Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
szerk:nem tudom sport tv-ben mik hangzottak el rólunk,de tudni kell,hogy Farágó Ricsmond EAGLES hater ezért én messze elkerülöm a mi közvetítéseinket ha tehetem(mondjuk amúgy sem vok kíváncsi a sok hülyeségre amit ott ömleszt).Greengo
Ezt én eddig nem tudtam, de rendesen fikázták az Eagles tábort az tény. Kicsit már kezd elegem lenni mert mindig úgy jön le hogy az összes Philly drukker egy mocsok állat.Shawn84
Nem tudom Rihárd mennyire Eagles hater, de a Philly szurkolókat mindenki utálja odakint....van is alapja.petey
Ti már csak tudjátok: http://www.youtube.com/watch?v=2isksLw0jW8 😛
Amúgy nem a szurkolók ellen van sztem inkább a csapatunkat fikázza mindig.(aztán pislog amikor PO....Chiefs meg sehol 😀 )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
kösz szabler csak ha nem haragszol én ebböl pl nem sokat értek. Tudom nehéz mindig figyelni holmi nyelvi analfabétákra figyelni de ha most a lényegt összefolaljátok(od) azért hálás leszek. üdv: deeedande
A lényeg, hogy ugyan sokszor mutattak visszajátszásokat üresen álló Eagles-elkapókról, de az csak edzők által elemzésre használt videófelvételek alapján volna megítélhető teljes bizonyossággal, hogy ki hol volt, abban a játékhelyzetben, amikor nem mentek a hosszú passzok. (Volt-e nyomás Kolbon, ilyesmi.)

Vickkel eddig jobban haladt a támadóegység, ez tény! Vick jelen pillanatban jobb opció, de nem tudhatjuk maximálisan mire képes Kolb. A cikk szerzője nem írná le őt addig, amíg nem látta játszani zsinórban néhány mérkőzésen. (Eddig egyszer volt alkalma két egymást követő meccset végigjátszania. Még tavaly.)



Plusz a McNabb-érában is voltak hasonló szituk, elkapóink egyik meccsen világverőek, a másikon pedig még a közepesnél is gyengébbek. Csakhogy D-Macnek több meccs és győzelem volt a tarsolyában, így - ha nehezen is! - lenyelték a botlásait, a szürkébb meccseit.

Ez már nem ebben a cikkben volt, de Reid elismerte, hogy a Skins mind támadásban (több futás), mind védekezésben meglepett minket. Védekezésben az elmondása szerint az ellenfél sok soft cover 2-val operált, és mivel ebből az első három meccsen aránylag keveset mutattak, így kissé felkészületlenül érte edzői stábunkat.Szabler
Köszönöm a megértést és a fordítást már megérte Philly drukkernek lenni 😊 Amúgy legalább Reid most beismerte és nem beszélt mellé már az is haladás az még nagyobb lenne ha tanulna az ilyen hibáiból meg azokból a szórakozott professzor (illetve inkább rozmár 😊 ) tragikomikus húzásaiból ami az első félidő végén is volt. Szerintem ezért "csak" egy nagyon jó HC és nem nagy vagy a legnagyobbak között lévő HC, mert ha ezeket az idétlenségeit kinőné simán reménykedhetnénk a gyűrűben. De ezt már nagyon nehéz lesz és így nehéz átlépni saját árnyékán. Pedig mi drukkolnánk neki 😉 Nem tudom ti erről mit gondoltok?
Amúgy ha a tv közvetítéseket nézzük sok jóra ne számítsunk mert az ESPN-t is beleértve elég sokk meccsünk lesz adva nekem szinte alig kell stream-t keresnem 3-4 meccstől eltekintve. Na reméljük amennyire ebben el vagyunk kényeztetve idén a csapat is felnő ehhez. Még egyszer köszi a "magyar hangot" Fly Eagles deee
több mint 14 éve
greenboy Philadelphia Eagles 264
Ja, most már én is megvilágosodtam! Kolb biztosan azért nem látta a zónák közötti félpályányi lyukakba üresen szaladgáló elkapóinkat, mert ész nélkül rohant hátrafelé. Ekkora barmot!

