Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 14 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Na ne vicceljünk emberek. Totálisan le vagyok taglózva a negatív kritikák láttán.


Második kérdés: Jelen / Jövő aka. Vick / Kolb?

Ezt szintén másképp látom, mint Ti. Nem volt a szezon előtt semmilyen különösebb problémám Kevinnel, de nehogy már összehasonlítsátok egy Micheal Vickkel... Egy kis emlékeztető: Az ereje teljében lévő Vick az NFL legjobban fizetett SZUPERSZTÁRJA volt és egy szerintem totál idióta edzői gárda (Jim More Jr.) és közepes csapattársak mellett azért az 5. legeredményesebb QBja volt a 2000es éveknek. Tavaly láttuk, hogy nem közelíti meg fizikális képességekben a régi Mikeot, de emberek... Visszatért. Magam sem tudom hogy, de visszanyerte korábbi formáját + szerintem egy jóval inkább neki fekvő csapatban kap most helyet.
Innentől számomra nem kérdés: Vick már bizonyított az NFLben, Kolb nem. Vick 30 éves, Kolb 27. Számomra ez a 3 év különbség nem ad okot arra, hogy Kolbra bízzuk a szezont. KK ragikusan teljesített az első meccsünkön, ahogy szerintem a Preseasonban is. Ilyen fal mögött láttuk, hogy nem tud magabiztos maradni egy jó pass rushal szemben (GB), míg Vick meccset csinált a semmiből. Hallgathatjuk a millió elemzést (igen Kolbé a jövő, köré kell építeni a csapatot, stb), de ha valaki leül a képernyő elé és megnézi mit tud Vick/Kolb, így dönt.. nem kérdés.

Petya
Vick esetében a szupersztár jelző sosem a rendkívüli teljesítményének szólt...
Mint QB, soha nem bizonyított a ligában. Mint jó kezű futó, igen. Azért a kettő nem ugyanaz.
Faszán játszott az előző két meccsen, de azért azt lássuk már, hogy a passzainak döntő hányada tökéletesen esetleges.sarastro
Ezzel egyetértek de azért "elég jó" elkapóink vannak ahhoz, hogy ezeket is elkapják. Most majd meglátjuk mire képes egyértelműen kezdőként (nem csak backupként aki kapott 1 meccset a kezdő sérülése miatt), erősen bízom abban, hogy jobb lesz mint Kolb az első meccsen (annál rosszabb nehezen lehetne szerintem).

több mint 14 éve
Petya 181 — Eagles fan
Na ne vicceljünk emberek. Totálisan le vagyok taglózva a negatív kritikák láttán.


Második kérdés: Jelen / Jövő aka. Vick / Kolb?

Ezt szintén másképp látom, mint Ti. Nem volt a szezon előtt semmilyen különösebb problémám Kevinnel, de nehogy már összehasonlítsátok egy Micheal Vickkel... Egy kis emlékeztető: Az ereje teljében lévő Vick az NFL legjobban fizetett SZUPERSZTÁRJA volt és egy szerintem totál idióta edzői gárda (Jim More Jr.) és közepes csapattársak mellett azért az 5. legeredményesebb QBja volt a 2000es éveknek. Tavaly láttuk, hogy nem közelíti meg fizikális képességekben a régi Mikeot, de emberek... Visszatért. Magam sem tudom hogy, de visszanyerte korábbi formáját + szerintem egy jóval inkább neki fekvő csapatban kap most helyet.
Innentől számomra nem kérdés: Vick már bizonyított az NFLben, Kolb nem. Vick 30 éves, Kolb 27. Számomra ez a 3 év különbség nem ad okot arra, hogy Kolbra bízzuk a szezont. KK ragikusan teljesített az első meccsünkön, ahogy szerintem a Preseasonban is. Ilyen fal mögött láttuk, hogy nem tud magabiztos maradni egy jó pass rushal szemben (GB), míg Vick meccset csinált a semmiből. Hallgathatjuk a millió elemzést (igen Kolbé a jövő, köré kell építeni a csapatot, stb), de ha valaki leül a képernyő elé és megnézi mit tud Vick/Kolb, így dönt.. nem kérdés.

