Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Végre beköszönt Trevor Laws:
http://www.bleedinggreennation.com/2010/9/27/1715194/philadelphia-eagles-week-3-game-ball-trevor-laws
Kíváncsi lennék a Jax elleni Dline rotációra. Laws és Graham elég sokat volt együtt a fal közepén.

Vick elég sok ütést nyel be: (önhibáján kívül)
http://www.bleedinggreennation.com/2010/9/28/1715351/michael-vick-still-taking-too-many-hits
Jax ellen több ütést kapott, mint McCoy és a Lions ellen is részesült pár hit-ben (24).

DeSean elég durván tolja eddig: (De megint csak hozzá teszem, hogy Packers, Lions és Jax sec. ellen.) Ráadásul a Packers ellen Woodson fogta és akkor csak 30 yardot hozott.
http://www.igglesblog.com/iggles_blog/2010/09/the-insane-desean-jackson.html
Vick eddig DeSean-nak 318 yardot passzolt. A többieknek összesen 432-t.
Ebben a szezonban eddig 15x ért labdához és 331 yardot hozott. (22-es átlag).

T. Lawlor elemzése a Jax meccsről
http://www.scoutsnotebook.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=14038#14038
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Na akkor tisztázzunk egy-két dolgot. Vick tavaly megkapta a csapattól az Ed Block Courage Awardot, amit gondolom nem úgy szavaztak meg, hogy az Eagles menedzsment kiadta ukászba, hogy aki helyet akar jövőre is a rosteren, az rá szavazzon, mert úgy lenne amerikai a dolog. Ennyit arról, hogy a csapattársai mit gondolnak róla.
A másik pedig a kutyaviadal. Nos, nincs kutyám, mert - nem Vick mértékű - de állatkínzó lennék, ha ebben a lakásban tartanék, de mindkét nagyszülőmnél van és eleget vagyok ott. Nagyon szeretem őket, a hangyák után ők a kedvenceim. Én (ezt már korábban elmondtam itt) ugyanannyira szar embernek tartom azokat az átlagos amerikai kisfiúkat, akik hangyákat égetnek nagyítóval szórakozásból, mint azt aki kutyaviadalokat szervez. Nem mondom, Vick szar ember VOLT. De leülte érte a büntetését, itthon ugyanezért semmit nem kapott volna, max felfüggesztett büntetést, de ha egy középszerű magyar celeb még azt se. Inkább ezzel foglalkozzatok. Nap mint nap megtörténnek ilyen dolgok, Mexikóban, Alaszkában nemzeti sport a kutyaviadal, mint ahogy biztosak lehettek, hogy a HIP-HOP R'N'B világ fele is ezen szórakozik az USA-ban. Ettől érzik magukat rohadtmód férfiasnak, ami szánalmas, de ez van. Sajnos az afroamerikai játékosoknak kicsit hamar jött a siker és mindenféle faszságot művelnek a pályán kívül, szórják a pénzt hülyeségekre, azt hiszik nekik végre mindent lehet. Ez valószínűleg abból adódik, hogy 50 éve még a buszra sem szállhattak fel. Ezen is el lehet gondolkozni, az emberi méltóságon. Nézzétek meg, hogy most az NFL-ben körülrajongják őket, de nem volt ez mindig így. Szerintem ezek a dolgok kapcsolatban állnak egymással, érdemes lenne kutatni, mert furcsa dolgokra bukkannánk. Vicknek még számos másik botránya is volt, vegyük csak a Ron Mexico ügyet, vagy a marihuana birtoklást, de melett első dolga volt, hogy a fizetéséből házat vegyen anyukájának, aki nem engedte őt teljesen elkallódni Newportban, ahol kis csoró gyerekként nevelkedett fel egy borzalmasan rossz környéken. Nem kell sajnálni, szeretni, de sérülést kívánni neki az szerintem a legalpáribb dolog. Én minden kutyaszeretetem ellenére szeretem Vicket, ahogy játszik és az utóbbi időben emberként sem tett semmi olyat, ami miatt bármi bajom lehetne vele. Szimpatikusan nyilatkozott a Kolb ügyben is, A szezon előtt is, lehet, hogy ez a dolog kellett neki ahhoz, hogy jó irányba terelődjön az élete. Én minden lelkiismeretfurdalás nélkül felvennék egy Vick mezt, és ha a szezon végén rájátszásba jutunk, fel is fogok, mert megfogadtam. Lehet emiatt lenézni, utálni, de remélem senki nem kívánja majd, hogy januárban, útban az egyetemre a Vick mezemben beessek a metró alá😀somebody08
Ez a legjobb poszt, amit ebben a témában olvastam, mióta ez a téma napirenden van, az amerikaiakat is beleértve...
somebody08 for president!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Na akkor tisztázzunk egy-két dolgot. Vick tavaly megkapta a csapattól az Ed Block Courage Awardot, amit gondolom nem úgy szavaztak meg, hogy az Eagles menedzsment kiadta ukászba, hogy aki helyet akar jövőre is a rosteren, az rá szavazzon, mert úgy lenne amerikai a dolog. Ennyit arról, hogy a csapattársai mit gondolnak róla.
A másik pedig a kutyaviadal. Nos, nincs kutyám, mert - nem Vick mértékű - de állatkínzó lennék, ha ebben a lakásban tartanék, de mindkét nagyszülőmnél van és eleget vagyok ott. Nagyon szeretem őket, a hangyák után ők a kedvenceim. Én (ezt már korábban elmondtam itt) ugyanannyira szar embernek tartom azokat az átlagos amerikai kisfiúkat, akik hangyákat égetnek nagyítóval szórakozásból, mint azt aki kutyaviadalokat szervez. Nem mondom, Vick szar ember VOLT. De leülte érte a büntetését, itthon ugyanezért semmit nem kapott volna, max felfüggesztett büntetést, de ha egy középszerű magyar celeb még azt se. Inkább ezzel foglalkozzatok. Nap mint nap megtörténnek ilyen dolgok, Mexikóban, Alaszkában nemzeti sport a kutyaviadal, mint ahogy biztosak lehettek, hogy a HIP-HOP R'N'B világ fele is ezen szórakozik az USA-ban. Ettől érzik magukat rohadtmód férfiasnak, ami szánalmas, de ez van. Sajnos az afroamerikai játékosoknak kicsit hamar jött a siker és mindenféle faszságot művelnek a pályán kívül, szórják a pénzt hülyeségekre, azt hiszik nekik végre mindent lehet. Ez valószínűleg abból adódik, hogy 50 éve még a buszra sem szállhattak fel. Ezen is el lehet gondolkozni, az emberi méltóságon. Nézzétek meg, hogy most az NFL-ben körülrajongják őket, de nem volt ez mindig így. Szerintem ezek a dolgok kapcsolatban állnak egymással, érdemes lenne kutatni, mert furcsa dolgokra bukkannánk. Vicknek még számos másik botránya is volt, vegyük csak a Ron Mexico ügyet, vagy a marihuana birtoklást, de melett első dolga volt, hogy a fizetéséből házat vegyen anyukájának, aki nem engedte őt teljesen elkallódni Newportban, ahol kis csoró gyerekként nevelkedett fel egy borzalmasan rossz környéken. Nem kell sajnálni, szeretni, de sérülést kívánni neki az szerintem a legalpáribb dolog. Én minden kutyaszeretetem ellenére szeretem Vicket, ahogy játszik és az utóbbi időben emberként sem tett semmi olyat, ami miatt bármi bajom lehetne vele. Szimpatikusan nyilatkozott a Kolb ügyben is, A szezon előtt is, lehet, hogy ez a dolog kellett neki ahhoz, hogy jó irányba terelődjön az élete. Én minden lelkiismeretfurdalás nélkül felvennék egy Vick mezt, és ha a szezon végén rájátszásba jutunk, fel is fogok, mert megfogadtam. Lehet emiatt lenézni, utálni, de remélem senki nem kívánja majd, hogy januárban, útban az egyetemre a Vick mezemben beessek a metró alá😀somebody08
TOTÁL EGYETÉRTEK!
több mint 14 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Lehet emiatt lenézni, utálni, de remélem senki nem kívánja majd, hogy januárban, útban az egyetemre a Vick mezemben beessek a metró alá😀somebody08
Ezen q*va jót röhögtem 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Na akkor tisztázzunk egy-két dolgot. Vick tavaly megkapta a csapattól az Ed Block Courage Awardot, amit gondolom nem úgy szavaztak meg, hogy az Eagles menedzsment kiadta ukászba, hogy aki helyet akar jövőre is a rosteren, az rá szavazzon, mert úgy lenne amerikai a dolog. Ennyit arról, hogy a csapattársai mit gondolnak róla.
A másik pedig a kutyaviadal. Nos, nincs kutyám, mert - nem Vick mértékű - de állatkínzó lennék, ha ebben a lakásban tartanék, de mindkét nagyszülőmnél van és eleget vagyok ott. Nagyon szeretem őket, a hangyák után ők a kedvenceim. Én (ezt már korábban elmondtam itt) ugyanannyira szar embernek tartom azokat az átlagos amerikai kisfiúkat, akik hangyákat égetnek nagyítóval szórakozásból, mint azt aki kutyaviadalokat szervez. Nem mondom, Vick szar ember VOLT. De leülte érte a büntetését, itthon ugyanezért semmit nem kapott volna, max felfüggesztett büntetést, de ha egy középszerű magyar celeb még azt se. Inkább ezzel foglalkozzatok. Nap mint nap megtörténnek ilyen dolgok, Mexikóban, Alaszkában nemzeti sport a kutyaviadal, mint ahogy biztosak lehettek, hogy a HIP-HOP R'N'B világ fele is ezen szórakozik az USA-ban. Ettől érzik magukat rohadtmód férfiasnak, ami szánalmas, de ez van. Sajnos az afroamerikai játékosoknak kicsit hamar jött a siker és mindenféle faszságot művelnek a pályán kívül, szórják a pénzt hülyeségekre, azt hiszik nekik végre mindent lehet. Ez valószínűleg abból adódik, hogy 50 éve még a buszra sem szállhattak fel. Ezen is el lehet gondolkozni, az emberi méltóságon. Nézzétek meg, hogy most az NFL-ben körülrajongják őket, de nem volt ez mindig így. Szerintem ezek a dolgok kapcsolatban állnak egymással, érdemes lenne kutatni, mert furcsa dolgokra bukkannánk. Vicknek még számos másik botránya is volt, vegyük csak a Ron Mexico ügyet, vagy a marihuana birtoklást, de melett első dolga volt, hogy a fizetéséből házat vegyen anyukájának, aki nem engedte őt teljesen elkallódni Newportban, ahol kis csoró gyerekként nevelkedett fel egy borzalmasan rossz környéken. Nem kell sajnálni, szeretni, de sérülést kívánni neki az szerintem a legalpáribb dolog. Én minden kutyaszeretetem ellenére szeretem Vicket, ahogy játszik és az utóbbi időben emberként sem tett semmi olyat, ami miatt bármi bajom lehetne vele. Szimpatikusan nyilatkozott a Kolb ügyben is, A szezon előtt is, lehet, hogy ez a dolog kellett neki ahhoz, hogy jó irányba terelődjön az élete. Én minden lelkiismeretfurdalás nélkül felvennék egy Vick mezt, és ha a szezon végén rájátszásba jutunk, fel is fogok, mert megfogadtam. Lehet emiatt lenézni, utálni, de remélem senki nem kívánja majd, hogy januárban, útban az egyetemre a Vick mezemben beessek a metró alá😀
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szar ügy tenorx, ettől függetlenül Kolb fos és büdös nagy mázlija a Phillynek, hogy ők adtak második esélyt Vicknek és egy ilyen játékosuk volt ezáltal a padon. Egyelőre parádézik, akár tetszik neked, akár nem, márpedig a csapat vezetői pont telibe szarják azt hiszem a visszhangokat, amíg a csapat szárnyal vele és Vick is normálisan viselkedik. Emberek vagyunk, hibázunk néha, sőt gyakran, akinek nem tetszik VIck, ne nézze. De igaza van Soldinak, helye van az NFL-be.Stez
Még egy utolsót, ha már nem én leszek az, aki megszegi a nincs több poszt szabályt, és ezzel le is zárom a Vickes hszeimet.
Nem szar ügy tenorx, mert nem az én dolgom, meg nemtom hogy jövök én ebbe bele. Én elfogadom, hogy Vick egy jó játékos, csak szerintem egyszerűen nem érdemli meg, hogy milliók nézzék és csodálják ahhoz képest, hogy mit tett. Kolb fos= ez egy erős kijelentés, miután tavaly jó volt, idén meg kapott összesen 2 negyedet, amit végig se játszhatott, mert folyamatosan hozták be Vicket (és nem vagyok Kolb supporter attól, hogy nálam van, én Kafkának is örülnék, ha ő játszana és nem Vick).
több mint 14 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Atlantában szerették őt. úgy olvastam Phillyiben is.

erre talán többen emlékezek is

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Szar ügy tenorx, ettől függetlenül Kolb fos és büdös nagy mázlija a Phillynek, hogy ők adtak második esélyt Vicknek és egy ilyen játékosuk volt ezáltal a padon. Egyelőre parádézik, akár tetszik neked, akár nem, márpedig a csapat vezetői pont telibe szarják azt hiszem a visszhangokat, amíg a csapat szárnyal vele és Vick is normálisan viselkedik. Emberek vagyunk, hibázunk néha, sőt gyakran, akinek nem tetszik VIck, ne nézze. De igaza van Soldinak, helye van az NFL-be.

több mint 14 éve
Tomeee 753
Jó akkor ez az utolsó hsz ebben a témában.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Honnan tudod, hogy Vicket nem szeretik a csapattársai?

Az meg, hogy a nemi erőszak nehezebben bizonyítható, mint a kutyaviadal, az jogi kategória, ettől nálam még hasonlóan undorító mindkét dolog.somoskovig
Egyébként BBről én is leírtam, hogy ha bizonyítják, akkor ugyanolyan szintre (ha nem alább) süllyed, mint Vick, de egyenlőre ez csak vádaskodás. Amúgy meg Vick egyszerűen nem érdemelte meg a visszatérést (még akkor sem, ha Dungy kardoskodott érte). A csapattársai szeretiket nem tudom miért írtam, biztos a tudatalattim próbált itt utalni valamire így félig alvó állapotban szoftlab közben.tenorx
Fiatal vagy még és heves... Komplexebben és hidegebb fejjel próbáld nézni a dolgokat. Miért ne érdemelte volna meg a visszatérést? Leülte a börtönt, ergó megbűnhődött, a dupla büntetés senkinek sem jár. Játéktudása alapján pedig helye van az NFL-ben.Soldados
Ez egyáltalán nem fiatalság és hevesség, egyszerűen nem emberhez méltó cselekedet az, hogy ártatlan kutyák százait öli meg valaki. Az egy dolog, hogy aztán hazudott utána, hogy ő nem csinált semmit, meg csak bele akarják keverni, jó mindenki ezt csinálja. De egyszerűen ez többszáz gyilkosság, amit ő poénból követett el. Valószínűleg közbejátszik a nagy utálatomba Vick iránt, hogy szeretem az állatokat, és kutyám is van, de ettől még undorítónak találom az egész embert (meg az egész kampányt is aziránt, hogy szegény ember 2 évet ült a börtönben, jaj megérdemli, hogy visszatérjen).
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Akit a csapattársai szeretnek, és nem emeltek vádat ellene még egyszer sem 😊tenorx
Honnan tudod, hogy Vicket nem szeretik a csapattársai?

Az meg, hogy a nemi erőszak nehezebben bizonyítható, mint a kutyaviadal, az jogi kategória, ettől nálam még hasonlóan undorító mindkét dolog.somoskovig
Egyébként BBről én is leírtam, hogy ha bizonyítják, akkor ugyanolyan szintre (ha nem alább) süllyed, mint Vick, de egyenlőre ez csak vádaskodás. Amúgy meg Vick egyszerűen nem érdemelte meg a visszatérést (még akkor sem, ha Dungy kardoskodott érte). A csapattársai szeretiket nem tudom miért írtam, biztos a tudatalattim próbált itt utalni valamire így félig alvó állapotban szoftlab közben.tenorx
Fiatal vagy még és heves... Komplexebben és hidegebb fejjel próbáld nézni a dolgokat. Miért ne érdemelte volna meg a visszatérést? Leülte a börtönt, ergó megbűnhődött, a dupla büntetés senkinek sem jár. Játéktudása alapján pedig helye van az NFL-ben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kicsit unalmas már ez a téma, Vick hülye volt, megbűnhődött érte, megkapta az esélyt, és él vele. Én spec. személy szerint sose szerettem, de carrier ending sérülést kívánni neki primitív dolog. Főleg akkor, ha olyan csapatnak szurkol az ember, ahol BB (Big Bráner, akarom mondani Big Ben) az irányító...somoskovig
Akit a csapattársai szeretnek, és nem emeltek vádat ellene még egyszer sem 😊tenorx
Honnan tudod, hogy Vicket nem szeretik a csapattársai?

Az meg, hogy a nemi erőszak nehezebben bizonyítható, mint a kutyaviadal, az jogi kategória, ettől nálam még hasonlóan undorító mindkét dolog.somoskovig
Egyébként BBről én is leírtam, hogy ha bizonyítják, akkor ugyanolyan szintre (ha nem alább) süllyed, mint Vick, de egyenlőre ez csak vádaskodás. Amúgy meg Vick egyszerűen nem érdemelte meg a visszatérést (még akkor sem, ha Dungy kardoskodott érte). A csapattársai szeretiket nem tudom miért írtam, biztos a tudatalattim próbált itt utalni valamire így félig alvó állapotban szoftlab közben.
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Örülök, hogy ennyi időd van. Még arra is jut, hogy a saját dolgaimat is jobban tudd nálam 😊 Amúgy Vick sajnos jól játszik, bár remélem IRre küldi valaki (esetleg career endingre) nemsokára. Kolb meg majd megy Clevelandbe 😛tenorx
Kicsit unalmas már ez a téma, Vick hülye volt, megbűnhődött érte, megkapta az esélyt, és él vele. Én spec. személy szerint sose szerettem, de carrier ending sérülést kívánni neki primitív dolog. Főleg akkor, ha olyan csapatnak szurkol az ember, ahol BB (Big Bráner, akarom mondani Big Ben) az irányító...somoskovig
Akit a csapattársai szeretnek, és nem emeltek vádat ellene még egyszer sem 😊tenorx
Mé' Vicket szted utálják az öltözőben? Nem hinném...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
Örülök, hogy ennyi időd van. Még arra is jut, hogy a saját dolgaimat is jobban tudd nálam 😊 Amúgy Vick sajnos jól játszik, bár remélem IRre küldi valaki (esetleg career endingre) nemsokára. Kolb meg majd megy Clevelandbe 😛tenorx
Kicsit unalmas már ez a téma, Vick hülye volt, megbűnhődött érte, megkapta az esélyt, és él vele. Én spec. személy szerint sose szerettem, de carrier ending sérülést kívánni neki primitív dolog. Főleg akkor, ha olyan csapatnak szurkol az ember, ahol BB (Big Bráner, akarom mondani Big Ben) az irányító...somoskovig
Akit a csapattársai szeretnek, és nem emeltek vádat ellene még egyszer sem 😊tenorx
Honnan tudod, hogy Vicket nem szeretik a csapattársai?

Az meg, hogy a nemi erőszak nehezebben bizonyítható, mint a kutyaviadal, az jogi kategória, ettől nálam még hasonlóan undorító mindkét dolog.

több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
persze
sírj csak, sírj 😂Szegecs
Örülök, hogy ennyi időd van. Még arra is jut, hogy a saját dolgaimat is jobban tudd nálam 😊 Amúgy Vick sajnos jól játszik, bár remélem IRre küldi valaki (esetleg career endingre) nemsokára. Kolb meg majd megy Clevelandbe 😛tenorx
Kicsit unalmas már ez a téma, Vick hülye volt, megbűnhődött érte, megkapta az esélyt, és él vele. Én spec. személy szerint sose szerettem, de carrier ending sérülést kívánni neki primitív dolog. Főleg akkor, ha olyan csapatnak szurkol az ember, ahol BB (Big Bráner, akarom mondani Big Ben) az irányító...somoskovig
Akit a csapattársai szeretnek, és nem emeltek vádat ellene még egyszer sem 😊
több mint 14 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Kicsit unalmas már ez a téma, Vick hülye volt, megbűnhődött érte, megkapta az esélyt, és él vele. Én spec. személy szerint sose szerettem, de carrier ending sérülést kívánni neki primitív dolog. Főleg akkor, ha olyan csapatnak szurkol az ember, ahol BB (Big Bráner, akarom mondani Big Ben) az irányító...somoskovig
+1000000000000

több mint 14 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
Nem, ez talán a legkevesebb, mert húzok mást. Csak egyszerűen utálom Vicket.tenorx
persze
sírj csak, sírj 😂Szegecs
Örülök, hogy ennyi időd van. Még arra is jut, hogy a saját dolgaimat is jobban tudd nálam 😊 Amúgy Vick sajnos jól játszik, bár remélem IRre küldi valaki (esetleg career endingre) nemsokára. Kolb meg majd megy Clevelandbe 😛tenorx
Kicsit unalmas már ez a téma, Vick hülye volt, megbűnhődött érte, megkapta az esélyt, és él vele. Én spec. személy szerint sose szerettem, de carrier ending sérülést kívánni neki primitív dolog. Főleg akkor, ha olyan csapatnak szurkol az ember, ahol BB (Big Bráner, akarom mondani Big Ben) az irányító...

több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
tenorx csak azért rinyál Vick miatt, mert GM játékban szezon előtt megszerezte Kolbot, mondván hogy úgyis az Eagles franchise QB-ja lesz 😀Stez
Nem, ez talán a legkevesebb, mert húzok mást. Csak egyszerűen utálom Vicket.tenorx
persze
sírj csak, sírj 😂Szegecs
Örülök, hogy ennyi időd van. Még arra is jut, hogy a saját dolgaimat is jobban tudd nálam 😊 Amúgy Vick sajnos jól játszik, bár remélem IRre küldi valaki (esetleg career endingre) nemsokára. Kolb meg majd megy Clevelandbe 😛
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Vick a Jags ellen sokszor sokat kivárt pedig jó párszor viszonylag sok ideje lett volna eldönteni mit tegyen (ezen meg is lepődtem, mármint hogy mennyi ideje van), ezen kéne javítani, ill. sokszor ad alacsony passzt, változik a véleményem róla, de még odébb van, hogy meggyőzzön...greenboy
Én mondjuk már most aláírnám, hogy ha Vick az év hátralevő részében is hasonlóan teljesítene (eddig 110.2-es ratinggal 3. az NFL-ben, 61%-os pontosság, 0 int). Ha a valóságot nézzük valószínűleg az erősebb ellenfelek ellen ezek az számok inkább romlani fognak (ha nem, akkor irány a SB 😊 ).
Szerintem a fontos az, hogy majd a nehéz meccseken a kulcsszituációkban (3rd down,RZ stb) jó döntést hozzon. Az alacsony labdákat meg már Donovannál is megszokhattuk (és ami még fontosabb a receiverek is), legalább nem olyan int veszélyes, mint Kolb-nak a Jackson feje fölé dobott passzai.


több mint 14 éve
greenboy Philadelphia Eagles 264
Tudom nem viccesRataccess
Háát szerintem sem vicces...

Az Atlanta és a Titans meccs nagyon necces lesz, a másik kettő nem jelenthet gondot, persze ha akarunk valamit a végelszámolásnál is. Vick a Jags ellen sokszor sokat kivárt pedig jó párszor viszonylag sok ideje lett volna eldönteni mit tegyen (ezen meg is lepődtem, mármint hogy mennyi ideje van), ezen kéne javítani, ill. sokszor ad alacsony passzt, változik a véleményem róla, de még odébb van, hogy meggyőzzön...
több mint 14 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ezt most találtam... Tudom nem vicces, sőt már 5letesnek sem mondható a kismillió hasonló alkotás mellett, de a megvalósítás nem rossz 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Nekem az a véleményem hogy ha csak nem jön közbe sérülés, akkor Vick viszi már végig a szezont. Offseasonban pedig majd meglátjuk mi lesz. Szerintem Kolb trade valószínű és majd akkor hozunk egy jobb képességű játékost. De addig is szurkolok nagyon a csapatnak bárki legyen is az irányító. A végül is tökmindegy ki vezeti győzelemre a csapatot nem, a lényeg mindig a győzelem.

Ui: Úgy érzem ennél időszerűbb aláírásom még nem volt 😀 😀
Go D#!!!!!! NO MERCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Bocsi, hogy felhozom ezt a hülye kezdő QB kérdést, de Vickkel a kezdőben nem látom az értelmét McNabb elküldésének. Passzolni szerintem jobban tudott, néha még ő is futott.kzol
Ezzel el is kezdődött a Vick vs McNabb csata első fejezete.
Nagyon szerettem/szerettük itt Donovant és anyáztam is rendesen amikor eltradeltük.Ma már tisztább fejjel és az ellenérték tudatában(N.Allen)azt kell,hogy mondjam megérte.Szerintem pont azért került sor a trade-re mert 11 év után rá kellett döbbennie mindenkinek,hogy vele már nem nyerünk.Vmi elveszett Donovanből amire itt nagy szükség van(pláne egy ilyen/mostani csapatnál)Gondolok itt a kulcsszituációkban nyújtott teljesítményére ill. a redzoneban mutatottakra.Ez Vick-el jelen pillanatban hatékonyabban működik.(ezt máris feljegyezhetjük pozitívumként)+ mozgékonyságát nézve is most úgy érzem előrébb jár elődjénél....és a pontossággal sincs nagy baj Vicknél.A csapat benne is maximálisan megbízik és vezérnek sem egy utolsó figura.Szval ha azt kérdezik McNabb vs Kolb(offseason eleje) akkor azt mondom Mcnabb most mindezeket látva a Vick vs Kolb kérdésre egyértelmű Vick a válasz, a Vick vs McNabb kérdésre meg megtudjuk a szezon végeztével.....
Kolbnak jó lenne esélyt adni a fejlődésre, nem játszott jól az első meccsen és ennyi (preseason sem volt fényes de Vick sem).
Kispadról nem lehet megtanulni jó QB-nak lenni. Ha 3-4 meccsen stabilan nagyon rossz akkor menjen.kzol
Kicsit csodálkoztam is elsőre,hogy a negyedikben a nagy előny birtokában miért is nem küldjük fel Kolbot ,hogy megmutathassa.....A válasz nagyon egyszerű sztem.Már nem érdekel(most)senkit mit is tudna valójában mert ezt a szezont Vickre építjük és inkább vele gyakorlunk az utolsó negyedben is.(ne feledjük 1 éve ,hogy itt van és eddig mint wild Eagle opcióként számoltunk vele)Kolbnak meg hatalmas respect amiért egy ilyen szituáció után is maximálisan SAS tud maradni.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 853
Sziasztok!

Hát valóban szép volt a tegnapi győzelem már épp kezdtem volna fanyalogni, hogy két meccsen 50 kapott körül járunk aztán tessék. Remélem a keményebb O-val rendelékező csapatok ellen is tudjuk ezt a teljesítményt produkálni. Szép lenne a köv. 4 meccsből hármat megnyerni de elnézve pl az Atlanta NO elleni teljesítményét még ott sem mi vagyunk az esélyesek s hát ugye jövő héten bármi lehet. Szóval én már a 2-2-vel is elégedett kell hogy legyek s akkor bejönne a bye-ig tippelt 4-3--s mutató utána meg bravúrok sora kell. Fiatalabbsága (hűde magyartalan tudok ragzani) miatt reménykedtem Kolbban, de ha Vick így játszik TO-nélkül engem nem érdekel, majdcsak előbb utóbb találunk valakit. Bár egy-két csapatot elnézve extra irányító nélkül is lehet meccseket nyerni (azért egy Cutler vagy Ryan jól jött volna hosszabb távon sőt még Orton se rossz).

Fly Eagles:deeedande
Most akár 4 győzelem is benne van a pakliban!(legyünk optimisták!)
😛
Kiváncsi vagyok, hogy Kolb "kisegítő játékokra" beküldésre kerül e? 😊
Azért két ilyen klasszis wr kevés csapatnál van! (most kevés Maclin ellenes hangot hallani...)
...és a po-ra már ott lesz Mallett is 😊
több mint 14 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Bocsi, hogy felhozom ezt a hülye kezdő QB kérdést, de Vickkel a kezdőben nem látom az értelmét McNabb elküldésének. Passzolni szerintem jobban tudott, néha még ő is futott.
Kolbnak jó lenne esélyt adni a fejlődésre, nem játszott jól az első meccsen és ennyi (preseason sem volt fényes de Vick sem).
Kispadról nem lehet megtanulni jó QB-nak lenni. Ha 3-4 meccsen stabilan nagyon rossz akkor menjen.