Hát igen Vickkel az első negyedben három drive-unk volt.

- egy three-and-out
- egy másikban volt egy first down, amit Vick futott
- abban, amiben pedig megsérült, a nagy play egy McCoy-nak adott screenpassz volt.

És addigra már 14-0-ra vezetett az ellen! Ha úgy vesszük Kolbásszal 12-3 arányban jobbak voltunk. 😛Szabler
Ne fáradj, a tények nem változtatnak semmit egy vér Eagle szurkesz szemében. Amit eldöntött az úgy van ha vki kuka az kuka, ha Isten, akkor Isten...
Egyébként mit rágcsál meccs közben, talán bagót, hogy ennyit köpköd 😀 ?
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
szerk:nem tudom sport tv-ben mik hangzottak el rólunk,de tudni kell,hogy Farágó Ricsmond EAGLES hater ezért én messze elkerülöm a mi közvetítéseinket ha tehetem(mondjuk amúgy sem vok kíváncsi a sok hülyeségre amit ott ömleszt).Greengo
Ezt én eddig nem tudtam, de rendesen fikázták az Eagles tábort az tény. Kicsit már kezd elegem lenni mert mindig úgy jön le hogy az összes Philly drukker egy mocsok állat.Shawn84
Nem tudom Rihárd mennyire Eagles hater, de a Philly szurkolókat mindenki utálja odakint....van is alapja.petey
Azért ez így erős. Nem szabad általánosítani sohasem mert nem mindenki akkora fasz mint odakinn egyesek. Minden csapat szurkolótáborában vannak olyan állatok akiknek semmi sem jó, semmi sem elég, és csak fikázni tudnak. Tény hogy úgy néz ki Phillyben vannak a legtöbben. Szerintem a Magyar Eagles szurkolók nevében mondhatom, hogy mi elhatárolódunk attól a magatartástól amit a Philadelphia-i szurkolók egy része követ.

Egyébként érdekes hasonlóság van az amerikai Zöld Sasok és a magyar Zöld Sasok szurkolótábora közt. 😀
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Vick egyébként miért futott sokszor(?), mert szabadon voltak éppen a fantasztikus elkapóink(?)! greenboy
Voltak. Annál a playnél amikor Vick megsérült pl Avant tök üresen futott egy 5-in routot, de mivel nem ő volt a 1st read (talán Maclint, vagy Celeket nézte Vick ezt nem lehetett látni), és már nem volt ideje őt keresni Vicknek mert jött Haynesworth, és menekülni kellett. Vick azért futott sokszor, mert nagy nyomás volt rajta. Kolbot a 2. félidőben jobban sikerült megvédeni (bár néha holdingok árán).

Ha valamiért érdemes dícsérni Kolbot az inkább a Celeknek adott TD passza, azt tényleg szépen beszúrta két védő közé, pedig jött a nyomás szemből és kapott is egy nagyot.
A Hail Mary passznak túlzott jelentőséget szvsz nem kell tulajdonítani, az nem a Qb pontossgáról szólt. Egyszerűen feldobta az endzone hátuljába, ott már a receivereken múlik, hogy ki tud jól helyezkedni és esetleg mákkal elkapni.


több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
szerk:nem tudom sport tv-ben mik hangzottak el rólunk,de tudni kell,hogy Farágó Ricsmond EAGLES hater ezért én messze elkerülöm a mi közvetítéseinket ha tehetem(mondjuk amúgy sem vok kíváncsi a sok hülyeségre amit ott ömleszt).Greengo
Ezt én eddig nem tudtam, de rendesen fikázták az Eagles tábort az tény. Kicsit már kezd elegem lenni mert mindig úgy jön le hogy az összes Philly drukker egy mocsok állat.Shawn84
Nem tudom Rihárd mennyire Eagles hater, de a Philly szurkolókat mindenki utálja odakint....van is alapja.

több mint 14 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Ja, most már én is megvilágosodtam! Kolb biztosan azért nem látta a zónák közötti félpályányi lyukakba üresen szaladgáló elkapóinkat, mert ész nélkül rohant hátrafelé. Ekkora barmot!