Petya
Vick esetében a szupersztár jelző sosem a rendkívüli teljesítményének szólt...
Mint QB, soha nem bizonyított a ligában. Mint jó kezű futó, igen. Azért a kettő nem ugyanaz.
Faszán játszott az előző két meccsen, de azért azt lássuk már, hogy a passzainak döntő hányada tökéletesen esetleges.sarastro
You say what?! Nevezzük aminek akarjuk, kicsivel több meccset nyert a ligában, mint a most NFLben kezdő irányítók 80%a. A passzainak döntő hányada tökéletesen esetleges? Melyikre gondolsz? 65%al passzolt. Ha esetlegességről beszélünk, Kolb két teljesen INT dobása (Amit Woodsonék elejtettek) melyik kategóriába sorolható?
több mint 14 éve
sarastro 21 — Eagles fan
Na ne vicceljünk emberek. Totálisan le vagyok taglózva a negatív kritikák láttán.


Második kérdés: Jelen / Jövő aka. Vick / Kolb?

Ezt szintén másképp látom, mint Ti. Nem volt a szezon előtt semmilyen különösebb problémám Kevinnel, de nehogy már összehasonlítsátok egy Micheal Vickkel... Egy kis emlékeztető: Az ereje teljében lévő Vick az NFL legjobban fizetett SZUPERSZTÁRJA volt és egy szerintem totál idióta edzői gárda (Jim More Jr.) és közepes csapattársak mellett azért az 5. legeredményesebb QBja volt a 2000es éveknek. Tavaly láttuk, hogy nem közelíti meg fizikális képességekben a régi Mikeot, de emberek... Visszatért. Magam sem tudom hogy, de visszanyerte korábbi formáját + szerintem egy jóval inkább neki fekvő csapatban kap most helyet.
Innentől számomra nem kérdés: Vick már bizonyított az NFLben, Kolb nem. Vick 30 éves, Kolb 27. Számomra ez a 3 év különbség nem ad okot arra, hogy Kolbra bízzuk a szezont. KK ragikusan teljesített az első meccsünkön, ahogy szerintem a Preseasonban is. Ilyen fal mögött láttuk, hogy nem tud magabiztos maradni egy jó pass rushal szemben (GB), míg Vick meccset csinált a semmiből. Hallgathatjuk a millió elemzést (igen Kolbé a jövő, köré kell építeni a csapatot, stb), de ha valaki leül a képernyő elé és megnézi mit tud Vick/Kolb, így dönt.. nem kérdés.

Petya
Vick esetében a szupersztár jelző sosem a rendkívüli teljesítményének szólt...
Mint QB, soha nem bizonyított a ligában. Mint jó kezű futó, igen. Azért a kettő nem ugyanaz.
Faszán játszott az előző két meccsen, de azért azt lássuk már, hogy a passzainak döntő hányada tökéletesen esetleges.
több mint 14 éve
sarastro 21 — Eagles fan
Nem értem mi bajotok Vickkel... Az, hogy 30?? Még van 11 éve... XD Hány évre előre akartok csapatot építeni!?D11
szerintem itt senkinek sem Vick korával van baja. 😊

az én három fenntartásom:

- scrambler. tudom, hogy a többség ezért kedveli őt, de ez nem akkora erény, hogy minduntalan hanyatt kellene esni tőle! főleg akkor nem, ha már akkor elkezd szaladni, amikor a first readdel nem talál megjátszható elkapót. ez a fegyver különben sem működik mindig.

persze lehet, hogy egy ramaty támadófal mellett éppen olyan játékosra van szükség, aki képes meghosszabbítani a play-t, de egy scrambling QB - feltéve, ha nem képes sokkal többre! - felvillanásokat produkálhat, konzisztens sikereket viszont aligha.

