Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 14 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Jó kis meccs volt, most játékba is többet mutattunk mint eddig.
Én is legalább 3-1et várok a kövi 4 meccsen. Hiába Donovan, hazai pályán meg kell verni a Skinst, 49ers szintén olyan meccs, ahol nem lehet hibázni, hiába trap game. Utána Atlanta és Titans ellen már neccesebb, előbbi nagyon veszélyes lesz ránk, utóbbi pedig igazi csemege lesz (Vick vs Young, Vick jobb szerintem jelenleg, CJ viszont jobb mint McCoy, de passzjátékkal nyerhetünk).

Fúúúú de várom a hétvégi meccset, most ráadásul tv előtt lehet nézni, ami külön öröm. Nagyon furcsa lesz Donovan ellen szurkolni, de nyernünk kell, ha PO-ról álmodozunk, mert a szezon 2. fele keményebb lesz.cooltiszo
Én is erősen bízom a 3-1ben de sajnos a 2-2 sanszosabb, de remélem a legjobbakat, a mai teljesítménnyel meglehet a 3-1 is.
Nekem is furcsa lesz McNabb ellen szurkolni, mert hát ő volt a régi kedvencem itt.
Colet meg remélem jól fogja pótolni Wells.

Idén elég jól működik a RZ offense, eddig 8ból 7szer TDt szereztünk, reméljük, hogy marad ez a tendencia.

több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
További sérülések:
B. Graham bokaficam, Celek csukló zúzódás
N. Cole sérülése a súlyosabb fajtóból való és már most biztos, hogy kihagyja a köv. meccset.
mégse..."csak" day-to-day...Reid megint hazudott. 😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Jó kis meccs volt, most játékba is többet mutattunk mint eddig.
Én is legalább 3-1et várok a kövi 4 meccsen. Hiába Donovan, hazai pályán meg kell verni a Skinst, 49ers szintén olyan meccs, ahol nem lehet hibázni, hiába trap game. Utána Atlanta és Titans ellen már neccesebb, előbbi nagyon veszélyes lesz ránk, utóbbi pedig igazi csemege lesz (Vick vs Young, Vick jobb szerintem jelenleg, CJ viszont jobb mint McCoy, de passzjátékkal nyerhetünk).

Fúúúú de várom a hétvégi meccset, most ráadásul tv előtt lehet nézni, ami külön öröm. Nagyon furcsa lesz Donovan ellen szurkolni, de nyernünk kell, ha PO-ról álmodozunk, mert a szezon 2. fele keményebb lesz.
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Hát valóban szép volt a tegnapi győzelem már épp kezdtem volna fanyalogni, hogy két meccsen 50 kapott körül járunk aztán tessék. Remélem a keményebb O-val rendelékező csapatok ellen is tudjuk ezt a teljesítményt produkálni. Szép lenne a köv. 4 meccsből hármat megnyerni de elnézve pl az Atlanta NO elleni teljesítményét még ott sem mi vagyunk az esélyesek s hát ugye jövő héten bármi lehet. Szóval én már a 2-2-vel is elégedett kell hogy legyek s akkor bejönne a bye-ig tippelt 4-3--s mutató utána meg bravúrok sora kell. Fiatalabbsága (hűde magyartalan tudok ragzani) miatt reménykedtem Kolbban, de ha Vick így játszik TO-nélkül engem nem érdekel, majdcsak előbb utóbb találunk valakit. Bár egy-két csapatot elnézve extra irányító nélkül is lehet meccseket nyerni (azért egy Cutler vagy Ryan jól jött volna hosszabb távon sőt még Orton se rossz).

