NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Injury Report:
Nem edzett: Vick, McCoy, Asante, Cooper
Limitáltan edzett: N. Cole
több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
http://www.nfl.com/videos/philadelphia-eagles/09000d5d81b19019/Playbook-Kolb-s-missed-chances

Ez a legszomorúbb videó, amit életemben láttam amerikai futballról...Petya
Tényleg nem tudom megérteni , hogy wide open receivereknek miért nem meri odadobni a labdát. Az durva amikor vagy 2 mp-ig nézi az üres Wr-t, aztán meg elfordul és dobja a checkdownt.
Mondjuk meg lehet érteni, ha Maclin és Jackson ki volt borulva a meccs után.BleedingGreen
Szerintem Kolb ellen volt DJax és Maclin fantasyban. Más magyarázatot nem tudok elképzelni erre a szánalomra...
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Én amondó vagyok hogy Kolb ügyben olvashattunk több különböző véleményt is, de szerintem várjuk meg a vasárnapi SNF-et, hogy ott milyen produkciót nyújt. Szerintem ez a meccs lesz amelyiken vagy be tudja bizonyítani, hogy mégsem olyan kutyaütő, mint ahogy azt eddig mutatta, vagy szar lesz és nagyjából el is dől az ő Philadelphia-i pályafutása.
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a videóról csak annyit: mentálisan gyenge, be van szarva... azért nem dobja oda a labdát Kolb ahova kell... képes ő jól játszani, csak nem meccsen...kitörölhetjük a seggünket egy ilyen irányítóval...ez a szomorú valóság... a 'Skins defense egy kalap kaki volt, (bocsi az 'Skins drukkerektől), aki az ilyen D ellen bénázik, az nem fog megtáltosodni a nagyok ellen... bár ne lenne igazam, de ha Vick kidől huzamosabb időre, megpecsételődik a sorsunk idejekorán...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Petya 181 — Eagles fan
Kolb témában nem mondok én semmit, meglátjuk. Azért a régi fórumra páran mászanak fel, és nézzék meg, hogy mennyire mindenki átállt az ő pátrjára már szinte trade előtt. Idén eddig elég pocsék (bár szerintem el van túlozva, nem ő az egyetlen QB, akinél lehetne ilyen videot csinálni), de még nem játszott le egy teljes meccset.
Egyébként valahol már Bell-t írják starting RB-nek.deny79
Most itt nem arról van szó, hogy ki ki mellett állt. Én is bíztam benne... De sajna túl hosszú volt az offseason, ami alatt 86szor elmondták mekkora király. Egyszer valaki belinkelt egy idézetet, mi szerint nem érdekli semmi más, csak a game tape. Neki volt igaza, mert amit Kevintől láttunk eddig iszonyatosan kevés. Megnyerhettük volna a meccset NEVETVE, mert ez a Redskins borzalmasan védekezett (32. voltak Dben a meccs előtt és láthatjuk a vidin, hogy védték a WRinket).
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kolb témában nem mondok én semmit, meglátjuk. Azért a régi fórumra páran mászanak fel, és nézzék meg, hogy mennyire mindenki átállt az ő pátrjára már szinte trade előtt. Idén eddig elég pocsék (bár szerintem el van túlozva, nem ő az egyetlen QB, akinél lehetne ilyen videot csinálni), de még nem játszott le egy teljes meccset.
Egyébként valahol már Bell-t írják starting RB-nek.
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Kevin Curtis hererákkal küzd:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/What_theyre_saying_about_the_Eagles100710.html
2007-es szezon 3. hetében hatalmasat játszott a Lions ellen. Azt hiszem akkor viseltük azt a ritka csúnya mezt.

Donovan az Eagles meccs után ide bökött egy kicsit 😀
http://www.youtube.com/watch?v=mD5JEkHw-0c&feature=player_embedded
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
http://www.nfl.com/videos/philadelphia-eagles/09000d5d81b19019/Playbook-Kolb-s-missed-chances

Ez a legszomorúbb videó, amit életemben láttam amerikai futballról...Petya
ENyhén szólva Kolb a fasz ezek szerint is, hogy ennyire nem lát a pályán. Eddig be volt védve, mondván hogy biztos jött a nyomás, de tisztán látszik, hogy mikor mennyi ideje volt és rendre 2-3 WR szaladgált nem is kicsit üresen. Ez gáz. Kolbgáz.

több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
http://www.nfl.com/videos/philadelphia-eagles/09000d5d81b19019/Playbook-Kolb-s-missed-chances

Ez a legszomorúbb videó, amit életemben láttam amerikai futballról...Petya
Tényleg nem tudom megérteni , hogy wide open receivereknek miért nem meri odadobni a labdát. Az durva amikor vagy 2 mp-ig nézi az üres Wr-t, aztán meg elfordul és dobja a checkdownt.
Mondjuk meg lehet érteni, ha Maclin és Jackson ki volt borulva a meccs után.


több mint 14 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
http://www.nfl.com/videos/philadelphia-eagles/09000d5d81b19019/Playbook-Kolb-s-missed-chances

Ez a legszomorúbb videó, amit életemben láttam amerikai futballról...Petya
Angolul nem értek de a rajzok önmagukért beszéltek. Jó nyilván éles helyzetben más mint innen az irodából okoskodni s elmondani mit lehetett vagy kellett volna tenni, de az a baj, hogy itt nem egyszeri kihagyásokról van szó s nem sok jóval kecsegtet a jövőre nézve (ha jól értettem amit láttam). Deny én Kolb kapcsán hidd el neked drukkolok, de..... vasárnap kiderül.dande
Én is be akartam linkelni ezt a videót, mert itt tényleg jól látszanak a kihagyott sanszok. Remélem, hogy ez Kolb önbizalmának pusztán átmeneti megrendülését illusztrálja. Lehet Reid és Mornhinweg eleve úgy küldte a pályára, hogy akármilyen lehetősége lesz, csak az 1000 %-osan biztos opciót válassza. Ezt megtette! 😊

Engem most már az érdekelne, hogy akkor mit mondtak nekik, amikor a hét eleji film session során végignézték ugyanezeket a felvételeket. Mindenesetre most egész héten az első csapattal készülhet, nagy eséllyel ő kezd a Niners ellen, így csak jobb lehet, mint múlt vasárnap volt

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 14 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Srácok! Van valami esélye, hogy McCoy játszik hétvégén?Proxi
Még nem biztos hogy kihagyja a hétvégét, de eddig a héten nem edzett. Valamelyik alsó bordája sérült meg, az jobban védhető védőfelszereléssel. A Skins meccsen is játszott 2 negyedet a sérüléssel, de nem biztos, ha egyáltalán játszik akkor nagy szerepet fog kapni.BleedingGreen
Hát, nem örülök neki. 😕 Nagyon szeretem a játékát. Miatta a kedvencem a Phili az NFC-ből.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Srácok! Van valami esélye, hogy McCoy játszik hétvégén?Proxi
Még nem biztos hogy kihagyja a hétvégét, de eddig a héten nem edzett. Valamelyik alsó bordája sérült meg, az jobban védhető védőfelszereléssel. A Skins meccsen is játszott 2 negyedet a sérüléssel, de nem biztos, ha egyáltalán játszik akkor nagy szerepet fog kapni.


több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
http://www.nfl.com/videos/philadelphia-eagles/09000d5d81b19019/Playbook-Kolb-s-missed-chances

Ez a legszomorúbb videó, amit életemben láttam amerikai futballról...Petya
Angolul nem értek de a rajzok önmagukért beszéltek. Jó nyilván éles helyzetben más mint innen az irodából okoskodni s elmondani mit lehetett vagy kellett volna tenni, de az a baj, hogy itt nem egyszeri kihagyásokról van szó s nem sok jóval kecsegtet a jövőre nézve (ha jól értettem amit láttam). Deny én Kolb kapcsán hidd el neked drukkolok, de..... vasárnap kiderül.
több mint 14 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Srácok! Van valami esélye, hogy McCoy játszik hétvégén?

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 14 éve
Petya 181 — Eagles fan
http://www.nfl.com/videos/philadelphia-eagles/09000d5d81b19019/Playbook-Kolb-s-missed-chances