- accuracy issues. eddigi 54 %-os pontossági karriermutatója azt hiszem eléggé beszédes. igaz ebben a kategóriában előrelépést mutat, hiszen az idén már majdnem 64-os pontossággal passzolt. az ún soft touch viszont soha nem lesz az erőssége, sőt nem is ismeri. küzdjenek csak az elkapók a labdáiért. 😊

- hogyan teljesít clutch helyzetekben? sok tényező összjátékából adódik ez: játékintelligencia, lélekjelenlét, vezéri erények. ebben a műfajban Vick eddig nem nagyon tündökölt. a Packers elleni szitura - amikor megfuthatta volna az egyenlítő TD-t - nyilván mindenki emlékszik még.

Mindezekkel együtt, jelen felállás mellett, talán Vick még mindig a legjobb rövidtávú opció. Sajna ez már nem a 70-es évek, amikor Chuck Nollnak a Steelers-nél még volt vagy 4 éve, hogy felépítsen egy domináns dinasztiát.Szabler
Tökéletesen egyetértek!
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
De amúgy a legdurvább az egészben az, hogy most Kolbot padra ültettétek egy olyan meccs után, amit a jelenlegi power rankingok vezetőjével, a Green Bay Packersszel játszottatok. Az már csak hab a tortán, hogy Kolb alig volt fent, mert Vicket muszáj volt beküldeni playekre, hogy jól szétbassza Kolb ritmusát. Így tényleg kurva felesleges, hogy itt van. Értem én, hogy Vick milyen jóarc, meggyónta minden bűnét, ő az új szűzmáriakrisztusatyaúristen, Reid meg megakarja mutatni, hogy milyen okos volt, hogy idehozta. Szerintem most tette tönkre Kolb karrierjét.tenorx
Nem tanácsos alapvetően power ranking alapján megitélni egy csapat erejét. Vick azért játszik Kolb helyett mert előbbi agyrázkódást kapott. Amúgy meg Vick jobb formát mutat. Amúgy meg hatalmas hiba ezeket a tényeket összekeverni Vick és Reid személyiségével. :/gyeek
így igaz... amúgy szerintem itt nem arról van szó hogy Vick olyan kurwa jó lenne (amúgy az 😊), hanem hogy Kolb képtelen kezdő QB-vá válni... és ha van egy Vick aki elég jó formában van, akkor miért erőltetnénk Kolbot?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/09/22/report-browns-called-eagles-last-night-about-kolb/
a Browns vinné KolbotHöri
Heckert volt még a GM, amikor húztuk szóval Ő biztosan hisz benne.
Remélem, akkor ki tudunk húzni belőlük egy jó picket. (3. kör)Bébé
Szegény Kolb szerintem csöbörből vödörbe kerülne, ha a Brownsnál kötne ki. Meg hát Reid azt mondta: He's the qb of the future, mondjuk azt nem mondta melyik csapat jövőjéről beszél 😊


több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/09/22/report-browns-called-eagles-last-night-about-kolb/
a Browns vinné KolbotHöri
Heckert volt még a GM, amikor húztuk szóval Ő biztosan hisz benne.
Remélem, akkor ki tudunk húzni belőlük egy jó picket. (3. kör)Bébé
Az nem lenne érte rossz. De azt hiszem Clevelandben sem számítanának rá hosszú távon kezdőként. McCoy lesz ott a befutó legkésőbb 2 év múlva.
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/09/22/report-browns-called-eagles-last-night-about-kolb/
a Browns vinné KolbotHöri
Heckert volt még a GM, amikor húztuk szóval Ő biztosan hisz benne.
Remélem, akkor ki tudunk húzni belőlük egy jó picket. (3. kör)
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 153 — Stromfeld Aurél fan
De amúgy a legdurvább az egészben az, hogy most Kolbot padra ültettétek egy olyan meccs után, amit a jelenlegi power rankingok vezetőjével, a Green Bay Packersszel játszottatok. Az már csak hab a tortán, hogy Kolb alig volt fent, mert Vicket muszáj volt beküldeni playekre, hogy jól szétbassza Kolb ritmusát. Így tényleg kurva felesleges, hogy itt van. Értem én, hogy Vick milyen jóarc, meggyónta minden bűnét, ő az új szűzmáriakrisztusatyaúristen, Reid meg megakarja mutatni, hogy milyen okos volt, hogy idehozta. Szerintem most tette tönkre Kolb karrierjét.tenorx
Nem tanácsos alapvetően power ranking alapján megitélni egy csapat erejét. Vick azért játszik Kolb helyett mert előbbi agyrázkódást kapott. Amúgy meg Vick jobb formát mutat. Amúgy meg hatalmas hiba ezeket a tényeket összekeverni Vick és Reid személyiségével. :/