Fly Eagles:deee
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
A bye-ig hátralevő 4 meccs (Skins, 9ers, Falcons, Titans) elég fontos lesz, mikor ezeknek vége már szerintem kb láthatjuk, hogy a div ellenfelek elleni derbiken jó eséllyel küzdhetünk-e a csoport megnyeréséért vagy megint nagy menetelés kell-e nov-dec-ben, ha valamire akarunk jutni. BleedingGreen
Ha PO-ba akarunk jutni. És miért ne akarnánk. 😊 akkor a köv. 4 meccsből 3-at hozni kéne.
A szezon 2. fele eléggé brutális lesz.Bébé
Az eddigiek alapján teljesen irreális félelem, de én a 9erstől tartok, még úgy is hogy ma rúgták ki az OC-jüket. Szerintem az tipikus trap-game lesz, de remélem csal a megérzésem.


több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
A bye-ig hátralevő 4 meccs (Skins, 9ers, Falcons, Titans) elég fontos lesz, mikor ezeknek vége már szerintem kb láthatjuk, hogy a div ellenfelek elleni derbiken jó eséllyel küzdhetünk-e a csoport megnyeréséért vagy megint nagy menetelés kell-e nov-dec-ben, ha valamire akarunk jutni. BleedingGreen
Ha PO-ba akarunk jutni. És miért ne akarnánk. 😊 akkor a köv. 4 meccsből 3-at hozni kéne.
A szezon 2. fele eléggé brutális lesz.
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Szép volt, jó volt, de a Jax ellen Kolb is jónak tűnt. 😛
Vick elég jó volt. Ültek a 30+-os átadások is. Volt pár rossz döntése, de tegnap ez belefért.

D# elemzés:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Man_Up_Tapp_Laws_make_difference.html

A Dline eddig jónak tűnik. 4 emberrel is nyomást fejtünk ki, de az is hozzátartozik, hogy a Packers, Lions és Jax Oline ellen.
Mindenesetre biztató.
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
A bye-ig hátralevő 4 meccs (Skins, 9ers, Falcons, Titans) elég fontos lesz, mikor ezeknek vége már szerintem kb láthatjuk, hogy a div ellenfelek elleni derbiken jó eséllyel küzdhetünk-e a csoport megnyeréséért vagy megint nagy menetelés kell-e nov-dec-ben, ha valamire akarunk jutni.

Én személy szerint 2-2-vel elégedett lennék a köv. négy meccsen:
a Skins biztos felszívja magát egy ilyen vereség után,
Frisco eddig nem csillogott, de félek, hogy pont ellenünk találják meg magukat,
Falcons erős, de legalább otthon játszunk,
Titans: ott tényleg lemérhetjük a futás elleni D-t.


több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Innen már egyszerű a szezon, ha minden meccset megnyerünk, ott vagyunk a rájátszásban 😀 Na de komolyra fordítva a szót: 11 TD-nk van, Indy után második legtöbb a ligában. Nincs turnoverünk, DJax yardok tekintetében, JMac Td-k tekintetében az élmezőnyben. Vick ratingje szintén top3, Shady is, Parker is, mindenki! El vagyunk kényeztetve, még ha kötelező győzelmek is voltak!
Pft-n oltogatták Vicket az állatvédők, mire valaki beírta kommentnek: ha lenne kutyája eltrade-elné Vickre😊
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Sajnos nem tudtam nézni a meccset az internet szarakodása miatt és nagy valószínűséggel nem is fogom tudni,d e rohadtul sajnálom. Ez volt eddig a legjobb produkció a csapattól idén és pont ezt nem nézhetem meg. Így sokkal optimistábban várom a Redskins elleni derbit, főleg úgy hogy kikaptak.
több mint 14 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Jól emlékszem, hogy anno TC-ben Desean mint ha említette volna Kolbbal kapcsolatosan, hogy nem érzik annyira egymást?
Meg lehet nézni azért a változást nála is, amióta Vick dobál neki, Maclin is jobb, egyedül Celek sokkal gyengébb a vártnál, de látva a fekákat, szerintem megéri.
És most is jönni fog majd a "Kolbot a kezdőbe!" sztrájk? 😛Stez
megnyugodhatsz van még 1-2 elvetemült 😛 😀eaglesmcnabb
magam részéről két okból álltam ki az offseasonban Kolb mellett.

