Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Az jó. de nekem ne küld el mert nincs hozzáférésem a bloghoz. Greengo és ha jól tudom Somebody az illetékes ebben. Én is nekikezdek majd 1-2 cikk megírásának.Shawn84
Tudom, csak te írtad, hogy fel kéne újra lendíteni a blogot ezért címeztem neked a hozzászólást..Shadowt5
Ment egy PM.
+Somebodynak is ment 1.
on!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Pár stat 3 meccsre lebontva:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/State_of_the_Eagles100110.html
Azon meglepődtem, hogy Trevor Laws eddig több snapet kapott, mint Bunkley vagy Patterson.
Sims-től már jöhetne sack, ha már ennyiszer küldjük blitz-elni.
Red-zone-ban eddig mindössze 5 elkapásunk van. (McCoy 2 elkapás, -4 yard; Maclin 3 elkapás, 42 yard, 3 TD)Bébé
Kicsit végletes, vagy yardot veszítünk vele vagy TD-t szerzünk. Jól jön ha van minőségi depth DT poszton, meg amiatt is jó, hogy így Pattersonnak és Bunkleynak is mennie kell nehogy ki legyenek szorítva a kezdőből.

OFF:
Shawn én elkezdtem írni az Asantes cikket (amit még nyáron vállaltam be), hétvégére nem garantálom, mert nem vagyok otthon és az othoni gépen van meg hozzá az anyag.Shadowt5
Az jó. de nekem ne küld el mert nincs hozzáférésem a bloghoz. Greengo és ha jól tudom Somebody az illetékes ebben. Én is nekikezdek majd 1-2 cikk megírásának.Shawn84
Tudom, csak te írtad, hogy fel kéne újra lendíteni a blogot ezért címeztem neked a hozzászólást..

több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pár stat 3 meccsre lebontva: Red-zone-ban eddig mindössze 5 elkapásunk van. (McCoy 2 elkapás, -4 yard; Maclin 3 elkapás, 42 yard, 3 TD)Bébé
Kicsit végletes, vagy yardot veszítünk vele vagy TD-t szerzünk. Shadowt5
na látjátok, egyszerű ez, adjatok mindent Maclinnek azt csókolom 😀

több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Pár stat 3 meccsre lebontva:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/State_of_the_Eagles100110.html
Azon meglepődtem, hogy Trevor Laws eddig több snapet kapott, mint Bunkley vagy Patterson.
Sims-től már jöhetne sack, ha már ennyiszer küldjük blitz-elni.
Red-zone-ban eddig mindössze 5 elkapásunk van. (McCoy 2 elkapás, -4 yard; Maclin 3 elkapás, 42 yard, 3 TD)Bébé
Kicsit végletes, vagy yardot veszítünk vele vagy TD-t szerzünk. Jól jön ha van minőségi depth DT poszton, meg amiatt is jó, hogy így Pattersonnak és Bunkleynak is mennie kell nehogy ki legyenek szorítva a kezdőből.

OFF:
Shawn én elkezdtem írni az Asantes cikket (amit még nyáron vállaltam be), hétvégére nem garantálom, mert nem vagyok otthon és az othoni gépen van meg hozzá az anyag.Shadowt5
Az jó. de nekem ne küld el mert nincs hozzáférésem a bloghoz. Greengo és ha jól tudom Somebody az illetékes ebben. Én is nekikezdek majd 1-2 cikk megírásának.
több mint 14 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Pár stat 3 meccsre lebontva:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/State_of_the_Eagles100110.html
Azon meglepődtem, hogy Trevor Laws eddig több snapet kapott, mint Bunkley vagy Patterson.
Sims-től már jöhetne sack, ha már ennyiszer küldjük blitz-elni.
Red-zone-ban eddig mindössze 5 elkapásunk van. (McCoy 2 elkapás, -4 yard; Maclin 3 elkapás, 42 yard, 3 TD)Bébé
Kicsit végletes, vagy yardot veszítünk vele vagy TD-t szerzünk. Jól jön ha van minőségi depth DT poszton, meg amiatt is jó, hogy így Pattersonnak és Bunkleynak is mennie kell nehogy ki legyenek szorítva a kezdőből.

OFF:
Shawn én elkezdtem írni az Asantes cikket (amit még nyáron vállaltam be), hétvégére nem garantálom, mert nem vagyok otthon és az othoni gépen van meg hozzá az anyag.

több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Pár stat 3 meccsre lebontva:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/State_of_the_Eagles100110.html
Azon meglepődtem, hogy Trevor Laws eddig több snapet kapott, mint Bunkley vagy Patterson.
Sims-től már jöhetne sack, ha már ennyiszer küldjük blitz-elni.
Red-zone-ban eddig mindössze 5 elkapásunk van. (McCoy 2 elkapás, -4 yard; Maclin 3 elkapás, 42 yard, 3 TD)
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
OFF: A Philly blogra is lehet írogatni, cikkeket és hozzászólásokat egyaránt. Remélhetőleg újra beindul az is 😀
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Tegnap M. Bell és N. Cole nem edzett.
Bell elkapott vmi vírust.
több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Kicsi off így a hét közepe felé.
A csajok is belevágtak az idei szezonba....be is darálták első meccsükön a Baltimoret. 😛 http://www.lflus.com/phillypassion/
Tippverseny a blogon! 😊 : http://philly.blog.hu/2010/10/01/reload_tippverseny (itt a fórumon leadott tippjeiteket plz írjátok be oda is. )
Egyáltalán miért lett elküldve Phillyből? Sérülés miatt vagy egyszerűen tényleg ennyire szar volt 3. körös létére?Stez
Reid CB-t akart belőle csinálni, de ott nagyon szarul játszott, aztán a TC végére (utolsó héten) visszatették S-be, majd Cutolták. Szerintem ha végig a posztján játszatták volna akkor most simán rosteren lenne nálunk.Shawn84
5. kör volt az. (157. pick)
Alapvetően már a draftja előtt mondogatták róla,hogy ő FS lehet az NFL-ben.A hiba ott van,hogy mi 1 év alatt szerettük vna kezdő szintre fejleszteni(sőt be is dobtuk a mély vízbe)Aztán ahogy írtátok ez a visszamozgatás CB-be nem tett neki jót.Remélem azért még hallunk róla.Egyetemi szinten csodákra volt képes. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Egyáltalán miért lett elküldve Phillyből? Sérülés miatt vagy egyszerűen tényleg ennyire szar volt 3. körös létére?Stez
Reid CB-t akart belőle csinálni, de ott nagyon szarul játszott, aztán a TC végére (utolsó héten) visszatették S-be, majd Cutolták. Szerintem ha végig a posztján játszatták volna akkor most simán rosteren lenne nálunk.Shawn84
Ezért is kérdeztem, mert elképzelni nem tudom, hogy nem fért be még az 53-mas rosterre sem.. Na nem baj, majd Houstonban. 😀Stez
Meg volt sérülése is. Hamstring ha jól emékszem. Emiatt pont a TC közepén nem tudott edzeni és csak az utolsó preseason meccs előtti héten tudott teljes edzésmunkát végezni. Ez kb kinyírta a lehetőségét a csapatba kerülésre. Ha egy teljes TC-t végignyom jövőre egy csapatnál talán még van esélye.
Egyébként Reidék mániája ez a CB és S poszt közötti cserélgetés, ami nem feltétlen tesz jót egy játékosnak. Mert egy Safety nem= lassabb CB. Talán még 30 éve így volt, de manapság ebben a pass-happy ligában már ez nem elég.


több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát igen. Pedig pár éve még milyen nagy párost alkottak Brandon Flowers-sel a Virginia Tech-nél. Úgy látszik tényleg nem tudott tovább lépni az 1. éves teljesítményénél, az meg már idén úgy látszik a Lionshoz is kevés.BleedingGreen
Egyáltalán miért lett elküldve Phillyből? Sérülés miatt vagy egyszerűen tényleg ennyire szar volt 3. körös létére?Stez
Reid CB-t akart belőle csinálni, de ott nagyon szarul játszott, aztán a TC végére (utolsó héten) visszatették S-be, majd Cutolták. Szerintem ha végig a posztján játszatták volna akkor most simán rosteren lenne nálunk.Shawn84
Ezért is kérdeztem, mert elképzelni nem tudom, hogy nem fért be még az 53-mas rosterre sem.. Na nem baj, majd Houstonban. 😀

több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Pedig jól indult, úgy nézett ki fejlődőkepés. Sajnálom hogy ilyen szar lett.Shawn84
Hát igen. Pedig pár éve még milyen nagy párost alkottak Brandon Flowers-sel a Virginia Tech-nél. Úgy látszik tényleg nem tudott tovább lépni az 1. éves teljesítményénél, az meg már idén úgy látszik a Lionshoz is kevés.BleedingGreen
Egyáltalán miért lett elküldve Phillyből? Sérülés miatt vagy egyszerűen tényleg ennyire szar volt 3. körös létére?Stez
Reid CB-t akart belőle csinálni, de ott nagyon szarul játszott, aztán a TC végére (utolsó héten) visszatették S-be, majd Cutolták. Szerintem ha végig a posztján játszatták volna akkor most simán rosteren lenne nálunk.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Macho most már Houstonban van tudtommal workouton, reméljük leigazolják 😛Stez
Pedig jól indult, úgy nézett ki fejlődőkepés. Sajnálom hogy ilyen szar lett.Shawn84
Hát igen. Pedig pár éve még milyen nagy párost alkottak Brandon Flowers-sel a Virginia Tech-nél. Úgy látszik tényleg nem tudott tovább lépni az 1. éves teljesítményénél, az meg már idén úgy látszik a Lionshoz is kevés.BleedingGreen
Egyáltalán miért lett elküldve Phillyből? Sérülés miatt vagy egyszerűen tényleg ennyire szar volt 3. körös létére?

több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Macho a Lions-nál volt workouton Dempssel együtt és egyikük sem kapott szerződést... Azt hiszem ez mindent elmond arról hogy milyen formában vannak jelenleg.BleedingGreen
Macho most már Houstonban van tudtommal workouton, reméljük leigazolják 😛Stez
Pedig jól indult, úgy nézett ki fejlődőkepés. Sajnálom hogy ilyen szar lett.Shawn84
Hát igen. Pedig pár éve még milyen nagy párost alkottak Brandon Flowers-sel a Virginia Tech-nél. Úgy látszik tényleg nem tudott tovább lépni az 1. éves teljesítményénél, az meg már idén úgy látszik a Lionshoz is kevés.


több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Mi van Machoval? Simán 53as rosterre fér szerintem.
Shawn84
Macho a Lions-nál volt workouton Dempssel együtt és egyikük sem kapott szerződést... Azt hiszem ez mindent elmond arról hogy milyen formában vannak jelenleg.BleedingGreen
Macho most már Houstonban van tudtommal workouton, reméljük leigazolják 😛Stez
Pedig jól indult, úgy nézett ki fejlődőkepés. Sajnálom hogy ilyen szar lett.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi van Machoval? Simán 53as rosterre fér szerintem.
Shawn84
Macho a Lions-nál volt workouton Dempssel együtt és egyikük sem kapott szerződést... Azt hiszem ez mindent elmond arról hogy milyen formában vannak jelenleg.BleedingGreen
Macho most már Houstonban van tudtommal workouton, reméljük leigazolják 😛

több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Mi van Machoval? Simán 53as rosterre fér szerintem.
Shawn84
Macho a Lions-nál volt workouton Dempssel együtt és egyikük sem kapott szerződést... Azt hiszem ez mindent elmond arról hogy milyen formában vannak jelenleg.


több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
#Eagles sign CB Jamar Wall to practice squad and release S Jamar Adams.
6. körben vitte el idén áprilisban a Cowboys.
http://www.youtube.com/watch?v=sQUf-7TSgNU
Csak nem találjuk azt a bizonyos 4. safety-t.Bébé
Mi van Machoval? Simán 53as rosterre fér szerintem.

Wall nem gyenge ütközőnek néz ki. Ilyenre szükségünk van.
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
#Eagles sign CB Jamar Wall to practice squad and release S Jamar Adams.
6. körben vitte el idén áprilisban a Cowboys.
http://www.youtube.com/watch?v=sQUf-7TSgNU
Csak nem találjuk azt a bizonyos 4. safety-t.
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Kicsit vicces így a meccs előtt, de akkor is a legjobb:
http://www.youtube.com/watch?v=k3Gu70xY6r0somebody08
Nekem arról a MNF meccsről inkább ez jut eszembe, sajnos 😕 😕 http://www.youtube.com/watch?v=G7rOKU1d4Zw

Eagle fan confidence meter @bleedinggreennation.com: 😂


több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Kicsit vicces így a meccs előtt, de akkor is a legjobb:
http://www.youtube.com/watch?v=k3Gu70xY6r0
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Én nem tippelek semmiképp mert akkor kikapunk. Annyi csak hogy szoros győzelmet várok, és DMac kap 1-2 olyan fülest mint Strahantől a reklámban. Ja és a meccs előtt mindenképp Standing Ovation!!!
több mint 14 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Bizony, hogy megérdemelték, nagy grat nekik!
Ez a meccs kemény lesz akármennyire nem jó most a Skins, ellenük vhogy nehezen szokott menni.
McNabb meg megérdemli majd a tapsot (nagy kedvencem volt amíg itt volt).

OFF
Megjött az Anniversarys DJax mezem. 😊

több mint 14 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
A tippem pedig 27-24 ide.


Vick 2TD 1futott TD 1INT

több mint 14 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
A világvége hangulat az garantált az Eagles topicban