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/09/22/report-browns-called-eagles-last-night-about-kolb/
a Browns vinné Kolbot

több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
De amúgy a legdurvább az egészben az, hogy most Kolbot padra ültettétek egy olyan meccs után, amit a jelenlegi power rankingok vezetőjével, a Green Bay Packersszel játszottatok. Az már csak hab a tortán, hogy Kolb alig volt fent, mert Vicket muszáj volt beküldeni playekre, hogy jól szétbassza Kolb ritmusát. Így tényleg kurva felesleges, hogy itt van. Értem én, hogy Vick milyen jóarc, meggyónta minden bűnét, ő az új szűzmáriakrisztusatyaúristen, Reid meg megakarja mutatni, hogy milyen okos volt, hogy idehozta. Szerintem most tette tönkre Kolb karrierjét.
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Ha így lesz, előadom itthon és felteszem Youtube-ra 😀

Egyébként, már nem akarlak megbántani, mint Giants fan, csak nem írok két külön bejegyzést emiatt, szóval nem gondoljátok, hogy a döntésben az is benne van, hogy a vezetőség meglátta, hogy az eddig rettegett csoportriválisok is mérhetetlenül szarok? Mert szerintem simán benne van, hogy beléjük csapott a felismerés, hogy innen még simán be lehet avászkodni a rájátszásba egy közepesnél valamivel jobb teljesítménnyel.somebody08
Sajnos nem áll módomban, hogy fényezzem a csapatomat. Nincs mire felvágjak.vadibandi
Szerintem az egész NFC East szurkolótábor visszavehet nyugodtan az eddig látottak alapján (bár ez nem mindenkinek egyszerű... 😀) Szerintem még a tavaly sereghajtó 'Skins volt eddig a legbíztatóbb ha egyet is kell emelni az agonizáló csoportból. Amúgy meg lutri. Az AFC South lehet szétszed mindenkit a csoportban. 😊gyeek
Azért nem kell sírnia senkinek. A végén lehet hogy e közül a 4 csapat közül kerül ki a Super Bowl nyertes. Két meccs után még nem szabad elhamarkodott következtetéseket levonni. Szerintem a Giants is meg a Cowboys is összekapja magát a Redskins 8-8 körül zár csakúgy mint az Eagles.
több mint 14 éve
gyeek LSU Tigers 8 153 — Stromfeld Aurél fan
- Miért sírsz kisfiam, hiszen most nyertétek meg 70-0-ra SuperBowl-t?
- Igen,de az ellenfél a 4. negyedben garbage time alatt csinált egy first downt, és az egyik puntnál a returner csak fair catch-csel fogta meg a labdát. Új GM, HC DC, OC, QB, O-line, D-line, RB DB, LB, TE kell, de azonnal! 😊vadibandi
Ha így lesz, előadom itthon és felteszem Youtube-ra 😀

Egyébként, már nem akarlak megbántani, mint Giants fan, csak nem írok két külön bejegyzést emiatt, szóval nem gondoljátok, hogy a döntésben az is benne van, hogy a vezetőség meglátta, hogy az eddig rettegett csoportriválisok is mérhetetlenül szarok? Mert szerintem simán benne van, hogy beléjük csapott a felismerés, hogy innen még simán be lehet avászkodni a rájátszásba egy közepesnél valamivel jobb teljesítménnyel.somebody08
Sajnos nem áll módomban, hogy fényezzem a csapatomat. Nincs mire felvágjak.vadibandi
Szerintem az egész NFC East szurkolótábor visszavehet nyugodtan az eddig látottak alapján (bár ez nem mindenkinek egyszerű... 😀) Szerintem még a tavaly sereghajtó 'Skins volt eddig a legbíztatóbb ha egyet is kell emelni az agonizáló csoportból. Amúgy meg lutri. Az AFC South lehet szétszed mindenkit a csoportban. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Elméletileg Vick lesz a szezon hátralévő részében a kezdő QB-nk.
Nem zárta ki a Kolb trade lehetőségét. Ha jó az ellenérték, akkor felőlem mehet. Legalább egyből továbblépnénk.