Ez a legszomorúbb videó, amit életemben láttam amerikai futballról...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Kicsit off: Azért ez milyen már MLB Baseball forrás: NSO : "A Philadelphia Phillies nyerni tudott hazai pályán a Cincinnati Reds ellen (4–0), köszönhetően Roy Halladay dobó fantasztikus teljesítményének: labdáit egyszer sem tudták megütni a Reds játékosai, ilyenre 1956 óta nem volt példa." Egyszer sem ütötték meg, hát még véletlenül is belebotlok vagy kalinpálok... Mintha az Eagles ellen mondjuk a 49-rs egyszer sem tudná átvinni hétvégén a 10 yardot. Na erre nem hiszem h képesek lesznek srácok de ha nyernek és legalább a Phillies-hez hasonlóan bejutnak a rájátszásba már elégesdett leszek. Nem kellenek ilyen hatalmas dolgok pici sikerek éppen elegek.
Fly Egles: deeedande
És itt még részletesebben:
http://phillysport.blog.hu/2010/10/07/halladay_utes_nelkuli_meccsel_nyitott
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
http://blogs.delawareonline.com/eagles/2010/10/06/kolb-preparing-to-start-and-fokou-too/
Valószínűleg Fokou fog kezdeni a hétvégén SAM-ben. Jordan a múlt hétvégén tényleg borzalmas volt, de ő eleve inkább WILL. Azért került az erős oldalra mert Fokou még rosszabb volt ott. Most meg jön Fokou. Hát sztem ez se lesz upgrade.

http://www.bleedinggreennation.com/2010/10/6/1733939/film-of-the-awful-officiating-from-the-eagles-redskins-game-last
Összeállítás a hétvégi bíráskodásról videókkal. Nem szabad ezekre fogni a vereséget, de az biztos hogy a bírók finoman szólva nem fújták a hazai pályát.
Sims roughing the passer penalty-ja kapcsán jutott eszembe, aki még nem látta, annak kötelező: 😀 http://www.bangcartoon.com/2009/skirt.htm

Donald Thomas guard járt nálunk workouton, de úgy néz ki nem igazoltuk el. A Miaminál volt korábban, de Richie Incognito-val szemben elvesztette a helyét. Az a tény, hogy guardokat próbálgatunk nem sok jót jelent Wells teljesítményével kapcsolatban.


több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kicsit off: Azért ez milyen már MLB Baseball forrás: NSO : "A Philadelphia Phillies nyerni tudott hazai pályán a Cincinnati Reds ellen (4–0), köszönhetően Roy Halladay dobó fantasztikus teljesítményének: labdáit egyszer sem tudták megütni a Reds játékosai, ilyenre 1956 óta nem volt példa." Egyszer sem ütötték meg, hát még véletlenül is belebotlok vagy kalinpálok... Mintha az Eagles ellen mondjuk a 49-rs egyszer sem tudná átvinni hétvégén a 10 yardot. Na erre nem hiszem h képesek lesznek srácok de ha nyernek és legalább a Phillies-hez hasonlóan bejutnak a rájátszásba már elégesdett leszek. Nem kellenek ilyen hatalmas dolgok pici sikerek éppen elegek.
Fly Egles: deee
több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Kis bevezető a hétvégére tippjátékkal ....a blogon: http://philly.blog.hu/2010/10/07/week_5_bevezeto_es_tippverseny


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
deny79 nem tudok azzal egyetérteni, hogy Kolb nem volt ritka szar a Packers ellen, ok, hogy nem volt teljes meccs de azalatt egyáltalán nem látszott, hogy előre tudná vinni az O#t, Skins ellen meg annyiszor nem észrevenni az üresen álló elkapót (1-2 alkalommal még betudnám annak, hogy pont jött a nyomás és amiatt nem látta de ennyiszer nehéz erre fogni).
eaglesmcnabbel egyetértek, nincs arra lehetőség, hogy 6-7 meccseket várjunk rá, hogy esetleg jó lesz akkorra.Shadowt5
Nem vitte előre az offense-t, igaz. De ahogy adam is írta, először hivatalos No. 1 QB. Szezon előtt mindenki arról beszélt, hogy kapja meg lehetőséget. Majd fél negyed után szídják. Azt megértem, hogy Vick kezdjen, mert jobb volt, jogos. De az, hogy ennyire elveszteni a bizalmat. Érdekes, D-Mac trade előtt már elég sokan mondták, menjen, jó lesz Kolb, célkitűzés, hogy Kolb-bal érjen össze idén a csapat. Ez nem egy meccs, nem kettő.
Egyébként, jelenleg úgy néz ki, ha Vick tudja vállalni, már játszik. Kolb csak olyan nyilatkozatokat tesz, hogy csak a győzelemre koncentrál. Shady nélkül kezében a pálca.
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Hirtelen skill-posztokon elég vékonyak lettünk:
http://blogblitz.nfl.com/philadelphia-eagles/entry/how_fast_things_can_change
De sztem (sem) fogunk hozni senkit.
K. Washington játékát el tudnám nézni az ST-ben, de úgy néz ki, hogy Cooper felépül, szóval szinte semmi esély sincs arra, hogy visszahozzuk.
RB posztra meg hülyeség hozni vkit erre az 1 hétre. Így is van 3 RB-nk.
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
deny79 nem tudok azzal egyetérteni, hogy Kolb nem volt ritka szar a Packers ellen, ok, hogy nem volt teljes meccs de azalatt egyáltalán nem látszott, hogy előre tudná vinni az O#t, Skins ellen meg annyiszor nem észrevenni az üresen álló elkapót (1-2 alkalommal még betudnám annak, hogy pont jött a nyomás és amiatt nem látta de ennyiszer nehéz erre fogni).
eaglesmcnabbel egyetértek, nincs arra lehetőség, hogy 6-7 meccseket várjunk rá, hogy esetleg jó lesz akkorra.Shadowt5
Kívülállóként azt mondom, hogy a Packers ellen Kolbbal semmi baj nem volt, nyílván kicsit sokat várt de a szezon első meccse élete első kezdőidényében, ez benne van. A Redskins ellen nem volt jó mert hogy teljesen elvesztette a csapat bizalmát, ami egyik játékosnak sem használ, Reid tönkretette csórikám karrierjét, van ilyen...adam8
Akinek egy benchelés -ráadásul agyrázkódás után és egy jól játszó Vickkel- annyira elveszi az önbizalmát, hogy ettől vége a karrierjének, az nem való kezdő Qb-nak az NFL-be. A társak bizalmát meg a pályán is ki kell érdemelni.
A hírek szerint Kolb egy profi felfogású játékos, aki bár nem örült a padoztatásnak megértette Reid döntését. Aki kezdő akar lenni az NFL-ben, az egy benchelés után nem jajgat és sajnálja önmagát, hanem kettőzött erővel küzd azért, hogy visszaszerezze a kezdő pozíciót, ha megkapja rá az esélyt. Kolb a következő meccseken ezt az esélyt megkapja, meglátjuk tud-e élni vele.


