NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
J. Parker lesz a kezdő LDE-nk a 49ers ellen:
Reid:
Brandon was doing a good job, it's just I think (Juqua Parker) has done a nice job too.
(Juqua Parker) has been playing very well, so I think he deserves a chance to be on that first group."
Graham:
"That's the best man for the job right now," "I'm right behind him . . . I'm not mad at the situation.
We're both going to play the same amount of reps."

Shady játékáról Reid:
"He feels good, and we'll see by game time, but I think he's going to be OK to go and do a normal load,"
McCoy:
"I feel good, I feel ready to go,"
"I played the whole half with the injury. I feel definitely confident. I mean, there's going to be a little pain, but that comes with the territory. This type of business, this type of game, guys are going to be banged up."
Ezek alapján sztem ugyanúgy meg fogja kapni a 10-15 carry-t (+ elkapások).

D# elemzése az alapszakasz negyede után:
http://www.philly.com/philly/blogs/moving_the_chains/Eagles_quarterly_report_Defense.html
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Crabtree egyenlőre nagyon gyenge, Alex Smith meg biztos dob Intit. Én inkább Goretól tartok. Futásban elég jó a Frisco, mi meg elég sebezhetőek vagyunk ilyen téren. Az LB soron nagyon sok fog múlni. Remélem fel tudnak nőni a DL-hoz és jó teljesítményt fognak nyújtani.Shawn84
A korábbi meccseinkből okulva valószínűleg az elején a futást fogják erőltetni, megnézik, hogy az megy-e. Gore-nak tavaly és tavaly előtt is jó meccse volt ellenünk.


több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
T. Lawlor összefoglalója az eddigi teljesítményről:
http://philly.sbnation.com/philadelphia-eagles/2010/10/7/1737004/evaluating-the-eagles
ST: szar, de Akers és Rocca király
O#: McCoy nagyon jól játszik; RG poszton elég nagy problémáink vannak; O. Schmitt kellemes meglepetés
D#: N. Allen elég ígéretesen játszik; T. Laws is végre mutat vmit; T. Cole élete legjobb formájában; D. Tapp is kezdi felvenni a ritmust; B. Graham-nak nincsenek elkápráztató statjai, de összességében jól játszik, 2x is abból szereztünk intit, hogy nagy nyomást gyakorolt a QB-ra; LB-sor pedig csalódás, Sims-se vált eddig igazán playmaker-ré, Bradley-től is több kell, Sam poszt-ra meg nincsen megfelelő játékosunk

Chad Hall twitter-éről:
"Heading to San Fran this weekend for the game! Traveling w the team baby! Time to make some plays on Sunday!!!!"
Úgy látszik, hogy Cooper out lesz a meccsre. Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de ha Sunshine out, akkor simán elképzelhető, hogy Asante is az lesz.
De az is lehet, hogy vkit cut-olni fogunk.Bébé
Twitter:
EaglesInsider:

RB LeSean McCoy practiced Friday. QB Vick out for Sunday along with Samuel and WR Cooper.

Sajnos igazad lett, Asante out.Shadowt5
Akkor McCoy játszani is fog?nDRo
Elutazott, pályára is fog valószínűleg lépni, de sokkal kevesebb labdát-játékidőt kap, mint alapesetben, Bell pedig többet.
több mint 14 éve
nDRo New England Patriots 1 593
T. Lawlor összefoglalója az eddigi teljesítményről:
http://philly.sbnation.com/philadelphia-eagles/2010/10/7/1737004/evaluating-the-eagles
ST: szar, de Akers és Rocca király
O#: McCoy nagyon jól játszik; RG poszton elég nagy problémáink vannak; O. Schmitt kellemes meglepetés
D#: N. Allen elég ígéretesen játszik; T. Laws is végre mutat vmit; T. Cole élete legjobb formájában; D. Tapp is kezdi felvenni a ritmust; B. Graham-nak nincsenek elkápráztató statjai, de összességében jól játszik, 2x is abból szereztünk intit, hogy nagy nyomást gyakorolt a QB-ra; LB-sor pedig csalódás, Sims-se vált eddig igazán playmaker-ré, Bradley-től is több kell, Sam poszt-ra meg nincsen megfelelő játékosunk

Chad Hall twitter-éről:
"Heading to San Fran this weekend for the game! Traveling w the team baby! Time to make some plays on Sunday!!!!"
Úgy látszik, hogy Cooper out lesz a meccsre. Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de ha Sunshine out, akkor simán elképzelhető, hogy Asante is az lesz.
De az is lehet, hogy vkit cut-olni fogunk.Bébé
Twitter:
EaglesInsider:

RB LeSean McCoy practiced Friday. QB Vick out for Sunday along with Samuel and WR Cooper.