Hát igen Vickkel az első negyedben három drive-unk volt.

- egy three-and-out
- egy másikban volt egy first down, amit Vick futott
- abban, amiben pedig megsérült, a nagy play egy McCoy-nak adott screenpassz volt.

És addigra már 14-0-ra vezetett az ellen! Ha úgy vesszük Kolbásszal 12-3 arányban jobbak voltunk. 😛

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 14 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
O#: Kolb mehet (már a preseason alatt se tetszett, hogy 1 TD passza sem volt (tudom nem sokat számít a preseason de a 0 TD az akkor is 0 TD). Ha Vick nem épül fel még akkor jöjjön Kafka, én örültem amikor draftoltuk, mert tavaly láttam pár Northwestern meccset és nekem tetszett a játéka. McCoy klasszis, sérüléssel végigjátszani a meccsett. Owen Schmitt jónak tűnik, elkapásaival azért haladtunk. Az elkapókról nehéz úgy nyilatkozni, hogy az irányító nem bírja odadobni nekik a labdát.

D#: Az eleje kuka de utána nagy feltámadás. Passrush főleg a 2. félidőben működött bár csak 1 sack lett (ami kicsit betudható McNabb szabadulási képességének). Hobbsnak volt pár jó megmozdulása. Nate Allen meg nagy DROY esélyes lett, ha így halad akkor klasszis S lesz belőle ami Dawkins után úgyis kellett (bár két különböző típus, BDawk ugyebár inkább hardhitter míg Allen ballhawk).

A Sporttvés közvetítés egyenlőre nem hoz szerencsét, GB és Skins elleni meccset adták és mindkettő vereség, így inkább ne adják a meccseinket.

több mint 14 éve
greenboy Philadelphia Eagles 264
A büntetések és a gyenge kezdés (pedig akkor még Kolb sehol nem volt) miatt lett ez vesztes meccs, mikor elhúztak vakartam a fejem, hogy ez vajon mennyi lesz, de hála a védelemnek egész jól visszajöttünk a meccsbe.
Kolb aki valóban párszor talán rosszul döntött, azért a végén megtalálta Avant kezét…, csak ő, aki eddig szinte minden lehetetlennek tűnő elkapást megfogott ezt nem tudta, van ilyen, ugyebár min múlik a világ dicsősége, talán egy hajszálon?
Még mindig adnék öt meccset neki, s ha nem tud élni vele, akkor kuka!
Vick, így lenne ötösöm, ahogy megéreztem, hogy össze fogják törni! Már az elmúlt meccseken is sok ütést kapott papíron gyengébb védelmektől, mi lesz keményebb csapatok ellen? Vick egyébként miért futott sokszor(?), mert szabadon voltak éppen a fantasztikus elkapóink(?)!


És hogy miért nem bízik magában? Mert ember, és ha senki sem bízik benne, köztük az Eagles-szurkolók 99 %-a, akkor ez a negatív megítélés hatással van rá. Ahogy hatással lenne az emberek 99 %-ra is!Szabler
Ez elfogadható lenne,ha egy középiskolás csapatról esne szó. Itt profi játékosokról beszélünk akik 100millió forintokat keresnek egy évben.Igazad van az emberek 99%-a talán elhinné,hogy semmit sem ér, DE az emberek 99,9999%-a nem is kerülhet oda egy NFL frencsájz QB posztjára.Ők nem karitatív jelleggel vannak fent a pályán. Fizetést kapnak, alkalmazottak, akiknek az a feladatuk,hogy teljesítsenek.Vick mondta a héten egy interjúban Morának,hogy most már tudja, mit jelent az NFL-ben játszani.Ez nem jog, ez kiváltság.undisputedly
Kár hogy ezt egy-két kivételtől eltekintve még a többi 99en sem vettem észre..., mármint, hogy a környezet nem befolyásolja őket...
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Shady: bordatörés...csodálatos 😕 , a 2. negyedben kapta.