több mint 14 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 853
Úgy látom a topic olyan mint a csapatunk hol pörög, hol meg nagyon leáll 😊 Ha már Lynch-t elvitték s úgy néz ki Shady-t azért tehermentesíteni kell erre pedig Bell nem tűnik alkalmasnak kit lehetne hozni? Esetleg LJ vagy WP vagy vissza B-Westet (jó nyilván ez nem megy csak úgy brahiból említettem, remélem ellenünk nem fog villogni)? LT is hogy megindult a Jets-nél bár némileg fiatalabb a többieknél. Remélem sikerül vki megfelelőt találni!dande
Az a baj, hogy úgy tűnik nem hozunk senkit se Vick se McCoy helyére. Shady egyébként ötödik scrimmage yardok tekintetében az NFL-ben. Félek, hogy Bell gyenge lesz, valamiért jobban bízok Eldraban, de egyikük sem életbiztosítás.somebody08
Szerintetek elér a hangom Philedelphiába, és visszahozzák Mallett RB-t 😊
több mint 14 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
deny79 nem tudok azzal egyetérteni, hogy Kolb nem volt ritka szar a Packers ellen, ok, hogy nem volt teljes meccs de azalatt egyáltalán nem látszott, hogy előre tudná vinni az O#t, Skins ellen meg annyiszor nem észrevenni az üresen álló elkapót (1-2 alkalommal még betudnám annak, hogy pont jött a nyomás és amiatt nem látta de ennyiszer nehéz erre fogni).
eaglesmcnabbel egyetértek, nincs arra lehetőség, hogy 6-7 meccseket várjunk rá, hogy esetleg jó lesz akkorra.Shadowt5
Kívülállóként azt mondom, hogy a Packers ellen Kolbbal semmi baj nem volt, nyílván kicsit sokat várt de a szezon első meccse élete első kezdőidényében, ez benne van. A Redskins ellen nem volt jó mert hogy teljesen elvesztette a csapat bizalmát, ami egyik játékosnak sem használ, Reid tönkretette csórikám karrierjét, van ilyen...

több mint 14 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
deny79 nem tudok azzal egyetérteni, hogy Kolb nem volt ritka szar a Packers ellen, ok, hogy nem volt teljes meccs de azalatt egyáltalán nem látszott, hogy előre tudná vinni az O#t, Skins ellen meg annyiszor nem észrevenni az üresen álló elkapót (1-2 alkalommal még betudnám annak, hogy pont jött a nyomás és amiatt nem látta de ennyiszer nehéz erre fogni).
eaglesmcnabbel egyetértek, nincs arra lehetőség, hogy 6-7 meccseket várjunk rá, hogy esetleg jó lesz akkorra.