Reid said the change would have never happened if Kolb hadn't gotten injured.
So did that mean Kolb lost his job just because he got injured? Reid: Uhh ...
lol
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Két embert hoztunk a PS-ba: WR Rod Harper (Murray State) és S Jamar Adams (Michigan).

Tegnap megműtötték Leonard Weavert, szorítsunk neki a felépülésért, mert ahogy hallottam a sérülése még az ACL sérülések között is durvának számít. Get well soon Leonard!


több mint 14 éve
Petya 181 — Eagles fan
Na ne vicceljünk emberek. Totálisan le vagyok taglózva a negatív kritikák láttán.

Első kérdés: Reid segget csinál a szájából?!

Ezt ti sem gondoljátok komolyan. Ott ül az a milliárd idióta újságíró, aki alig várja, hogy szenzációt csináljon akármelyik szavából... Szerintetek lenne értelme bármit is az orrukra kötni? A meccs után azért mondta, hogy marad Kolb a starter, mert mindegyik egyből ezt kérdezte tőle és döntés híján ez volt az alap szöveg, a kevésbé meglepő. Utána megnézték a filmet az eddigi meccsekről és így döntöttek. Mellesleg szerintem jól.

Második kérdés: Jelen / Jövő aka. Vick / Kolb?

Ezt szintén másképp látom, mint Ti. Nem volt a szezon előtt semmilyen különösebb problémám Kevinnel, de nehogy már összehasonlítsátok egy Micheal Vickkel... Egy kis emlékeztető: Az ereje teljében lévő Vick az NFL legjobban fizetett SZUPERSZTÁRJA volt és egy szerintem totál idióta edzői gárda (Jim More Jr.) és közepes csapattársak mellett azért az 5. legeredményesebb QBja volt a 2000es éveknek. Tavaly láttuk, hogy nem közelíti meg fizikális képességekben a régi Mikeot, de emberek... Visszatért. Magam sem tudom hogy, de visszanyerte korábbi formáját + szerintem egy jóval inkább neki fekvő csapatban kap most helyet.
Innentől számomra nem kérdés: Vick már bizonyított az NFLben, Kolb nem. Vick 30 éves, Kolb 27. Számomra ez a 3 év különbség nem ad okot arra, hogy Kolbra bízzuk a szezont. KK ragikusan teljesített az első meccsünkön, ahogy szerintem a Preseasonban is. Ilyen fal mögött láttuk, hogy nem tud magabiztos maradni egy jó pass rushal szemben (GB), míg Vick meccset csinált a semmiből. Hallgathatjuk a millió elemzést (igen Kolbé a jövő, köré kell építeni a csapatot, stb), de ha valaki leül a képernyő elé és megnézi mit tud Vick/Kolb, így dönt.. nem kérdés.

Ami még a témához kapcsolódik: Tele vagyunk fiatal srácokkal. Ugyan betanították nekik, hogy nem mondhatják el nyilvánosan, kit szeretnének vezérüknek, de azért ŐK SEM VAKOK. Látták, mi történik ha Vick és Kolb van a pályán. Innentől kezdve szerintem Vickben bíznak és nem hinném, hogy nekik be lehetne adni ezt a ,,srácok építkezünk, majd három év múlva talán jó lesz a QBnk, addig szenvedjetek" dumát. Ők is most akarnak nyerni, ahogy szerintem minden éppeszű NFL szurkoló. Itt van ez az NFC East: Giants - simán verhető csapat, Dallas: 0-2, Washington: Ígéretes, de nem verhetetlen. VAN ESÉLYÜNK PLAYOFFBA JUTNI. Határozottan. Ráadásul a tavalyi két SB-t megjárt csapat sem villogott az eddigi fordulókban. A védelmünk kifejezetten jónak tűnik (Bradleyvel!!!), az offensenél meg innentől legalább a jól elkapott szériákban lehet hinni (nekem senki se mondja, h a GB elleni meccsünk félidejében egy fityinget adott volna, hogy elkezdünk jól támadni Kolbbal).

Harmadik kérdés: Edzői gárda: McDermott / Mornhinweg

Teljesen egyetértek BleedingGreennel. Szerintem egyszerűen ebben a csapatban egyénileg több van. Morny fontos szituációkban (3rd down, RZ) non stop teljesen idióta, kiismerhető playeket hív, még McDermottal kapcsolatban néha még az is felmerül bennem, hogy tud e számolni az ember a coveregeket illetően. Vick tud improvizálni, Kolb nem. Vick talán tud mit kezdeni ezekkel a playekkel, Kolb csak lehajtott fejjel meg fűvel a szájában sétálgatott volna a sidelineon.

Alapjában véve egyébként sokkal hamarabb küldeném el az OCt, mint a HCt. Reid szerintem egy jó ember, player's coach. A játékosok szeretnek itt játszani és megtanítja őket, miről szól ez a játék. Az OC viszont.. látva egyes csapatok kreatív play hívásait, sokkal szarabb personellel, mint a mienk... Kiábrándító számomra - főleg, hogy neki ez lenne az egyetlen feladata a csapat irányítását illetően.

CAN'T WAIT TILL SUNDAY

E-A-G-L-E-S EAAAAAAAAAAAAGLEEEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSS
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Hmm.
Volt itt sok és sokféle vélemény. Én azok közé tartozom akik nagyon bírják McNabbet de több okból kifolyólag is ezért az árért el kellett engedjük. Idén a stáb bevállalt egy nagy fiatalítást ennek köszönhetően a keret 30%a kicserélődött és a mienk a liga legfiatalabb kerete. Biztos vagyok benne, hogy Reidék nem ebben az évben akartak/ akarnak Super Bowlt nyerni mindenáron. Ez egy újrakezdés lenne amit Kolbal képzeltek el, és szerintem ha nincs a mostani sérülése, akármilyen szarul is játszott volna még akár a Lions ellen is és állnánk 0-2-vel, akkor is Kolb lenne a Nr. 1.
1,5 negyed alatt ne írjunk már le egy 3. szezonos játékost. Én amondó vagyok, hogy még most be kell dobni a mély vízbe, hogy megmutassa mit tud. Ha tényleg olyan szar akkor ott lenne Vick. Ha nem akkor meg lehet hogy megvan az új Franchise irányítónk. Most ugye Vick lett a kezdő, de ha úgy alakulna a szezon hogy nem lesz esélyünk a Playoffra akkor azonnal visszatenném Kolbot, hogy megnézzük végre mit is tud. Azzal mindenkinek tisztában kell lennie hogy ez az ember sokkal-sokkal jobb játékos mint amilyennek most elmondják. Idén mindenképpen ki kell derülnie, hogy alkalmas e a kezdő QB poszta vagy nem. Ha igen akkor fasza, ha nem akkor kezdhetünk nézelődni NCAA- ben meg szezon végén FA-ban. Idén az O falon is sok múlik, és az elég szar de biztos vagyok benne hogy jövőre sokkal jobb lesz az is. Most Reidéknek nehéz dolguk van mert a mostani döntéseik meghatározhatják a csapat következő néhány évét.
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
McNabb-et szerintem azért engedtétek el, mert kurva nagy volt a fizuja és kiderült, hogy vele nem lehet nyerni...Zsoca
McNabb eltradelése sztem még mindig jó döntés volt. Ennyiért el kellett engedni.

Vick amit eddig csinált azt egy backup QB-hoz mérten nagyon jó. De most Ő lesz a kezdő QB Philadelphiában és ez nem könnyű feladat.Bébé
nem könnyű, és Kolbnak éppen ez a baja... a képességei gondolom megvannak, hiszen akkor már rég nem lenne itt, viszont mentálisan gyenge, ezt láthattuk GB ellen is...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
McNabb-et szerintem azért engedtétek el, mert kurva nagy volt a fizuja és kiderült, hogy vele nem lehet nyerni...Zsoca
McNabb eltradelése sztem még mindig jó döntés volt. Ennyiért el kellett engedni.

Vick amit eddig csinált azt egy backup QB-hoz mérten nagyon jó. De most Ő lesz a kezdő QB Philadelphiában és ez nem könnyű feladat.Bébé
Egyébként ha nem tradeljük el McNabbet, akkor meg azért menne a sírás, hogy miért nincs normális FS-nk, ugye N. Allent a Mc5-ért kapott 2. körösön hoztuk, és eddig (lekopogom...) újonchoz képest jól nyomja.


több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Pár dolog:
-Én még adtam volna legalább 1 meccset Kolbinak, ha szarul játszik a Jax ellen is, még akkor sincs veszve a szezon.

-Reid porhintéses nyilatkozatatin én már régóta fel sem háborodok, ő mindig is ilyen volt és ilyen is lesz, egy használható szót sem fog mondani a médiának. A háttérben az egész szvsz másképp zajlott, Kolb már tudhatta, hogy Reid gondolkozik a váltáson. A médiának nem mondott előre semmit, mert ha azt mondta volna, hogy mondjuk keddig eldönti ki lesz a kezdő Qb akkor meg őt és szerencsétlen Qb-ket kapta volna szét már jó előre média. Így ameddig lehet meg akarta kímélni őket a basztatástól, amíg végleges döntésre nem jut. Most úgyis kijut a médiafigyelemből az egész csapatnak.

-Miért ne lehetne egy fiatal csapatnak öreg Qb-ja? Vick még ráadásul nem is öreg, egy 30 éves Qb nem öreg. Majd meglátjuk, hogy Vick hosszabb távon hogy teljesít.
Az hogy a scrambler címke rajta marad és hogy pontatlan passzoló szerintem nem csak neki, hanem az egykori Falcons edzőgárdának és különösen Mora Jr.-nak is felróható. Gyakorlatilag Vick atletikus és improvizációs képességeire építették fel a Falconst, mint Qb-t alig képezték tovább, persze Mike se tett lépéseket ezirányban, de nem is volt rákényszerítve, hogy Qb-ként tovább fejlődjön.

-Ha már úgyis szidtátok Reidet, én hozzátennék annyit, hogy az offense időnkénti bénázásáért legalább akkora felelősség terheli Mornhinweget is. Én inkább tőle szabadulnék meg, bár én elfogult vagyok mert már Lions HC korában sem szerettem. Szerintem a Reid-Mornhinweg duó egy rossz párosítás, mindkettő elméleti szinten nagyon ért a focihoz, de a pálya szélén sokszor rosszul meccselnek, hülye döntéseket hoznak. Ezért szerintem olyan "tökös" OC kéne Reid mellé aki kiegyensúlyozza a playcallingban levő hiányosságait és nem ráerősít. De ilyen váltásnak őszintén kevés esélyét látom, mert mindkettő hatalmas WCO-buzi, szóval teljes a szerelem.


több mint 14 éve
laoce Cincinnati Bengals 742 — laoce68@freemail.hu
Nem értem mi bajotok Vickkel... Az, hogy 30?? Még van 11 éve... XD Hány évre előre akartok csapatot építeni!?D11
Úgy látszik nem érted a lényeget. A lényeg az, hogy valamivel mindig elégedetlennek kell lennünk, mert Eagles szurkolók vagyunk 😀somebody08
Hát nem tudom ennyiért volt e valaha ilyen irányítója bármely csapatnak....Vick nem backup QB. A többi elit irányító sem fiatalabb....Örvendjetek egy fiatal csapatnak egy tapasztalt és kiváló vezér....

Lou Anarumo for president
több mint 14 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Nem értem mi bajotok Vickkel... Az, hogy 30?? Még van 11 éve... XD Hány évre előre akartok csapatot építeni!?D11
szerintem itt senkinek sem Vick korával van baja. 😊

az én három fenntartásom:

- scrambler. tudom, hogy a többség ezért kedveli őt, de ez nem akkora erény, hogy minduntalan hanyatt kellene esni tőle! főleg akkor nem, ha már akkor elkezd szaladni, amikor a first readdel nem talál megjátszható elkapót. ez a fegyver különben sem működik mindig.

persze lehet, hogy egy ramaty támadófal mellett éppen olyan játékosra van szükség, aki képes meghosszabbítani a play-t, de egy scrambling QB - feltéve, ha nem képes sokkal többre! - felvillanásokat produkálhat, konzisztens sikereket viszont aligha.

- accuracy issues. eddigi 54 %-os pontossági karriermutatója azt hiszem eléggé beszédes. igaz ebben a kategóriában előrelépést mutat, hiszen az idén már majdnem 64-os pontossággal passzolt. az ún soft touch viszont soha nem lesz az erőssége, sőt nem is ismeri. küzdjenek csak az elkapók a labdáiért. 😊

- hogyan teljesít clutch helyzetekben? sok tényező összjátékából adódik ez: játékintelligencia, lélekjelenlét, vezéri erények. ebben a műfajban Vick eddig nem nagyon tündökölt. a Packers elleni szitura - amikor megfuthatta volna az egyenlítő TD-t - nyilván mindenki emlékszik még.

Mindezekkel együtt, jelen felállás mellett, talán Vick még mindig a legjobb rövidtávú opció. Sajna ez már nem a 70-es évek, amikor Chuck Nollnak a Steelers-nél még volt vagy 4 éve, hogy felépítsen egy domináns dinasztiát.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 14 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
- Miért sírsz kisfiam, hiszen most nyertétek meg 70-0-ra SuperBowl-t?
- Igen,de az ellenfél a 4. negyedben garbage time alatt csinált egy first downt, és az egyik puntnál a returner csak fair catch-csel fogta meg a labdát. Új GM, HC DC, OC, QB, O-line, D-line, RB DB, LB, TE kell, de azonnal! 😊vadibandi
Ha így lesz, előadom itthon és felteszem Youtube-ra 😀

Egyébként, már nem akarlak megbántani, mint Giants fan, csak nem írok két külön bejegyzést emiatt, szóval nem gondoljátok, hogy a döntésben az is benne van, hogy a vezetőség meglátta, hogy az eddig rettegett csoportriválisok is mérhetetlenül szarok? Mert szerintem simán benne van, hogy beléjük csapott a felismerés, hogy innen még simán be lehet avászkodni a rájátszásba egy közepesnél valamivel jobb teljesítménnyel.somebody08
Sajnos nem áll módomban, hogy fényezzem a csapatomat. Nincs mire felvágjak.




több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
- Miért sírsz kisfiam, hiszen most nyertétek meg 70-0-ra SuperBowl-t?
- Igen,de az ellenfél a 4. negyedben garbage time alatt csinált egy first downt, és az egyik puntnál a returner csak fair catch-csel fogta meg a labdát. Új GM, HC DC, OC, QB, O-line, D-line, RB DB, LB, TE kell, de azonnal! 😊vadibandi
Ha így lesz, előadom itthon és felteszem Youtube-ra 😀

Egyébként, már nem akarlak megbántani, mint Giants fan, csak nem írok két külön bejegyzést emiatt, szóval nem gondoljátok, hogy a döntésben az is benne van, hogy a vezetőség meglátta, hogy az eddig rettegett csoportriválisok is mérhetetlenül szarok? Mert szerintem simán benne van, hogy beléjük csapott a felismerés, hogy innen még simán be lehet avászkodni a rájátszásba egy közepesnél valamivel jobb teljesítménnyel.
több mint 14 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
- Miért sírsz kisfiam, hiszen most nyertétek meg 70-0-ra SuperBowl-t?
- Igen,de az ellenfél a 4. negyedben garbage time alatt csinált egy first downt, és az egyik puntnál a returner csak fair catch-csel fogta meg a labdát. Új GM, HC DC, OC, QB, O-line, D-line, RB DB, LB, TE kell, de azonnal! 😊