Vick: borda és porcsérülés, nincs borda törés, viszont a porcok megrepedtek. Semmit nem tudni mikor játszhat (Reid: day to day, week to week). Felülről 2. és 3. borda. Fasza, az rendesen kihat a dobásokra.

Asante, Cooper: enyhe agyrázkódásBleedingGreen
Maradt még valaki egyáltalán?Shawn84
Shady szvsz játszani fog. Rb-ket annyira nem befolyásolja a bordatörés, persze fáj a levegővétel stb., de nincs annyira kitéve mint a Qb-nél aki felegyenesedve dob. De több Bellt és Buckley-t fogunk látni valószínűleg. Max respect Shadynek, hogy így is végig játszott és nem is lehetett észrevenni a sérülését.BleedingGreen
Rohadt jól játszott, így meg aztán tényleg hatalmas Respect.
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Shady: bordatörés...csodálatos 😕 , a 2. negyedben kapta.

Vick: borda és porcsérülés, nincs borda törés, viszont a porcok megrepedtek. Semmit nem tudni mikor játszhat (Reid: day to day, week to week). Felülről 2. és 3. borda. Fasza, az rendesen kihat a dobásokra.

Asante, Cooper: enyhe agyrázkódásBleedingGreen
Maradt még valaki egyáltalán?Shawn84
Shady szvsz játszani fog. Rb-ket annyira nem befolyásolja a bordatörés, persze fáj a levegővétel stb., de nincs annyira kitéve mint a Qb-nél aki felegyenesedve dob. De több Bellt és Buckley-t fogunk látni valószínűleg. Max respect Shadynek, hogy így is végig játszott és nem is lehetett észrevenni a sérülését.


több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Shady: bordatörés...csodálatos 😕 , a 2. negyedben kapta.

Vick: borda és porcsérülés, nincs borda törés, viszont a porcok megrepedtek. Semmit nem tudni mikor játszhat (Reid: day to day, week to week). Felülről 2. és 3. borda. Fasza, az rendesen kihat a dobásokra.

Asante, Cooper: enyhe agyrázkódásBleedingGreen
Maradt még valaki egyáltalán?
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Shady: bordatörés...csodálatos 😕 , a 2. negyedben kapta.

Vick: borda és porcsérülés, nincs borda törés, viszont a porcok megrepedtek. Semmit nem tudni mikor játszhat (Reid: day to day, week to week). Felülről 2. és 3. borda. Fasza, az rendesen kihat a dobásokra.

Asante, Cooper: enyhe agyrázkódás


több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
szerk:nem tudom sport tv-ben mik hangzottak el rólunk,de tudni kell,hogy Farágó Ricsmond EAGLES hater ezért én messze elkerülöm a mi közvetítéseinket ha tehetem(mondjuk amúgy sem vok kíváncsi a sok hülyeségre amit ott ömleszt).Greengo
Ezt én eddig nem tudtam, de rendesen fikázták az Eagles tábort az tény. Kicsit már kezd elegem lenni mert mindig úgy jön le hogy az összes Philly drukker egy mocsok állat.
több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
A rengeteg büntetésnek köszönhető a mostani vereségünk(nagy részben).Sokszor kulcsszituációban szedtük be ...és ez rá is nyomta a bélyegét a meccsre.(több éves probléma ez már)Kicsit olyan érzésem volt mint az elmúlt héten a Chi-GB meccsen.
Kolb témához meg annyit,hogy ha lenne elég vér a pucájában akkor most bebizonyíthatta vna milyen irányító....DE erre nem volt képes(pedig tudhatná,hogy az NFL-ben nem röpködnek csak úgy a lehetőségek).Remélem azért egy másik csapatnál lesz még esélye(sztem itt VÉGE).Play hívásokat én annyira nem tartottam rossznak(persze voltak hülyeségek),de többnyire olyanokat hívtunk ahol több opció is volt Kolb előtt...az más kérdés,hogy a WR-ek szabadon rohangáltak ő meg belevágta a védők közé....és továbbra is látszott,hogy a jó irányba ment passzok is vagy mélyek vagy elérhetetlen távolságba érkeztek az elkapóink felé.Ez a hátrafutok a saját "redzone-ig" és onnan keresgélek célpontot ez Kolb sajátja és attól tartok,hogy ha eddig nem tudták kinevelni belőle..már nem is tudják/fogják majd.
A bosszantó tényleg az,hogy ez a SKINS simán verhető mint ahogy a többi csoport ellenfél is.Szval lenne keresnivalónk a csoport élén.Igaz a szezon elején szokásomhoz híven a csoportot 3-3ra számoltam...így ez még belefért,de továbbiakban nem kéne bakizni a csoportellenfelek ellen.A másik kulcs a szezonban,hogy az NFC North ellenfeleket hozni kéne.(eddig 1-1)
+ST nálam még mindig kutya....ezen kéne javítani.
+Ha vki megtud vmi infót Vick-el kapcsolatban azt postolja plz S.O.S.