1. úgy éreztem a csapatnak az irányítóposzton "lapoznia kell", ha tovább kíván lépni, s ennek érdekében búcsút kell vennie a McNabbtől
2. na és akkor Vick vagy Kolb? azért szavaztam Kolbra, mert a csapatvezetés is - végeredményben logikusan - neki szavazott bizalmat, benne látta (látja?) a csapat jövőjét, s nyilván most is van még benne bőven fejlődési lehetőség, illetve mert emberileg és korábban tapasztalt mentalitása, játékstílusa okán nem voltam kibékülve Vickkel.

Nem vagyok annyira konok és önző, hogy Vick "bukásának" szurkoljak, hiszen míg jönnek az eredmények, mindegy ki irányít. Viszont ahhoz jöjjenek az eredmények úgy tűnik, hogy nem mindegy ki irányít. Jelen pillanatban Vick kínálja a legtöbb esélyt a sikeres szereplésre (megjegyzem ez a Vick valóban más és tisztelhetőbb, mint 4-5 éve). Szerencsére a schedule kedvező ahhoz, hogy egyre jobban belerázódhasson kezdő szerepkörébe és felkészülhessen a keményebb ellenfelekkel vívandó meccsekre. Remélem a Cowboys ellen is képes lesz majd ilyen káprázatos produkcióra, mint a - főleg a passz ellen - gyengécske Jags ellen.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 14 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Jó kis meccs volt, nálam Laws a meglepetés ember, még a végén lesz belőle valaki... 😊greenboy
Igen, statok alapján tényleg jó lehetett a meccsen (eddig még csak az összefoglalókat láttam meg a statokat.)

több mint 14 éve
greenboy Philadelphia Eagles 264
Jó kis meccs volt, nálam Laws a meglepetés ember, még a végén lesz belőle valaki... 😊
több mint 14 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Jól emlékszem, hogy anno TC-ben Desean mint ha említette volna Kolbbal kapcsolatosan, hogy nem érzik annyira egymást?
Meg lehet nézni azért a változást nála is, amióta Vick dobál neki, Maclin is jobb, egyedül Celek sokkal gyengébb a vártnál, de látva a fekákat, szerintem megéri.
És most is jönni fog majd a "Kolbot a kezdőbe!" sztrájk? 😛Stez
megnyugodhatsz van még 1-2 elvetemült 😛 😀eaglesmcnabb
Olyan mindig lesz (na mondjuk nem én). Deny79 hiányzik innen, kiváncsi lennék a véleményére most.
Asante is megkezdte az int-ek gyűjtését. Offensenek grat.

OFF

Hamarosan megérkezik az anniversarys DJax mezem. 😀

több mint 14 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Jól emlékszem, hogy anno TC-ben Desean mint ha említette volna Kolbbal kapcsolatosan, hogy nem érzik annyira egymást?
Meg lehet nézni azért a változást nála is, amióta Vick dobál neki, Maclin is jobb, egyedül Celek sokkal gyengébb a vártnál, de látva a fekákat, szerintem megéri.
És most is jönni fog majd a "Kolbot a kezdőbe!" sztrájk? 😛Stez
megnyugodhatsz van még 1-2 elvetemült 😛 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Jól emlékszem, hogy anno TC-ben Desean mint ha említette volna Kolbbal kapcsolatosan, hogy nem érzik annyira egymást?
Meg lehet nézni azért a változást nála is, amióta Vick dobál neki, Maclin is jobb, egyedül Celek sokkal gyengébb a vártnál, de látva a fekákat, szerintem megéri.
És most is jönni fog majd a "Kolbot a kezdőbe!" sztrájk? 😛

több mint 14 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 299 — Cowboys fan
Vick életében először most dobott egymást után 250 yard felett. Vick eddig zsinórban 118 passz inti nélkül (Leghosszabb sorozata 143 passz.)Bébé
majd jövő héten dob egyet, meg nem is lesz meg neki a 250.
persze nem azt mondom, hogy kikaptok...
azért kíváncsi leszek, mi lesz McNabb-bel. két év alatt kitettétek azt a két embert, aki nálam az Eagles-t jelentette, furcsa lesz azért az Eagles ellen látni az öreget
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Sérülések:

Sims - bokaficam; a röntgen negatív --> nem súlyos
N. Cole - a térde rakoncátlankodott és ezért jött be helyette Wells

A 3rd down-okat nagyon jól megállítottuk. (5/17 - 29,4%)
Ha nem számítjuk a YAC-et (elkapás után hozott yardokat), akkor mindössze 51 passzolt yardot nyeltünk be, ami az elmúlt 9 évben a legkevesebb. (2001.09.23. Seattle kemény 21 yardot passzolt)
Asante karrierje 36. intijét szedte le. Ezekben az esetekben csapata 32-4-el áll.
Rocca büszkélkedhet a 4. legtöbb "inside the 20-yard line" punt-tal a csapat történelmében (78).
Ez volt zsinórban a 22. olyan alapszakasz meccsünk, amikor sack-eltük az ellenfél irányítóját. A rekordot a Steelers tartja 27-el.
DeSean már 9 60+-os TD-nél jár karrierje során.
Vick életében először most dobott egymást után 250 yard felett. Vick eddig zsinórban 118 passz inti nélkül (Leghosszabb sorozata 143 passz.)
T. Cole 50 carrier sack-nél tart. Még további félszázat.
több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Sima győzelem.Vick nagyon jó volt. (igaz néha sokat kivárt)17/31 291 yard 3 TD meg 1 futott TD.Nincs mese ő a hét embere nálam.Persze DeSean és Jeremy is odatette magát ehhez a produkcióhoz.A futást kicsit én is keveslem (sztem ment vna az is)...ill. azt,hogy Celeket még kevés alkalommal keressük.
A D# ma sztem nagyon rendben volt.6 sack +1 int(amivel Asante is beköszönt).Cole kiemelkedőt nyújtott.
ST-n még csiszolni kell ,de remélem azért összeáll a kép szezon közben.
Pillanatnyilag csoportelsők vagyunk és így vágunk bele a jövőheti nagy ütközetbe.....remélem 1 hét múlva maradunk az élen. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
D nagyot játszott, különösen T.Cole, Parker, Laws. Egész meccsen Garrard nyakán volt a D, 100 yardon tartani BÁRMILYEN Qb-t ebben a ligában nagy dolog.

O is jól játszott, de volt pár pontatlanság, 4-5 drop is volt. Az én ízlésemnek keveset futottunk, csak 11-szer cipelte a labdát Shady, viszont több passzt kaphatna, mert open fielden nagyon veszélyes. O-line tűrhető volt, de lehet javulni. Vick megint nagyot játszott, ha volt helye beleállni, akkor pontos volt (csak 4-5 pontatlan passza volt, a többit a Wr-ek dropolták). Ja, és 2 és fél meccsen 0 int Vicktől, int veszélyes passza is alig volt, ami ennyi passzkísérlet mellett különösen dícséretes.


több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Óriási Gratula Phily - teljesen megérdemelt W. Sok sikert a maradék 13 meccsre!iktriad
Köszi amúgy nem azt akartad mondani a maradék 16-ra 😊
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Óriási Gratula Phily - teljesen megérdemelt W. Sok sikert a maradék 13 meccsre!
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
15 perc múlva hatalmas anyázás kezdődik az eredménykövetőben 😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Eagles inactiv:
QB Kevin Kafka (3rd QB)
LB Omar Gaither
CB Trevard Lindley
DE Antwan Barnes
DE Te’o-Nesheim
LB Keenan Clayton
T Austin Howard
TE Clay Harbor
több mint 14 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Most olvasom egy másik topicban, hogy a jövő heti Skins elleni meccsünket adja a sport tv. Eddig el vagyunk kényeztetve, 4-ből 2 meccs tévés, és egyik sem hajnali 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes