtelen előrébb lépni onnan ahol van...eaglesmcnabb
Ez már csak a szokásos terelő szöveg,hogy nehogy azt kelljen már mondania,hogy ezt QRVÁRA benéztük. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szokásos Reid féle bullshit:
-Megtudhattuk, hogy jelenleg Vick jobb Qb mint Kolb, ezért Vick lesz a kezdő.
-De: Kolbé a jövő, még be kell érnie és ehhez idő kell. Szó szerint ezt mondta: "Kevin Kolb is a championship caliber Qb" értsd:Kolb alkalmas arra, hogy SB-t nyerjünk vele. Na ebből egy szót sem hiszek el: mégis hogy fog beérni, ha nem játszik? Majd a kispadon?
-Kolb Reid kedvenc Qb-ja 😂 😂 .BleedingGreen
😂 Kolb hány évesen fog beérni? mert az idő szépen lassan múlik, viszont képtelen előrébb lépni onnan ahol van...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Szokásos Reid féle bullshit:
-Megtudhattuk, hogy jelenleg Vick jobb Qb mint Kolb, ezért Vick lesz a kezdő.
-De: Kolbé a jövő, még be kell érnie és ehhez idő kell. Szó szerint ezt mondta: "Kevin Kolb is a championship caliber Qb" értsd:Kolb alkalmas arra, hogy SB-t nyerjünk vele. Na ebből egy szót sem hiszek el: mégis hogy fog beérni, ha nem játszik? Majd a kispadon?
-Kolb Reid kedvenc Qb-ja 😂 😂 .


több mint 14 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Vick sokoldalúsága, és mozgékonysága még hozhat a konyhára...
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én személy szerint rettegtem, ha Kolbnál volt a labda, amúgy sem érzem olyan játékosnak, aki képes lenne az Offense vezére posztra...
szerk.: a kutyás sztorit meg elfelejthetnénk végre, Pál apostol is megtért, a kutya se emlékszik milyen volt előtte 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Ha SB-t nyerünk idén az Eagles játékosok szerintem Clay Matthewsnak adják az ED Courage Awardot 😀 😀 😀
Kolbnak azért nincs rossz dolga, szarrá keresi magát a semmivel. Annyiért én is padoznék ott.
több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Kutyás sztorit miért felejtenénk el? Egyszerűen undorító dolog volt, épeszű ember nem csinál ilyet. Kolb meg remélem, hogy kap még esélyt, mert kapott kezdőként mennyit? 2 negyedet?tenorx
Azért, mert már így is rohadtul túl van reagálva/tárgyalva. Gondolom Stohl Bucit sem emlegeted már, pedig Ő nem is ült érte (Vick meg asszem megbűnhődött a sitten), és nem rajta múlt hogy EMBER(nem kutya)élet száradjon a lelkén. Ne értesetek félre amúgy, én is szeretem az állatokat 😊Rataccess
Jó az aláírásod, témába vágó😀 De ettől még nem feledem azt a 3 pontot amivel lenyomtál fantasyban (meg azt a 70-et, amit a padon hagytál😀)
több mint 14 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kutyás sztorit miért felejtenénk el? Egyszerűen undorító dolog volt, épeszű ember nem csinál ilyet. Kolb meg remélem, hogy kap még esélyt, mert kapott kezdőként mennyit? 2 negyedet?tenorx
Azért, mert már így is rohadtul túl van reagálva/tárgyalva. Gondolom Stohl Bucit sem emlegeted már, pedig Ő nem is ült érte (Vick meg asszem megbűnhődött a sitten), és nem rajta múlt hogy EMBER(nem kutya)élet száradjon a lelkén. Ne értesetek félre amúgy, én is szeretem az állatokat 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Várom a híreket ugyanis nem értek angolul. Köszi

Na ezzel elkéstem 😊
több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Most megy! Kevin is fine, it's not an injury decision, he is a fine quarterback and he will be a fine QB, and he will be, and he will be, and time factor, and he will be, and he will have time, and process, future is Kolb blalblablalalalblaa a lényeg:

Vick a kezdő! Yee-haw!

Kedvenc mondatom ma este Reidtől: I'm a huge Kevin Kolb fan😀 Ezen behaltam. Biztos Vick van nála fantasyban, azért baszakszik az öreg, de amíg Vick így játszik én teljes mellszélességgel támogatom!

Ja és Kolb nem fog tradet kérni. Legalábbis Reid szerint. Először vele beszélt Reid a dologról.
több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Vick fog kezdeni. De Kolb is nagyszerű, övé a jövő, most is közel volt, csak Vick jobb. Mert ő annyira jó, hogy nagyon de nagyon, blablabla.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Kutyás sztorit miért felejtenénk el? Egyszerűen undorító dolog volt, épeszű ember nem csinál ilyet. Kolb meg remélem, hogy kap még esélyt, mert kapott kezdőként mennyit? 2 negyedet?tenorx
Szerintem is undorító VOLT.De mindenkinek kijár még 1 esély.Senki sem tévedhetetlen.
Kolb:Az a 2 negyed ijesztő volt.

Megy a sajtótájékoztató. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nah sajtótájékoztató elmarad, viszont ezt olvastam:
#Eagles source: "We still strongly believe in Kevin" Kolb.

Reid conf call cancelled because of radio station background noise. This was verrrrrry 1980s.
😂
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kutyás sztorit miért felejtenénk el? Egyszerűen undorító dolog volt, épeszű ember nem csinál ilyet. Kolb meg remélem, hogy kap még esélyt, mert kapott kezdőként mennyit? 2 negyedet?
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Na srácok ha valóban Vick lesz a kezdő (amúgy az eddigiek alapján megérdemelten) akkor majdhogynem ott vagyunk ahol a part szakad. kivéve ha mondjuk vele megnyernénk az SB-t de az nem hiszem hogy összejön. Bár kitudja néhány irányítóhoz képest nem öreg de hát ugye ezért engedtük el D-Mc-t aki így maradhatott volna még bár lehet neki is jót tett a levegőváltás s lehet Shanny még többet kitud hozni belőle mint Reid (mondjuk ezen nem csodálkoznék). Utólag könnyű okosnak lenni de félek az idő most nem az edzői kart igazolja.

Amúgy deny nekem is hiányzik meg mintha kicsit gyengébben menne a topic (ebbe én is benne vagyok) na majd Reidék adnak most témát....
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
nfl.com-on még nem olvasható a cikk, de néztem én is. igazából két ilyen meccs után Reid nem nagyon tehetett mást. Vick eddig rászolgált, mindenképpen megérdemli az esélyt. személy szerint én örülök neki.Zsoca
Én is örülök mert a látottak alapján most nincs jobb lehetőségünk.(bár ahogy írtam azért még megnéztem vna Kolb mit tud,de úgy látszik nem kap több esélyt...már a sorsa érdekel)


A kutyás sztorit meg felejtsük már el.....Greengo
Kolbnak úgy néz ki gyorsan kitelt a becsülete, akárcsak Matt Moore-nak Charlotte-ban.
Csak egy klasszikus jut eszembe: "NFL stands for Not For Long..."


több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
nfl.com-on még nem olvasható a cikk, de néztem én is. igazából két ilyen meccs után Reid nem nagyon tehetett mást. Vick eddig rászolgált, mindenképpen megérdemli az esélyt. személy szerint én örülök neki.Zsoca
Én is örülök mert a látottak alapján most nincs jobb lehetőségünk.(bár ahogy írtam azért még megnéztem vna Kolb mit tud,de úgy látszik nem kap több esélyt...már a sorsa érdekel)


A kutyás sztorit meg felejtsük már el.....

Na most kezdődik!

szerk:Rata ment PM.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
nfl.com-on még nem olvasható a cikk, de néztem én is. igazából két ilyen meccs után Reid nem nagyon tehetett mást. Vick eddig rászolgált, mindenképpen megérdemli az esélyt. személy szerint én örülök neki.