szerk:nem tudom sport tv-ben mik hangzottak el rólunk,de tudni kell,hogy Farágó Ricsmond EAGLES hater ezért én messze elkerülöm a mi közvetítéseinket ha tehetem(mondjuk amúgy sem vok kíváncsi a sok hülyeségre amit ott ömleszt).


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
OFF BLOG: Eszközöltem pár dolgot a blogon, olvassátok és ott kommenteljetek hozzá, vagy írjatok ide PM-et!
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Peters a büntikről:
"I don't say [penalties] lead up to losses, but...ain't nobody perfect. You can look around the league today and I'm pretty sure 90% of teams that won today had a bunch of penalties."

Peters fejében szerintem komoly gondok vannak. Ha így állunk a büntikhez, akkor nehéz lesz csökkenteni a számukat. Legalább ne a legnagyobb holding és false start király mondta volna.BleedingGreen
A false startok meg a véleménye miatt kapja be, viszont ha például egy gyilkos sacktől menti meg Kolbot a holdinggal, akkor jobb, mintha ráengedné. Arról nem is beszélve, hogy Vick esetében fájó egy holding, mert sokat bukunk vele, de Kolbnál egy holding néha jobb, mint egy sack, mert a csávó 10-15 yarddal a LOS mögül kezdi el keresni az elkapókat, plusz ha beijed és még fut hátrafelé akkor még többet veszíthetünk. Hogy ezt miért csinálja, ne kérdezzétek.somebody08
Mondjuk Peters esetleg csinálhatná azt, amiért a nagy pénzt kapja: szabályosan tartsa meg az ellenfél védőit. Egy-egy holding persze belefér még a legjobbaktól is, de ő ezt már lassan szakványban csinálja és még meg is magyarázza...
Amúgy nem voltak nagyon nagy holdingok, de fújhatók voltak. Nagyobb baj az, hogy a Skins-nél nem vették észre a hasonló szabálytalanságokat, de ez nem lehet kifogás.


több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Kolb témával kapcsolatban csak annyi, hogy nekem a tegnapi meccstől függetlenül meggyőződésem hogy ő ennél sokkal-sokkal többet tud. Viszont amit a TC alatt mondogattak hogy látszik rajta hogy erős vezető tud lenni, meg elbírja a terhet, na abból eddig semmit nem láttam. Hogy vele kapcsolatban mi lenne a legjobb döntés azt szerintem még ő maga sem tudja. Mindenesetre ha idén már nem játszik, vagy hasonló teljesítményt nyújt akkor a szezon végén megválnak tőle. Ami engem zavart, amellett hogy marha sokat várt míg eldobta a labdát, az az, hogy a legtöbb passza 4-5 yardos volt.

A D# az első félidőben az idei legrosszabb teljesítményét mutatta. A másodikban viszont elismerés minden játékosnak. Lenullázták a Washingtont, ami azért nem kis dolog.

Reid meg az O# edzői stábja kritikán aluli. Olyan hibákat követünk el amik nem szabad hogy bármelyik NFL csapatnál előforduljanak. A play hívásokkal sem lehetünk teljes mértékben megelégedve, a Red Zoneban meg ismét hoztuk a formánkat.
Egy szó mint száz, el kell felejteni ezt a meccset és készülni a 49'ers ellen. Ott sem lesz egyszerű dolgunk, az biztos. Jobban örültem volna ha ez után a meccs után bye week lenne a csapatnak. Szükség lenne rá, hogy fejben és egészségileg is rendeződjenek a dolgok.
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
OFF: Tegnap 33-an ugrottak a blogra, abban az órában, amikor Ricsi bemondta a tévében😀 Ma meg holnap nekiesek az újraélesztésnek!somebody08
Akkor lehet gyártani a cikkeket.
Ez felhívás!!!! 😀 😀
több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
OFF: Tegnap 33-an ugrottak a blogra, abban az órában, amikor Ricsi bemondta a tévében😀 Ma meg holnap nekiesek az újraélesztésnek!
több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Peters a büntikről:
"I don't say [penalties] lead up to losses, but...ain't nobody perfect. You can look around the league today and I'm pretty sure 90% of teams that won today had a bunch of penalties."

Peters fejében szerintem komoly gondok vannak. Ha így állunk a büntikhez, akkor nehéz lesz csökkenteni a számukat. Legalább ne a legnagyobb holding és false start király mondta volna.BleedingGreen
A false startok meg a véleménye miatt kapja be, viszont ha például egy gyilkos sacktől menti meg Kolbot a holdinggal, akkor jobb, mintha ráengedné. Arról nem is beszélve, hogy Vick esetében fájó egy holding, mert sokat bukunk vele, de Kolbnál egy holding néha jobb, mint egy sack, mert a csávó 10-15 yarddal a LOS mögül kezdi el keresni az elkapókat, plusz ha beijed és még fut hátrafelé akkor még többet veszíthetünk. Hogy ezt miért csinálja, ne kérdezzétek.
több mint 14 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
kösz szabler csak ha nem haragszol én ebböl pl nem sokat értek. Tudom nehéz mindig figyelni holmi nyelvi analfabétákra figyelni de ha most a lényegt összefolaljátok(od) azért hálás leszek. üdv: deeedande
A lényeg, hogy ugyan sokszor mutattak visszajátszásokat üresen álló Eagles-elkapókról, de az csak edzők által elemzésre használt videófelvételek alapján volna megítélhető teljes bizonyossággal, hogy ki hol volt, abban a játékhelyzetben, amikor nem mentek a hosszú passzok. (Volt-e nyomás Kolbon, ilyesmi.)

Vickkel eddig jobban haladt a támadóegység, ez tény! Vick jelen pillanatban jobb opció, de nem tudhatjuk maximálisan mire képes Kolb. A cikk szerzője nem írná le őt addig, amíg nem látta játszani zsinórban néhány mérkőzésen. (Eddig egyszer volt alkalma két egymást követő meccset végigjátszania. Még tavaly.)

Plusz a McNabb-érában is voltak hasonló szituk, elkapóink egyik meccsen világverőek, a másikon pedig még a közepesnél is gyengébbek. Csakhogy D-Macnek több meccs és győzelem volt a tarsolyában, így - ha nehezen is! - lenyelték a botlásait, a szürkébb meccseit.

