NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 14 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Amúgy, ha láttad a Packers-Eagles és Packers-Lions meccset, akkor észrevehettél különbséget a 2 Packers között.deny79
igen... de az Eagles-Jaguars, és az Eagles-Skins meccs között is...
szvsz meg lehet itt könyörögni hogy lehetőség kell, de ez itt az NFL, amikor ott vagy hacsak egy meccsre vagy csak 2 negyedre is bizonyítanod kell, nem lehet 6-7 meccset várni valakire...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Igazából nálam még nem tudta teljesen elásni magát, Packers ellen nem kezdett jól, de kimondottan ritka szar se volt. És végülis szememben game winning passzt meg dobta, Jason barátunknak bizony azt el kellett volna kapnia.

Amúgy más, nem tudom itt mennyi szó volt róla, de számomra Sunshine kevés játéklehetősége, illetve felé dobott passz elkeserítő.deny79
ne próbáljuk már megmagyarázni hogy Kolb jól játszik 😊
GB ellen egy kalap fos volt, pedig láthattuk a Lions is tud játszani ellenük...
a Skins ellen meg 10szer eldönthette volna a meccset előtte...
összefoglalva meg nem lát a pályán, lassú, körülményes, had ne soroljam a jelzőket...eaglesmcnabb
ezt nem próbáltam. vagy csak én nem vettem észre. egyszerűen szerintem azonnal gyorsan elásták. igazából még egy teljes meccset sem tudott lejátszni.
Amúgy, ha láttad a Packers-Eagles és Packers-Lions meccset, akkor észrevehettél különbséget a 2 Packers között.
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Igazából nálam még nem tudta teljesen elásni magát, Packers ellen nem kezdett jól, de kimondottan ritka szar se volt. És végülis szememben game winning passzt meg dobta, Jason barátunknak bizony azt el kellett volna kapnia.

Amúgy más, nem tudom itt mennyi szó volt róla, de számomra Sunshine kevés játéklehetősége, illetve felé dobott passz elkeserítő.deny79
ne próbáljuk már megmagyarázni hogy Kolb jól játszik 😊
GB ellen egy kalap fos volt, pedig láthattuk a Lions is tud játszani ellenük...
a Skins ellen meg 10szer eldönthette volna a meccset előtte...
összefoglalva meg nem lát a pályán, lassú, körülményes, had ne soroljam a jelzőket...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Les Bowen szerint héten biztosan nem szedünk fel QB-t. (szerintem sem, legrosszabb esetben Vick nem lesz rosteren, csak third QB-ként 53 felett)
illetve egy Reid mondat: Right now, I'm not making any transactions
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Sérülések:
R. Cooper - ma nem fog edzeni, holnap már lehet
Asante, McCoy - egyikőjük sem edz ma...majd meglássuk, hogy érzik magukat
Vick - Ő sem edz ma, még hivatalosan nem out a meccsre, de elég kevés esély van arra, hogy játszani fog
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Rég írtam, most is csak annyit, én még mindig maximálisan bízok Kolbban. Szerintem most Frisco ellen mutatni is fog valamit...deny79
Reméljük, hogy az a valami mondjuk 3 TD lesz és nem valami más... 😊BleedingGreen
Igazából nálam még nem tudta teljesen elásni magát, Packers ellen nem kezdett jól, de kimondottan ritka szar se volt. Most pedig hirtelen ugrott be, ami valakinek vagy hatalmas lökést ad vagy hátráltatja. Ráadásul booo is volt, rendesen. És végülis szememben game winning passzt meg dobta, Jason barátunknak bizony azt el kellett volna kapnia.

Amúgy más, nem tudom itt mennyi szó volt róla, de számomra Sunshine kevés játéklehetősége, illetve felé dobott passz elkeserítő.deny79
Sunshinet én is hiányoltam, de most ha jól tudom le is sérült. Kérdéses a játéka.

A Blogon olvasható a szeptemberi összefoglaló.

http://philly.blog.hu/2010/10/06/eagles_szeptemberi_osszefoglalo_by_shawn84#more2351154
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Rég írtam, most is csak annyit, én még mindig maximálisan bízok Kolbban. Szerintem most Frisco ellen mutatni is fog valamit...deny79
Reméljük, hogy az a valami mondjuk 3 TD lesz és nem valami más... 😊BleedingGreen
Igazából nálam még nem tudta teljesen elásni magát, Packers ellen nem kezdett jól, de kimondottan ritka szar se volt. Most pedig hirtelen ugrott be, ami valakinek vagy hatalmas lökést ad vagy hátráltatja. Ráadásul booo is volt, rendesen. És végülis szememben game winning passzt meg dobta, Jason barátunknak bizony azt el kellett volna kapnia.

Amúgy más, nem tudom itt mennyi szó volt róla, de számomra Sunshine kevés játéklehetősége, illetve felé dobott passz elkeserítő.
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Rég írtam, most is csak annyit, én még mindig maximálisan bízok Kolbban. Szerintem most Frisco ellen mutatni is fog valamit...deny79
Hi deny ha olvastad biz már hiányoltunk üdv újra itt😊dande
Vissza nem igen olvastam, mert termeltettek elég rendesen. Elvileg mostantól fórumon legalább aktívkodom, blog meg alakul 😀
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rég írtam, most is csak annyit, én még mindig maximálisan bízok Kolbban. Szerintem most Frisco ellen mutatni is fog valamit...deny79
Hi deny ha olvastad biz már hiányoltunk üdv újra itt😊
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Rég írtam, most is csak annyit, én még mindig maximálisan bízok Kolbban. Szerintem most Frisco ellen mutatni is fog valamit...deny79
Reméljük, hogy az a valami mondjuk 3 TD lesz és nem valami más... 😊


több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ennél pass heavybb offense...
Mondjuk Reidtől ez is kitelik. Inkább Eldrát vagy Bellt kockáztassuk, mert ugyan ők sem életbiztostás de még mindig jobbnak tűnik mint egy teljes pass heavy offense Kolbásszal. Sajnos elég biztos, hogy Kolbot játszatják és nem próbáluk ki Kafkát.Shadowt5
Elméletben lehet azon okoskodni,hogy ki kellene próbálni Kafkát,de Kolb bármennyire is szar többet tud a támadójátékunkról így ez nem is lehet kérdés.(Kafka sztem max. akkor kerülhet pálya közelébe ha a QB.1. elszállna egész évre és már annyira szar lenne a mérlegünk Kolbival,hogy minden mindegy alapon behozzuk)
Ha Shadyt kevesebbet fogjuk használni akkor én Eldrát erőltetném jobban.Sztem megbízhatóbb playa mint Bell.Érdekes amúgy,hogy Shadynek simán elfelejtjük az 1 fumble-t míg Eldránál gyanítom pont az az egy teszi őt bizonytalanná.
A frisco elleni meccsre koncentrálva:Csak bízni tudok abban,hogy összeáll a támadójátékunk Kolbásszal különben nagyon szenvedős meccs elé nézünk.Nagy kihívás elé lesz állítva a D#.A Skins elleni nyilatkozatokból kiderült,hogy meglepett minket az O# stratégiájuk....csak nehogy most is az legyen,hogy Gore futásokra készülünk aztán Crab és Davis visz be a málnásba.Greengo
Sztem inkább poénból írtuk páran, hogy akkor most jöhet Kafka. 😊 Azért még nem tart ott, hogy kezdhessen szerintem. (Ja, aztán holnap 00:30-kor megint jön a bréking, hogy Reid bejelenti: Kafkáé a kezdő... 😀 )

Én nagyon nehéz meccsre számítok, SNF-on hazai pályán mindent be fog vetin a 9ers, hogy megszerezze első győzelmét.
Én amiatt is aggódom, hogy Vick hiányában -aki viszonylag jól összefogta a fiatalokat- nagyon vezér nélkül maradt az offense.
Desean egója meg újra kezd elszabadulni és szerintem kezd rossz hatással lenni a többiekre is. Megint elkezdi csinálni a "lezser" dolgait, mint például a Jags meccsen 2 sideline elkapást is elrontott mert nem tartotta pályán belül mindkét lábát. Korábban az öregek (Westbrook, McNabb) jól kordában tartották a "gyereket", de most szerintem nincs senki aki ezt megtenné. Már szinte várom mikor fog megint egy labdát elhagyni az 1 yardos vonalnál.BleedingGreen
Igen ettől én is tartok és ezért gáz hogy Kolb a maga helyén nem tud hozzájuk hasonlóan olyan jó lenni s így előttük példa vezéregyéniség lenni. Ha valamiért akkor ezért gond hogy az "öregeket" (B-West-D-Mc Dawk) elengedtük. Ez rossz hatással lehet az öltözői hangulatra. Bízom benne Reidék kezelni tudják a helyzetet s nem járunk úgy mint a Pats most Moss-l, vagy a Chargers V.J-l. Bell valóban kaphat még több lehetőséget csak esetleg azért kérdeztem az újabb ember hozását mert arra gondoltam, h Shady pihen 1-2 meccset s kell még 1 rb (igaz a rosterre nem férne fel akkor Bell-t vagy Buck-t ki kéne vágni). Na mindegy meglátjuk mi lesz (vak is azt mondá)
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Rég írtam, most is csak annyit, én még mindig maximálisan bízok Kolbban. Szerintem most Frisco ellen mutatni is fog valamit...
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Ennél pass heavybb offense...
Mondjuk Reidtől ez is kitelik. Inkább Eldrát vagy Bellt kockáztassuk, mert ugyan ők sem életbiztostás de még mindig jobbnak tűnik mint egy teljes pass heavy offense Kolbásszal. Sajnos elég biztos, hogy Kolbot játszatják és nem próbáluk ki Kafkát.Shadowt5
Elméletben lehet azon okoskodni,hogy ki kellene próbálni Kafkát,de Kolb bármennyire is szar többet tud a támadójátékunkról így ez nem is lehet kérdés.(Kafka sztem max. akkor kerülhet pálya közelébe ha a QB.1. elszállna egész évre és már annyira szar lenne a mérlegünk Kolbival,hogy minden mindegy alapon behozzuk)
Ha Shadyt kevesebbet fogjuk használni akkor én Eldrát erőltetném jobban.Sztem megbízhatóbb playa mint Bell.Érdekes amúgy,hogy Shadynek simán elfelejtjük az 1 fumble-t míg Eldránál gyanítom pont az az egy teszi őt bizonytalanná.
A frisco elleni meccsre koncentrálva:Csak bízni tudok abban,hogy összeáll a támadójátékunk Kolbásszal különben nagyon szenvedős meccs elé nézünk.Nagy kihívás elé lesz állítva a D#.A Skins elleni nyilatkozatokból kiderült,hogy meglepett minket az O# stratégiájuk....csak nehogy most is az legyen,hogy Gore futásokra készülünk aztán Crab és Davis visz be a málnásba.Greengo
Sztem inkább poénból írtuk páran, hogy akkor most jöhet Kafka. 😊 Azért még nem tart ott, hogy kezdhessen szerintem. (Ja, aztán holnap 00:30-kor megint jön a bréking, hogy Reid bejelenti: Kafkáé a kezdő... 😀 )

Én nagyon nehéz meccsre számítok, SNF-on hazai pályán mindent be fog vetni a 9ers, hogy megszerezze első győzelmét.
Én amiatt is aggódom, hogy Vick hiányában -aki viszonylag jól összefogta a fiatalokat- nagyon vezér nélkül maradt az offense.
Desean egója meg újra kezd elszabadulni és szerintem kezd rossz hatással lenni a többiekre is. Megint elkezdi csinálni a "lezser" dolgait, mint például a Jags meccsen 2 sideline elkapást is elrontott mert nem tartotta pályán belül mindkét lábát. Korábban az öregek (Westbrook, McNabb) jól kordában tartották a "gyereket", de most szerintem nincs senki aki ezt megtenné. Már szinte várom mikor fog megint egy labdát elhagyni az 1 yardos vonalnál.


több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
Ennél pass heavybb offense...
Mondjuk Reidtől ez is kitelik. Inkább Eldrát vagy Bellt kockáztassuk, mert ugyan ők sem életbiztostás de még mindig jobbnak tűnik mint egy teljes pass heavy offense Kolbásszal. Sajnos elég biztos, hogy Kolbot játszatják és nem próbáluk ki Kafkát.Shadowt5
Elméletben lehet azon okoskodni,hogy ki kellene próbálni Kafkát,de Kolb bármennyire is szar többet tud a támadójátékunkról így ez nem is lehet kérdés.(Kafka sztem max. akkor kerülhet pálya közelébe ha a QB.1. elszállna egész évre és már annyira szar lenne a mérlegünk Kolbival,hogy minden mindegy alapon behozzuk)
Ha Shadyt kevesebbet fogjuk használni akkor én Eldrát erőltetném jobban.Sztem megbízhatóbb playa mint Bell.Érdekes amúgy,hogy Shadynek simán elfelejtjük az 1 fumble-t míg Eldránál gyanítom pont az az egy teszi őt bizonytalanná.
A frisco elleni meccsre koncentrálva:Csak bízni tudok abban,hogy összeáll a támadójátékunk Kolbásszal különben nagyon szenvedős meccs elé nézünk.Nagy kihívás elé lesz állítva a D#.A Skins elleni nyilatkozatokból kiderült,hogy meglepett minket az O# stratégiájuk....csak nehogy most is az legyen,hogy Gore futásokra készülünk aztán Crab és Davis visz be a málnásba.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Én azért megnézném Bellt egy olyan meccsen ahol min. 10 carry-t kap, mert meccsenként 1-2-3 labdaciplesésből nehéz lemérni egy back tudását. Valakinek meg kell az, hogy sorozatban kapjon labdát, mert 1-1 carryvel nem tud csodát tenni.BleedingGreen
A számból vetted ki a szót, tehát teljesen még én sem írnám le Bellt. Ahogy egy irányítónak, úgy egy futónak is kell a folyamatos játéklehetőség, bár az utóbbi hasznosságát avagy hasznavehetetlenségét azért gyorsabban meg lehet ítélni.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Ennél pass heavybb offense...
Mondjuk Reidtől ez is kitelik. Inkább Eldrát vagy Bellt kockáztassuk, mert ugyan ők sem életbiztostás de még mindig jobbnak tűnik mint egy teljes pass heavy offense Kolbásszal. Sajnos elég biztos, hogy Kolbot játszatják és nem próbáluk ki Kafkát.Shadowt5
Egész meccsen szerintem még talán sose csináltuk, de néha már előfordult, ha hátrányban voltunk, hogy Andy-nek és Marty-nak teljesen elgurult a gyógyszere és ilyen 7:1-es passz/futás arányokat csináltak, függetlenül attól hogy mennyi idő volt hátra és mekkora volt a hátrány. Ilyenkor szinte mindig kikaptunk. Azért az jelentősen megkönnyíti egy defense dolgát, ha a futásokat mi magunk vesszük ki a játékunkból.
Én azért megnézném Bellt egy olyan meccsen ahol min. 10 carry-t kap, mert meccsenként 1-2-3 labdaciplesésből nehéz lemérni egy back tudását. Valakinek meg kell az, hogy sorozatban kapjon labdát, mert 1-1 carryvel nem tud csodát tenni.


több mint 14 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
Ennél pass heavybb offense...
Mondjuk Reidtől ez is kitelik. Inkább Eldrát vagy Bellt kockáztassuk, mert ugyan ők sem életbiztostás de még mindig jobbnak tűnik mint egy teljes pass heavy offense Kolbásszal. Sajnos elég biztos, hogy Kolbot játszatják és nem próbáluk ki Kafkát.

több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Úgy látom a topic olyan mint a csapatunk hol pörög, hol meg nagyon leáll 😊 Ha már Lynch-t elvitték s úgy néz ki Shady-t azért tehermentesíteni kell erre pedig Bell nem tűnik alkalmasnak kit lehetne hozni? Esetleg LJ vagy WP vagy vissza B-Westet (jó nyilván ez nem megy csak úgy brahiból említettem, remélem ellenünk nem fog villogni)? LT is hogy megindult a Jets-nél bár némileg fiatalabb a többieknél. Remélem sikerül vki megfelelőt találni!dande
Az a baj, hogy úgy tűnik nem hozunk senkit se Vick se McCoy helyére. Shady egyébként ötödik scrimmage yardok tekintetében az NFL-ben. Félek, hogy Bell gyenge lesz, valamiért jobban bízok Eldraban, de egyikük sem életbiztosítás.somebody08
Ha nem hozunk senkit, akkor valószínű sérüléssel is játszani fog Shady, csak kevesebbet ill. bizonyos playeknél nem ő lesz benn. Úgy tudom még nincs semmi hivatalos info hogy kell-e neki meccset kihagyni, talán ma már többet megtudunk.
Vagy a másik lehetőség, hogy teljes pass heavy offensre állunk át (ha lehet még egyáltalán fokozni), még az eddigieknél is kevesebb lesz a futás és tényleg csak a védelem figyelmének minimális megosztása miatt fogunk néha futni. Ezt a lehetőséget mondjuk nem tartom valószínűnek, de Reidéktől minden kitelik.


több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Úgy látom a topic olyan mint a csapatunk hol pörög, hol meg nagyon leáll 😊 Ha már Lynch-t elvitték s úgy néz ki Shady-t azért tehermentesíteni kell erre pedig Bell nem tűnik alkalmasnak kit lehetne hozni? Esetleg LJ vagy WP vagy vissza B-Westet (jó nyilván ez nem megy csak úgy brahiból említettem, remélem ellenünk nem fog villogni)? LT is hogy megindult a Jets-nél bár némileg fiatalabb a többieknél. Remélem sikerül vki megfelelőt találni!dande
Az a baj, hogy úgy tűnik nem hozunk senkit se Vick se McCoy helyére. Shady egyébként ötödik scrimmage yardok tekintetében az NFL-ben. Félek, hogy Bell gyenge lesz, valamiért jobban bízok Eldraban, de egyikük sem életbiztosítás.
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy látom a topic olyan mint a csapatunk hol pörög, hol meg nagyon leáll 😊 Ha már Lynch-t elvitték s úgy néz ki Shady-t azért tehermentesíteni kell erre pedig Bell nem tűnik alkalmasnak kit lehetne hozni? Esetleg LJ vagy WP vagy vissza B-Westet (jó nyilván ez nem megy csak úgy brahiból említettem, remélem ellenünk nem fog villogni)? LT is hogy megindult a Jets-nél bár némileg fiatalabb a többieknél. Remélem sikerül vki megfelelőt találni!
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Lynchet tradelték a Seahawkshoz, így már biztos nem jön hozzánk.


több mint 14 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
jopár hete nincs internetem, ne haragudjatok, de nics kedvem több oldalt visszaolvasni, arra lennék kiváncsi, hogy érti valaki a Redskins elleni Splash Page-ünket? mert nekem vhogy nem jön le semmi abból 😀
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Az utolsó előtti Kolb drive azokkal a rövid passzokkal futásokkal az szép volt, valami hasonlót kellene tervezni.kzol
Az mondjuk a Skinstől egészen vicces volt, nem értem hogy lehet sorozatban 6-8 5 yardos passzt benyalni, már bocsánat.Tomeee
Soft coverige-ben voltak, csak arra koncentráltak, hogy ne kapjanak be hosszabb játékokat, és így teljen az idő. Mi is csináltunk hasonlókat korábban, ha vezettünk. Pl egyik évben a Bears ellen, meg is szívtuk. És a Skins is kis híján megszívta.


több mint 14 éve
Tomeee 753
Az utolsó előtti Kolb drive azokkal a rövid passzokkal futásokkal az szép volt, valami hasonlót kellene tervezni.kzol
Az mondjuk a Skinstől egészen vicces volt, nem értem hogy lehet sorozatban 6-8 5 yardos passzt benyalni, már bocsánat.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Nem tudom Rihárd mennyire Eagles hater, de a Philly szurkolókat mindenki utálja odakint....van is alapja.petey
Ti már csak tudjátok: http://www.youtube.com/watch?v=2isksLw0jW8 😛
Amúgy nem a szurkolók ellen van sztem inkább a csapatunkat fikázza mindig.(aztán pislog amikor PO....Chiefs meg sehol 😀 )Greengo
kegyetlen jó videó 😀

kommentek között is röhögtem egy jót 😀 :

LESSON 1 : DO NOT WEAR AN AWAY JERSEY AT AN EAGLES GAME!! LESSON LEARNED, THE HARD WAY. PS - IT WAS 4TH AND 26 YA SOUR LOSERS. MAN, 26 YARD COMPLETION ON A FOURTH DOWN. YOU GUYS MUST HAVE BEEN CRYING IN YOUR SCHLITZ. THAT DEFENSE STUNK WORSE THAN THE STINKIEST OF ALL CHEESES.

sry de így volt írva 😊

amúgy a NE - MIA meccsen lett a blog reklámozva ? 😊SamS-Kicker
jó, pár hógolyó még vicces lett volna de ez már bunkóság volt. Kifizetsz x dollárt hogy lásd a csapatodat erre szétbombáznak. :/ na nem baj, vasárnap majd az Iggles fanok kapnak rákot meg fokhagymás krumplit a fejükre 😂