Sajnos igazad lett, Asante out.Shadowt5
Akkor McCoy játszani is fog?
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Rocky, tényleg, gyorsan kitalálom mire fogom... öhm késő volt már 😀
Celeket egyértelműen jobban figyelik, illetve Vick-nél nem kapott olyan kiemelt szerepet, mint McNabb-nél még. Elvileg Kolb-bal jó az összhang, majd meglátjuk, lesz-e belőle valami.
De ez a Frisco szétpasszol minket állítást erősnek érzem. Crabtree jó elkapó, akit egy Asante-nek kellene fognia, de azért így se lehetetlen. Ráadásul Alex Smith néha nagyon könnyen nyomás alá kerülhet...deny79
Crabtree egyenlőre nagyon gyenge, Alex Smith meg biztos dob Intit. Én inkább Goretól tartok. Futásban elég jó a Frisco, mi meg elég sebezhetőek vagyunk ilyen téren. Az LB soron nagyon sok fog múlni. Remélem fel tudnak nőni a DL-hoz és jó teljesítményt fognak nyújtani.Shawn84
Egyébként szerintem inkább, ha valamiért kikapunk, akkor az Niners defense. Valamiért olyan érzés van bennem, hogy Singletary feltűzeli őket, és nagyon nagy meccsük lesz. Főleg a front sevennek. Ezért kellene Kolb nagyon, véleményem szeirnt. De most héten örök optimista vagyok, szóval nehezen, de meg lesz.
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Rocky, tényleg, gyorsan kitalálom mire fogom... öhm késő volt már 😀
Celeket egyértelműen jobban figyelik, illetve Vick-nél nem kapott olyan kiemelt szerepet, mint McNabb-nél még. Elvileg Kolb-bal jó az összhang, majd meglátjuk, lesz-e belőle valami.
De ez a Frisco szétpasszol minket állítást erősnek érzem. Crabtree jó elkapó, akit egy Asante-nek kellene fognia, de azért így se lehetetlen. Ráadásul Alex Smith néha nagyon könnyen nyomás alá kerülhet...deny79
Crabtree egyenlőre nagyon gyenge, Alex Smith meg biztos dob Intit. Én inkább Goretól tartok. Futásban elég jó a Frisco, mi meg elég sebezhetőek vagyunk ilyen téren. Az LB soron nagyon sok fog múlni. Remélem fel tudnak nőni a DL-hoz és jó teljesítményt fognak nyújtani.
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Rocky, tényleg, gyorsan kitalálom mire fogom... öhm késő volt már 😀
Celeket egyértelműen jobban figyelik, illetve Vick-nél nem kapott olyan kiemelt szerepet, mint McNabb-nél még. Elvileg Kolb-bal jó az összhang, majd meglátjuk, lesz-e belőle valami.
De ez a Frisco szétpasszol minket állítást erősnek érzem. Crabtree jó elkapó, akit egy Asante-nek kellene fognia, de azért így se lehetetlen. Ráadásul Alex Smith néha nagyon könnyen nyomás alá kerülhet...
több mint 14 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Csak nekem tűnik mostanában kevésnek amit Celek nyújt?
Kevés szerepet kap de az is lehet,hogy már sokkal jobban figyelnek rá a tavalyi szezon után.

A frisco ha nagyot akar dobbantani akkor szétpasszol minket ...


van is rá esélye

több mint 14 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 881 — Circus Maximus
Ez a Rocky... 😀 Bocs de nem bírtam ki, hogy ne szóljak😀 Epic fail😀 Remélem nem haragszol meg érte😉somebody08
Továbbá Rocky élt Philadelphiában, nem John Rambo. :cool:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Les Bowen infoi:
- Samuel and Cooper will not travel to SF, Andy Reid said. McCoy should play, Vick not traveilng.
- Chad Hall will travel, but there is no roster move yet.
- Max Jean-Gilles will start at RG, even though Nick Cole can play. "Max is the starting right guard" Andy Reid said.

Cartoon után majdnem nekiálltam Rambot nézni.deny79
Ez a Rocky... 😀 Bocs de nem bírtam ki, hogy ne szóljak😀 Epic fail😀 Remélem nem haragszol meg érte😉
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Les Bowen infoi:
- Samuel and Cooper will not travel to SF, Andy Reid said. McCoy should play, Vick not traveilng.
- Chad Hall will travel, but there is no roster move yet.
- Max Jean-Gilles will start at RG, even though Nick Cole can play. "Max is the starting right guard" Andy Reid said.

Cartoon után majdnem nekiálltam Rambot nézni.
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Hát remélem ,hogy nem Hanson lesz a kezdő, hanem Patterson. Hanson középen jó, szélre lassú.cooltiszo
Ezzel én is így vagyok. És sztem Reid-ék is rájöttek erre, mert a Washington ellen is D. Patterson helyettesítette Asante-t,
Hanson pedig maradt középen.

RG poszton pedig MJG lesz a kezdő.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Hát remélem ,hogy nem Hanson lesz a kezdő, hanem Patterson. Hanson középen jó, szélre lassú.
több mint 14 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
T. Lawlor összefoglalója az eddigi teljesítményről:
http://philly.sbnation.com/philadelphia-eagles/2010/10/7/1737004/evaluating-the-eagles
ST: szar, de Akers és Rocca király
O#: McCoy nagyon jól játszik; RG poszton elég nagy problémáink vannak; O. Schmitt kellemes meglepetés
D#: N. Allen elég ígéretesen játszik; T. Laws is végre mutat vmit; T. Cole élete legjobb formájában; D. Tapp is kezdi felvenni a ritmust; B. Graham-nak nincsenek elkápráztató statjai, de összességében jól játszik, 2x is abból szereztünk intit, hogy nagy nyomást gyakorolt a QB-ra; LB-sor pedig csalódás, Sims-se vált eddig igazán playmaker-ré, Bradley-től is több kell, Sam poszt-ra meg nincsen megfelelő játékosunk

Chad Hall twitter-éről:
"Heading to San Fran this weekend for the game! Traveling w the team baby! Time to make some plays on Sunday!!!!"
Úgy látszik, hogy Cooper out lesz a meccsre. Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de ha Sunshine out, akkor simán elképzelhető, hogy Asante is az lesz.
De az is lehet, hogy vkit cut-olni fogunk.Bébé
Twitter:
EaglesInsider:

RB LeSean McCoy practiced Friday. QB Vick out for Sunday along with Samuel and WR Cooper.

Sajnos igazad lett, Asante out.Shadowt5
Akkor Hanson kezd és Lindley végre kerettag lesz remélem.Shawn84
Lindleyre kiváncsi leszek, remélhetőleg vmi bíztatót tud mutatni ha pályára kerül. Remélhetőleg ez a kicsit foghíjas sec nem fogja nagyjá tenni Smitht.

több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
T. Lawlor összefoglalója az eddigi teljesítményről:
http://philly.sbnation.com/philadelphia-eagles/2010/10/7/1737004/evaluating-the-eagles
ST: szar, de Akers és Rocca király
O#: McCoy nagyon jól játszik; RG poszton elég nagy problémáink vannak; O. Schmitt kellemes meglepetés
D#: N. Allen elég ígéretesen játszik; T. Laws is végre mutat vmit; T. Cole élete legjobb formájában; D. Tapp is kezdi felvenni a ritmust; B. Graham-nak nincsenek elkápráztató statjai, de összességében jól játszik, 2x is abból szereztünk intit, hogy nagy nyomást gyakorolt a QB-ra; LB-sor pedig csalódás, Sims-se vált eddig igazán playmaker-ré, Bradley-től is több kell, Sam poszt-ra meg nincsen megfelelő játékosunk

Chad Hall twitter-éről:
"Heading to San Fran this weekend for the game! Traveling w the team baby! Time to make some plays on Sunday!!!!"
Úgy látszik, hogy Cooper out lesz a meccsre. Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de ha Sunshine out, akkor simán elképzelhető, hogy Asante is az lesz.
De az is lehet, hogy vkit cut-olni fogunk.Bébé
Twitter:
EaglesInsider:

RB LeSean McCoy practiced Friday. QB Vick out for Sunday along with Samuel and WR Cooper.

Sajnos igazad lett, Asante out.Shadowt5
Akkor Hanson kezd és Lindley végre kerettag lesz remélem.
több mint 14 éve
Shadowt5 Philadelphia Eagles 310 — Eagles fan
T. Lawlor összefoglalója az eddigi teljesítményről:
http://philly.sbnation.com/philadelphia-eagles/2010/10/7/1737004/evaluating-the-eagles
ST: szar, de Akers és Rocca király
O#: McCoy nagyon jól játszik; RG poszton elég nagy problémáink vannak; O. Schmitt kellemes meglepetés
D#: N. Allen elég ígéretesen játszik; T. Laws is végre mutat vmit; T. Cole élete legjobb formájában; D. Tapp is kezdi felvenni a ritmust; B. Graham-nak nincsenek elkápráztató statjai, de összességében jól játszik, 2x is abból szereztünk intit, hogy nagy nyomást gyakorolt a QB-ra; LB-sor pedig csalódás, Sims-se vált eddig igazán playmaker-ré, Bradley-től is több kell, Sam poszt-ra meg nincsen megfelelő játékosunk

Chad Hall twitter-éről:
"Heading to San Fran this weekend for the game! Traveling w the team baby! Time to make some plays on Sunday!!!!"
Úgy látszik, hogy Cooper out lesz a meccsre. Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de ha Sunshine out, akkor simán elképzelhető, hogy Asante is az lesz.
De az is lehet, hogy vkit cut-olni fogunk.Bébé
Twitter:
EaglesInsider:

RB LeSean McCoy practiced Friday. QB Vick out for Sunday along with Samuel and WR Cooper.

Sajnos igazad lett, Asante out.

több mint 14 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
OMG!
http://www.philadelphiaeagles.com/multimedia/index.asp?mm_file_id=9445&play_clip=y
A heti cartoon nagyon beteg.Én úgy kezdtem vna ,hogy hátrafelé fut egészen ki a Philadelphiából. 😀Greengo
Ha ezt megnézi Kolbi tuti megjön az önbizalma 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 14 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
OMG!
http://www.philadelphiaeagles.com/multimedia/index.asp?mm_file_id=9445&play_clip=y
A heti cartoon nagyon beteg.Én úgy kezdtem vna ,hogy hátrafelé fut egészen ki a Philadelphiából. 😀Greengo
Már csak azt vártam, hogy a végén félholtra sackelve egy győztes hail mary után összecsapják a kezüket Vickkel és Kolb azt üvöltse, hogy "Te vagy a legjobb Apollo" 😀 😀 😀somebody08
ez kompenzálja a multheti splash-t 😀
több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
OMG!
http://www.philadelphiaeagles.com/multimedia/index.asp?mm_file_id=9445&play_clip=y
A heti cartoon nagyon beteg.Én úgy kezdtem vna ,hogy hátrafelé fut egészen ki a Philadelphiából. 😀Greengo
Már csak azt vártam, hogy a végén félholtra sackelve egy győztes hail mary után összecsapják a kezüket Vickkel és Kolb azt üvöltse, hogy "Te vagy a legjobb Apollo" 😀 😀 😀
több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 669 — Eagles fan
OMG!
http://www.philadelphiaeagles.com/multimedia/index.asp?mm_file_id=9445&play_clip=y
A heti cartoon nagyon beteg.Én úgy kezdtem vna ,hogy hátrafelé fut egészen ki a Philadelphiából. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
A SF ellen majd meglátjuk mi lesz, de szerintem mindössze 1-2 sikeres passz (nem checkdown!) választja el attól, hogy megjöjjön az önbizalma és a ritmus. Reméljük így is lesz.BleedingGreen
Én is. Tavaly a Saints és a Chiefs ellen még "tudta" ezeket a passzokat. Igaz, hogy a kedvenc célpontja egyértelműen Celek volt, de azért be tudta fogni D-Jax száját is egy pár nagy játékkal.

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 14 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 271 — Beware the Slim Reaper!
Annak ellenére, hogy nagyon szeretem Hall-t, ismét egy törpe (173 cm) a WR-corpban... Mondjuk lehet, hogy Kolbnak mindegy, mert 10 yardon kívül nem találja meg az elkapókat, de talán éppen ez a baj és inkább valami megatron kellene a csapatba, mert annak bátrabban passzolna, mint a villámléptű kertitörp imitátorainknak. Egyébként meg kell nézni, hogy Kolb mit művel a SF ellen, mennyire jönnek neki a hosszú átadások, mert ha nem, viszont jól játszik és nyer a csapat, akkor el kell gondolkozni, hogy mi a fontosabb: hogy Kolb legyen a franchise QB, vagy hogy kihasználjuk DeSean és MAclin adottságait.somebody08
Az a gond, hogy amiket a múlt héten kihagyott, azok nem 50 yardos bombák voltak, hanem 15-20 yardos passzok. Ezeket azért még nem nevezném hosszú passznak. Nem az a baj Kolbbal, hogy nem tudná akár 50 yardot is dobni a labdát, de ha hezitál és nem dobja el akkor amikor kell, akkor örökre checkdownozni fog. Erre meg nem lehet offense-t építeni.
A SF ellen majd meglátjuk mi lesz, de szerintem mindössze 1-2 sikeres passz (nem checkdown!) választja el attól, hogy megjöjjön az önbizalma és a ritmus. Reméljük így is lesz.


több mint 14 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Annak ellenére, hogy nagyon szeretem Hall-t, ismét egy törpe (173 cm) a WR-corpban... Mondjuk lehet, hogy Kolbnak mindegy, mert 10 yardon kívül nem találja meg az elkapókat, de talán éppen ez a baj és inkább valami megatron kellene a csapatba, mert annak bátrabban passzolna, mint a villámléptű kertitörp imitátorainknak. Egyébként meg kell nézni, hogy Kolb mit művel a SF ellen, mennyire jönnek neki a hosszú átadások, mert ha nem, viszont jól játszik és nyer a csapat, akkor el kell gondolkozni, hogy mi a fontosabb: hogy Kolb legyen a franchise QB, vagy hogy kihasználjuk DeSean és MAclin adottságait.
több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
T. Lawlor összefoglalója az eddigi teljesítményről:
http://philly.sbnation.com/philadelphia-eagles/2010/10/7/1737004/evaluating-the-eagles
ST: szar, de Akers és Rocca király
O#: McCoy nagyon jól játszik; RG poszton elég nagy problémáink vannak; O. Schmitt kellemes meglepetés
D#: N. Allen elég ígéretesen játszik; T. Laws is végre mutat vmit; T. Cole élete legjobb formájában; D. Tapp is kezdi felvenni a ritmust; B. Graham-nak nincsenek elkápráztató statjai, de összességében jól játszik, 2x is abból szereztünk intit, hogy nagy nyomást gyakorolt a QB-ra; LB-sor pedig csalódás, Sims-se vált eddig igazán playmaker-ré, Bradley-től is több kell, Sam poszt-ra meg nincsen megfelelő játékosunk

Chad Hall twitter-éről:
"Heading to San Fran this weekend for the game! Traveling w the team baby! Time to make some plays on Sunday!!!!"
Úgy látszik, hogy Cooper out lesz a meccsre. Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de ha Sunshine out, akkor simán elképzelhető, hogy Asante is az lesz.
De az is lehet, hogy vkit cut-olni fogunk.
több mint 14 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Sziasztok!
Beletelt kis időbe mire rájöttem h itt megy tovább az eagles fórum. 😛 Meg volt 1 kis sérülés ami miatt nem tudtam írni. Elvileg úton van a Bradley mezem zöldben már nagyon várom h abban drukoljam végig a meccseket. 😛
Vick-et nagyon megszerettem, és nem érdekel ki van Kolb mellett de én ordítottam örömömben mikor Vick-et tették be kezdőnek, nagyon kellemes csalódás volt. Még Grahamtől várok 1-2 extra meccset, akin még meglepődtem a D#-ből az Nate Allen nagyon szimpatikus és remélem nem sérül meg és így folytatja a menetelést, a másik kellemes meglepetés számomra meg J. Parker eddig jól adja a sack-eket bár nfl.com szerint mindössze 7 (4sack)tackle-je van míg Colne-nak már 22(3sack)...
Ha meg már ezekről írtatok akkor bocs, csak most jutottam Eagles fanok közelébe újra és meg kell osztanom az élményt 😛

Bradley-től várok még 1 (lehet több is 😀 ) villanást, most is volt majdnem egy int-je :S csak kipotyogott a kezéből 😕 és ne sérülj meg kérlek!!! 😀