Ez már nem ebben a cikkben volt, de Reid elismerte, hogy a Skins mind támadásban (több futás), mind védekezésben meglepett minket. Védekezésben az elmondása szerint az ellenfél sok soft cover 2-val operált, és mivel ebből az első három meccsen aránylag keveset mutattak, így kissé felkészületlenül érte edzői stábunkat.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 14 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
És hogy miért nem bízik magában? Mert ember, és ha senki sem bízik benne, köztük az Eagles-szurkolók 99 %-a, akkor ez a negatív megítélés hatással van rá. Ahogy hatással lenne az emberek 99 %-ra is!Szabler
Ez elfogadható lenne,ha egy középiskolás csapatról esne szó. Itt profi játékosokról beszélünk akik 100millió forintokat keresnek egy évben.Igazad van az emberek 99%-a talán elhinné,hogy semmit sem ér, DE az emberek 99,9999%-a nem is kerülhet oda egy NFL frencsájz QB posztjára.Ők nem karitatív jelleggel vannak fent a pályán. Fizetést kapnak, alkalmazottak, akiknek az a feladatuk,hogy teljesítsenek.Vick mondta a héten egy interjúban Morának,hogy most már tudja, mit jelent az NFL-ben játszani.Ez nem jog, ez kiváltság.undisputedly
de a nagy fizetéssel sajnos nem jár okvetlenül hidegvér és krokodilbőr. illetve ezek olyan adottságok, amelyeket dollármilliókkal sem lehet megvásárolni. valamilyen szinten az is kiváltság, ha valakinek totálisan kötélből vannak az idegei. D-Mac sem erről volt híres.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tegnap volt legalább 4-5 ha nem 6 visszajátszás is, ahol DeSean annyira üresre játszotta magát, hogy 10 yardos körzetben senki se volt. Ebből legalább 2 olyan volt, ahol a snap után 3-4mp se telt el és már üres volt. Ezeket meg kell tudni játszani. Vick eddigi meccseken eléggé érezte Maclint és Jacksont is, mindkét meccsen elég sok elkapott yardjuk lett.eriberto
Lehet, hogy megveszekedett Kolb-pártinak gondoltok, de nem vagyok az. Ennek jegyében egy idézet egy kinti Eagles-blogról, aminek minden szavával egyetértek.

"Troy Aikman and the FOX crew did us all a big favor today, showing replay after replay where our receivers were open down the field and Kolb either didn't see them or couldn't pull the trigger.

Is that perfect evidence of what happened? No. For that you'd need the coaches tape, to see exactly who was where when balls weren't thrown.

But we've gotten to see the Eagles operate under two sets of conditions this year. When Vick's at the controls, the ball gets down the field. When it's Kolb, it doesn't. It's really as simple as that."

De!

"Look, there's no way to know what Kolb's actual ceiling is. It was before and continues to be stupidly obvious that Mike Vick is -- right now -- the better option at QB. But I'm not writing Kolb off until we get at least a few weeks in a row to confirm that yes, indeed, he sucks."

És egy újabb lényeges megjegyzés!

"Especially because we've seen these games before. When McNabb went through his PTGSOPBP it was always this same story. Receivers who looked like world beaters -- or at least competent -- one week before suddenly just weren't able to get open. OK, maybe that happens every now and then, but it always seemed like -- and post-game comments from folks like Ron Jaworski would suggest -- maybe something was wrong with McNabb that week.

Kolb doesn't have McNabb's track record, so he doesn't get the same benefit of the doubt. But if it's fixable for one guy, it's probably fixable for another."

Számomra az a mértékadó vélemény, amely nem csupán kontextusából kiragadott valóságtöredékekkel dobálózik. Ez egy mértékadó vélemény!Szabler
kösz szabler csak ha nem haragszol én ebböl pl nem sokat értek. Tudom nehéz mindig figyelni holmi nyelvi analfabétákra figyelni de ha most a lényegt összefolaljátok(od) azért hálás leszek. üdv: deee
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
És hogy miért nem bízik magában? Mert ember, és ha senki sem bízik benne, köztük az Eagles-szurkolók 99 %-a, akkor ez a negatív megítélés hatással van rá. Ahogy hatással lenne az emberek 99 %-ra is!Szabler
Ez elfogadható lenne,ha egy középiskolás csapatról esne szó. Itt profi játékosokról beszélünk akik 100millió forintokat keresnek egy évben.Igazad van az emberek 99%-a talán elhinné,hogy semmit sem ér, DE az emberek 99,9999%-a nem is kerülhet oda egy NFL frencsájz QB posztjára.Ők nem karitatív jelleggel vannak fent a pályán. Fizetést kapnak, alkalmazottak, akiknek az a feladatuk,hogy teljesítsenek.Vick mondta a héten egy interjúban Morának,hogy most már tudja, mit jelent az NFL-ben játszani.Ez nem jog, ez kiváltság.